תבנית מנדלה כלומר תחביב הקלה על מתח צבעים צבעוניים אומבר

מקורם של המנדלות הוא בהינדואיזם ובבודהיזם והן דימויים המייצגים את הקוסמוס ואינסוף שלו. באופן מסורתי, לתמונה זו יש צורה עגולה, שניכרת גם מהשם. פירושו של מנדלה פירושו עיגול או טבעת. הוא למעשה נוצר על ידי עיגולים, משולשים וריבועים. ה תבניות מנדלה ניתן לצבוע בכל צבע, שאמור להיות בעל השפעה מרגיעה. בדרך זו תוכל להיפטר ממתח על ידי נפילה במדיטציה, כביכול. בגלל זה, צביעת מנדלה הפכה לתחביב נרחב.

תבניות מנדלה – תמונות מההינדואיזם והבודהיזם

תבנית מסגרת מנדלה דגם קנה מידה צביעה פרח אמצעי

אתה יכול לבחור את הצבעים שבהם אתה משתמש בעת צביעת תבניות המנדלה בהתאם להעדפותיך. כיום, בנוסף לצורות הגיאומטריות הקלאסיות, ישנן גם מנדלות עם מוטיבים אחרים, כמו עלים, בעלי חיים או כוכבים. וריאציות שובבות כאלה מתאימות במיוחד לילדים לשחק איתן. אבל זה לא אומר שצביעה במנדלות היא לילדים בלבד. אבל להפך! גם מבוגרים יכולים לנצל את זה וכך למצוא בידור והרפיה מושלמים. אם מעולם לא התמודדת עם מנדלות בעבר, יש לך הזדמנות לעשות זאת כעת. כדי שתוכל לנסות זאת, ריכזנו עבורך כמה תבניות מנדלות, אותן תוכל להדפיס ללא תשלום..

תבניות מנדלה – מסורתיות גיאומטריות

תבניות עיגולי מנדלות כוכבים דמויות משולשים גיאומטריים

רמת הקושי יכולה להיות שונה עבור כל תבנית מנדלה. ישנם עיצובים המתאימים להפליא לילדים, אך גם כאלה מסובכים מדי וצריכים להיות מעוצבים על ידי מבוגרים. כמובן, זה לא אומר שילדך לא יכול לנסות בכל זאת. יש לנו קצת מהכל בגלריה שלנו.

תבניות Zentangle להדפיס בחינם לצביעה & צייר אותו בעצמך

תמונות חלון טינקר לסתיו – 20 רעיונות ותבניות

שבלונות קיר להדפסה – 34 תבניות בחינם בעיצובים מעולים

משולשים ומרובעים כתבנית

תבניות מנדלה מככבות פסים משוננים בעיצוב ריבועים

קח קצת זמן כל יום להירגע קצת אחרי יום מלחיץ בעבודה בזמן הצביעה. לא תמיד צריך לצבוע תמונה שלמה בבת אחת. ניתן גם להפיץ את העיצוב למספר ימים. אחרי הכל, אתה צריך להירגע ולא לנסות נואשות לעשות הכל מיד. אתה יכול להשתמש בצבעים מנוגדים עבור כל קטע של המנדלה, או שאתה יכול ליצור בהדרגה עיצוב אומבר אטרקטיבי שבו הצבעים האישיים משתלבים זה בזה בהדרגה..

תבנית עם שמש ופרחים

תבניות מנדלה שמש פנים פרחי מוטיבים קיץ

מוטיב השמש הזה די מסובך מכיוון שאזורי הצביעה האישיים קטנים מאוד וצמודים זה לזה. לפיכך, העיצוב גוזל יותר זמן. אם אתה גאה במיוחד בתוצאה של תמונה מסוימת, אתה יכול אפילו לתלות אותה על הקיר. המוטיבים מתאימים מאוד לעיצוב כרטיסי ברכה. העניקו את המנדלות בסביבה יפה והוסיפו ברכה או הודעה כרצונכם.

 מנדלה מסובכת

תבניות מנדלה עיצוב קשה מבוגרים כוכב גירוי

תן לדמיון שלך להשתולל ולעצב את אותו מוטיב בכמה אופנים על ידי ניסיון בכל פעם בשילובי צבעים שונים. לבסוף, תוכל להדפיס כל אחת מתבניות המנדלה לעתים קרובות ככל שתרצה. תתפלאו עד כמה המוטיב נראה בכל פעם, למרות שרק הצבעים השתנו.

 פתית שלג ממעגלים

תבניות מנדלה פתיתי שלג רעיונות עיגולים מוטיב חורף

אתה יכול גם למצוא את המוטיבים הנכונים בהתאם לעונה, לאירוע או לזמן הפסטיבל. תמיד תמצא משהו מתאים. יהיה זה פתית שלג כמו למעלה לחורף, מוטיבים לחג המולד לעונת חג המולד, מוטיבים עם פרחי אביב לאביב או וריאנטים חגיגיים לימי הולדת, חג הפסחא או מרדי גרא. אולי אפילו בא לכם לעצב מנדלה בעצמכם? המצפן הוא הכלי המושלם כבסיס לכך. כמובן שניתן להשתמש גם בסרגל או להגדיר ריבוע או פשוט לצייר ביד חופשית.

 עיגולים וטיפות

תבניות כנסיות חלון ורד מנדלה מעצבות צבע צבעוני

אופייניים למנדלות הן צורותיהם העגולות. עם זאת, אין זה אומר שמדובר בחובה. כפי שכבר ראיתם, ישנם גם הרבה רעיונות מוטיב מעניינים עם עיצוב גבול מסוג אחר, כך שגם לכם תהיה כאן בחירה חופשית. כך ששום דבר לא מפריע לדמיונך. תוכל גם להשתמש בחלק מהתבניות כהצעות אם אינך בטוח כיצד להתחיל.

 מנדלה בצורת פרח

תבניות מנדלה פרחים רומנטיים זנב טווס

מה דעתך על צורת פרח יפה? לאחר מכן ניתן לעצב את הפנים עם מוטיבים פרחוניים נוספים או עם כל דפוס אחר. אבל רק המדפסת יכולה לעזור לך להתחיל. אתה יכול גם לצבוע את מוטיבי המנדלה בהתאם למצב הרוח שלך. אז אם אתה במצב רוח רע, אתה יכול לבטא זאת בצבעים הנכונים. אם אתה שוב שמח מאוד, השתמש בצבעים עזים כדי להעביר את מזלך למוטיב המנדלה.

 נושא ימי

תבניות מנדלה נקודות גלי אלמוג האוקיינוס ​​נושא

האם אתה במצב הרוח הנכון לחג? אז דימוי ימי שמסמל קיץ, שמש, חוף ים וים מתאים בדיוק עבורך. כמה אלמוגים או מוטיבים של מעטפת מעניקים לתמונת המנדלה את מצב הרוח הנכון, אותו ניתן גם להעביר אליך מיד. החופשה שלכם בהישג יד? לאחר מכן היו מוכנים לזה כאשר אתם צובעים.

תבניות עיצוב מנדלה נקודה עיצוב שרשראות חלזונות ספירלה עיצוב

מהר תראה בעצמך עד כמה הפעילות הזו, שמבוגרים רבים עדיין מחשיבים אותה כילדותית, מרגיעה ומובטח לך בקרוב להפוך ל”צייר “נלהב. והדבר הגדול הוא שאתה אפילו לא צריך להיות בעל כישורים אמנותיים מיוחדים. כי כולם יכולים לצייר! ובעוד שזה בילוי פשוט מאוד, זה יגרום לך להיות ממש גאה. למה שלא תעצבו אחר צהריים לצביעה עם כל המשפחה! אז תוכלו לעזור אחד לשני, לתת הצעות אחד לשני ופשוט ליהנות יחד. לאחר היום המלחיץ לא פחות בבית הספר, ילדים בפרט יכולים להצליח בפעילויות מסוג זה.

תבניות חרוזי מנדלה עיגולים פורחים דיי אקזוטי

אם אתה רוצה להירגע ולהיות רגוע יותר או אם אתה רוצה לעודד את היצירתיות שלך, נסה אחת מתבניות המנדלה הבאות. עדיף לבחור בצורה שאתה אוהב מיד. קבל עפרונות ופרש למקום שקט שבו נוח לך. עכשיו אתה יכול פשוט להתחיל לצייר.

תבנית מנדלה דפוס צורה מקורית bluetenblaetter רעיון

לראשונה, אל תדאג לבחירת הצבעים. כאשר צובעים מנדלה, עדיף תמיד להתחיל לכיוון המרכז. התחילו מבחוץ והתקדמו פנימה. אל תסיח את דעתך מזה. המנדלה הראשונה שלך, אבל גם כל מנדלה שלאחר מכן, לא חייבת להיות מושלמת. צביעה בתבניות מנדלות פחות עוסקת בתוצאה ויותר בציור עצמו.

תבניות מנדלה דפוס נטו נקודות מוטיבים מקושטות

אתה יכול ליצור רק תבניות מנדלה משלך בעזרת עטים ודף נייר. אם אתה מוקסם יותר מהמנדלות עם צורות גיאומטריות, מצפן טוב, ריבוע סט גדול, מחק וסרגל יועילו לך מאוד. כלים אלה מאפשרים לך לצייר את הדמויות בדיוק רב. התחל קודם כל במעגל גדול, שהוא למעשה הקצה החיצוני של המנדלה שלך. עכשיו אתה יכול לצייר עוד שתי צורות לבחירתך לתוך המעגל. הקווים של שתי הצורות צריכים להצטלב.

תבניות עיצוב דפוסי עיגול מנדלה במראה תעשייתי

כעת למנדלה יש כמה אזורים שווים. תן לדמיון שלך להשתולל ולהשתמש בנקודות החיתוך כמדריך לצורות האחרות שאתה רוצה לצייר. אתה יכול לצייר צורות אחרות, כגון קווים, משולשים, ריבועים או אליפסים, במנדלה. אם אתה מתקשה, ישנם מספר כלים בהם תוכל להשתמש. חפצים יומיומיים כגון מטבעות, קופסאות או תבניות אפייה הם תבניות מתאימות.

תבנית פריחת מנדלה עיצוב קרני עיגולים צבע רעיון

ידוע כי ילדים הם ציירים נלהבים. המנדלות של הילדים בוודאי יעוררו לילד שלך עניין והתלהבות. צור תבניות מנדלות פשוטות לקטנטנים. בעת הצביעה, ילדכם ישלוט במהירות בשימוש בצבעים ועטים ויהיה מוקסם משילובי הצבעים והדמויות הרבות. פעילות זו תעזור לילד להתמקד. הצורות הגיאומטריות מספקות גם אוריינטציה מרחבית.

תבניות מנדלה DIY הרפיה עפרונות צבעוניים קצה משונן

ילדכם בוודאי יאהב מנדלה עם ריבועים ומעגלים, עם פנים מחייכות, עם שמש או לב. אתם מוזמנים לעצב את דפי הצביעה של המנדלות עם בעלי חיים. דמויות בעלי חיים ידועות כמו סוסים, דגים, ינשופים או פרפרים יזמינו את ילדכם לאסוף עט. ילדים קטנים יוקסמו ממכוניות ורקטות, בעוד שבנות יאהבו נסיכה.

תבניות ילדים מנדלה רעיון משחק כיף בצורת עגול

אתה יכול לעצב את דף הצביעה שלך על נייר טוב ולצבוע אותו שם. אם אתה משתמש בנייר עבה יותר, עדיף לצבוע את הקווים בעט סיבי עבה כך שהם יראו בבירור. אם אתה רוצה את המנדלה שיצרת בעצמך כתבנית הנכונה, צרף דף נייר מעל התבנית עם מהדקי נייר ושחזר אותה.

תבניות מנדלה השראה פרחים עלי כותרת עיגולים פיפס

לדוגמה, ניתן ליצור קישוט קיר אטמוספרי מיצירות אמנות משלך. אם אתם גאים במיוחד במנדלה ומוצאים אותה ממש מוצלחת, תוכלו להפוך אותה לקישוט קיר ייחודי עם מסגרת יפה. אתה מוזמן ליצור ספר אספנים נהדר ליצירות שלך ותמיד להסתכל פנימה וליהנות מהמראה מתי שמתחשק לך..

תבניות עיצוב רשת מנדלות רשת כוכבים

אם אתה רוצה לתת שובר, אין ספק שזה יהיה מאוד פופולרי אם תכתוב את זה בעצמך על מנדלה. דף צביעה צבעוני מתאים גם כנייר עטיפה. אריזות שי מהסוג הזה ייחודיות מכל הבחינות וישמחו את הנמען. אתה יכול גם להשתמש במנדלה שנעשתה באהבה כנייר כתיבה ובכך לגרום לתדהמה.

תבניות משולש מנדלה צמה עצות משוננות

תבניות משולשים מנדלות כוכב צורת עיגול במרכז

תבניות מנדלה DIY רעיון מלאכה כוכב פרחי זיגזג מוטיבים הודיים

תבנית מנדלה כוכב תמונה פשוטה מרכז מעגל גיאומטרי

תבניות מנדלה פרחי כוכב פסים צבע רעיון

תבניות מנדלה פרחים טיפות פריחת מוטיב רומנטי

תבניות גלי מנדלה דפוס כוכבים רעיון ילדים רומנטי

תבנית מנדלה במראה טרופי משאירה פרחים עיצוב מקורי

תבניות מנדלה טיפת צורת רעיון צבעים כל

תבניות מנדלה שמש ירח כוכבים סהר כוכבים נופלים כוכב לילה

תבניות מנדלות דולפינים ספירלים מדיטציה הינדואיזם

תבניות מנדלה דפוס מעגל בודהיזם במרכז הפרחים

תבניות מנדלה תמנון תמנון מוטיב בעלי חיים מחושים עיגולי כוס יניקה

תבניות מנדלה דפוס צמות פס מרכז כוכב

עיצוב תבנית מנדלה מרכז פרחים מעוטר

תבניות מנדלות ילדים-רעיון-ציור-כיף-עיגולים

מנדלה-תבנית-פרח-מוטיב-אומברה-רעיון-שמרוק-אמצע

תבניות מנדלות-רעיון-קשה-צבעים-מבוגרים

מנדלה

מנדלה-תבניות-עיגולים-מופשט-עיצוב-צביעה-מרגיע