טרנד DIY אופנוע אופניים חלקי רכב ישנים

טרנד ה- DIY (עשה זאת בעצמך) כבר אינו רק תחביב מהנה לכל החובבים, אלא הפך כעת לדרך חיים אמיתית עבור אנשים רבים. אז אם אתה רוצה להפוך את עצמך כמה שיותר לעצמך מהתאגידים הגדולים ולחסוך כסף, אתה מעדיף לחטט בשוק הפשפשים או בחנויות יד שנייה לרהיטים, רעיונות קישוט ובגדים הניתנים למיחזור בחדשה חדשה ויוצאת דופן לחלוטין. דֶרֶך. אז Tetrapack אינו עוד זבל, אלא ניתן להפוך אותו לאגרטל מסוגנן בעזרת מעט ריסוס. אבל רכיבה על אופניים היא לא רק מגמה שתופסת מספר הולך וגדל של אנשים מסיבות כלכליות. אחרי הכל, כל יצירת DIY היא גם משהו ייחודי ומבטאת את האישיות שלה. “עשה חדש מישן” הוא אפוא מוטו העובר כחוט אדום בתחומי החיים השונים.

טרנד DIY – צור מקום או קנה יד שנייה

ספת עור טרנד DIY חלקי רכב ישנים

בסופו של דבר, upcycling פירושו גם שדברים ישנים צריכים להיכנע ורק אותם אובייקטים שממלאים ערך פונקציונאלי או סנטימנטלי רשאים להישאר. הרחק מהמנטליות של “תאוות בצע היא מגניבה” ולקראת שימוש מודע יותר במשאבים המוגבלים של כדור הארץ הזה. פסולת אינה רק ממוחזרת, אלא משודרגת ונותנת חיים שניים. אם אתה רוצה לנסות את הטרנד הזה בעצמך, התעלפות היא הדבר הראשון שאתה צריך לעשות. חשוב למיין מה חייב להישאר וממה אפשר להפריד. השאלה הבאה היא האם עדיין ניתן להשתמש בדברים הישנים והלא אהובים בדרך אחרת. האם הם מתאימים כבסיס לפרויקט ה- DIY הבא? האם ניתן פשוט לצבוע מחדש את שולחן הקפה הישן כך שהוא ייראה שוב טוב? האם מישהו ממעגל המכרים או החברים שלך עדיין יכול להתעניין בפריטים שסודרו? תנו לדברים להפוך לכסף?

טרנד DIY – אופניים היא אלטרנטיבה פרקטית

רעיונות לעיצוב אופניים טרנדיים DIY לבניית מזוודות ישנות

במיוחד אלה שרוצים לצמצם בעקביות את חפצי הבית מבלי ליצור כמויות אדירות של זבל באופן טבעי צריכים דרך להיפטר מהרכוש הישן שלהם בקלות רבה ככל האפשר, אפילו בכמויות גדולות, ולהשתמש בהם למטרה מתאימה.. מומוקס מציע את עצמו כאופציה. כי ניתן למכור כאן פריטים משומשים במהירות ובבטחה ולאחר מכן נמכרים מחדש על ידי מומוקס. כך שאף אחד מהדברים הישנים שממוינים לא מגיע לפח. בנוסף, צרכנים אחרים יכולים לצפות למציאות אלה ומשפחות אמידות פחות יכולות להרשות לעצמן מותרות כזו או אחרת בדמות ספרים, דיסקים, אלקטרוניקה ותקשורת בידור אחרת. במקרים רבים, יש גם רעיון אידיאלי מאחורי אופניים ומניקה, שניתן לשלב היטב עם הפילוסופיה הארגונית של מומוקס..

עיצוב מחדש של טרנד DIY עושה מהפכה בעולם האופנה

בגדי טרנד DIY עשו לעצמכם חולצה מחדש

עיצוב מחדש הוא גם טרנד שנשפך יותר ויותר מארה”ב לגרמניה. צורה זו של “לעשות חדש מישן” מתייחסת אך ורק לתחום האופנה. עיצוב מחדש יכול פשוט אומר שג’ינס ישן שבעצם נקרע מעוטר בטלאים, או שהבגדים הישנים של סבתא נתפרים לשמלת ערב חדשה. דרגת הקושי של פרויקט כזה תלויה באופן טבעי גם במה שהחובב המתאים מסוגל לעשות. לדוגמה, מדריך כובעי עשה זאת בעצמך מהווה נקודת מוצא טובה להבחן בזהירות את כישוריך. כל מה שאתה צריך זה מבעבע וכובע, שתופרים אז ביד לאביזר מסוגנן. אפילו כובע ישן שבעצם נראה מספיק יכול להיות מעוט ויזואלית ואולי אפילו להפוך לפייבוריט חדש.

קצת יותר רגישות נדרשת כמובן לגרסה קשה יותר של עיצוב מחדש. מכיוון שבגדים המשמשים לעתים קרובות משמשים בסיס, שאולי כבר יש בו חורים או כתמים, הם גדולים מדי, הצבע פשוט לא נכון או שהתבנית מזעזעת. בגרסה זו של “עשה חדש מישן” משתמשים בעיקר בצבעי בד, מספריים, בובה של חייט והרבה אומץ. במקרים מסוימים, הבגדים המקוריים מתקצרים בצורה דרסטית או שכל הסלסולים מנותקים ללא צורך נוסף. חולצת זקן הופכת אז לשמלת קיץ אוורירית שאישה יכולה לצייר את כל העיניים. מי שעדיין חסר את הכישורים הדרושים למגמה זו יכול לקחת קורס מקביל ללמוד חייטות. בערים גרמניות יותר ויותר, מוצעים כעת אפילו קורסי תפירה מיוחדים של DIY, בהם נלמדת עיצוב אופנתי מחדש.

אופסינג לדירה משלכם

מנורות טרנד עשה זאת בעצמך צינורות ראשיים מים מתכת

אך לא רק ארון הבגדים שלכם, אלא גם שאר חלל המגורים זוכה למראה חדש לגמרי בתהליך אופניים של DIY. אם אתה רוצה לבנות מדף נעליים בעצמך, אתה יכול להשתמש בצינורות ישנים, למשל. ספסל עם מספיק מקום לאחסון לנעליים שלכם יכול גם להעלות בצורה נפלאה מעץ מזרן. או מה דעתכם על קופסאות עץ ופירות ישנות שפשוט מקבלים שכבת צבע חדשה והן משמשות כאחסון חכם לנעליים ולז’קטים? אין כמעט גבולות לדמיון שלך בכל הנוגע לאופקלינג. בנוסף, הדבר הנחמד ביותר הוא שלכל יצירה יש סיפור. אם המשטחים שמהם בניתם תשתית לספה או מתלה נעליים כבר נסעו באמצע העולם, אז זה נותן לחלל המגורים שלכם קסם אותנטי שאין כמוהו שפשוט חסר עם ריהוט מדף. אז אופניים הם טרנד שיותר ויותר חובבי רהיטים בקושי יכולים להימלט ולכן הם מושיטים יד למברשת או פטיש בעצמם. מכיוון שבמיוחד בעזרת צבע וכמה מסמרים, ניתן להשיג כמה אפקטים חיים ממש גדולים בכמה צעדים פשוטים שיכולים ליצור אווירה של ממש להרגיש טוב בארבעת הקירות שלכם..