בנה ספסל גינה משלך שני כיסאות עץ ישנים-צבעי מנטה-ירוק

אנו נראה לך 28 רעיונות כיצד לעשות זאת בנה ספסל גינה משלך פחית. אתה יכול לבנות את ספסל הגינה מרהיטים ישנים, או לבחור בגרסה מודרנית עם ארגזי פרחים משולבים. אתה יכול גם לתבל ספסל גינה ישן ולהחזיר אותו לחיים. הרעיונות מגוונים ויכולים להשתלב בצורה מושלמת בכל אזור גינה.

בנה ספסל גינה משלך – גרסה מודרנית

אדנית עץ לספסלים יוצרת גינת הקצאה

אם אתה רוצה לבנות ספסל גן מודרני בעצמך, אתה לא בהכרח צריך חומרים יקרים מחנות החומרה. פרויקט DIY זה מראה לכם כיצד להפוך דלת עץ ישנה לספסל נעים עם אדניות מובנות. החומרים והכלים הבאים נדרשים לשם כך:

 • דלת עץ מלא עם חלקים מרופדים אופקית
 • מקדחה
 • מסור הדדי
 • צבת נעילה
 • דבק לעץ
 • רצועות עץ
 • לוחות עץ לקצוות
 • ברגים מנירוסטה
 • נייר זכוכית
 • פריימר וצבע
 • שתי קופסאות פרחים
 • אדמת עציץ
 • צמחים לאמבטיות

ספסל גינה מעץ – חומרים והוראות

הוראות הרכבה של ספסל גינה

בנה הוראות ספסל לגינה משלך

כך שתקבל את זה בנה ספסל גינה משלך אתה צריך דלת מעץ מלא עם לוחות, רגלי שולחן מעץ, דבק, ברגים, נייר זכוכית, צבע ולכה, שתי קופסאות פרחים / מעץ /. חותכים את שני לוחות העץ של הדלת משני הצדדים ומחברים אליהם את ארגזי הצמחים. הוראות צילום /. האדניות ישמשו כתומכים לספסל הגן. עכשיו כל מה שאתה צריך לעשות הוא לצבוע ולשתול אותם, וסיימת.

מדריך מהיר לספסל גינה קופסאות פרחים

עבודה על סוס מסור או שולחן עבודה. חותכים את השדות החיצוניים משמאל וימין של הדלת ומדביקים את רצועות העץ לקצוות הפנימיים. כדי להפוך את ספסל הגן ליציב יותר, בנה מסגרת לדלת מלוחות עץ. לאחר מכן משייפים את הדלת, מזיזים וצבעים בכל צבע. לבסוף, הניחו את הדלת על גבי ארגז הפרחים כך שהפתחים יהיו ישירות מעל הקופסה. לאחר מכן מלאו באדמה ושתלו את הצמחים או הפרחים שנבחרו.

בנה ספסל גינה משלך – רענן את הספסל הישן

בנה ספסל גינה משלך עם שני כסאות עץ ישנים

כללנו מספר רעיונות עבורך כיצד ליצור א בנה ספסל גינה משלך יכול – קצת יצירתיות מספיקה ואתה לא צריך להשקיע בזה הרבה. אתה יכול פשוט “לגזור” ספסל עץ כפרי מגזע עץ. אם יש לכם כסאות בר ישנים, תוכלו לרפד אותם מחדש ולהפוך אותם לספסל מודרני ונוח. מיטות מיטה דקורטיביות מברזל יצוק מושלמות למשענות גב. עמודי אבן דקורטיביים בגינה יכולים לשמש כתומכים לספסל גינה. קבל השראה מרעיונות מעניינים ומקוריים אלה!

גינה-ספסל-בנה-עצמך-מלט-אריחי-בטון-בלוקים-כיסוי עץ

ספסלי גינה עם אדניות מובנות פופולריות במיוחד מכיוון שהם משתלבים יפה באזור הגן. אתה יכול לבנות ספסל גינה פשוט באמצעות אבנים צמחיות כבסיס. ניתן להרכיב את המושב במהירות ובקלות מכמה לוחות עץ. זה רק דורש קצת מיומנות וכלים מתאימים.

בנה ספסל גינה משלך עם קוביות בטון ולוחות עץ

אתה יכול גם להשתמש באבני הצמח כבסיס בדרכים שונות, כלומר כרגליים לספסל הגן. לוחות עץ מרובעים משתלבים בצורה מושלמת בפתחים באבני השתילה, ויוצרים ספסל בעיצוב פשוט. אין צורך בכלים או חומרים נוספים לשם כך. אם תרצה, תוכל פשוט לצבוע את ספסל הגן DIY או לקשט אותו באלמנטים אחרים כך שיתאים לגינה.

גינה-ספסל-בנה-עצמך-אבנים-לוחות עץ

אבנים יכולות לשמש גם כרגליים לספסל גינה. אולם לשם כך יש צורך בלוקי אבן זהים, אותם ניתן לערום ביציבות זה על זה. בהתאם לגובה הרצוי של הספסל, תזדקק לסך הכל ארבעה או שישה אבני אבן לפרויקט זה. ניתן לחתוך לוח עץ למידותיו כמושב ולהניח אותו על האבנים. שוב, אין צורך בחומרים נוספים לפרויקט עשה זאת בעצמך.

מתבל את ספסל הגן הישן

ספסל גינה צהוב בנה עצי גינה בעצמך

אם כבר יש לכם ספסל לגינה שאתם כבר לא אוהבים, תוכלו לתבל את הרהיט הישן במקום לבנות חדש. מצד אחד, ניתן לרענן את הספסל בעזרת מעט צבע או לכה ולהביא לחיים חדשים. מצד שני, אתה יכול להחליף חלק, כמו המושב או המשענת.

ספסל גינה סגול קישוט פרחי גן בסגנון כפרי

אם ספסל הגינה הישן כבר אינו מתאים לישיבה, תוכלו להפוך אותו לשולחן שתילה. קשטו את המושב בעציצים שונים, ארגזי פרחים ואדניות אחרות שישפרו את הגינה שלכם. לאחר מכן מצא מקום מתאים באזור החיצוני לשולחן הצמחים, בו תוכל לביים אותו בהצלחה.

שיפוץ וצביעה מחדש של ספסל גינה ישן

בנה רעיונות לעיצוב גינה לספסל

עם הצבעים הנכונים, ניתן להפוך כל ספסל גינה ישן למושך עיניים בגינה או במרפסת. לציור, עדיף להשתמש בצבעים שיכולים לכסות היטב את פגמי הבנק שלך. מומלץ צבעים עשירים, ואפילו גוונים כהים יותר במידת הצורך.

ספסל גינה בסגנון ים תיכוני

ספסל גן יפה מרפסת בצבע כחול

אם אתה מתלהב מגנים ים תיכוניים, אז אתה יכול לעצב פינה יפה עם כשרון ים תיכוני באזור החיצוני שלך. לשם כך, צבעו את ספסל הגינה הישן בכחול וקישטו את הפינה במספר עציצים ופרחים פורחים. תוכלו גם לבנות ספסל גינה בעצמכם ולאחר מכן לצבוע ולקשט אותו.

ספסל עץ כפרי

ספסל גן כפרי חומר לבנייה עצמית

תוכלו לבנות בעצמכם ספסל גינה כפרי מעץ גדול ולתת לאזור הגן נופך טבעי. לשם כך ניתן לחתוך את החלק העליון של פיסת העץ ולשייף אותה ככל הנדרש, כך שנוצר מושב נוח..

גרסה נוספת לספסל גינה כפרי

ספסל גינה כפרי במבוק פרטיות בגינה

ספסל עם מקום אחסון

עיצוב שרפרף נעים לריפוד

צייר מחדש את הספסל הישן

עיצוב בצורת ספסל מברזל כחול

ספסל גן תכלת

בנה בעצמך ספסל גינה מעץ כחול

ספסל גינה מול הכניסה לבית

קופסת פרחים בסגנון כפרי אדום לגינה

ספסל גינה מברזל יצוק עם כריות נעימות

עיצוב ספסל גינה מברזל יצוק

פינת ישיבה נעימה בגינה

צמחי גידור פרגולה לגינה מעצבים שיחי פרחים

ספסל גן מעץ רגיל

ספסל עץ עץ פרי בגינה

ספסל לגינה מעץ טיק

ספסל גינה פשוט ורדים מקיר אבן צבע ורוד

ספסל גינה מאבן

ספסל גינה מאבן ורדים עיצוב פרחי אביב לגינה

ספסל גן עשוי אבן טבעית

רעיונות לעיצוב גינות ספסל לגינה באבן טבעית

פינת ישיבה נעימה עם ספסל גינה מברזל יצוק

אזור הישיבה בגן מארגן שיחים ריצוף לוחות אבן

ספסל גינה ממתכת

לוחות אבן בעיצוב ספסל מתכת

ספסלי גינה מעץ – רעיונות מקוריים

ספסל גינה קטן ונעים עץ אבן טבעית

ספסל גינה מעץ נעים

ספסל גינה מרפסות גינה ורדים פרחי אביב