הכינו לעצמכם סיר תלייה מרפסת-טרסה-עיצוב פנים-רעיונות-הוראות

אם אין לך מספיק מקום על הרצפה לכל הצמחים או אם אתה רק רוצה ליצור אזור צר עם פרחים וצמחים, עדיף להשתמש בגובה החדר. זה משאיר את הרצפה חופשית לנוע או לריהוט חשוב. עציצים תלויים לצמחים יכולים להיות מעשיים לא רק בתוך הבית. הם גם שימושיים מאוד במרפסת הקטנה או במרפסת הצרה ומעטרים את האזור החיצוני מבלי לתפוס יותר מדי מקום. אם גם אתם רוצים לתלות עציצים, אתם לא צריכים לקנות חדשים. במקום זאת, תוכלו גם להכין בעצמכם סיר תלוי ולהשתמש בסירים הקיימים או אפילו להשתמש בחומרים אחרים. ריכזנו עבורכם כמה רעיונות פשוטים ויפים, אותם תוכלו אפילו לחקות בקלות הודות להנחיות.

הכינו סיר תלייה משלכם – הוראות ללוחות

הכינו סיר תלייה משלכם קל-לוח-בנייה-עץ-קישוט-רעיון

מתברר במבט ראשון שהרעיון הזה הוא פרויקט פשוט ביותר. אתה צריך רק לוחות מרובעים, מלבניים או עגולים בכל גודל, בהם אתה מקדח חורים על מנת שתוכל לחבר אליהם חבלים. החבל מושחל פשוט דרך החור ואז נוצר קשר בצד התחתון של הלוח. באופן זה תוכלו לעצב מספר רמות בו זמנית ולתלות יותר מסיר אחד בכל פעם.

הכינו בעצמכם את הסיר התלוי לוחות עץ-רעיון-פשוט-מקדח-חבל

אם אינכם בטוחים מדי להניח את העציץ על לוח המתנדנד ברוח, תוכלו לנסות אלטרנטיבה אחרת לגרסה זו או אפילו לשלב את שניהם זה בזה. אתה יכול לצייד את הלוח אחד או את כולם עם חור גדול באמצע. זה צריך להיות גדול מספיק כדי שהסיר יתאים, אך צר יותר מחלקו העליון של הסיר, כך שהוא יכול להיתקע על הלוח. חורים לחבלים לתלייה נחוצים כמובן גם שוב. אתה יכול להשתמש בחבלים לעיצוב מקרמה נחמד.

עציץ לתלייה מקוקוס

סיר תלוי-עשה זאת בעצמך-קוקוס-רעיון-דפוס-גיאומטרי-כחול

השתמש במגוון רחב של חומרים טבעיים אם אתה רוצה להכין סיר תלוי בעצמך. אז קוקוס מתאים במיוחד. פשוט השתמש במחצית הקערה לשם כך לאחר הצריכה. אתה מנקה אותם ביסודיות. לאחר מכן תזדקק לחור טפטוף באמצע אם תרצה לשתול את הצמחים ישירות בקערה. אם הקוקוס משמש רק כעציץ, אין צורך לקדוח כאן חור. עם זאת, אלה נחוצים לתלייה בצדדים בשני המקרים.

אם תרצה, תוכל לשחרר את השיער מהקליפה מראש. אבל זה עניין של טעם. הקערה יכולה להיות גם צבועה ועיצוב נפלא כך שתוכלו לקבל במהירות עיצוב אישי וייחודי. לאחר שתסיים את העיצוב והצבעים יבשים, תוכל למלא את הקערה באדמה ולשתול בה את הצמח, או שתוכל לתלות את העציץ החדש ישירות ופשוט להכניס לתוכו את הצמח הנבחר..

רעיון DIY קל עם חישוק רקמה

עציץ תלוי-עשה זאת בעצמך-רקמה-חישוק-עגולים-צורות-דביקות-עציץ-עיצוב

דרך קלה במיוחד להפוך עציץ פשוט לעציץ תלוי היא גם זו, שעבורה ניתן להשתמש בטבעת רקמה פשוטה ועגולה בכל גודל. עציץ הפרחים מודבק כעת פשוט לתוך הטבעת. השתמש בדבק המתאים לשני החומרים. עדיף לברר בחנות לחומרי בניין למטרה זו. הוא מודבק היכן שהסיר נוגע בטבעת כשאתה מכניס אותו לטבעת הרקמה. הניחו לדבק להתייבש בן לילה וצפו לעציץ התלוי החדש שלכם למחרת.

הכינו בעצמכם סיר תלוי – רעיונות עם עץ

סירים תלויים עשה זאת בעצמך-קופסאות-עץ-מיחזור-רצועות עץ

אתה יכול גם להשיג עציצים לתלייה או לאדניות מהר מאוד על ידי שימוש חוזר בקופסאות ישנות וקטנות ולצייד אותן בחבל או בחוט לתלייה. אתה יכול להכין סיר תלוי בעצמך על ידי מיחזור במקביל. לחלופין, ניתן להשתמש במקלות עץ לבניית אדנית משלכם. אתה יכול לראות כיצד אתה יכול להרכיב או להדביק אותם בדוגמה שלמעלה. השאירו פערים למראה מעניין יותר וכדי שהסיר הפנימי תמיד יאוורר היטב ואין עובש על העץ.

הכינו סיר תלייה משלכם מקלות עץ

עשה זאת בעצמך תלויה-עציץ-הוראות-מקלות עץ-עגול-פרח-עציץ-עשה זאת בעצמך

אתה יכול למצוא מקלות עץ כאלה לא רק בחנויות חומרה, אלא גם על ריהוט ישן כמו נדנדות ילדים או מיטות שכבר אינך משתמש בהן. אתה צריך רק ארבע חלקים – שניים ארוכים יותר ושניים קצרים. מכאן אתה בונה מסגרת צרה מספיק כדי שניתן יהיה לתלות את העציצים. לא צריך יותר מזה. עדיף לתקן את המוטים שאתה מחליק אחד לשני בעזרת מעט דבק לאחיזה טובה יותר. לאחר מכן הוסף חוט או חבל וסיימת!

יצירה עם טבעות עץ

סיר תלוי-עשה זאת בעצמך-מודרני-מקשט-טבעת-עץ-צבעים-נחושת

תזדקק לכל מספר טבעות עץ, תלוי בגודל הסיר, אם תרצה להכין סוג זה של סיר תלוי (ככל שהסיר גדול יותר, יש צורך ביותר טבעות). הטבעת התחתונה צריכה להיות בקוטר קטן יותר מהאחרים כך שהסיר לא יוכל לחמוק דרכה. כעת ניתן לעצב את העץ כרצוי עם דוגמאות וצבעים. לאחר שהצבע התייבש, הטבעות פשוט נדבקות זו לזו. לפני שאתם מדביקים את הטבעת העליונה במקומה, אל תשכחו לקשור אליה חוט. זה כבר לא אפשרי אחר כך. עכשיו תן לדבק מספיק זמן להתייבש. לאחר מכן הכניסו לתוכו את הצמח הנטוע ותלו אותו בכל מקום.

עציץ בזכוכית

עשה זאת בעצמך תליית-סיר-צנצנת-בקבוק-אוויר-צמחים-חוט-אזוב

אתה יכול גם להכין בעצמך סיר תלוי זכוכית בקלות רבה ואתה יכול לאסוף את החומרים הדרושים במהירות ובקלות בחיי היומיום. אתה יכול להשתמש בצנצנות מייסון או בבקבוקי זכוכית עם צוואר רחב יותר כרצונך. בנוסף, כל מה שאתה צריך זה חוט או חבל. ממלאים את הצנצנות באדמה ובצמח המתאים. לאחר מכן קשרו את החוט או החוט סביב צוואר הבקבוק וניתן לנתק את המיכל. אתה יכול לנסות מראש לצייד את הצנצנת בחור טפטוף. היזהר לא לשבור את הכוס. השאירו אותו עם הגרסה ללא חור, השקו תמיד במשורה או השתמשו בצמחים חובבי לחות, מכיוון שהמים יכולים להצטבר. או שאתה יכול להשתמש בצמחי אוויר שיכולים להסתדר כמעט ללא מים.

השתמש בתבנית אפייה ישנה

סיר תלוי-עשה זאת בעצמך-אפיית תבנית-עוגה-תבנית-אלומיניום

תבניות אפייה שיכולות לשמש כאדניות מציעות מספיק מקום למספר סירים. מתחילים בתחום האומנות יכולים גם הם לבצע את הפרויקט הזה עבור הסיר התלוי בעצמם. בעזרת מקדחה נקדחים רק חורים קטנים מתחת לקצה העליון. אתה צריך לפחות ארבעה כאלה. או שאתה מהדק את החבל עם קשרים פשוטים או מקשט אותם בפנינים יפות. אם אתה לא אוהב את המראה הטבעי של המתכת, אתה יכול אפילו לרסס לצבוע את תבנית האפייה. מה דעתך על לבן מינימליסטי או נחושת מודרנית?

עציץ מעור

עשה זאת בעצמך-עשה-עשה-זאת-בעצמך-עור-תפר-חום-צמחים בתוך הבית

כן קראת נכון. גרסה זו עשויה באמת מעור. אז אם עדיין יש לכם כמה שאריות שוכבות ורוצות להכין בעצמכם סיר תלוי, אז זה בדיוק הדבר הנכון בשבילכם! אם לא, פשוט קנה חתיכה קטנה. קצה העור צריך להיות מסופק בצורה הטובה ביותר עם תפר כך שהוא לא יתפרק עם הזמן. מכיוון שאתה חותך חריצים קטנים בארבע הפינות, יש לתפור אותם גם לפני שאתה מחבר את החבל או החבל. לבסוף, את העציץ פשוט מניחים בו.