שידה טפטים הדבקה עצמית-וינטג '-לבן-מגירות-לקשט-עלים ירוקים

טפטים הדבקים עצמאיים הניתנים להסרה יכולים להועיל במספר דרכים. הם מותקנים במהירות ובקלות ואף יכולים לשמש בדירות להשכרה. אם נמאס לך או נשלף מתישהו, אתה יכול פשוט להסיר אותם. Murals Wallpaper מציע טפטים כאלה, שגם הם מרשימים בעיצובים ייחודיים. עם זאת, כיום לא מדובר בעיצוב קירות. ברצוננו להראות לכם אילו דברים אתם עדיין יכולים להשתמש בטפטים דביקים לעצמכם כקישוט שבוודאי לעולם לא תחשבו עליהם.

טפט דביק לרהיטים

טפט דבק עצמי שולחן כתיבה-רעיון-מקורי-דקו למינציה

ניתן לעצב מחדש את שולחן העבודה במראה רגיל כדי לשמור על מצב רוח טוב בזמן העבודה. ניתן להשתמש בטפטים דביקים לחלוטין למטרה זו. כל שעליך לעשות הוא למדוד את פני השולחן, לחתוך את הטפט בהתאם ולהדביק אותו בזהירות לראש השולחן.

טפט דביק לעיצוב שולחן הקפה

טפטים הדבקה עצמית שולחן קפה-עיצוב-רעיון-מודרני-דפוס-ירוק-דפוס

ניתן לקשט שולחן קפה באותו אופן. אם השולחן עגול, עדיף להניח אותו הפוך על הטפט כך שניתן להעביר את קווי המתאר שלו. אתה תתאהב מיד בשולחן הקפה ה”חדש “שלך, מכיוון שהוא הופך מיד ללב הסלון. בנוסף, אתה יכול להניח שאף אחד אחר אינו הבעלים של שולחן קפה כזה.

מתבלים את המקרר

טפט דבק עצמי אקזוטי-סטיילינג-מקרר-עלים-ציפורים-פירות יער-מינימליסטי

אתה יכול להשתמש בטפט דבק לעצמך למטבח לא רק לקירות. המקרר הלבן והמשעמם מציע את המשטח המושלם עבורם. כך תוכלו להוסיף צבע או דוגמאות אופטימיות ולהפוך את המטבח לנעים עוד יותר. המקרר הרגיל או הישן לחלוטין הופך במהירות למושך עיניים ומבטא בחדר.

השתמש בטפטים יפים

דבק-טפט-מטבח-מקרר-קישוט-ארונות לבנים

Murals Wallpaper מציע מבחר גדול של דוגמאות ומוטיבים ייחודיים, כך שתמצאו במהירות את הדגם המושלם לטעמכם ולסגנון עיצוב הפנים שלכם. כאן תוכלו לראות טפט דבק עם סגנון רטרו בשחור ולבן, שמתאים את עצמו לצבע המטבח, אך עדיין מושך תשומת לב.

טפט דבק לעצמו בחדר השינה

הדבקה עצמית-טפט-שידת לילה-פלמינגו-מוטיבים-כשרון וינטאג '

ניתן גם להצמיד טפטים דביקים לארונות. עדיף לבחור את דלתות הארון או המגירות כפי שמוצג בתמונת הכריכה שלנו. טפט הפלמינגו מעניק לשולחן המיטה בסגנון וינטג ‘מבטא מודרני ויחד עם זאת רומנטי-אקזוטי. תתבל את חדר השינה שלך כדי להרגיש שם יותר בנוח.

טפט אריחים דבק עצמי

מראה אריח טפט דבק-עצום-כחול-טלאים-עיצוב לבן-קיר-מודרני

אנו מוצאים את הטפט הדבק הזה במראה אריחים ובעיצוב טלאים אטרקטיבי מאוד. אבל האם הייתם חושבים לקשט איתה את המדרגות? הם מהווים חלופה זולה לאריחים או אפילו לעץ והופכים את אזור המדרגות למושך הרבה יותר. הדוגמאות הכחולות והלבנות האלה משתלבות בצורה מושלמת עם העץ והקירות הלבנים.

כשרון וינטג ‘בחדר המדרגות

הדבקה עצמית-טפטים-פרחים-מדרגות-מדרגות-עיצוב עץ

לא פשוט לקשט בנוחות את חדר המדרגות. אין מקום פרט לכמה תמונות על הקיר. טוב שאתה מכיר עכשיו את הרעיון המקורי הזה. הטפט הדביק עם פרחים גורם לאזור להיראות הרבה יותר ביתי ויפה יותר. התאם את עיצוב הטפטים לסגנון עיצוב הפנים שלך.

רעיון למדף

דבק-טפט-מודרני-מונוכרום-גיאומטרי-מדף-רעיון עיצוב

אם ברצונכם לצרף את הטפט הדביק לעצמו, עדיף לבחור במיקומים יוצאי דופן במיוחד או במגוון רחב של רהיטים. למדף זה יש פנים העשויות טפטים בדוגמת גיאומטריה בצבעים מונוכרום ומגיע בזכות עצמו בזכות העץ הלבן. שחקו עם ניגודים בעיצובים מודרניים.

טפט הדבק על הדלת

הדבקה עצמית-טפט-דלת-השראה-אומברה-לבן-כחול

טפט לדבק עצמי לדלתות הוא רעיון מצוין, אתה לא חושב? אתה מקבל דלתות שאין לאף אחד אחר. אפילו בדירה שכורה, אף אחד לא יכול למנוע ממך לתקן את הדלתות, כי עם טפט שניתן להסיר שוב לא תשאיר שום נזק. עיצוב האומברה הזה של Murals Wallpaper מזכיר את החוף והים.

כל עיצובים הטפטים כלולים טפט ציורי קיר זמין