הפוך לעצמך בועות סבון ענק עשה פרוייקט DIY גן ילדים בועות סבון גדולות

האם אי פעם התעצבנת כשאתה רוצה להכין בועות סבון ענקיות בעצמך ולא משנה כמה תתאמץ, הבועה לא תיווצר כמו שצריך? למה זה קורה? למה נוצרות בועות בכלל? במדריך זה אנו הולכים לשתף אתכם במתכון כיצד להכין בועות ענק בעצמכם ולבדוק את הגבולות של כמה גדולות הבועות שלנו יכולות להגיע. הכנת בועות סבון גדולות תוצרת בית כנראה הייתה ברשימת המטלות שלך זמן מה, אך חיכיתם לתנאי מזג האוויר המושלמים. מזג האוויר מאוד חשוב כשאתה יוצר בעצמך בועות סבון ענקיות שאסור להן להתפוצץ.

מידע שימושי אם אתה רוצה להכין בועות סבון ענקיות בעצמך

הפוך בעצמך בועות סבון ענקיות עשה זאת בעצמך פרויקט גן בועות סבון גדול דלי בצורת משולש תוצאה מוגמרת

כפי שאולי אתם כבר יודעים, בועות סבון גדולות אינן צריכות רק מתח פני השטח כדי להחזיק ביניהן. מולקולות מים אוהבות להיצמד זו לזו ובדיוק כמו מגנטים, מולקולות מים מתחברות זו לזו ויוצרות קשרי מימן, מה שיוצר מתחים על פני השטח. אלה מאפשרים למשטח המים לפעול כמו קרום אלסטי, למתוח ולשמור על צורה. אם אתה מטפטף כמות קטנה של מים על פיסת נייר שעווה, אתה יכול לראות דוגמה טובה למתח פני השטח בפעולה. במקום להתיז או להחליק, המים יוצרים על הנייר טיפות קטנות וכדוריות. טיפות מים אלו יכולות לשמור על צורתן מכיוון שמולקולות המים נמשכות יותר זו לזו מאשר לנייר השעווה. כוחה של משיכה זו מסייע להחזיק את טיפת המים יחד.

הפוך לעצמך בועות סבון ענקיות עשה זאת בעצמך פרויקט משפחתי בגן בועות סבון גדול כתוצאה מדשא

אם אתה רוצה להכין בועות סבון ענקיות בעצמך, כל מה שאתה צריך זה כמה חומרים שתוכל למצוא בחנות החומרה המקומית שלך. ילדים גדולים יותר יכולים לעזור לקשור את החוט, וילדים צעירים יותר יכולים למדוד בכמה להשתמש בו. הילדים אוהבים פעילויות מהנות כמו לקשט בועות סבון גדולות בצבע, דבק נצנצים או סרט דקורטיבי.

הכינו בעצמכם את בועות הסבון הענקיות ביותר

עשה בעצמך בועות סבון ענק עשה פרוייקט בגן בועות סבון גדולות

למעשה, מתח הפנים של המים כה חזק עד שהוא מונע מאיתנו ליצור בועות רק מהמים. הוספת סבון או חומר ניקוי תפחית את מתח הפנים של המים, מה שעלול לגרום להיווצרות בועות. הוא עושה זאת על ידי יצירת מרחב בין מולקולות המים, הפחתת עוצמת המשיכה שלהן זו לזו. תחשוב שוב על מגנטים – כאשר שני מגנטים קרובים מאוד זה לזה המשיכה ביניהם חזקה בהרבה מאשר כשאתה מפריד ביניהם לאט. הירידה בכוח המשיכה בין מולקולות המים מפחיתה את מתח הפנים של תמיסת הבועה ומאפשרת להיווצרות בועות. אז זה יהיה פרויקט נהדר של סוף שבוע DIY לכל המשפחה.

החומרים שאתה צריך

עשה בעצמך בועות סבון ענקיות עשה זאת בעצמך פרויקטים לילדים חומרי בועות סבון לגינה

כדי להכין שרביט בועות סבון גדול משלך, תזדקק לחומרים הבאים:

  • דיבל או מוט מעץ בעובי של כ 2 ס”מ ואורך 12 ס”מ
  • 2 ווים בורג קטנים
  • 1 מכונת כביסה מפלדה גדולה יותר
  • חוט כותנה

עשה בעצמך בועות סבון ענק עשה זאת בעצמך ילדים גינה בועות סבון גדולות חומרי בורג

תוך דקות ספורות ניתן להרכיב את הסורגים. הפתרון שאתה צריך לנשיפה יצטרך דלי גדול, סרט מדידה, מספריים ומספיק מקום להפעלה. שמונה כוסות מים, חומר ניקוי נוזלי, כף גליצרין אחת וכף אבקת אפייה נדרשות לפתרון שלפוחית ​​השתן..

הכנה

הפוך בעצמך בועות סבון ענקיות עשה זאת בעצמך פרויקט ילדים גינה בועות סבון גדולות הכין פתרון סבון מיכל פלסטיק נוזלי לשטיפת כלים

פעילות זו עלולה להסתבך מעט. לכן, מנקודה זו והלאה, הכל צריך להיות בחוץ. ראשית, יוצקים את תמיסת הסבון לדלי. אם תכין בעצמך בועות סבון ענקיות, מוטב שתעשה פתרון סבון משלך. לשם כך, מערבבים את כל החומרים בכלי ומערבבים בעדינות כדי לערבב אותם היטב. הימנע מהיווצרות קצף על פני המים. לאחר מכן הברג את ווים הברגים בקצה אחד של כל מוט, מוט או מעץ עץ כדי להצמיד את החוט. טיפ קטן בשלב זה יהיה ללבוש בגדים ישנים במידה ויהיה מבולגן. כמו כן, היזהר שלא לשים בועות סבון ליד פניו של מישהו.

עשה בעצמך בועות סבון עצמן עשה זאת בעצמך פרויקט גן בועות סבון גדולות חומרי בורג דיבל מעץ

עכשיו, כשיש לך שני דיבלים עם ווים בקצה וחוט אחד קצר ואחד ארוך, קח את החוט הקצר וקשר כל קצה אל הקרסים שעל הדיבלים שלך. הניחו מכונת כביסה בצד לחוט הארוך. אתה צריך רק מכונת כביסה אחת, אבל אם אתה מכין בעצמך בועות סבון ענקיות, אתה יכול להשתמש בשניים או אפילו שלושה מכונות שטיפה מפלדה. לאחר מכן, קשרו שוב את קצות כל חוט על הקרסים. אז שני מיתרים נפרדים ואתה עושה בדיוק אותו דבר שוב, אלא שכבר יש לך מכונת כביסה איתך. אם אינך רוצה להתעסק עם הברגים שבקצה, אתה יכול לקשור את החוט ישירות לדיבלים.

הכינו בעצמכם בועות סבון ענקיות – התוצאה

הפוך לעצמך בועות סבון ענקיות עשה זאת בעצמך פרויקט גן בועות סבון גדול דלי בצורת משולש

לבסוף, כל שעליך לעשות הוא לטבול את השרביט בתמיסת הבועה. בעזרת זה אתה משרים את החוטים לגמרי ולאחר מכן מושך בזהירות את מקל העץ כלפי מעלה, תוך שמירה על החבל הקצר מתוח. תנו לחוט הארוך לתלות באופן רופף בצורת משולש. ככל שתנועו לאט יותר, כך תשיגו תוצאות טובות יותר.

עשה בעצמך בועות סבון ענק עשה פרוייקט DIY גן ילדים בועות סבון גדולות

אז אם אתה רוצה ליצור בעצמך בועות סבון ענקיות בעצמך, אתה והקטנים שלך צריכים לפעול על פי תחושה ואינטואיציה. לבסוף, צעד אחד אחורה או החזק את המיתרים ומשך בעדינות את זרועותיך לצד אחד כדי לתפוס קצת רוח. זה לוקח שנייה או שתיים להבין את זה. חכה עד שתעשה בעצמך את בועות הסבון הענקיות המרשימות. עכשיו אנו מאחלים לך הרבה כיף עם זה!