הכינו שעון קיר משלכם, חיוג חוט דק-רקמה

אם אתה תמיד רוצה להגיע בזמן ולעולם לא תאחר לקבוע תור, אז אתה צריך שעון נחמד לדירה. במקום לקנות אותם, אתה יכול לקבל יצירתי הכינו שעון קיר בעצמכם ולהשתמש בו לקישוט כל קיר בבית או במשרד. במאמר זה תוכלו למצוא רעיונות רבים לעיצובים מודרניים ומעניינים של שעון קיר שתוכלו להכין בעצמכם בקלות.

הכינו בעצמכם שעון קיר וקישטו את הדירה

הפוך את שעון הקיר לעצמך עץ דו-גוני-מינימליסטי-עשה זאת בעצמך

חוגה, שעון וידיים – המרכיבים של שעון קיר פשוטים וקלים לאחיזה. אם היית רוצה שיהיה לך שעון קיר לפי הטעם שלך והתאים אותו לחלק הפנימי, אז אתה יכול להתעסק עם השעון בעצמך. בשביל זה אתה צריך שעון שאתה יכול להכין בעצמך, כמו גם את השעון בידיים שתוכל למצוא בכל חנות אלקטרוניקה. להלן רעיונות יצירתיים לשעון קיר DIY.

הכינו בעצמכם שעון קיר יצירתי מחלקי אופניים

הפוך לעצמך שעון קיר לעצמך חישוק של חישוק אופניים עם לוח

אופניים ישנים מושלמים כקישוט יצירתי לבית שלך. שפת האופניים מושלמת כמראה שעון יצירתי לשעון הקיר DIY. תזדקק גם לשעון ידיים גדולות ולמדד לפרויקט זה. במקום לעצב את החישורים עם מספרים, תוכלו לחבר את השעון היצירתי לקיר לוח ולצבוע את המספרים על הקיר בגיר.

שעון קיר DIY עשוי צלחת הגשה

הפוך את שעון הקיר לעצמך דיסק עץ-מינימליסטי-שעון-עשה זאת בעצמך

ניתן להשתמש במגוון אובייקטים ליצירת שעוני קיר יצירתיים. שעוני קיר העשויים מחפצי מטבח נראים ממש יצירתיים. צלחת הגשה מעץ, למשל, ניתנת להפוך במהירות לשעון על ידי קידוח חור באמצע והכנסת שעון.

עיצוב את שעון הפנים בעזרת מדבקות

הכינו שעון קיר משלכם לוח-מדבקות-צלחת עץ

אתה יכול לעצב בעצמך את שעון הקיר בעצמך עם כל מדבקה לפנים השעון. אתה יכול להשתמש בספרות, מקפים או כל תו אחר לשם כך. שעוני קיר עם תמונות ותמונות של משפחה או חברים במקום הספרות נראים ממש נהדר.

הכינו בעצמכם שעון קיר פשוט – חומרים

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-חומרים-סל-שעון-רקמה-חוט דנטלי

אם אתה רוצה להכין שעון קיר פשוט אך יפה בעצמך, אתה יכול להפוך קערת סל שטוחה לשעון. לפרויקט עשה זאת בעצמך תצטרך גם שעון ידיים, חוט רקמה מנוגד ומחט.

עיצוב עיצוב השעון בחוט דק רקמה

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-חומרים פשוטים-סל-רקמה-חוט דנטלי

תלוי עד כמה החורים בסל גדולים, אולי אפילו לא תצטרך לעשות חור לשעון. כשתסיים, כעת עליך לעצב את הדמויות במשך השעות. בעזרת חוט הרקמה ומחט ניתן לרקום בקלות קווים קטנים בסל כסמלים.

הכינו בעצמכם שעון קיר מינימליסטי

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-מינימליסטי-עיצוב-קל-עשה זאת בעצמך

האם אתה חושב שאביזרי בית DIY לא יתאימו לדירה מודרנית, אז בדוק את הפרויקט הזה. שעון קיר זה בעיצוב מינימליסטי קל מאוד לחיקוי ומהווה תוספת מושלמת לדירה מודרנית.

בנה בעצמך שעון קיר מעץ

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-בנה-עץ-מקדח-חור

אם אתה רוצה להכין שעון קיר זה בעצמך, אתה צריך צלחת עץ עגולה, רצועת עור ושעון. קודם כל, עליך לקבוע את מרכז הצלחת ולעשות בה חור בעזרת המקדחה.

קולב עור טינקר

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-מתלה-עור

בשלב הבא המתלה עשוי מעור. מדדו את האורך הרצוי וחתכו רצועת עור מתאימה. לאחר מכן חוררים חור בשני קצות הרצועה בעזרת צבת חבטות והברגו את המתלה לצלחת העץ.

הכינו שעון קיר בעצמכם – הכנסו שעון

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-שעון-הכנס-חור-עץ

החור באמצע צלחת העץ צריך להיות גדול מספיק כדי שהשעון יתאים לתוכו. כעת עליך לפרוס את המנגנון על ידי ביצוע ההנחיות במדריך. לבסוף, תלו את שעון הקיר על כל קיר והאביזר הביתי האופנתי של הבית מוכן.

חומרים לשעוני קיר DIY עשויים מתחתיות פקק

שעוני קיר-עשה זאת בעצמך-עשה זאת בעצמך-שעוני קיר-חומרי שעם

אם אתה רוצה להגדיר מבטא שובב בפנים, אז הפרויקט הבא מושלם עבורך. שעוני קיר DIY אלה עשויים מתחתיות פקק וניתנים לעיצוב מלא לפי טעמך האישי. לשעון קיר תצטרך:

  • תחתיות פקק בכל גודל
  • שעון
  • צבעי אקריליק לבחירתך
  • נייר דבק
  • תרגיל
  • מכחול

עיצוב שעוני קיר יצירתיים משלך

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-צלחת עגולה-פקק-מקשט

קודם כל, אתה צריך לבוא עם עיצוב. בעזרת סרט הצייר תוכלו להעלות דפוסים גיאומטריים יפים. לפני שתעשה זאת, תוכל לקדוח את החור לשעון באמצע כדי לא לפגוע בעיצוב לאחר מכן. לאחר מכן פשוט הדביקו את הקלטת בהתאם לעיצוב והכינו את צבעי האקריליק שנבחרו.

ציירו תחתיות ותכינו שעון קיר משלכם

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-צבע-צבע-צבעוני

השלב הבא הוא צביעת העיצוב בצבע. בתהליך זה, צייר את הצורות השונות בצבעים שונים כדי ליצור פנים שעון יצירתיות. כל צבע צריך להגיע רק עד לקלטת הצייר כך שיופיעו קווים ברורים לאחר ההסרה.

הרכיבו שעוני קיר

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-פקק-צבע-שעון-מצביע-עשה זאת בעצמך

לאחר שהשעון יבש, קילפו באיטיות את הסרט של הצייר מרכבת הפקק. אתה יכול להשתמש במכחול כדי לגעת בעיצוב אם תרצה. כעת הכנס את השעון והרכב את הידיים. אז אתה יכול להכין שעון קיר ססגוני בעצמך מתחתיות פקק פשוטות.

הכינו בעצמכם קישוטי קיר יצירתיים בעזרת שעוני קיר

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-צבעוני-שעוני-פקק-קישוט קיר-עשה זאת בעצמך

בין אם בסלון, במשרד או בחדר הילדים – שעון הקיר המוגמר מושלם כקישוט קיר יצירתי. אתה יכול להתאים את מבחר הצבעים לפנים ולתבל את החדר יפה.

הכינו שעוני קיר מעוצבים

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-התעסק-רעיונות-שעון-דפוס עץ

בעזרת טכניקת הקלטת של צייר אתה יכול להכין שעון קיר מסוגנן בעצמך ולעלות עיצוב אישי. דפוסים שונים כגון נקודות, פסים או מעוינים הם רעיונות פופולריים לדירה מודרנית.

שעון קיר יצירתי בעיצוב שובב

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-מצחיק-סופגנייה-שעון-עץ-עשה זאת בעצמך

אתה יכול להכין בעצמך שעון קיר מהנה מצלחת עץ עגולה על ידי עיצוב פנים השעון כסופגנייה. שעון קיר כזה פופולרי מאוד בקרב ילדים והוא מושלם לחדר הילדים. כדי לעשות זאת, אתה צריך צבעים תואמים לצייר עליהם ופסל כדי לחתוך חתיכה מהסופגנייה. לקבלת אפקט יצירתי עוד יותר, אתה יכול להשתמש בשעון עם ידיים גדולות מדי.

הכינו שעון קיר לסופגניות בעצמכם

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-חיתוך-עץ-צבע

ראשית עליך לחתוך חתיכת עוגה קטנה מצלחת העץ. הקפד להשתמש במשקפי מגן. לאחר מכן לקדוח את החור עבור השעון ולצבוע את פני השעון כסופגנייה. לבסוף, הכנס שוב שעון מתאים ושעון הקיר מוכן.

הכינו שעון קיר וקשטו אותו בוואשי טייפ

שעון קיר-עשה זאת בעצמך-צבעוני-וואשי-טייפ-קישוט-חדר ילדים

רעיון נוסף ליצירת שעוני קיר יפים הוא וואשי טייפ. זה מאפשר לעצב עיצובים יצירתיים על לוח השעון ולעשות שעון קיר אישי. תן ליצירתיות שלך להשתחרר ולעשות שעון נהדר בעצמך.