רעיונות לבגדי אופניים-ג'ינס-ג'ינס-קיימא-אופנה-דיי

ביגוד בר קיימא, אופנה הוגנת ומיחזור טקסטיל הם נושאים שהניעו את החברה שלנו בשנים האחרונות. כי כותנה ופוליאסטר אינם עשויים מחומרי גלם בלתי נדלים והם הופכים יותר ויותר יקרים. אך רבים אינם חושדים בכך. אופנת המונים נקנית ונזרקת כמו כוס נייר. עם פשוט רעיונות לבגדים מחודשים אתה יכול להתבלט מהקונים ההמונים ולספק את הרצון שלך לדברים חדשים במחיר נוח במיוחד.

רעיונות לבגד מחזור – הפוך את עצמך לאופנה בת קיימא

רעיונות לבגדי אופניים-חולצות-יוגה-למעלה-שחור-הוראות

מאז 2013, ח&M הציגה מערכת מיחזור לבגדים שהושלכו ברחבי העולם. כל אחד יכול למסור את הבגדים הישנים שלו בסניפים ואתה לא רק מקבל תחושה טובה שאתה פועל בר קיימא, אלא גם הנחה נוספת של 15% על פריט לבוש נבחר. אמצעי שיווק פשוט כדי למשוך יותר קונים בחנויות או מחויבות חברתית, כל אחד יכול להחליט בעצמו.

רעיונות לבגדים אופציפיים – הכינו חולצת יוגה משלכם

רעיונות לבגדי מחזור-חולצות-יוגה-למעלה-עשה זאת בעצמך-תפירה

רחוק מענקי האופנה, אתה יכול אפילו למחזר טקסטיל. זה עובד הכי טוב עם אלה העשויים מסיבים טבעיים, כגון כותנה וג’רזי או, אם לומר זאת אחרת, מחולצות ישנות. אנו מציעים 8 רעיונות נהדרים עם הוראות.

בגדי זומבה – בגדי כושר צבעוניים הנעים איתך

ריצה למתחילים: איזה בגדים מתאימים?

שילוב מיומן של תכשיטים ובגדים – 27 רעיונות עם סגנון משלהם

רעיונות לבגד מחזור – הכינו חולצה מחולצת טריקו ישנה

רעיונות לבגדי מחזור-חולצות-יוגה-למעלה-עשה זאת בעצמך-ללא תפירה

אתה יכול בקלות להכין גופיית יוגה בעצמך מחולצת טריקו בגודל אוברס או חולצה רופפת. כל מה שאתה צריך זה זוג מספריים חדים, כמה סיכות, מחט וחוט.

רעיונות לבגדים אופציפיים לאופנה נוחה – צמרת יוגה DIY

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-יוגה-למעלה-תפירה-בעצמך

אתה יכול לשפוט במהירות כמה גדול יש לחתוך את החלק העליון באמצעות תבנית אחרת כתבנית. מסמנים עם גיר בד ואז חותכים לפי מידה. ישנם שני נושאים קדמיים ומנשא אחורי אחד בלבד.

רעיונות לבגדים אופציפיים – רצועות קשר על הגב

רעיונות לבגדי מחזור-חולצות-יוגה-למעלה-עשה זאת בעצמך-הוראות

תומך הגב מופרד כעת מהשאר וקשור באמצע. לאחר הקשר, חותכים את רצועות הבד לשניים ומחברים אותן לרצועות הקדמיות. כאן משתמשים במחט וחוט כדי לקשור את הרצועות.

רעיונות לבגדי אופניים בר קיימא – מותג יוגה עליון

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-יוגה-טופ-דיי

כך נראה טופ היוגה הביתי שלנו. בגלל הגזרה החופשית שלה, אנו ממליצים ללבוש חזיית ספורט או תחתוני ספורט תחתונים. אחד בצבע מנוגד ישלים את המראה הספורטיבי וגם יציב מבטאים.

רעיונות לבגדי מחזור – תבלו חולצת טריקו לבנה פשוטה

מחזור-בגדים-רעיונות-חולצות-לבן-ספייס-מחוך

לכל אחד יש לפחות חולצת טריקו בסיסית לבנה אחת במלתחה. לרבים יש אפילו כמה ומושב אחד בהחלט לא טוב. ניתן לתבל אותו במהירות בעזרת מעט משאבים ואפילו ללא תפירה. חולצת טריקו המושכת את העין נעשית במהירות ומראה כיצד היא מתבצעת.

רעיונות לביגוד אופציקלים – חולצת טריקו מחוך לבנה

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-לבן-מחוך-עשה-עצמך

אתה צריך לפחות 8, ואם תרצה יותר, ווי תחרה לתפירה, כבל תואם, גיר בד, סרט מדידה או סרגל, מחט וחוט לבן. את ווי התחרה יש לחבר באזור המותניים, אך ראשית יש לסמן עם הגיר את המקומות המדויקים. ואז הווים נתפרים ותסיים!

רעיונות לביגוד אופציקליים – צעיף DIY

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-צעיף-ג'רזי-בד-אדום-צהוב

אתה יכול להעלות במהירות צליל מתוך חולצת טריקו ישנה, ​​שיכולה לשמש גם בצורה נפלאה כתכשיטים מופקרים. אתה צריך חולצה בצבע ההעדפה שלך, משהו שמושך את העין או צבעוני.

רעיונות לבגדים מחזירים – הכינו בעצמכם צעיף גדול מחולצת טריקו ישנה

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-צעיף-פסים-חיתוך

נעשה שימוש רק באזור התחתון, מתחת לשרוולים. חותכים מלבן וחותכים אותו לרצועות אחידות. אין לחתוך את הרצועות עד הסוף כך שהמלבן יישאר שלם.

רעיונות לבגדי מחזור – צעיף עשה זאת בעצמך מחולצת טריקו ישנה

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-צעיף-עשה-עצמך-גזור-פסים

עכשיו רק למשוך את הבד לאורך כך שהרצועות יהפכו לדקות ודמויות ספגטי. נוצרת לולאה מוארכת. אלה נקשרים מסביב ובנקודה שבה בד החולצה עדיין שלם, הצעיף קבוע כך שלא יתפרק.

רעיונות לבגדים אופציפיים – שלבו מבטא

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-צעיף-עשה-עצמך-הוראות

המהדק שמחזיק את הצעיף יחד יכול לשמש גם כמבטא נחמד ולהעניק גימור אחרון ליצירת המופת הביתית.

רעיונות לבגדי מחזור – תיקי נשיאה מחולצות ילדים

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-ילדים-תיקי-שקיות-שקיות-עשה זאת בעצמך

חולצת טריקו הופכת במהירות לשק תיק גדול ללא תפירה. כל מה שאתה צריך זה חולצת טריקו ומספריים. אנו ממליצים לבחור חולצת ילדים לפרויקט עשה זאת בעצמך. הבד בדרך כלל אינו אלסטי כמו בדגמים למבוגרים, כך שהוא גם עמיד יותר ונושא עומס, הנדרש לתיק נשיאה..

רעיונות לביגוד אופציקליים – תיק DIY לילדים

אופניים-בגדי-רעיונות-חולצות-תיקי-ילדים-תיקי-נשיאה-עשה זאת בעצמך

מחשוף החולצה מוסר, וכך גם השרוולים. אתה צריך לוודא שלא תהיה יותר מדי עקומה, כי גם התיק יתלהב מבלבל ויש גם את הסיכון שדברים ייפלו ממנו.

רעיונות לבגדים אופציפיים – שקיות נשיאה DIY ללא תפירה

אופניים-ביגוד-רעיונות-חולצות-תיקי-שקיות-שקיות-ילדים

לאחר שכלי הנשיאה כבר נמצאים במקום, עליך לעצב את תחתית התיק. אתה יכול לעשות זאת מבלי לתפור, אלא פשוט על ידי שרוך. כל חולצת טריקו מסתיימת בתחתית עם מכפלת שנראית יותר כמו מנהרה. אתה צריך לעשות שלושה חריצים ולמשוך דרכם שלושה חבלים.

רעיונות לביגוד אופציפלי – קשרו קשר בתחתית

אופניים-לבוש-רעיונות-חולצות-ילדים-תיק-הוראות-עשה זאת בעצמך

את המיתרים הקטנים ניתן לעשות מאותו בד כמו חולצת הטריקו. כל שעליך לעשות הוא לחתוך כמה רצועות, לשלוף אותן ולהשחיל אותן דרך המנהרה בעזרת סיכת ביטחון. יש לקשור את תחתית התיק כראוי ולשבת יציב כך שהשקית תוכל לעמוד בעומס מאוחר יותר. כעת תיק הטייס החביב והאינדיבידואלי מאוד מוכן!

רעיונות מעשיים ללבוש אופניים – הכינו ביבס סינגלים בעצמכם

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-תינוקות-סינרים-תפירה צבעונית

כל אמא יודעת שסיבוב אחד אף פעם לא מספיק וככל שיש יותר, יותר טוב. כאן אנו מציגים רעיון נהדר לאופניים עבור סינרים העשויים מחולצות טריקו ישנות ומגבות שכבר אינן ניתנות לשימוש.

רעיונות לבגדים מחדשים – עשו חדש מישן

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-בייבי-סינרים-עשה זאת בעצמך-הוראות

השלב הראשון הוא להחליט כמה גדולה צריכה להיות הסיפה. אולי יהיה לך אחד בהישג יד שתוכל להשתמש בו כתבנית. האזור סביב הצוואר יהיה עשוי מחשוף חולצת טריקו והשאר מחתיכת מגבת. לאחר מכן השניים נקשרים ותפורים יחד באמצעות מכונת התפירה.

רעיונות לבגדי מחזור – סיכת תינוקות מחולצת טריקו ישנה ומגבת

רכיבה על אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-בייבי-סינרים-תפירה-ביחד

חולצות ישנות עם צוואר כף הן הטובות ביותר. יש צורך בערך 2/3 מהחיתוך, אך תחילה עליך למדוד את קוטר ראשו של הילד ולחתוך את החיתוך בהתאם.

רעיונות לבגדים מהופכים – הכינו בעצמכם סינרי תינוק פרקטיים

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-סינרים-בייבי-דיי

הסיפון עשוי ברובו מבד מגבת. ניתן להשתמש במגבת ישנה בצורה מושלמת לשם כך. התינוק בטוח יאהב אחד בצבע בהיר ויפה, מה שהופך את האכלה למהנה עוד יותר.

רעיונות לבגדי אופניים – כובע תינוקות DIY

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-ילדים-כובע-עשה-עצמך

כובע ילדים עשוי ג’רסי או צמר או המכונה גם כובע מושלם לתקופת המעבר. אחד מאלה נתפר מהר מאוד משרוול מחולצה ישנה. תבנית התפירה פשוטה מאוד וכל ביוב תחביב יכול להתמודד איתה.

רעיונות לבגדי מחזור – תפרו כובע נהדר מתוך שרוול חולצת טריקו

רכיבה על אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-כובע ילדים-גופיית-הוראות

השרוול צריך להיות רחב עד 70% מהיקף הראש של הילד. לגבי האורך, כל אחד יכול להחליט בעצמו כמה זמן הכובע צריך להיות. את ‘האוזניים’ הקטנות ניתן לקשור בקלות וכך ניתן להתאים את הכובע גם לראש הילד. ניתן להפוך את הכובע גם הפיך. אז יהיה הגיוני להשתמש בשני שרוולים מחולצות שונות.

רעיונות לבגדים אופציפיים – הכינו סרט שיער אופנתי בעצמכם

אופניים-לבוש-רעיונות-חולצות-סרט-שיער-עשה-עצמך-הוראות

סרט הראש היפה הזה ממש קל להכין את עצמך מחולצת טריקו ישנה. כל מה שאתה צריך זה בערך 50 ס”מ אורך וכ- 15 ס”מ רוחב של בד חולצה, גם מעוצב או מפוספס ועניבה לשיער. אם יש גם מכונת תפירה, זה יהיה טוב יותר, אבל אתה יכול גם להסתדר בלעדיה.

רעיונות לבגדים אופציפיים – סרט DIY עם קשר

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-סרט שיער-קשר-לולאה-עשה-עצמך

שתי רצועות באותו גודל עשויות כעת מבד. ניתן לקשור זאת בקלות, אך כפי שמוצג בתמונה נוצר קשר יפהפה שהופך למבטא של סרט השיער..

רעיונות לבגדי אופניים – סרט שיער נחמד

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-עניבת שיער-קשר עניבה

לבסוף, כדאי לנסות את רצועת השיער ולקצר אותה במידת הצורך. יש לחשב את גומי השיער גם להיקף המלא, מכיוון שזה קושר את רצועת השיער. עניבת השיער תשב מתחת לשיער מאוחר יותר ואי אפשר לראות זאת כך. עם זאת, הגיוני לתפור את החגורה בצורה הכי מסודרת שאפשר וכמה שיותר טוב עם מכונת תפירה.

רעיונות לבגדי מחזור – חוט מחולצות ישנות

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-חוטים-עשה-לעצמך-הוראות פשוטות

בנוסף לייצור בגדים חדשים מחולצות ישנות, ישנה גם אפשרות להכין מהם חוט בעצמכם. לשם כך חולצת טי שירט לרצועות ברוחב של 1.5 ס”מ לפחות. מאוחר יותר, הדבר גורם לכבל בד ברוחב של כ- 0.5 ס”מ.

רעיונות לבגדים אופציפיים – הכינו חוט משלכם

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-אקו-חוט-עשה-עצמך-בר קיימא

כל התהליך ממש פשוט. הדבר היחיד שעליכם לשים לב אליו הוא לא לחתוך את הרצועות עד הסוף או לא לתפר. בתפר כדאי להמשיך בזווית קלה, באלכסון. בדיעבד, הפסים נמתחים ליצירת חוט.

רעיונות לבגדי מחזור – חוט עשוי חולצות לסריגה

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-חוטים-מכינים-בעצמך-סורגים

אתה יכול לעשות דברים גדולים באמת בעצמך עם החוט מחולצות ישנות. בעזרת מחט סריגה גדולה ניתן לסרוג תחתיות, מחזיקי סירים, ציפות, סלי בד, תכשיטים ואפילו שטיחים. אם תחשוב בצורה כה ספונטנית כמה מטרים של חוט סריגה יווצרו מחולצת טריקו יחידה, בוודאי תתחיל למחזר את כל החולצות שהושלכו בצורה זו ותעשה מהם משהו גדול בעצמך. יצירה היא כיף, במיוחד אם היא בת קיימא.

רעיונות לביגוד אופציפלי – טיפים לחוטי חולצות עשה זאת בעצמך

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-פסים-עשה זאת בעצמך-עשה זאת בעצמך

להכין אפילו רצועות בד בעצמך אולי נראה קל, אבל זה לא ממש. תנאי מוקדם להכנת מאמרים יפים מאוחר יותר הוא שחוט החולצה רחב באופן שווה. חותך סיבובי ומחצלת חיתוך עם סנטימטרים מסומנים בהחלט יהיו שימושיים.

רעיונות לבגדים מהופכים – הכינו בעצמכם חולצה ללא שרוולים מחולצת טריקו ישנה

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-שרוולים-למעלה-עשה זאת בעצמך

אם כבר לא בא לך ללבוש את החולצה הישנה, ​​אפשר להפוך אותה במהירות לחולצה סופר מודרנית ללא שרוולים לקיץ. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחפש חולצת טריקו עם הדפס יפה או כיתוב בחזית כך שהחלק העליון “החדש” באמת יהיה מורגש. לחלופין, אתה יכול כמובן לקנות חולצת בייסיק חדשה, אולי מאוד זולה במבצע הקיץ. עם קצת יצירתיות אתה יכול להפוך אותו לחתיכת לבוש ייחודית. זה אפילו עובד ללא תפירה. להלן נראה כיצד זה עובד בדיוק.

רעיונות לביגוד אופציקליים – חולצה DIY ללא שרוולים

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-חומרים ללא שרוולים

אתה לא באמת צריך הרבה עבור החלק העליון הזה מדהים ללא שרוולים. בנוסף לחולצת טריקו, לא משנה אם היא חדשה או ישנה, ​​אתה צריך גם מספריים ודבק טקסטיל. אתה יכול לעשות זאת גם ללא דבק מיוחד, אלא במקום עם מחט וחוט בצבע הנכון.

רעיונות לבגדים מחודשים מחולצות ישנות: הוראות שלב אחר שלב

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-שרוולים-עשה זאת בעצמך-עשה זאת בעצמך

תחילה יש לנתק את המחשוף ולאחר מכן את שרוולי החולצה. עדיף להשתמש בגיר או באמצעים אחרים כדי לסמן את האזורים שצריך לחתוך ולתקן אותם בעזרת סיכות. אז אתה יכול ללבוש את החולצה לבדיקה ואם משהו לא מתאים, אפשר לתקן אותה. כדי להפוך את שני הצדדים זהים, מקפלים את חולצת הטריקו לשניים ומסמנים את האמצע, אשר בהמשך ישמש נקודת התייחסות. חתך קטן נעשה על הגב. באופן זה פתיחת המחשוף מוסדרת בסוף.

אופניים-לבוש-רעיונות-חולצות-שרוולים-למעלה-עשה זאת בעצמך-הוראות

לאחר שכבר מדדת בדיוק וניסית את הגזרה החדשה, תוכל להסיר את השרוולים הישנים ואת המחשוף. בתמונה למעלה אתה יכול לראות איך זה עובד. ניתן להכין מהחומר הנותר פרט יפהפה ודקורטיבי לחיתוך החדש. לשם כך אתה צריך שלוש רצועות ברוחב ובאורך זהה, אותן אתה עכשיו קלוע לצמה. התוצאה היא כבל צר שיחבר את החלק הקדמי והאחורי של צמרת הקיץ החדשה.

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-מחשוף ללא שרוולים

כל שעליכם לעשות הוא לחבר את הכבל וטופ הקיץ היפהפה מוכן. כאן תוכלו לבחור בין הדבקה לתפירה. ההליך זהה לשתי הגרסאות: אתה מתחיל בחזית באמצע שסימנת קודם לכן וקושר את שני קצות החבל לגב. בחזית, החוט מחובר, תפור או מודבק ישירות למחשוף. מאחור כדאי ליצור מנהרה ולמשוך דרכה את החבל. מאחור, היכן שהחתך נמצא, קשרים את החבל ומסדירים את פתיחת המחשוף כרצונכם. עכשיו טופ הקיץ הנהדר מוכן.

אופניים-בגדים-רעיונות-חולצות-חולצה-שרוול-עליון