פתקי אחסון למשקפי שמש-תלייה-קליפסים-מקוריים מעץ

יש לכם אוסף של משקפי שמש ואתם כבר לא יודעים מה לעשות איתם? הפתרון הוא אחסון יצירתי של משקפי שמש בהם אביזרי האופנה נאספים בצורה מסודרת וקומפקטית כך שניתן למצוא אותם במהירות ובקלות בו זמנית. בין אם מדובר במדף, קופסת אחסון למשקפי שמש או לתלייה – מחזיק משקפי שמש DIY או מעמד למשקפיים מובטח להקל על חיי היום יום שלך. יש לנו כמה השראות והדרכות נהדרות שיעזרו לך ליצור אחסון משקפי שמש יכול לעשות זאת בעצמך. נסה אותם! הם נעשים ממש מהר.

אחסון משקפי שמש מסוג Tinker

חומרי אחסון למשקפי שמש-אקדח דבק חם-טקר-כבל-אדום-לבן

אם אתה תוהה כיצד לאחסן משקפי שמש, יש לנו רעיון בשבילך. זה מאוד קל ומהיר עם מסגרת פשוטה. כל מה שאתה צריך הוא מסגרת, מהדק וחוט, כמו גם אקדח דבק חם ותוכל להתחיל לאחסן את משקפי השמש שלך כפרויקט DIY..

אחסון משקפי שמש במסגרת

משקפי שמש-אחסון-דבק-אצבעון-סיליקון-מסגרת-מסגרת

אתה יכול להשתמש בחוט ליצירת רשת לפי טעמך. אתה יכול לא רק לצרף אליו משקפי שמש, אלא גם דברים אחרים כגון עגילים או פתקים. הדרך הטובה ביותר לתקן את החוטם היא בעזרת אקדח סיכות. לאחר מכן, אתה יכול לאבטח הכל בעזרת דבק חם. כובעי אצבע, המגינים על אצבעותיך מהדבק, הם עזרה פרקטית.

רעיון DIY מקורי

אחסון משקפי שמש diy-instructions-blue-vintage-frame-mesh-garn

אתה יכול להשתמש גם במסגרת תמונה וגם במסגרת מראה, תלוי מה שנראה לך יותר יפה ויש לך בהישג יד. אתה יכול גם לצבוע את המסגרת לאחסון משקפי שמש בכל דרך שתרצה להתאים לשאר חלקי הפנים. כמו כן, בחר כל צורה וגודל שאתה רוצה.

מסגרת קטנה

מסגרת אחסון משקפי שמש וינטג '-כשרון-לבן

כאן תוכלו לראות מסגרת קטנה המכילה שתי שורות לאחסון משקפי שמש. הכבל היה מחובר גם אופקית. במקום חוט או חוט, ניתן להשתמש גם בחוט. משקפי השמש מוצגים להפליא וניתן לבחור אותם במבט אחד. לא עוד לחטט במגירה!

מסגרת נהדרת למשקפי השמש

משקפי שמש-אחסון-מסגרת-כבל-אביזר-קישוט קיר

קבע את הגודל בהתאם למספר משקפי השמש שלך. אחרי הכל, אתה רוצה שכל הדגמים יתאימו. השורות הרבות ברעיון זה מעוצבות על ידי פס רחב. יש לכם אפשרות לסדר את המשקפיים לפי סגנון וצבע. ועכשיו אפשר גם לאחסן את משקפי הקריאה שלך בבטחה. אתה תמיד יודע היכן למצוא את הדגם שאתה צריך ולא תטעה עוד משקפיים.

חומרים שונים

משקפי שמש-אחסון-מסגרת לבנה-בסגנון חוף-ים

בחירת החומרים קובעת את סגנון המסגרת שלך. אם אתה מחסן משקפי שמש בעצמך, אתה יכול להשתמש בעץ. במראה בליה אתה מקבל או קישוט כפרי או אביזר בסגנון חוף או שיק עלוב. אתה יכול לחזק את האפקט הכפרי בעזרת חוט. רשת תיל גם עובדת היטב עבור רעיון זה.

קופסת אחסון

משקפי שמש-אחסון-קופסא-קיר-זכוכית-דלת-הגנה-אבק

אם אתה מעדיף להגן על משקפי השמש שלך מפני אבק, בנה קופסה לאחסון משקפי השמש שלך הניתנים לנעילה. אתה יכול גם להרכיב אותו על הקיר. דלת מזכוכית או פלסטיק שקוף מבטיחה שהמשקפיים יהיו גלויים. עם זאת, אם אינך רוצה בכך, השתמש במקום בחומר שאינו שקוף.

רעיון פשוט לעיצוב

משקפי שמש-אחסון-שולחן איפור-תכשיטים-סטנדים-שעונים

הרעיון הזה לאחסון משקפי שמש קל אפילו יותר לשחזר. השתמש בקיר פנוי או בקיר הצדדי של ארון. ווים רגילים לתליית מגבות מוכיחים שהם מאוד שימושיים כאן והם גם קלים מאוד לחיבור. בצבעים עזים הם הופכים במהירות למושכי עיניים מעניינים ודקורטיביים.

ווים דבקים לקיר

משקפי שמש-אחסון-ווים-מקל על הקיר-קל לחקות

עדיף להשתמש בקרסים הדבקים לעצמם. זה ימנע חורים מכוערים בקיר אם תחליט להסיר את אחסון משקפי השמש או בשלב כלשהו לחפש מקום אחר. גם אם אתה גר להשכרה, גרסה זו עשויה להיות יתרון.

מתלבט עם קולב בגדים

משקפי שמש-אחסון-דיי-קולבים-רעיון עץ

האם יש לך כמה קולבים שתוכל להשתמש בהם לעיצוב? הנה רעיון: לתלות אחד או יותר על הקיר או על מקום אחר ולפרוס עליהם את משקפי השמש. ותוך דקות ספורות יישמת רעיון לאחסון משקפי שמש. אתה כמובן יכול לעצב את הקולב בעצמך, למשל עם צבע, מדבקות, וואשי טייפ או אבנים.

אחסון משקפי שמש DIY

משקפי שמש-אחסון-מתכת-קולבים-מגש-גירוי שימושי

קולב מתכת מעט יותר פשוט. הוא מתאים שוב לכישרון כפרי. אבל מגש יפה מושלם גם לאחסון משקפי שמש. עם זאת, עליך לזכור כי גרסה זו תופסת פחות או יותר מקום על משטחי אחסון. אם אתה רוצה לשמור על משקפי השמש בצורה דקורטיבית, אתה יכול גם לשים קישוטים נוספים על המגש. אגרטלים קטנים עם פרחים, דמויות ודברים אחרים מתאימים.

קופסת אחסון למשקפי שמש

משקפי שמש-אחסון-השראה-קופסא-מגירה-השראה

האם תרצה קופסת אחסון כזו למספר משקפי שמש? קבל קופסת קרטון נמוכה שתוכל להתאים אישית, כמו גם קרטון דק אחר שבו אתה משתמש לעיצוב התאים הבודדים. לאחר מכן תוכל לאחסן את הקופסה המוגמרת לאחסון משקפי שמש במגירה (אז הקופסה צריכה להיות בגודל מתאים) או שתוכל פשוט להשתמש במכסה שבעזרתו תוכל לסגור את הקופסה..

רעיונות לאחסון משקפי שמש

משקפי שמש-אחסון-ארון-אביזרים-שולחן איפור-שימושי

אנו מוצאים גם דגם זה לאחסון משקפי שמש מסוגנן להפליא. יש לך שוב את האפשרות ליצור כל עיצוב שאתה יכול להשתמש בו כדי להוסיף עוד פיפ לחדר. רעיון זה מושלם גם למתחילים. האם אתה עדיין מחפש קישוט למסדרון? כל שעליך לעשות הוא לתלות אביזר זה ליד המלתחה ולבחור את משקפי השמש הנכונים לפני היציאה מהבית.

חומרים לאביזר משקפי השמש

משקפי שמש-חומרי אחסון-מספריים-צבע-מדפסת-דקורטיבית

– מדפסת להדבקה עצמית

– 3 לוחות עץ באותו גודל

– 3 מסמרות עץ

– 3 כובעי קצה לדיבלים

– נייר לסקראפ

– צבע

– מברשת ספוג

– אקדח דבק חם

– חישוקי קפיצה

– מספריים

-צְבָת

– ערל

– שרשרת מתכת

צֶבַע

משקפי שמש-אחסון-לוח-עיצוב-ספוג-התעסקות-הוראות

ניתן לצבוע תחילה את כל אלמנטים מעץ לאחסון משקפי שמש, כלומר הפמטים, המכסים והלוחות. הוא מתאים גם לכה צבעונית ושקופה יותר. כשתסיים, הניח את החלקים בצד כדי לתת להם להתייבש. ייתכן שיהיה עליך להוסיף שכבה שנייה לאחר מכן ולתת לה להתייבש שוב.

הכינו סרט דבק

משקפי שמש-אחסון-נייר-מדפסת-מדבקה-דבק-נייר-נייר

קח לוח עץ כתבנית והנח אותו על גב הנייר שנבחר. ציירו לאורך שולי העץ, ולאחר מכן תחתכו את הצורה. חזור על הפעולה פעמיים נוספות עבור שני לוחות העץ האחרים. לאחר מכן עליך להשתמש במכשיר מתאים כדי להפוך פיסות נייר אלה לסרט דבק לאחסון משקפי השמש. מקלפים את הגב ומדביקים את הנייר ללוחות.

חבר לוחות עץ

משקפי שמש-אחסון-הוראות-לוחות-נייר-רטרו-מוטיבים

השתמש בעץ כדי ליצור חורים בלוחות כך שתוכל לחבר אותם יחד. הלוח האמצעי מקבל ארבעה חורים ליד כל ארבע הפינות, השניים האחרים רק בצד אחד כל אחד. מחלקים את השרשרת לחתיכות שוות ומוסיפים את הטבעות. בעזרתו אתה תולה את השרשראות על הלוחות וכמעט סיימת עם אחסון משקפי השמש החדש.

הדקו דיבלים מעץ

משקפי שמש-אחסון-משקפיים-מחזיק-עץ-מקל-כדור-רעיון

כעת נעשה שימוש באקדח הדבק החם. בעזרתו אתה מחבר את דיבלי העץ באמצע הלוח ולבסוף מוסיף את המכסה. לפני שתנסה את אחסון משקפי השמש, עליך לתת לדבק להתייבש היטב. זה לא ייקח הרבה זמן.

הדגם המוגמר לאחסון משקפי שמש

משקפי שמש-אחסון-פסטל-צבעים-נקבה-פרח-דוגמת-שרשרת תלויה

והאם המודל לאחסון משקפי שמש צריך להיראות בסוף. אתה יכול להשתמש בנייר עם כל מוטיב ודפוס לסרט. מוטיבים רטרו שימשו כאן כקישוט, והעניקו ללוחות מראה נשי. אם תרצה להשתמש ביצירה זו במתנה, בחר מוטיבים התואמים את הנמען.

אחסון משקפי שמש עם ריהוט

משקפי שמש-אחסון-מדף-לבנות-רעיון-רהיטים-עשה בעצמך

אם יש לך מספיק מקום פנוי, תוכל גם לבנות מדף כזה לאחסון משקפי שמש ולהגדיר אותו או לתלות אותו. זה הופך את המשקפיים לגלויים שוב ממבט ראשון וקלים להגיע אליהם. החליטו בעצמכם את הגודל, בהתאם למספר הכוסות שאתם רוצים לאחסן שם.