אם תמונה שווה אלף מילים, אז קיר דמיוני עם תמונות משפחתיות וזיכרונות אומר מיליון! שים את תמונות המשפחה שלך על הקיר כך שימשכו מחשבות אוהבות. כאן ריכזנו כמה טיפים ורעיונות ליצירת קיר צילום מהמם.

תמונות משפחתיות על הקיר מדבקות קיר משפחה מסגרת תמונה לבנה

תלו תמונות משפחתיות על הקיר בצורה מקורית

תמונות משפחתיות על הקיר סידורי עיטורים כוכב מנורת גז

התאם את התמונות לכל עיצוב הבית שלך, במיוחד לחדר שבו אתה עומד לתלות אותן. אם הבית שלך מלא בצבעים בהירים וקלילים כמו לבנים, כחולים וירוקים, בחר לבחור תמונות של המשפחה שלך שלא מציגות לך לובש צבעי סתיו כמו אדום, כתום וחום. תחשוב על גלריית הקירות שלך כיצירת אמנות ענקית שמשלימה את עיצוב הפנים.

הצג תמונות משפחתיות על הקיר

תמונות משפחתיות על שעון הקיר בד רעיון עיצוב פנים לקיר

אל תגביל את הרעיונות שלך רק למסגרות לתמונות כדי לסדר תמונות משפחתיות על הקיר. היו יצירתיים, הביטו מסביב לבית ושקלו את האפשרויות הבאות:

• תמונות על בד

• הדבק תמונות על עץ

• על מתכת

• מסגרות חלונות וינטאג ‘

• צובעים את עץ המשפחה

לאחר מכן בחר את הסידור הטוב ביותר. לאחר שקבעת איזו אפשרות מתאימה ביותר למודעה שלך, קח את הזמן לנסות אותה. השתמש בתבניות נייר כדי לתכנן את העיצוב על הקיר תחילה. שחקו עם אפשרויות פריסה שונות כאשר תולים את תמונות המשפחה על הקיר.

עיצוב קיר צילום – טיפים ורעיונות יצירתיים

לקשט במסגרות לתמונות – 50 רעיונות לעשות זאת בעצמך

הכינו קישוט תמונות פולארויד & עיצוב: 17 רעיונות למצב רוח טוב

עיצוב קיר עלוב שיק עם תמונות על חלונות

תמונות משפחתיות על הקיר דק מזנון חלון עלוב שיק

אם אתה רוצה להעלות את תמונות המשפחה על הקיר ובכך להעלות עיצוב קיר ייחודי, תוכל לתת ליצירתיות שלך להשתחרר ולהעז כמה ניסויים. קישוט הקירות יכול להשפיע על אווירת החדר כולה ולתמוך או לשנות את הסגנון באופן משמעותי. האם אתה אוהב רהיטים ישנים בצבעים בהירים עדינים ופשוט אוהב ירושות ומציאות שוק פשפשים? לאחר מכן תסתכל מסביב למרתף או בעליית הגג, ייתכן שתמצא חפצים ישנים בעלי קסם שאין לעמוד בפניו, בעזרתם תוכל ליצור קיר צילום ייחודי. ניתן להשתמש בדלתות ישנות עם חלונות, למשל, במקום מסגרות לתמונות. צרף את התמונות לזכוכית ובהתאם למקום הפנוי תלה את שתי דלתות הארון במקביל. אתה יכול לסדר את התמונות כך שקיר הצילום יספר סיפור שמח. היצירה הייחודית הזו ללא ספק תוסיף לביתך כשרון מיוחד.

תמונות משפחתיות על קיר מגנט

רעיונות תולים תמונות ללא מסגרת תמונות משפחתיות על הקיר רעיון מודרני מגנט אזור מדרגות עץ זכוכית

אתה יכול גם להשתמש בתמונות כדי ליצור קולאז ‘תמונות גדול מדי. עם קיר צילום מרשים כמו זה שלמעלה, תוכלו ליצור עיצוב קיר מקורי שמשחרר את האווירה ומוסיף נופך מודרני. אתה יכול להפוך בקלות משטח קיר גדול וחשוף שלרוב אינו בשימוש לקיר מגנטי ענק שימשוך מבטים מעוררי התפעלות. מצא תמונות נהדרות ומצחיקות של בני משפחתך וצור תערובת של תמונות חופשה, צילומים מקצועיים, דיוקנאות ולמה לא צילומי נוף נהדרים. זה לגמרי תלוי בך אם אתה ממלא את הקיר בתמונות גדולות או קטנות, שחור לבן או צבעוניות. אין ספק שקיר צילום כזה הוא גולת הכותרת של ממש.

תמונות תלויות: הרבה רעיונות יצירתיים כיצד לעצב קיר תמונות!

הכינו לב לב קיר צילום בעצמכם – איך יוצרים לב מתמונות על הקיר!

עיצוב קיר תמונות: כך תוכל להציג ביעילות איורים, כרזות ותמונות!

תמונות חתונה על הקיר שמעל הספה

תמונות משפחתיות-על הקיר-חתונה

אתה יכול לעצב קיר צילום בכל מקום בבית שלך. עם זאת, הוא יוצא לשיא אם בוחרים לו קיר חופשי בגודל גדול. הקיר מעל הספה או המיטה הוא מקום מתאים, מייצג, את תמונות המשפחה. הקירות במסדרון כמעט תמיד מציעים מספיק מקום לתמונות. אתם מוזמנים לספק עיצוב קיר אחיד ולסכם את תמונות המשפחה באופן נושאי. לדוגמה, אתה יכול לעצב קיר תמונות עם תמונות החתונה שלך ולהוסיף נופך של רומנטיקה. תמונות מצחיקות של ילדיך יוצרות אוטומטית מצב רוח שמח.

תמונות מצחיקות

תמונות משפחתיות על הקיר תמונות דינמיות

הסידור בו אתם מצמידים את תמונות המשפחה לקיר הוא המכריע להשפעת יצירת האמנות שלכם. ניתן ליצור אווירה רגועה בחדר בעזרת סידור מדויק, אנכי או אופקי. אם אתה רוצה יותר דינמיות, אתה יכול פשוט למקם תמונות בגדלים שונים באופן אקראי ללא תבנית ספציפית.

עיצוב קירות עלוב עם תמונות

תמונות משפחתיות-על-הקיר-מסגרות-תמונה ישנות-סיכות

האם תרצה תלייה יצירתית של התמונות, קיר הצילום האטרקטיבי עשוי להיות משהו לטעמך. לשם כך אתה צריך חוט יציב ואביזות כביסה כדי שתוכל להעלות קיר צילום ברצועה. אתה יכול לתלות את תמונות המשפחה במסגרת תמונות ישנה או לתלות אותן על הקיר. כל שעליך לעשות הוא לחבר חוט אחד או יותר לקיר ולתלות את הצילומים זה ליד זה בכל סדר. אתה יכול להסתיר את החבלים בעזרת סרט תחרה ולהוסיף נגיעה נוסטלגית.

בד במטבח עם תמונה משפחתית

תמונות משפחתיות-על-הקיר-מטבח-מלאכותי

אתה יכול לעצב את תמונות המשפחה, עם או בלי מסגרת תמונה, בצורה חופשית. אתה יכול לתלות את תמונות המשפחה הממוסגרות בצורת משושה, למשל, ולספק קישוט קיר יצירתי ונינוח. אפשר אולי לצרף את הזיכרונות המשפחתיים היפים ביותר ללא מסגרת תמונה בצורת לב. אתם מוזמנים גם לצרף תמונות משפחתיות לקיר בעזרת וואשי טייפ. קיר צילום נהדר נוצר תוך זמן קצר וללא כל מאמץ. קלטת וואשי ניתנת להסרה גם כנדרש, מה שמאפשר לך לסדר אותה שוב ושוב. אם התמונות המשפחתיות יהיו באור הזרקורים, עדיף להשתמש בוואשי טייפ רגיל או אפילו שחור או לבן. אחרת תוכל להגדיר מבטאים גדולים וצבעוניים ולנסות שילובי צבעים ודוגמאות שונים.

שלב תמונות משפחתיות עם ספרים

לתלות תמונות על תמונות משפחתיות על הקיר

ניתן גם לצרף את תמונות המשפחה ללוח סיכות. הדביקו עליו תמונות משפחתיות נחמדות והניחו על לוח הסיכות, שאחרת מציג קניות ופנקס רשימות. אופן סידור התמונות המשפחתיות תלוי בטעמך האישי. כמובן, הכל מותר שאתה אוהב וזה תורם לאווירה הרצויה.

סלון משפחתי-תמונות-על-הקיר-סידור

תמונות משפחתיות-על-הקיר-עץ-ירוק

תמונות-משפחתיות-על-הקיר-רעיונות-צבעוניים

תמונות משפחתיות-על-הקיר-קשת-צבעים

תמונות-משפחתיות-על-הקיר-חתונה-תמונות-גן

תלויים תמונות משפחתיות על הקיר

תמונות משפחתיות-על-הקיר-גינה-עץ

תמונות משפחתיות-על-הקיר-רעיונות-גינה-עץ

תמונות משפחתיות-על-הקיר- scrabble

תמונות משפחתיות-על-הקיר-סלון-מעל-ספה

תמונות משפחתיות-על-הקיר-סלון-שחור-לבן

תמונות משפחתיות-על הקיר-חדר שינה

תמונות משפחתיות-על-הקיר-חדר-ילדים-עץ-משפחה

משפחות-תמונות-על-הקיר-קיר-קעקוע-אמירה

תמונות משפחתיות-על-הקיר-מדפים אישיים

  רעיונות לצורת משפחה על הקיר בעיגול בצורת מעגל לתליית תמונות ללא מסגרת

תלו תמונות על מחרוזת תמונות משפחתיות על הקיר-סלון

עיצוב משפחתי-על-הקיר-עיצוב

תלו תמונות על מחרוזת תמונות משפחתיות-על-הקיר-מסגרות-תמונה לבנות-עלובות