למד קליגרפיה כיתוב-אותיות-ברכה-אותיות-אותיות

כולם שמעו עליו והופתעו מהיופי שלו – הקליגרפיה פופולרית בכל רחבי העולם וככה כבר אלפי שנים. מה שהיה פעם צורת תקשורת הוא עכשיו, כאשר חלק גדול מהאנושות יכול לכתוב ולקרוא, נתפס יותר ככתיבה אמנותית שנוהגת במיוחד ושמשתמשת בה פחות בחיי היומיום. אף על פי כן, היא מעניינת ומרתקת רבים. אם אתה מעוניין בכך ורוצה ללמוד קליגרפיה, היסודות הבאים יכולים לעזור לך. למד מידע מעניין, יסודות והנחיות בנושא.

מהי קליגרפיה? למד קליגרפיה למבוגרים

למד קליגרפיה abc-קליגרפיה-אמנות-צבעוני-צהוב

המילה “קליגרפיה” באה מיוונית ובדרך כלל פירושה משהו כמו “אמנות הכתיבה היפה”. בעוד שבזמנים מוקדמים יותר היה המקצוע המיוחד של קליגרף או סופר שכתב תנ”ך משוכלל ועבודות אחרות וניתן היה לתרגל אותו רק על ידי האליטה הגברית, גופני קליגרפיה הם כיום סוג של אמנות שניתן להשתמש בה באירועים מיוחדים או לאירועים מיוחדים. עבודות כגון כרטיסי ברכה ליום הולדת וכדומה יכולים לשמש וללמוד על ידי כולם. יותר ויותר אנשים רוצים ללמוד קליגרפיה ולנסות גופנים שונים. ואתה אפילו לא צריך כתב יד מושלם כדי ללמוד סוג זה של קליגרפיה.

למד עובדות קליגרפיה-מהן-הוראות

מצד אחד, אתה יכול להשתתף בקורס קליגרפיה כדי ללמוד לכתוב יפה. אבל בתור התחלה, אתה יכול גם להכיר את עצמך עם כמה מן היסודות המוצעים באינטרנט. בנוסף להנחיות ותבניות לאותיות ומספרים שונים של קליגרפיה, ישנם גם סרטונים מועילים המתארים ומראים את השלבים הבודדים בפירוט. אם הוראות אלה אינן מספיקות לך או אם אתה מעריך שיעורי תרגול קבועים, עדיין תוכל לחשוב על קורס וללמוד את כתב הקליגרפיה בצורה זו.

למד קליגרפיה למתחילים – מה שאתה צריך?

קליגרפיה-ללמוד-מעטפה-גופנים-תרגול-מספרים

כיום ניתן לרכוש ערכת קליגרפיה שלמה הכוללת לא רק דיו או דיו הודית, אלא גם עטים לקליגרפיה. אלו הם עטים לקליגרפיה, שקצותיהם נחתכים ברוחבים שונים ובזוויות שונות. אם אתה רוצה ללמוד קליגרפיה מודרנית, עדיף להשתמש בעט ציור רגיל עם קצה. זה מספיק, במיוחד למתחילים. אתה יכול גם ללמוד קליגרפיה בעזרת עט נובע כדי להתחיל ולהשתמש בעט בית הספר שלך למטרה זו. פאבר-קסטל מציעה עפרונות מסוגים שונים שניתן להשתמש בהם לתרגול. אלה כוללים את אלה המחקים את קצה האזמל, אך גם את אלה עם קצה המברשת.

למד קליגרפיה לקשט-לכתוב-תסריט-יפה-תרגול-קורס

יתר על כן, יש צורך כמובן גם בנייר. אל תטעו בבחירת נייר קליגרפיה מיוחד. כי מלבד היותו יקר, הוא גם פחות מתאים למתחילים. לרוב, אתה לא ממש מקבל על זה את מה שאתה מצפה. במקום זאת, עדיף להשתמש בנייר נטול חומצה. גודל נכון מונע מהדיו לזרום החוצה בזמן הכתיבה. עד כמה הנייר צריך להיות מחוספס קשה לקבוע, כי זה תלוי במידה רבה בציפור הקליגרפיה שבה אתה משתמש. לכן, האפשרות הטובה ביותר היא פשוט לנסות סוגים שונים של נייר, מכיוון שהמבחר גדול מאוד.

למד קליגרפיה – הוראות

קליגרפיה-למידה-רעיון-פונט-אותיות-אותיות קטנות

יש כמובן מגוון רחב של גופנים לאותיות ומספרים יפים ואתה יכול גם להמציא גופנים בעצמך, ברגע שיש לך קצת ניסיון. להלן יש לנו הוראות קליגרפיה לאלפבית קליגרפיה בכתיבה, שבה לא ניתן לראות רק את האות המוגמרת, אלא גם את הסדר בו נמשכים הקווים היוצרים בסופו של דבר את האות. להלן גופנים מועילים ABC:

קליגרפיה-לימוד-הוראות-אותיות-כיתה-אלפבית

זהו פונט פשוט למדי, אך הוא עדיין נחמד מאוד. אז אם אתה רוצה ללמוד פונט יפה, אתה יכול להתחיל עם הפונט הזה. עדיף לבחור באות תחילה ולתרגל אותה מספר פעמים, כפי שעשית בבית הספר היסודי. לאחר שהבנת את העניין, תוכל לעבור לאות הבאה. קח את הזמן שלך כשאתה מתרגל קליגרפיה, כי רק כך תוכל בקרוב לצפות להצלחות. אם התאמנת היטב את כל האותיות, תוכל גם לנסות לכתוב מילים שלמות.

קליגרפיה-למידה-מתנה-כרטיס ברכה-עיצוב-עצמך-וינטאג '

אז באופן עקרוני אין כללים, כך שתוכל ללמוד קליגרפיה בקלות. רק וודא שלאותיות במילה תמיד יש אותו סגנון. המרחק ביניהם גם לא צריך להיות גדול מדי והזווית חייבת תמיד להתאים כך שתיווצר תמונה יפה ואפילו אחידה. כמו כן, הקפד להשתמש במקצב הנכון בעת ​​הכתיבה. כל שורה צריכה לקחת את אותו זמן. זה קצת יותר קשה בהתחלה, ולכן כתיבה איטית מומלצת גם למתחילים. מאוחר יותר תוכל גם לבחור במהירות גבוהה יותר כדי להפוך את הגופן מעוקל.

קליגרפיה-ללמוד-תבנית-אותיות-יפה-לכתוב

ישנן גם תבניות מעשיות בהן תוכלו להשתמש לתרגול. שם האותיות והמספרים מודפסים מראש ונספרים תחילה מחדש ולאחר מכן נכתבים מחדש באופן אוטומטי. אגב, קווים יכולים להיות מאוד מועילים לתרגול, במיוחד בהתחלה, כדי למצוא תמיד את הגובה הנכון של האותיות. אז עדיף להשתמש בנייר עם קווים כמו בשימוש בבית הספר היסודי או לצייר קווים על הנייר בעצמך. זה יעזור לך מאוד בזמן שאתה עדיין לומד קליגרפיה.

למד כתב יד קליגרפיה וצור אפקטים

קליגרפיה-למידה-תלת מימד אפקטים-ציור-הצללה-מוטיבים

ניתן ליצור מגוון רחב של אפקטים בעזרת קליגרפיה. אפקט התלת מימד מרשים במיוחד. קודם כל, שורות האותיות כפופות עוד קצת. לבסוף, מתווסף צל שמשלים את המראה התלת -ממדי. ניתן להוסיף מוטיבים לפונט שנראה אטרקטיבי במיוחד עם החבטה הנכונה. עיצוב מעטפות, שים אמרות וציטוטים באור הזרקורים או עיצוב דברים אחרים באותיות אטרקטיביות.

הקליגרפיה ה”לא נכונה “

קליגרפיה-למד-טועה-חיקוי-הוראות-עט כדורי

מה שנקרא קליגרפיה לא נכונה לא אומר שאתה עושה משהו לא נכון בכתיבה או בגופן. זה רק אומר שאתה מחקה אותם ולא בעצם מעצב אותם עם נוצות מיוחדות. במקום זאת, אתה משתמש בעטים מחיי היומיום – עפרונות, עפרונות צבעוניים, עטים כדורים או עטים או טושים אחרים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתחיל לכתוב את המילה שנבחרה בעיפרון. לאחר מכן אתה מצייר אותו עם הצבע הרצוי (אם אתה משתמש בצבע בהיר, העיפרון עשוי להישאר גלוי). לבסוף, האזורים שיהיו רחבים יותר עם ציפורן אלכסונית מורחבים בעזרת אותו עט כדי להשיג את האפקט של הקליגרפיה.

ללמוד-ללמוד-לחקות-לחקות-לא נכון-קליגרפיה-עטים

לפני שתלמד קליגרפיה, אתה מוזמן להשתמש בטכניקה זו. זה לוקח קצת יותר זמן, אבל לא פחות אטרקטיבי. שוב, אתה יכול לתרגל ולנסות גופנים שונים ולאחר מכן להשתמש בהם כדי לתייג דברים מסוימים.