הכינו בעצמכם מטליות כדי לארוז מזון

מעטים מודעים ליתרונות של מטליות השמן. הם באמת עוזרים שימושיים במטבח ובסביבת הבית, שאיתם אתה יכול לא רק לחסוך כסף, אלא גם להגן על הסביבה. למעשה, אתה יכול בקלות לאטום מיכלים בעזרת מטלית ובאופן זה לאחסן מזון כראוי. ומכיוון שאתה יכול להשתמש בבד שוב ושוב, הוא גם אלטרנטיבה זולה יותר לניילון נצמד. האם אתה סקרן והיית רוצה להשתמש במטלית במקום בניילון נצמד בחיי היומיום? אז יש לנו אפילו חדשות טובות! אתה יכול גם להכין מטליות בעצמך ולא צריך דברים יקרים ובעיקר מעטים. היום נראה לכם איך זה עובד ונציע לכם כמה גרסאות לביצוע בד שעווה דבורים, כמו גם חלופה טבעונית שבעזרתה תוכלו להכין מטליות לשמן בעצמכם. שיהיה לך כיף להעתיק!

הכינו מטליות שמן בעצמכם עם שעוות דבורים, שרף אורן ושמן חוחובה

הכינו מטליות שמן בכמה צעדים פשוטים

שעוות דבורים היא מרכיב שאתה צריך כדי להכין מטליות. ישנם גם מוצרים נוספים כגון שמן חוחובה, שרף אורן וכמובן בד שצריך להיות עשוי 100% כותנה. אם אתה רוצה להכין מטליות בעצמך, אתה יכול גם לקבל נייר אפייה כבסיס ומכחול. כמו כן, הכינו תבנית, אבקת כביסה ושתי מלקחיים. בהתאם לגודל הבד, כמובן יש צורך בכמויות מרכיבים שונות. בגדול, עליך לקחת בחשבון את הסכום הבא:

הפוך לבד שמן בגודל 20X20 ס”מ

  • 2 כפיות שעוות דבורים (מגוררת או בצורת כדורים)
  • 2 כפיות אבקת שרף אורן
  • 1/2 כפית שמן חוחובה

הכינו בעצמכם מטליות שמן וכסו קערות בצורה ידידותית לסביבה

הפוך מטלית שעוות דבורים בגודל 30 על 30 ס”מ

  • 1 כף ו 1 כפית שעוות דבורים (מגוררת או בצורת כדורים)
  • 1 כף ו 1 כפית אבקת שרף אורן
  • 1 כפית שמן חוחובה

הפוך בעצמך בד שעוות דבורים בגודל 35X35 ס”מ

  • 1 כף ו -2 1/2 כפית שעוות דבורים (מגוררת או בצורת כדורים)
  • 1 כף ו -2 1/2 כפית אבקת שרף אורן
  • 2 1/2 כפיות שמן חוחובה

הוראות שעוות דבורים

חותכים מגבות בכל גודל מבד כותנה

אתה יכול להכין את השעווה של שעוות הדבורים בכמה צעדים בלבד. אם אתה רוצה להכין לבד שעירים, תחילה תחמם את התנור, כולל תבנית האפייה, ל -80 מעלות. בינתיים, גזור את הבד שלך לגודל הרצוי. אתה יכול גם לחתוך מספר גדלים בו זמנית ולייצר יותר מסתם שמן אחד בבת אחת. תבנית האפייה החמה מאפשרת לכם להשרות את הבד עם השעווה מאוחר יותר, מבלי שיתייצב מהר מדי.

ממיסים את שעוות הדבורים באמבט מים ומברישים פיסת בד

מחממים את כמויות החומרים המתאימות באמבט מים בטמפרטורה נמוכה. זכור כי שעוות דבורים יכולה להימשך זמן רב יותר. תוך כדי כך מערבבים במרווחי זמן קבועים. כשהכל נמס ומערבב היטב, מוציאים את תבנית האפייה מהתנור, מרפדים אותה בנייר האפייה ומכסים אותה בבד. כעת תוכלו לאסוף חלק מנוזלי השעווה בעזרת מכחול הצבע ולהפיץ אותו על הבד. וודא שכל הבד מכוסה היטב.

ניתן לגרר כדורי שעוות דבורים או חתיכת שעוות דבורים ליצירת מטלית

מכניסים את הבד ואת תבנית האפייה לתנור למשך כ -2 דקות. המטלית אמורה להיראות רטובה כשאתה מוציא אותה. בדוק שוב שגם אין כתמים יבשים. אם כן, חזור על השלבים שוב. לבסוף, הוציאו את מטלית השמן המוגמרת מהפח בעזרת המלקחיים והניפו אותו מעט כך שיתקרר מהר יותר. ברגע שאתה יכול לגעת בו בידיים שלך מבלי להישרף, תלה את הבד עם סיכות הכביסה כך שהוא יתקשה לחלוטין. אבל זה יכול להתקרר גם על תבנית האפייה. את שעוות הדבורים כבר הכנת בעצמך! אחרי שתכיני את השמן בעצמך, הם יהיו דביקים מאוד בהתחלה. זה נורמלי ועובר מהר מאוד. לאחר מכן, הוא רק דביק מספיק כדי לסגור את המיכל כראוי.

אתה מכין מטליות רק משעוות דבורים

הכינו בעצמך מטליות ושפשוף על גבי מטלית כיסאות דונג דבורים

אם אתה רק רוצה להשתמש בשעוות דבורים, זה אפשרי גם. לשם כך, מחממים את התנור כמתואר בהוראות לעיל. מרפדים את תבנית האפייה בנייר אפייה ומעליה הבד. כעת מורחים מעליו שעוות דבורים מעליו. ניתן להשתמש גם בשאריות נרות כתושות. מכניסים הכל לתנור ומוציאים את המגש והבד ברגע שהשעווה נמסה. השתמש במברשת כדי לפזר את השעווה הנוזלית על הבד עד שהוא ספוג לגמרי. הניחו למטלית להתקרר על תבנית האפייה או תלו אותה.

הוציאו את המטלית עם שעווה מומסת מהתנור וחלקו היטב

אם אתה רוצה להכין לבד שעירים שהם גם רכים בנעימים, אתה יכול להוסיף לשעווה גם שמן קוקוס או שמן צמחי (למעט שמן זית או שמן פשתן). אז אתה צריך להמיס ולערבב את שני המרכיבים באמבט מים ולהמשיך כמו בהוראה הראשונה. לאחר מכן משולבות 2 כפות גדושות של שעוות דבורים עם 1 כפית שמן.

מייצרים מטלית שמן טבעונית

מייצרים מטלית שמן טבעונית עם שעווה צמחונית כמו שעווה מפתית, שעוות חמניות או שעוות סויה

אתה יכול כמובן לבצע גם את פרויקט DIY עשה זאת בעצמך טבעוני. לאחר מכן פשוט השתמש בכל שעווה ירקות במקום שעוות דבורים. שעוות חמניות, שעוות פתית ושעווה סויה מתאימות במיוחד למטרה זו. עם זאת, לכל סוגי השעווה יש גם טמפרטורת התכה שונה. לפיכך יידרש זמן רב יותר להמסת שעוות חמניות. אנו ממליצים לחמם את התנור ל -100 מעלות. לעומת זאת, שעווה מקנה דומה לשעוות דבורים.

לשטוף מטלית

ניתן לשלב שעוות דבורים עם שמן חוחובה, שמן קוקוס ושמנים צמחיים אחרים כדי להפוך את המטלית לרכה יותר

בעצם היית רוצה להכין מטליות בעצמך, אבל מדמיין שהטיפול לאחר מכן יהיה מסובך? הטיפול במטלית הוא פשוט ביותר! עליכם רק לשים לב שלעולם אין לשטוף אותו במים חמים או אפילו חמים, כי אז השעווה תימס שוב. במקום זאת, השתמש במים קרים ובמי סבון עדינים. פשוט תן לאריג להתייבש באוויר.

הפוך שעוות דבורים לעטיפת עצמך ושמור מזון

הוראות למגבת ביתית עם שעוות דבורים ושמן צמחי

אחסן מזון עם מטלית במקום ניילון נצמד כחלופה זולה וידידותית לסביבה

פסטלי שעוות דבורים למרכיב ידידותי לסביבה במגבות שעוות דבורים