בניית מטבח מחשבים

זו עבודה מרגשת מכיוון שמצד אחד אתה צריך להגן על המחשב מפני מים, ומצד שני אתה צריך פינת ישיבה נעימה שבה תוכל לבדוק את הודעות הדוא”ל שלך בזמן הבישול. ריכזנו כמה רעיונות שהם פרקטיים ועדיין נראים טוב.

ריהוט המטבח – מחשב ושולחן

מטבח שולחן מחשב

כמובן, זה יהיה הכי קל אם רק תקנה אחד חדש הגדר את המטבח, ולספק את המקום הנכון למחשב ושולחן. הטריק הוא שגם אם יש לך מחשב נייד שאי אפשר פשוט לשים אותו על שולחן האוכל – הוא עלול להיפגע שם מאוד בקלות. ישנן מספר גרסאות כדי שתוכל להגן על הטכנולוגיה שלך – תוכל לספק מקום למחשב ולשולחן שלך בעת תכנון המטבח שלך, תוכל לארגן ספסל עם שולחן קטן בו תוכל לעבוד בשלום, או שתוכל לנצל את היתרון של ארונות מטבח.

ריהוט את המטבח ושלב אותו עם ארון

חלל עבודה מודרני למטבח

למקרה שאתה לא חדש שלך להקים מטבחים באפשרותך להשתמש בארונות המטבח כשטח אחסון. אם תסיר את הדלת מארון מטבח, תוכל לאבטח מקום נוסף למחשב. כל מה שאתה צריך זה כיסא או כסא בר. אפשרות פרקטית נוספת היא התקנת מחשב עם מסך מגע על הקיר. גרסה זו חוסכת מקום ותמיד נראית אלגנטית. אינך צריך להרכיב את המסך קרוב מדי לתנור או למקרר.

הגדר את המטבח ותכנן את שטח האחסון

חלל אלגנטי-לבן-קלאסי-מטבח

כמו שלך הגדר את המטבח זה מאוד תלוי איך אתה יכול לעצב את האזור באמצעות המסך. עליך לספק מספיק מקום למדפי ספרים לארגון תיקיות, מכתבים, מגזינים וכל דבר אחר שתצטרך.

מדפים במטבח

ציוד משרדי למחשב למטבח

מחשב על השיש במטבח

מטבח נעים-שולחן-מחשב

הרכיבו את המחשב על הקיר

אלגנטי-מטבח-התקנת מחשב

מטבח קטן עם מחשב

פינת עבודה-מטבח-עיצוב-עצות

שולחן כתיבה אלגנטי במטבח

מחשב שולחני ירוק רעיון שליטה במטבח

 מחשב במטבח פינתי מודרני

גרסאות מטבח ממוחשב