זריזות Parcour DIY בנה Parcour כלבים משלך ליצור עמודי סלאלום לשחק רכבת מנהרות כלבים קטנים

כספורט כלבים, קורס זריזות משלב את הזריזות של חיית המחמד שלך עם אילוף ותקשורת טובה. בתחרות, מטפל כלבים מוביל את החיה בשורה של מכשולים, כגון מנהרות, צמיגים, מקלות ונדנדים, לפיהם הכלב לא יכול לגעת בציוד זה. עם אותות שפה ויד בלבד, בעל הכלב מנחה את מועמדו במהירות לאורך קורס הזריזות עם כמה שפחות טעויות.

זריזות Parcour כלב DIY Parcour בנה לעצמך מוט לקפוץ ליצור קפיצה כלבה שחורה לבנה שחורה

בעוד שגזעים מסוימים של כלבים וכלבים ספורטיביים מתאפיינים בזריזות, במיוחד באוסטים ובבולדר קולי, כלבים יכולים לתרגל ספורט כלבים. גם אם אין לך שום כוונה להתחרות, היתרונות של קורס הזריזות לחיית המחמד שלך הם רבים. בעזרת אימון מסוג זה תוכל לשפר הרבה את היכולות הנפשיות והפיזיות שלך.

קורס זריזות לחיית המחמד שלך

זריזות parcour diy בנה כלב משלך parcour קשר כלב אנושי

אמון מוגבר בינך לבין הכלב שלך הוא יתרון גדול נוסף. כאשר בעל החיים שולט בקפיצות ותנועות מסוימות ומשכלל את כישורי הספורט שלו, הדבר מגביר את הביטחון העצמי שלו. קורס הזריזות מחזק גם את הקשר בין כלב לאדם. כשתתאמנו ותשחקו יחד תלמדו להכיר אחד את השני ברמה ייחודית ומספקת מאוד. מסיבה זו, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות לקורס כלבי DIY שתוכלו לבנות בעצמכם בגינה משלכם במדריך זה. בנה קורס זריזות קל להרכבה לכלב שלך בכמה צעדים בלבד וצפה בו גדל מאושר, בריא וחכם יותר.

זריזות Parcour כלב DIY Parcour בנה את עצמך מוט לקפוץ ליצור קלטת כלבים לקפוץ כלב תחרות לברדור מועמד כלב מטפל

אז אם כבר סיפקתם חדר מדיה משלכם ומגרש משחקים לילדים שלכם בחצר האחורית, אולי הגיע הזמן להרכיב משהו לחברכם בן ארבע הרגליים. לבן משפחה חשוב זה מגיע אזור בילוי מיוחד גם בביתך. כלבים פעילים גם נוטים להשאיר את המפרקים גמישים יותר, מה שמפחית את השפעות ההזדקנות. לראות את הגור שלך מרחף מעל מכשולים, להקציף מקלות, ולאזן על נדנדה מספק בידור משפחתי יותר מצפייה בטלוויזיה או במשחקי וידאו..

איך אתה יכול לבנות קורס זריזות בעצמך?

זריזות Parcour DIY בנה כלב משלך Parcour משחק רכבת גור כלבים אילוף ספורט

יש מבחר גדול של קורסי זריזות שתוכלו לקנות או לבנות בעצמכם. גרסאות רבות כגון מכשול מקביל או חוצה, קיר או ויאדוקט, אזור עצירה, מנהרה צינורית או מנהרה עיוורת, קיר משופע, סלאלום, מסלול, נדנדה, צמיג, קפיצה לרוחק או אזור מגע אפשרי. בפוסט זה נציג בפניכם כמה מהם באמצעות הוראות בנייה מפורטות.

זריזות Parcour כלב DIY Parcour לבנות מוט קפיצה משלך ליצור שרידים לחתוך טי פלסטיק PVC צינור תיק מחבר כובע קצה

ניתן להשתמש בצינורות PVC לקורס הכלבים על ידי סימון תחילה של כל קטע צינור בהתאם. חותכים כל קטע במסור משיכה ורשום את אורך כל קטע בקצה הצינור. תוכלו לכסות את הסימונים מאוחר יותר עם מחברים או מכסי קצה.

מוטות קפיצה

זריזות Parcour כלב DIY Parcour בנה לעצמך מוט לקפוץ ליצור קלטת כלבים לקפוץ כלב לברדור

מקל קפיצה יכול לעזור לכלב שלך לבנות את אחוריו ולפתח תחושת גבולות טובה יותר. זה גם עוזר לגזעים המועדים לבעיות בירך (כמו לברדור ורועה גרמני) לשפר את כוחם וזריזותם. ראשית, חתכו את השאריות ליצירת הכיסים אליהם תצרפו את קצות מקלות הקמרון.

זריזות parcour diy בנה כלב משלך parcour ליצור קפיצה מוט עטיפה דבק אדום להדביק

סמן ארבע טיז במרכז בצד אחד של קו האמצע והכנס פיסת צינור לקצה אחד של הטי כדי להחזיק אותו במקומו. מהדקים את הקצה השני של הצינור על משטח עבודה וחותכים אותו שוב בעזרת מסור המשיכה. לאחר מכן סובבו את החלק וחתכו אותו במקביל להסרת הצד הגדול יותר של השקע המרכזי. מה שנשאר יחזיק את מוט הקפיצה במקומו, בעוד שהוא יכול לרדת בקלות כך שהכלב שלך לא יכול לפגוע בעצמו בתהליך.

זריזות parcour כלב diy parcour בנה לעצמך עמודי סלאלום יוצרים תומכים להוסיף בסיס בסיס

הרכיבו צד אחד של הקפיצה בסדר זה: חתיכת T, צינור באורך כ -14 ס”מ, חתיכת T חתוכה, צינור באורך של כ -17 ס”מ, חתיכת T, צינור PVC באורך 40 ס”מ ו סוף סוף מכסה הסיום. השתמש במזרן גומי כדי לסחוט כל חיבור עד שהצינור במחברים מונח על הכתף. מרכז כל שקית צריך לבלוט 20 ו -40 ס”מ מהרצפה.

זריזות parcour כלב diy parcour בנה לעצמך מוט קפיצה ליצור קלטת כלבים

כדי לשמור על הצדדים זקופים, הכנס צינור בגודל 12 אינץ ‘לכל יציאה של הטי התחתון והתאם אחד עם מכסה קצה ועם טי נוסף. החלק שני צינורות באורך 30 ס”מ עם מכסי קצה לתוך טי הבסיס כדי לייצב את המכלול. המשך לצד השני על ידי הנחת צינור באורך של כ -120 ס”מ בין השניים. עטפו ארבע רצועות של כתף אדומה סביב כל מדף קפיצה וכמה מסביב לכל צד כדי לראות יותר את מסלול הזריזות.

עמודי סלאלום כקורס זריזות

זריזות parcour diy בנה כלב parcour בעצמך צור עמודי סלאלום משחק רכבת נחש כלב קטן דרכו

שורה של שישה מוטות סלאלום יכולה להשאיר את הכלב שלך זז כראוי על ידי אימון המפרקים והשרירים שלו להתפתל. התחל עם שלוש ולאחר מכן הוסף עוד ככל שהציד שלך מתקדם. ראשית, חבר את החלקים לבסיס.

זריזות parcour diy בנה parcour כלבים משלך צור עמודי סלאלום מחברים חלקים t

כדי להיות בטוח שהבסיס לסלאלום לא יסתובב, תחילה תחבר כל חתיכה באורך 45 ס”מ לצד חתיכת T. הפטיש את הצינורות בחזרה עם פטיש גומי ולקדוח חור דרך חתיכת ה- T לתוך הצינור. חבר את השניים בעזרת בורג סט בגודל אינץ ‘.

זריזות parcour diy בנה כלב parcour בעצמך צור עמודי סלאלום משחק רכבת נחש כלב דרכו

יישר קו על עמודי הסלאלום על ידי הצמדת הטיז לפניהם ליצירת תור ארוך. הכנס צינור בגודל 12 אינץ ‘לטיז משני קצות החבית והתאם לכל אחד מרפק, צינור בגודל 2 אינץ’ וכובע קצה. לאחר מכן הכנס צינור באורך של כמטר אחד עם מכסה קצה לכל אחת מששת חתיכות ה- T.

זריזות פארקור DIY כלב פארקור בנה את עצמך צור עמודי סלאלום ליישר

הניחו את כל השורה על משטח שטוח בגינה כדי לשמור על כל עמודי הסלאלום במקביל. סמנו קו העובר בין כל טי וצינור על העמודים, כך שתוכלו לשמור אותם ישרים תוך הכנסת הבורג. השתמש במקדח כדי לקדוח חור בכל מפרק, הקפד לשמור על הסימן בתור. שוב אבטח את החיבורים האלה בעזרת ברגי סט באורך 2.5.

זריזות Parcour DIY בנה כלב Parcour בעצמך צור מוטות סלאלום משחק רכבת כלבים

יישר את הסורגים בצורה אנכית כשאתה מחליק את הרגליים משני הקצוות לצדדים מנוגדים של המקלות. אתה אמור להיות מסוגל ליצור צורת Z גדולה עם זה. כאשר מוטות הסלאלום ישר למעלה ולמטה, מקדחים ומבטחים בורג נעילה משני קצות כל מרפק משני קצותיו. עטפו שתי רצועות סרט כחול בחלק העליון והתחתון של כל מוט סלאלום ורצועה אחת באמצע.

בנה בעצמך נדנדה

זריזות parcour diy בנה parcour כלבים משלך צור נדנדה

איזון על נדנדה יכול להפוך כלבים לבטוחים יותר ומכירים יותר את הפקודות שלך. מתוך אלה, הפקודות “בוא!”, “עצור!” ו”עמד במקום! “אמורות להתבצע באופן הולם במיוחד. השתמש בלוח עץ לשם כך ומצא תחילה את נקודת האיזון.

זריזות פארקור דיי כלב פרקור בנה את עצמך נדנדה צור צלחת עץ נקודת שיווי משקל מצא נקודת מפנה מידה סימן

סמנו את נקודת המפנה של הנדנדה לאורך מדף, למשל באורך 20 ס”מ. אם נקודת ציר זו מוסרת מצדי הכניסה של הנדנדה, הנדנדה מאטה ברגע שהכלב חוצה אותה. סמן שני קווים של 5 ס”מ משני צדי נקודת ההטיה וקווים חיצוניים הבולטים 7 עד 20 ס”מ מהקצה. מאוחר יותר הרשת תיווצר שם באמצעות תהליך כבשן סיבובי.

זריזות Parcour כלב DIY Parcour בנה לעצמך נדנדה צור לוח עץ באמצע קידוח צינורות סיבובי PVC

הצמד את החורים של חגורת עור ישנה על הכוונת כדי לפנות מקום לראש הבורג. זה יהיה אז סומק עם החלק העליון של הלוח. לשם כך, הסר את הרצועה וקדח רבע מעומק כל חור בעזרת מקדחה / נהג המצויד במקצת 1.5 ס”מ..

זריזות Parcour כלב DIY Parcour בנה לעצמך נדנדה צור צלחת עץ באמצע צינור סיבוב PVC עם ברגים

מקדחים את שארית כל חור בעזרת ערכה של 1 ס”מ. מניחים באורך 30 ס”מ של אלמנט PVC בעובי 2 ס”מ המשמש צינור מסתובב בחגורה כשהחורים בלוח העץ מיושרים. חבר את כל הדבר למדף בעזרת ברגי ראש שטוחים 1.5 ס”מ. הנח את הרצועה עם ארבע מכונות כביסה על כל בורג. השתמש במברג שטוח וברגים מתכווננים כדי להדק את אגוז הנעילה על כל בורג.

צובעים ומחברים משקולות שיווי משקל

agility parcour diy בנה כלב משלך לצייר את המנדנדה עם צבע פריימר לבן

ניתן לצבוע את הנדנדה לקורס הזריזות עם צבע פריימר לבן. כאשר הפריימר יבש, שרטט שטח ברוחב 30 ס”מ מעל נקודת הציר בנייר נייר וצבע את אזורי המגע מכל צד של לוח העץ בצבע צהוב, אותו תוכל לערבב בציפוי נגד החלקה..

בנה זריזות Parcour DIY כלב Parcour עצמך מקדח מברג לצרף משקולות איזון לנדנדה

השתמש בשתי משקולות כדי להאט את ירידת הלוח כאשר כלב נמצא עליו. אתה יכול להכין את האלמנטים האלה לקורס הכלבים בעצמך על ידי מילוי צינור באורך 30 ס”מ בחצץ ואטום אותו משני קצותיו. חבר את המשקולות קרוב ככל האפשר לקצה צד הכניסה מבלי להרים את הלוח מהרצפה. אבטח את משקולות הנגד בעזרת סרט מתכת וברגים הקשה עצמית.

הר את בסיס הנדנדה

זריזות parcour diy בנה parcour כלב משלך צור נדנדה להרכיב בסיס לנדנדה

הפוך את זה לזריזות בוב על ידי יצירת שני תומכים בצורת קופסה שמחברים אותך לגשר. כדי לבנות את החלק התחתון של הצד הראשון, לסחוט מרפק, צינור 50 ס”מ, טי, צינור נוסף באותו אורך ועוד מרפק..

זריזות Parcour DIY בנה Parcour כלב משלך צור תנוחת נדנדה צלחת עץ על רגליים תומכות עם מוט

חזור על התהליך ליצירת החלק העליון. חבר את החלק העליון והתחתון על ידי הכנסת שני צינורות בגודל 3 אינץ ‘וטי שבין המרפקים בכל קצה. בנה צד שני והתקן צינורות 35 ס”מ בין חלקי ה- T במרכז הרצפה ובצידי המסגרות.

זריזות Parcour DIY כלב Parcour בנה לעצמך נדנדה צור אילוף ספורט כלבי לוח

השתמש בפטיש כדי להתאים את האביזרים, אך אין להדק את החוצה העליון והפינה. עטפו שוב רצועות של צהוב מסביב לבסיס, כך שהכלב שלכם יוכל לראות את מסלול הזריזות בצורה ברורה. מקם את הקרש על רגלי התמיכה שנבנו מראש והחלק את הצינור בגודל 5 ס”מ על הנדנדה מעל גשר ההליכה. חבר את האינטרנט ואת הפינה האחרונה. הקש על כל נקודות החיבור כדי לוודא שהמבנה מאובטח היטב.

זריזות parcour diy בנה כלב parcour עצמך catwalk רועה חוצה כלבי אילוף ספורט

אם מעולם לא אילפת את כלבך לזריזות אנא פנה להכשרה מקצועית. אילוף לא נכון יכול להזיק לכלב שלך ואתה יכול לפתח הרגלים רעים בתנועות שלך. זריזות יכולה להיות ספורט בטוח ומהנה גם לך וגם לכלב שלך, אך נדרשת הדרכה מסוימת בכדי להבטיח את אורך חיי הצוות שלך.!