אין ספק שכל גברת מכירה את הבעיה: כל מוצרי האיפור וכלי האיפור נמצאים במגירה או בקופסה והתוצאה היא בלגן כזה שאי אפשר למצוא כלום במהירות. לרוב, אתה תמיד דוחה את יצירת הסדר או שפשוט אין לך את הרעיונות הנכונים. יש באמת הרבה פרויקטי DIY פשוטים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לארגן בצורה מושלמת את כל האיפור כך שתמיד יהיה לך מה שאתה מחפש בהישג יד. היום ריכזנו כמה רעיונות כאלה לאחסון איפור שתוכלו לחקות בקלות כרצונכם. מעתה תוכל ליהנות יותר להתאפר ולהפוך דברים ליפים!

צרו איפור בעצמכם בעזרת כוס נחושת

איפור אחסון ספל נחושת-לוח עץ-עיצוב קיר

הרעיון הראשון הוא גרסה פשוטה, שלגביה אתה צריך רק מספר כוסות נחושת, לוח עץ שעליו מתאימות כל הכוסות ורצועות עור. קח את הלוח ותמדוד תחילה היכן צריך לחבר את הכוסות. אתה יכול לבחור מרווח רגיל או לא סדיר ולתקן את הכוסות אנכית או אופקית כרצונך. פשוט התנסה על ידי הנחת הכוסות על הלוח.

איפור אחסון טקר-לוח עץ-קישוט קיר-הוראות מקור

לאחר שמצאת את העיצוב המושלם, השתמש בעיפרון כדי לסמן את הקצוות החיצוניים והעליונים של הכוסות על הלוח. ואז לקדוח שם חורים קטנים. זה מאוד קל ויכול להיעשות גם על ידי מתחילים. כעת עטפו את חוט העור דרך החור הראשון וקשרו קשר בחלק האחורי של הלוח. כעת עטפו את הסרט סביב קצה הכוס לעתים קרובות ככל שתרצו והעריכו כמה אורך עדיין תצטרכו להכניס את הקצה השני דרך החור השני ותוכלו לקשור אותו. לאחר מכן חותכים את החלק העודף ולבסוף קושרים את הספל במקום. אם תרצה, תוכל גם לתקן את הקשרים והסרטים בגב בעזרת אקדח סיכות או להשתמש באקדח הסיכות במקום הקשר. כעת תוכל לתלות את לוח העץ על הקיר.

איפור טינקר לאחסון עם עור

איפור-אחסון-עור-רעיון-גלילים-כלי איפור-ציוד בסיסי

גם הרעיון הזה נעשה מהיר וקל יותר. זוהי דרך מצוינת לאחסן את הציוד הבסיסי או את המוצרים המוארכים שלך. כל מה שאתה צריך זה פיסת עור. זה יכול להיות בכל עובי. יש גם רצועה, שיכולה להיות גם מעור, וסכין שטיח. כעת חתכו מעט בעור במרווחי זמן קבועים. צור שתי שורות בצורה זו, לפיה הסדקים תמיד צריכים להיות ישירות זה על גבי זה. כעת תוכלו להכניס את כלי האיפור והאיפור לסדקים הללו. אחסון האיפור הזה הוא קומפקטי במיוחד, שכן ניתן לגלגל את העור ולקשור אותו בסוף. זה חוסך מקום במגירה או בארון.

אחסן כלים ואיפור במחצלת במבוק

איפור-אחסון-במבוק-סושי-גומי-קל לתפירה

רעיון פשוט ומקורי זה פועל על עיקרון דומה. שטיח במבוק כזה, המשמש לגלילי סושי או כרפידה על השולחן, מחליף את העור במקרה זה. אין כאן גם חיתוך נוסף. במקום זאת, גומייה נדחפת דרך הפערים בין מקלות הבמבוק. בהתחלה נוצרת לולאה לשם כך, שפשוט נתפרת במחט וחוט.

איפור-אחסון-איפור-אביזרים-אחסון-רעיונות-פשוט-מחצלת במבוק

כעת סובב את הרצועה האלסטית דרך הסדקים כפי שמוצג. ניתן ליצור חללים גדולים ככל שתרצו על מנת לאחסן כלים או איפור בעוביים שונים. לבסוף, חותכים את הסרט הנותר ותופרים את הקצה ואת ההתחלה בצורה של לולאה. אתה יכול גם לאסוף את אחסון האיפור הזה בכל עת ולחסוך איתו מקום.

מארגן איפור עשוי עששיות

איפור-אחסון-פירמידה-עששיות-ספל-דבק חם-השראה

לאחר שנשרפו הנרות שנרכשו, הפנסים נשארים. אבל במקום לזרוק אותם, אתה יכול להשתמש בהם בצורה מושלמת כדי ליצור איפור עבור חדר האמבטיה או חדר השינה. וזה הכל מלבד קשה. המספר תלוי בכמה נושאים בודדים אתה צריך. במקרה זה שימשו שישה עששיות. ניתן להסיר שעווה שארית במיכלים בעזרת אצטון. לאחר מכן מקפלים את השורה הראשונה יחד. בעזרת דבק חם תוכלו לתקן את הפנסים זה לזה. וודא שהם אינם חורגים זה מזה בחזית ומאחור.

לאחר מכן תכנן את השורה השנייה באותו אופן, שעבורו אתה משתמש בפנס אחד פחות. לאחר שהדבק התייצב, תוכלו לשים את השורה השנייה בשורה הראשונה ולצרף אותה באותו אופן. המשך כך עד שתגיע לפנס האחרון לקצה. כעת ניתן למיין את האיפור לפי פונקציה או צבע.

אחסון איפור עשוי עץ

איפור-אחסון-קוביות עץ-קידוח-מברשת-אביזרים-לאחסן

ישנן שתי דרכים ליצור מחדש את האחסון הקוסמטי הזה עשה זאת בעצמך. או שתכין את זה בעצמך על ידי קבלת קוביית עץ ושימוש במקדחה בכמה חורים, או שאתה יכול פשוט לקנות מחזיק עט מוכן. היתרון של הגרסה הראשונה הוא שניתן לעצב חורים בגדלים שונים לאחסון כלים עבים או מוצרי איפור.

ניתן גם לצבוע את העץ כרצונכם או להוסיף קישוטים. השתמשו במסמרים, מתכת, סרטים, נצנצים או כל דבר שעולה על דעתכם כדי ליצור עיצוב ייחודי. צבע הנחושת נראה אופנתי ואלגנטי במיוחד. אתה יכול גם להשתמש בהם כדי ליצור דפוסים גיאומטריים מודרניים ולשלב אותם עם צבע העץ הטבעי.

אחסון איפור למגירה

איפור-אחסון-מגירה-קופסת מתנה-קופסת סכו

קופסאות מתנה פשוטות או אפילו קופסת סכו”ם רגילה מתאימות לא פחות לאחסון איפור. לא צריך זמן להתעסק בקופסת האחסון לאיפור, כי אפשר לקנות אותה מוכנה. הקופסאות מסודרות בפשטות במגירה ואז ניתן למלא אותן מיד. רצוי למדוד את המגירה מראש ולמצוא ארגזים בגודל הנכון כך שיהיו יציבים בתא ולא תמיד יחליקו בעת פתיחה וסגירה. לחלופין, ניתן להשתמש בכרית גומי או סיליקון למניעת החלקה.

אחסון איפור – רעיון DIY עם מגנטים

ספל איפור-אחסון-מגנט-לוח-לוח-לוח-איפור-מברשת-ספל

זה לא סוד שלוחות לוח הם פרקטיים. ולוח הסיכות מתוצרת עצמית אפילו ייחודי במיוחד. אבל האם היית מעלה את הרעיון להשתמש בלוח מגנטי לאחסון האיפור שלך? השתמש בלוח מגנטי מוכן או הכין בעצמך על ידי כיסוי צלחת מתכת מגנטית בבד ולאחר מכן הוספת מסגרת יפה. כדי שניתן יהיה לחבר את האיפור ללוח, כמובן שיש צורך במגנטים. אלה פשוט מודבקים בחלק האחורי של המוצר והם מוכנים לעלות על הלוח.

להדבקה, עדיף להשתמש בדבק הניתן להסרה בקלות, כך שתוכל להעביר את המגנט בקלות למוצר החדש כאשר נגמר הישן. זה גם רעיון מצוין לשים מגנטים על כוסות למברשות ולכלים אחרים. לאחר מכן תוכל לתקן אותם על הלוח ולהשתמש בהם לאחסון איפור ולהכין אותם ביד.