רעיונות לארון עץ עץ צהוב לוח תיבת דואר וו

מלתחה מציעה מקום לתליית מעילים, ז’קטים, סוודרים, צעיפים וכובעים ומהווה פתרון טוב אם אתם רוצים לעשות סדר בבית. ישנם שני סוגים של מלתחות: עצמאי ותלוי על הקיר. חדר ארונות יכול להיות פונקציונלי ודקורטיבי בו זמנית. במקום לקנות פריט יקר, אתה יכול לבנות מלתחה משלך. לעתים קרובות מתעלמים ממלתחות כאלמנט דקורטיבי בעל כשרון אמנותי ומוסתר מתחת לבגדים ואביזרים. כאן אנו מציעים לך כמה רעיונות ארון ויצירתיים לארון המסדרון שיכולים להפוך לשיאים אמיתיים בביתך.

בנה מלתחה משלך – מוטיב עץ

רעיונות לז'קט צעיף של מוטיב עץ עץ מלתחה

מדף בגדים יכול להיות קשור בקלות לעץ. אתה יכול לתלות את הכובע שלך על אחד מענפיו. מוטיב זה השתנה מעט בשנים האחרונות והעצים דומים יותר לצלליות על הקיר. קנו מדבקת קיר לעץ והוסיפו ווי מעילים לקצה הענפים. זה יוצר אפקט נחמד, כאילו הבגדים תלויים על הענפים עצמם. בחרו צבע שמושך את העין בניגוד יפה לצבע הקיר. או שאתה יכול לבנות מלתחה מקורית באמצעות ידיות דלתות ישנות וידיות מגירות במקום ווים. מצאו ידיות דלתות וינטאג ‘בשווקי פשפשים וחנויות ועיצבו את היצירה הייחודית שלכם. עכשיו אתה יכול להסתכל על רעיונות מקוריים יותר.

רעיונות לארון בגדים מכוסות

רעיונות לכוסות מלתחה מעילים שחורים בצבע לבן אדום

עם מלתחה בנויה בעצמכם תוכלו להעניק למסדרון או לאזור הכניסה של הדירה שלכם מגע מאוד אישי. אתה יכול להיות בטוח כי ארון הקיר יהווה לוכד עיניים אמיתי לאורחיך וידהים אותם. לפני שאתה יוצא לעבודה ומגשים רעיון ייחודי ויצירתי, שקול תחילה מה גודלו. הגודל תלוי מלכתחילה בחלל הפנוי במסדרון. אם אזור הכניסה צר, מתלה מעילים תלוי על הקיר או התקרה הוא רעיון פרקטי וחוסך מקום. מתלה מעילים תלוי הוא גם פתרון טוב אם אתה רוצה לאחסן בצורה מסודרת את הנעליים כמו גם את המעילים שלך. אם אזור הכניסה גדול מספיק, מתלה המעילים העומד הוא חלופה טובה. הדוכנים מתאימים מאוד גם אם אתה רוצה לאחסן את המטריות שלך במסדרון.

פשוט הכין בעצמך ווי מעילים – 13 רעיונות מקוריים

20 רעיונות לעיצוב מסדרון עם מדבקות קיר ווים מעיל

וו קיר במסדרון הקטן כתחליף חוסך מקום למלתחה

השתמש בסניפים למלתחה

רעיונות לענפי הארון כובעים אפורים

בעיקרון, ווים המעילים הם האפשרות הטובה יותר במסדרון הצר. שקול גם מה אתה באמת רוצה להכיל והתאם את הגודל לצרכים שלך. לא משנה באיזו גרסה תבחר, צריך שיהיה מספיק מקום לתנועה במסדרון. חשוב על המקום הטוב ביותר למיקום ווים המעיל או מתלה המעילים. מלתחות, הממוקמות בסביבה הקרובה של דלת הדירה, הן מעשיות. כך שתוכל לתלות את המעיל בנוחות ולהימנע מהליכות ארוכות בכל המסדרון. אם יש לך גומחה במסדרון או אולי אזור בלתי שמיש אחרת, תוכל למקם את חדר ההלבשה שם. הדרישה היחידה לכך היא שהשטח הניתן יהיה נגיש בקלות, במיוחד אם יש לכם ילדים. אם הייתם רוצים שהם יתלו את המעילים לבד, אולי תוכלו לעצב מלתחה ידידותית לילדים וצבעונית כך שהקטנים ירגישו ממש כמו מבוגרים..

מלתחה במראה רטרו עם כדורים צבעוניים

רעיונות לארון בגדים כדורים צבעוניים רעיון חוט מתכת רטרו

אם כבר בחרתם את המקום המדויק לארון הבגדים תוצרת עצמית ותכננתם את הצורה, עליכם לבחור את החומר המתאים לה. אם אתה רוצה להשתמש בחומרים שקל לעבוד איתם, עץ הוא בחירה טובה. לדוגמה, אתה יכול ליצור עץ מלתחה אטרקטיבי מלוחות ודקים שונים. אתה יכול לעצב את ה”ענפים “האישיים של העץ לפי רצונך. צבעים בהירים או צבעים מנוגדים מעניקים לאזור הכניסה מגע אישי ורענן. האם אתם טבע הרפתקני ואתם אוהבים לטייל בכל פעם שהזדמנות יוצאת? אז אולי תוכל לעצב את הלוחות הבודדים כמו שלטי שם מקום ולציין את יעדי הנסיעות שבהם תרצה לבקר בעתיד. שלטים המראים את הכיוון לחדרים הבודדים בדירתכם הם גם גרסה מהנה. אם תרצה, תוכל ליצור דיוקנאות עצמיים נחמדים במקום גופנים. צביעת צלחת ועליה סכו”ם או תיאור מיטה לחדר השינה יוצרים רושם נחמד ומצחיק. למעשה, אין צורך בחומרים יקרים למימוש רעיונות מקוריים לארונות בגדים בכמה צעדים פשוטים.

ארון DIY – 7 הוראות פשוטות והמון רעיונות יצירתיים והשראה!

בנה מלתחה משלך ממשטחים – הוראות ורעיונות

בנה בעצמך מלתחה מדלת ישנה: הוראות ורעיונות נוספים

בנה ארון בגדים משלך – ידיות לדלתות וידיות

רעיונות למלתחה-אולם-עשה זאת בעצמך-ידיות-מגירות ישנות

לדוגמה, אם אתה רוצה ליצור כשרון כפרי, אתה יכול גם להשתמש בחומרים יציבים יותר כמו צינורות ולעצב מלתחה יצירתית. בדיוק כמו הריהוט בסגנון תעשייתי, הארון הצינורי בטוח יהיה להיט שימשוך מבטים נלהבים. חתיכה אחת נוצרת תוך זמן קצר מצינור אחד ושני מחברי צינורות שאתה מחבר לקיר. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להשיג כמה קולבים ולתלות את המעילים והמעילים. לגבי המתלים, אתה יכול לבחור בין קולבי מעילים ווים.

לוחות עם דוגמאות גיאומטריות

רעיונות-ארון בגדים-אולם-עשה-זאת-בעצמך-כחול-ישן-ארון-ידיות- upcycling

אם ברצונך להשתמש בקרסים הזמינים באופן מסחרי, תוכל ליצור מראה שובב על ידי הצמדת הקרסים המקזזים בגובה. אתה יכול להכין ווי מעילים מכפתורי ארון ישנים, ידיות דלתות, כפיות או, למה לא, מידיות של מטריות. אתה יכול להעלות שוב את ערכת הצבעים כרצונך על ידי ציור מעל הקרסים בצבע הרצוי או לכסות אותם בבד מעוצב..

שיק תעשייתי במסדרון

רעיונות-ארון בגדים-מסדרון-צינור-ווים-קיר

אם אתה רוצה להגיד אמירה נועזת בבית שלך, בחר בארון הבנוי מצינורות ואביזרים. עיצוב זה הוא דרך נחמדה לעשות שימוש חוזר בדברים ישנים. מצא אביזרי ברז, סוגריים או חלקים אחרים שיכולים לשמש ווים מעיל.

ידיות מטריה ישנות במקום ווים

רעיונות-ארון בגדים-מסדרון-מחזיק אופניים-מטרייה

עץ לבן למלתחה

רעיונות-ארון בגדים-אולם-עץ-לבן-צבוע-כחול-קיר-צבע

 כפיות עם שמות

רעיונות-ארון בגדים-אולם-אופניים-כפיות-שמות-בני משפחה

 מזלגות פאנקיות כקרסי מעיל

רעיונות-ארון בגדים-מסדרון-אופניים-מזלג-עץ

 תבנית חיה חמודה

רעיונות למלתחה-מסדרון-צלליות-חיות-צבע לבן

מושלם לסגנון ימי או עלוב

רעיונות-ארון בגדים-מסדרון-משוטים בסגנון ימי

 אקלקטי עם ווים שונים

רעיונות-ארון בגדים-מסדרון-לוח-עץ-ידיות דלת ישנות

 השתמש בענף מוזר

רעיון-ארון בגדים-ענפים-גג משופע-בגדי ילדים

בנה מלתחה משלך מסקייטבורד ישן

סקייטבורד קיר מלתחה רול עשה זאת בעצמך

מלתחה-רעיון-לוח-שלום-פונט

מלתחה-מסדרון-רעיון-עיצוב-מחיצה-קיר-מראה

מלתחה-מסדרון-רעיון-קלטת ליבנה-ענף-יוטה

מלתחה עצמאית-מלתחה-מוטות עץ-עשה זאת בעצמך

רעיונות-ארון בגדים-מסדרון-שימוש-במגירות-ידיות-ווים לקיר

רעיונות-ארון בגדים-אולם-ישנים-כסאות-צמודים לקיר

חדר-מלתחה-קיר-לבנות-עצמך-רעיון

מלתחה-מסדרון-יצירתי-שימוש-קולבים-ווים

רעיונות-ארון בגדים-חדר ילדים-חיות-דמויות-צבועות באדום

מלתחה-מסדרון-רעיון-ביליארד-כדור-ספרות-וו-וו

מלתחה-אולם-עץ-קיר-נשען-חוט-עטוף-רגליים

רעיונות-ארון בגדים-אולם-אדום-עץ-בנה בעצמך

ארונות בית-מסדרון-קולבים-חיתוך ווים לקיר

מלתחה יצירתית-מסדרון-כיוונים-חדר-שחור