סרטים הם כל הזעם ומעטרים את שיער הנשים יותר ויותר. אם אתה אוהב ספונטנית אביזר שיער חדש, אתה יכול גם להכין סרט שיער בעצמך! ואתה לא בהכרח צריך להיות מסוגל לתפור בשביל זה. יש גם אפשרויות נהדרות אחרות. נראה לך כיצד להכין סרט שיער בעצמך מבלי לתפור. אין ספק שאתה נהנה מאוד ורוצה להמשיך ליצור חדשים!

הכינו סרט שיער משלכם מבלי לתפור לילדים ולמבוגרים

הכינו סרט שיער משלכם בלי לתפור חולצת טריקו

הכינו סרט שיער משלכם בלי לתפור חולצת טריקו

אם עדיין יש לך חולצת טריקו ישנה שכבר אינך לובשת, אך איכשהו גם אינך רוצה לזרוק אותה, תוכל כעת למחזר אותה. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור סרט שיער בעצמך במהירות ובקלות ללא תפירה. אבל הבד צריך להיות מעט אלסטי. זה עובד כל כך פשוט:

הכינו סרט שיער משלכם – הוראות

הכינו סרט שיער משלכם ללא תפירה - קשר ורצועות בד צמות

חותכים רצועות צרות מהחולצה ולאחר מכן שוזרות אותן יחד כפי שמוצג בהוראות התמונה למעלה. אם תמשוך את הקצוות בסוף, תקבל קשר נחמד והדוק. לאחר מכן חותכים חתיכה מלבנית נוספת מהחולצה ומדביקים את קצות הרצועות לצדדים הארוכים יותר. לאחר מכן, קח את הצדדים הקצרים יותר וגלגל אותם פנימה. הדביקו את הרצועות יחד ורצועת השיער שלכם מוכנה ותוכלו ליצור תסרוקת קיץ יפה.

הכינו רצועת שיער משלכם ללא תפירה - הוראות פשוטות עם צמה יפה

הכינו סרט טורבן משלכם ללא תפירה

סרטים מסוג טורבן אופנתיים ומייפים את התסרוקת

אתה יכול גם להכין סרט טורבן כזה מחולצת טריקו אלסטית או מחצאית, חולצה וכו ‘. הנח את הבגד שטוח לפניך והשתמש במספריים חדים כדי לחתוך רצועת בד אופקית עד לשולי התחתונה. אתה יכול לבחור את הרוחב בהתאם לטעמך (10 עד 15 ס”מ אמורים להספיק). לאחר מכן חתכו את המכפלת מהלולאה שקיבלתם.

סרט טורבן ללא דבק ותפירה

עכשיו הניח את הלולאה כמו איור שמונה ואז הברג אותה שוב. אתה מקבל שתי לולאות שאתה שם אחת על השנייה. עכשיו סרט הטורבן מוכן ותוכל לשים אותו סביב הראש שלך. הקשר מצביע כלפי מעלה.

הפוך סרטים לעצמך משי וחוט

הכינו רצועת שיער רטרו משלכם ללא תפירה - אביזרי שיער יפים

אם אתה רוצה להכין את סרט השיער הזה בעצמך בלי לתפור, תזדקק לדבק ולחוט. התוצאה היא אביזר שיער יפה עם מראה רטרו, המושג בין היתר גם מבד המשי. אבל אתה יכול גם להשתמש בבדים אחרים. כך מתבצעת רצועת השיער DIY:

  • פסי בד (בדוגמה 90 על 10 ס”מ)
  • דבק טקסטיל
  • חוּט
  • בַּרזֶל
  • סרט מדידה או סרגל
  • מספריים

חותכים את המשי לרצועה ומקפלים בעזרת מגהץ

קודם גיהצו את רצועת הבד והניחו לפניכם כך שהצד השמאלי (המכוער) פונה כלפי מעלה. השתמש במגהץ כדי לקפל את הצדדים הקצרים (כ -2 ס”מ). לאחר מכן חזור על כך עם הצדדים הארוכים וגם עם 2 ס”מ. כעת סמן את אמצע הרוחב על אחד משני הצדדים הקצרים וקפל את הפינות לנקודה זו כך שלסרט יש נקודה. כדי לגרום לזה לעבוד היטב, השתמש שוב במגהץ. חזור על הפעולה גם לצד השני.

הכנס חוט לתוך רצועת השיער לאחיזה טובה יותר בעת הלבישה

כעת השתמש במגהץ כדי לקפל את הסרט בצורה אופקית לחלוטין. הניחו את החוט בצד הארוך ביותר של הקלטת כדי לקבוע את האורך הדרוש לכם וחתכו 2 ס”מ נוספים. לכופף 1 ס”מ מכל צד פעם אחת ליצירת לולאה. זה ימנע מהקצוות המחודדים של החוט להיכנס דרך הבד לאחר זמן מה.

הכינו רצועת שיער משלכם מבלי לתפור ממשי בעזרת חוט

הדביקו את אחד משני הקצוות של הקלטת, הכניסו את החוט לתוך הקלטת דרך הפתח השני ואטמו גם צד זה בעזרת הדבק הטקסטיל. לאחר שהדבק התייבש, הגיע הזמן לנסות את סרט הראש. אם תכין סרט שיער כזה בעצמך עם חוט ללא תפירה, זה יעזור לך להכניס אותו לצורה והוא יתאים יותר.

רצועות שיער עם ובלי פרחים

סרט טינקר מבדים אלסטיים - רעיון לתינוקות, ילדים ומבוגרים

מדוד את היקף ראשך וחשוב עד כמה רחב היית רוצה שהקלטת תהיה (בדוגמא מעט פחות מ -13 ס”מ). לאחר מכן הכפל את הרוחב הרצוי מכיוון שתניח את הבד פעמיים. כעת גזור פיסת בד אלסטי במידות אלה. הניחו את הרצועה כלפי מטה מולכם וקפלו את שני הצדדים הארוכים פנימה לאמצע. לאחר מכן יוצרים לולאה על ידי הנחת שני הקצוות זה על זה. הם צריכים לחפוף בערך 2 ס”מ. הדבק את הקצוות יחד.

הדבקה במקום תפירה ויצירת סרטים יפים

עכשיו אתה צריך רצועה קטנה יותר (בדוגמה עם המידות 2 x 7.5 ס”מ). אתה מקפל את זה באותו אופן כמו שאתה מקפל את רצועת הבד הגדולה. לאחר מכן הניחו אותו על החלק הקדמי של סרט הראש סביב הלהקה והדביקו את הקצוות יחד. לולאה זו אמורה לדחוס את רצועת השיער. במידת הצורך תוכלו לקצר מעט את הלולאה הקטנה. אם תרצה להכין סרט פרח בעצמך ללא תפירה, תוכל להדביק כמה פרחים מחומר כלשהו על הלהקה (למשל עשוי פאייטים גדולים, לבד או פרחים מלאכותיים).

הערה: הדוגמה מיועדת לסרטי שיער לתינוקות ולכן היא קצת יותר רופפת. לילדים ומבוגרים גדולים יותר, ניתן להדק את הלהקה מעט יותר על ידי גרירת סנטימטר או שניים מהיקף הראש..