צמח טרריום עשה זאת בעצמך כדור זכוכית עיצוב קישוט רעיון דירה

היום ברצוננו להציג בפניכם פרויקט DIY מעניין שמלא בהמון צבעים ובוויברציות שמחות בסגנון טרופי! אם אתה שואף להוסיף מנה של חיים לחלל העבודה שלך או לחלל המגורים שלך, אז אתה קורא את המאמר הנכון. כי כאן אנו מראים לך כיצד לעשות מעט טרריום עשה זאת בעצמך עם צמח יכול ליצור בבית. ראשית, זה לא קשה ליישם ושנית, זה מאוד קל לתחזוקה. עם האביזרים הדרושים ומעט דמיון, אתה יכול גם להכין טרריום DIY עם צמח ביד תוך פחות משעה! רוצה להמר? פשוט עקוב אחר המדריך שלנו והתחל!

טרריום DIY עם צמח – אפשרויות עיצוב רבות

צמח טרריום עשה זאת בעצמך כדור זכוכית כדורי חג

ואם אתה רק רוצה ליצור אלמנט דקורטיבי יפה לבית שלך שאינו דורש תחזוקה וטיפול, אז פשוט עזוב את הצמח כפי שמוצג להלן! המשך לקרוא כדי לברר את כל הפרטים הדרושים עבור טרריום DIY עם צמח!

טרריום צמח בסגנון טרופי עשה זאת בעצמך – מה שאתה צריך:

צמח terrarium diy זכוכית כדור לתלות חלוקי נחל חלזונות

– כדור זכוכית

– חול או חצץ

– רכיכות

– אבנים קטנות וצבעוניות

– מערכת מפעל אוויר

– מטריית נייר / מטריית קוקטייל

טרריום עשה זאת בעצמך עם צמח – השתמש בחול או חלוקי נחל כמצע

צמח טרריום diy רעיונות תת קרקעיים אבני חול חלוקי נחל אדומים

במהלך החופשה שלי ליד הים בקיץ שעבר אספתי פגזים, אבנים קטנות וחתיכות זכוכית. יש לי גם קליפות מולים מעניינות מאוד מטיולי נופש אחרים שהם אידיאליים לא פחות לפרויקט הזה!

לקליפות טרריום DIY, אלמוגים או פגזי חלזונות

צמח טרריום עשה זאת בעצמך חומרי פרויקט חומרי מולים חלזונות אבני אלמוגים

ואם יש לך בבית חתיכות קטנות של אריחי שיש, אני יכול רק לדמיין שטרריום הצמח שלך ייראה נהדר! כי אתה יכול מאוד להשתמש בחתיכות השיש הקטנות האלה עכשיו!

שלב את הצמח בטרריום עם חתיכות שיש או אבן

טרריום DIY עם חומר קישוט לאבזור שיש מאבן צמחים

הרכיבו את טרריום ה- DIY עם צמח

צמח טרריום DIY חלוקי נחל אדום טבע מערבבים כדור זכוכית אדמה

האם אתה מוכן להתחיל את הפרויקט עבור טרריום DIY עם צמח?! להלן מספר שלבים פשוטים ליצירת טרריום צמח אוויר משלך בסגנון טרופי! עבור טרריום עשה זאת בעצמך עם צמחים, התחל בפזר שכבת חצץ בתחתית כדור הזכוכית. רציתי להשיג אפקט צבעוני והחלטתי על חלוקי נחל בצבע לבן וורוד. נראה מעניין, אל תחשוב?

רעיון לסידור הטרריום עם חול

צמח terrarium diy חול סידור רעיון קישוט קוקטייל אלמוג

עכשיו אתה יכול להתנסות הרבה בסידור הפרויקט שלך. חפש אפשרויות וסידורים שונים עד שאתה מרוצה מהמראה של טרריום הצמח שלך. תוכלו לשלב כאן את האבנים הצבעוניות בסידור! כפי שאתה יכול לראות, אני מכניס הרבה דברים קטנים בסגנון טרופי לפרויקט הזה: השתמש בדמיונך כדי שתוכל ליצור ייצוג ויזואלי של היום המושלם שלך על החוף. להלן עוד כמה רעיונות אווריריים בסגנון טרופי:

טרריום עשה זאת בעצמך עם צמח – נסה מספר גרסאות

טרריום DIY עם חומרים צמחיים אלמוגי זכוכית אדומה

בחר את העיצוב הסופי שלך וצור טרריום צמח DIY שלך! הגענו לחלק הטוב ביותר של הפרויקט הזה: ניתן לפתח אותו כל הזמן, כיוון שניתן לשנות פרטים קטנים או להוסיף משהו אחר שנראה לכם מתאים לטרריום של צמח האוויר שלכם לאורך זמן. אם נמאס לך ממראה מסוים של הטרריום שלך עם צמחי אוויר, שנה את המראה מיד ותהנה שוב מעבודת ה- DIY שלך.!

מטריית קוקטייל לכישרון אקזוטי בטרריום

טרריום עשה זאת בעצמך עם הוראות חול צמחי עיצוב עיצוב קישוט

צמח טרריום diy מטריה אבנים אדומות ירוקות אלמוגים

טרריום עשה זאת בעצמך עם חומרי שיש של מפעל צמח גראס

אל תשכח לתת טרריום DIY עם צמחים בעלי מגע טרופי מיוחד על ידי הוספת מטריית קוקטייל קטנה וחמודה!

צמח טרריום diy רעיון סידור השראה חופשה טרופית

אתה יכול להניח את מטריית הנייר שלך על גבי כדור הזכוכית או להוסיף אותו מבפנים. חשוב שהסידור שלך בטרריום DIY עם צמחים לא יפריע! אבל אני יכול להבטיח לך, בשני המקרים זה נראה נהדר עם מטריית קוקטייל!

טרריום DIY עם מטריית קוקטייל רעיון לקישוט צמחים

כפי שציינתי בתחילת המאמר של היום, בעצם אין כלל שאומר שצריך בהחלט שיהיה לך צמח בטרריום. אם תשימו שם מעטפת גדולה, מפעל האוויר עלול להיות מיותר! טרריום DIY שלך עם צמח בהחלט יזכיר לך את חופשת החוף האחרונה שלך או את המים הטורקיזיים של הים הטרופי במשך זמן רב. לפעמים הדברים הקטנים הם שעוזרים לנו להיחלץ מהלחץ בחיי היומיום, נכון?! אנו מאחלים לך יצירתיות, דמיון ואומנות ביצירת טרריום צמחי האוויר שלך!

צמח terrarium diy אקווריום חלוקי אדמת אלמוג אדום צמח גרגר

טרריום צמח diy סידור קישוט מעטפת חלוקי אלמוגים

טרריום DIY עם חומרי צמח מטריית קוקטייל חול בסגנון חוף