הכינו בעצמכם גיר נוזלי לכביסה לצביעת שבילים, מדרכות, טרסות ורחובות

האם אתה מחפש רעיונות חדשים ומעניינים לילדים בהם תוכל להשתמש כדי לפתות אותם החוצה? אז זה המקום הנכון עבורך, כי יש לנו רעיון מצוין עבורך, לבריונים שלך ולחברים שלך. אתה זוכר כמה אהבת לצייר את הרחובות והמדרכות בגיר בילדותך? היום זה לא שונה עם ילדים! גם להם מאוד כיף עם הפעילות הזו, בדיוק כמו שאנחנו נהנים מסמני הגיר. אבל מה דעתכם להשתמש בנוזל במקום בגיר היבש הקלאסי? אתה יכול אפילו להכין גיר נוזלי משלך באמצעים קונבנציונאליים ובזול מאוד. מותר לילדים אפילו לעזור. על מנת שתוכלו ליצור צבע גיר בעצמכם, ריכזנו עבורכם כמה מתכונים בהם משתמשים במאכלים שונים. רק תסתכל על מה שיש לך בארון המטבח שלך ומצא את המתכון הנכון של גיר נוזלי ברשימה שלנו.

הכיני בעצמך גיר נוזלי עם אילו צבעים?

הכינו בעצמכם גיר נוזלי עם המתכונים הללו ממרכיבים שונים

כדי ליצור גוונים שונים של צבע, אתה יכול להשתמש בצבעי מאכל או בצבעים רחיצים. את האחרונים ניתן להסיר במהירות ובקלות גם לאחר שהתייבשו. עם זאת, לאחר ייבוש, לא ניתן לנקות את צבעי המאכל מהרצפה במהירות האפשרית. אז אם אתה רוצה שיהיה לך רחוב נקי, מרפסת, שביל או מדרכה מיד לאחר המשחק, אנו ממליצים על הצבעים הניתנים לכביסה. אם לא אכפת לך שהתמונות יהיו גלויות לזמן מה או אם בכוונתך להסיר מייד את הגיר הנוזלי, תוכל גם להשתמש בקלות בצבעי מאכל אם תכין בעצמך גיר נוזלי. הצבעים פשוט נשטפים עם צינור הגינה, שאגב, מהנה לא פחות לילדים. ניתן להסיר כתמים עיקשים יותר גם עם מי סבון ומברשת.

איזה מיכלים?

בקבוקי סחיטה מושלמים לגיר נוזלי

בקבוקי סחיטה פופולריים מאוד לגיר נוזלי, מכיוון שניתן להשתמש בהם לריסוס, אך גם לצביעה. אתה יכול לנקות אותם בקלות אחר כך ולהשתמש בהם שוב ביום אחר. לחלופין, ניתן להשתמש בקערות פלסטיק קטנות או אפילו תבניות מאפינס (תבניות אפייה) שאליהן מתמלאים הצבעים. כך הילדים יכולים להשתמש בצבעים ובמכחול לצביעה. אז מה האפשרות הטובה יותר היא כשאתה מכין את הגיר הנוזלי בעצמך, אתה מחליט בעצמך.

הכינו בעצמכם גיר עם קמח ומדיח כלים

אתה יכול לשחק שלושה ניצחונות עם גיר נוזלי

לבקבוק:

 • 100 גרם קמח
 • 240 מ”ל מים
 • 1 כף מדיח כלים
 • 5 עד 10 טיפות של כביסה או צבע מאכל (תלוי בעוצמת הצבע הרצויה)

בקערה גדולה מערבבים את הקמח והמים יחד ומערבבים עד שאין יותר גושים. מערבבים את מדיח הכלים ואז מערבבים כמה צבע שרוצים כדי לקבל את הגוון הרצוי. ניתן גם לשלב מספר צבעים. מלאו את הגיר הנוזלי לבקבוק בעזרת משפך ותוכלו להתחיל לצייר איתו. השתמש בו באותו היום ואל תשמור אותו מכיוון שהוא עלול לפוצץ את הבקבוק.

הכינו בעצמכם גיר נוזלי עם עמילן תירס

כאשר מזג האוויר נעים, לפתות ילדים בחוץ עם גיר

 • עמילן תירס
 • מים
 • צבעים

אם אתם מכינים את הגיר הנוזלי הזה בעצמכם, הילדים יכולים להשתמש בו גם לצביעה על קרטון או נייר. שמים בקערה כמויות שוות של מים ועמילן תירס ומערבבים עד שהיא הופכת לתערובת חלקה ונטולת גושים. לאחר מכן תוכל לצבוע אותם בכל צבע ולמלא אותם בבקבוקים או בתבנית מאפינס.

הכינו גיר משלכם בקצף גילוח וקמח

הכנה קלה לגיר נוזלי DIY לילדים למשחק בחיק הטבע

 • 100 גרם קמח
 • 240 מ”ל מים
 • 120 גרם קצף גילוח
 • 10 טיפות צבע מאכל

ראשית מערבבים את המים עם הקמח עד שכל הגושים נעלמים. לאחר מכן מוסיפים את קרם הגילוח וצבעי המאכל. ניתן למלא את התערובת המוגמרת שוב בבקבוקים. אפשר גם לערבב את כל המרכיבים יחד בשקית מקפיא (שוב קודם קמח ומים ולאחר מכן את השאר). גם הילדים יכולים לעשות זאת. לבסוף, חתכו רק פינה אחת של השקית ויש לכם משפך בעזרתו תוכלו למלא את הגיר הנוזלי לתוך הבקבוקים. הפוך את החור לקטן מעט יותר כך שהתיק יתאים גם לבקבוק.

הכינו בעצמכם גיר נוזלי עם ילדים

הכינו גיר נוזלי בצבעים שונים בעזרת צבעי מאכל

 • 200 גרם עמילן תירס
 • צבע מאכל
 • 200 גרם מים

שמים בקערה את עמילן התירס והמים. ניתן להשתמש בבלנדר ידני לערבוב כך שהגושים שנוצרים בעת ערבוב יימסו טוב יותר. כעת הפיצו את הנוזל שהתקבל בכמויות שוות בערך בבקבוקי סחיטה. כל בקבוק מקבל אז כמה טיפות מהצבעים הרצויים. סוגרים היטב את הבקבוקים, מנערים נמרצות והגיר הנוזלי מוכן.

מה עוד כדאי לדעת:

צור מוטיבים ומסרים יפים על מדרכות

 • אם אתה מכין לבד גיר נוזלי, אתה יכול לצבוע אותו על הרצפה או לרסס אותו, כפי שכבר צוין. עוד רעיון מצוין הוא לשפוך את הגיר הנוזלי לבקבוק ריסוס. עדיף להשיג דגם שיכול לרסס גם דק וגם גס. אז אתה יכול גם ליצור תבניות נהדרות בדרך זו.
 • גיר נוזלי מיועד לשימוש מיידי בלבד ואסור לשמור או למסור אותו. מכיוון שאתה יכול להכין גיר נוזלי בעצמך תוך שניות, אין צורך לשמור אותו. פשוט הכין חדשות במהירות כשמתחשק לילדים שלך.
 • לכל מתכון עקביות שונה, שתלויה כמובן גם במרכיבים. סוגים מסוימים של גיר מתאימים יותר לציור, אחרים קל יותר להתיז ולערבב איתם. פשוט התנסו במתכונים, נסו וריאציות שונות ושינו את הכמויות במידת הצורך. אז אתה יכול להכין ולקבל את הגיר הנוזלי המושלם בעצמך.

הכינו בעצמכם גיר נוזלי - כיף יצירה מהיר וקל