הדפס מגבות תה diy-רעיון-מטבח-קישוט-סלק-סכו

אם אתה רוצה לקשט את המטבח שלך לחלוטין בדברים מעוצבים בנפרד, אתה יכול לעשות זאת עם מגוון רחב של פרויקטי DIY. בין אם מחממי ביצים, מחזיקים או קישוטים לשולחן – המטבח מקבל קסם מיוחד מאוד ביצירות האישיות שלך. אם יש לכם כעת כמה מגבות תה משעממות למדי, תוכלו גם לתבל אותן לפי טעמכם. לא תמיד זורקים הכל, אלא מנסים להביא חיים חדשים לחפצים ישנים. אנו נראה לך במאמר זה כיצד לעשות זאת בקלות הדפיסו מגבות תה על ידי שימוש בטכניקות שונות, כמו גם כיצד לקפל אותן כמתנות.

הדפיסו מגבות תה עם מוטיב מודפס

הדפסת מגבות תה טכנולוגיית mod-podge-mattlack-servet

לפרויקט זה להדפסת מגבות תה תזדקק לתמונה שתדפיס באמצעות מדפסת לייזר. אם אין לך כזה בבית, פשוט הדפס אותו עם מדפסת הדיו והעתק אותו באמצעות מכונת צילום לייזר בחנות העותקים. אתה צריך גם דבק מפיות Mod Podge, נייר שעווה, מברשת קצף, מספריים וכמובן כל מגבת תה. ברגע שיש לך הכל, תוכל להדפיס את מגבות התה בנפרד.

הדפסה על מגבות תה באמצעות העברת תמונות

הדפסה של מגבות תה מתעסקת רעיונות-סכו

הניחו נייר שעווה כדי להגן על משטח העבודה וגזרו את התמונה. החל כמה Mod Podge על החלק הקדמי של התמונה עד שהוא כמעט בלתי נראה. לאחר מכן הניחו אותו עם הפנים כלפי מטה על מגבת התה. הימנע מקמטים. כעת תקן את התמונה בתנועה מעגלית על הבד ותן לה להתייבש במשך 24 שעות. כעת הוא מועבר אל הבד. לאחר מכן יש להרטיב את מברשת הקצף ולהרטיב את הנייר בתמונה בתנועות מעגליות. אם הנייר כבוי, נתק את מגבת התה לייבוש והמתן לפחות שלושה ימים לפני הכביסה בפעם הראשונה.

הדפס עם תפוחי אדמה

מגבות תה מודפסות-אביזר מתנה-קשת בצבע-אותיות

דרך מצוינת נוספת להדפיס מגבות תה היא ליצור חותמות שבעזרתן ניתן למרוח כל מוטיב. תפוחי אדמה, לעומת זאת, הם קלאסיקה בקרב חותמות תוצרת בית. מכיוון שבדרך כלל תמיד יש לך תפוחי אדמה בבית, הרעיון מושלם גם לארוחת צהריים ספונטנית של עבודות יד. עדיף להשתמש במגבות תה לבנות להדפסה. כמובן שגם דגמים בצבע בהיר מתאימים.

חומרים להדפסה

מגבות תה מודפסות סקיצה-מוטיב-תפוחי אדמה-קולי

בנוסף לתפוחי אדמה ומגבות מכותנה, עליך להדפיס גם מגבות תה:

– אקריליק

– בד (טקסטיל) בינוני

– כוס פלסטיק

– סכין חדה וקרש חיתוך

– מרקר

– סכין מלאכה

– מברשת קצף

– מגבות נייר

– שולחן מגהץ וגיהוץ

לגלף תפוחי אדמה

מגבות תה-הדפסה-תפוח אדמה-חותמת-גילוף רעיונות

תפוחי האדמה צריכים להיות גדולים מספיק אם אתה רוצה להשתמש בהם להדפסה על מגבות התה. תחילה חותכים אותם לשניים ומנגבים עם נייר מטבח. לאחר מכן השתמש ב- Edding כדי לצייר כל מוטיב בממשק. כעת תשתמש בזה כתבנית גילוף. יש לצייר אותיות בתמונת מראה! כעת חצבו את תפוח האדמה בעזרת סכין המלאכה עד שנוצר מוטיב תלת -ממדי.

לערבב צבעים

מגבות מטבח-הדפסה-צבעים-ערבוב-ירוק-תכלת-אפור

כעת מערבבים צבע אקרילי ו- Fabic Medium (ביחס של 2: 1) בכוסות או קערות פלסטיק. חזור על פעולה זו עם כל הצבעים שבהם אתה רוצה להשתמש. אם אתה רוצה להדפיס על מגבות התה, אל תגזים עם כמות הצבע. לא תצטרך כל כך. ואם זה לא מספיק, עדיף לערבב שוב מאשר לזרוק את הצבע.

עיצוב מגבת תה

מגבות תה-הדפסה-גילוף-פרי-צבע-טקסטיל-הדפסת טכנולוגיה

בעזרת מברשת הקצף תוכל כעת למרוח מעט צבע על החותמת שלך תוצרת עצמית. גרסה זו טובה יותר מאשר לטבול את החותמת ישירות לתוך הצבע, שכן אתם מסתכנים בצביעת שאר פני השטח של הבול, שאז יועברו גם לטקסטיל ויהרסו את המוטיב שלכם.

הדפיסו מגבות תה בזהירות

מגבות תה-הדפסה-תפוח אדמה-חותמת-רעיון-קלאסי-אות-טי

כעת עליך לעבוד בזהירות בעת הדפסת מגבות התה. קבע את המיקום המדויק לעיצוב ולחץ את תפוח האדמה בחוזקה על הבד. עליך לוודא שאתה לא מחליק. בנוסף, אתה לא צריך לסובב את החותמת שלך בתקווה שהצבע ייספג טוב יותר על הבד. זה עובד גם פשוט על ידי לחיצה. בדיוק כפי שאתה מרים שוב את החותמת וחוזר על עצמו עם שאר המוטיבים.

תקן צבע

מגבות תה-הדפסה-גיהוץ-צבע-הוראות-קל להתעסק

לאחר שהצבע התייבש, עדיין צריך לתקן אותו. זהו השלב האחרון שעליך לבצע כדי להדפיס מגבות תה. מגהצים את הצד הלא נכון וללא אדים כדי שלא תספוג את הצבע שוב. עדיף להשתמש בהגדרת הברזל לכותנה.

הדפסה על מגבות תה עם חותמות גומי

מגבות תה-הדפסה-בתי-עירוניות-תכלת-יפה-השראה

אבל לא ניתן להכין חותמות להדפסת מגבות תה רק מתפוחי אדמה. מוצעים קוביות גומי בהן ניתן לחצוב גם מוטיבים. בעזרת הכלי הנכון (למשל סכין X-Acto וסכין שטיח) תוכלו גם ליצור מוטיבים עדינים יותר. אתה יכול גם להשתמש במחקים גדולים יותר כחלופה.

רישום תמונות

מגבות תה-הדפסה-מחק-חותמת-עשה זאת בעצמך-גילוף

ראשית עליך לצייר את המוטיבים שנבחרו על דף נייר בעיפרון. באופן זה תוכלו לשנות את התמונות שציירתם בעצמכם, במידת הצורך. לאחר מכן תוכל להעביר את התמונות לרפידת הגומי בעזרת עט כדורי. כאמצעי זהירות, ניתן לצבוע באזורים שאסור לחלוף, כפי שמוצג כאן. כך תוכל להיות בטוח שלא תטעה מאוחר יותר. כעת השתמש בכלי שלך כדי לנתק את הגומי העודף.

הוראות הטבעה

מגבות תה-הדפסה-צבע-כחול-הדפסה-טכנולוגיה-עיצוב טקסטיל

כעת מורחים צבע טקסטיל על פיסת נייר אלומיניום בעזרת מברשת קצף. לחץ על החותמת על הצבע ולידה על מגבת התה. טיפ נהדר להדפסת שורות ישרות של מגבות תה הוא לשים סרט על הבד שתוכל להשתמש בו כמדריך בעת ההדפסה. אם אתה מוצא שצבע הגיע לאזורים בחותמת שבה אין לה שום עסק, אתה יכול לנגב אותה במגבות נייר. הניחו לצבע להתייבש למשך 15 דקות.

הדפס עם קצף

מגבות תה-הדפס-חותמת-עשה-עצמך-כוכבים-שחור

אפשר גם להכין שבלונות או חותמות מקצף. אם גם אתם רוצים להכין מגבות תה להדפסה בעצמכם, תוכלו גם להשתמש במפה ישנה. בחר אזור מהמפה שברצונך להשתמש בו כמגבת תה וחתוך אותו. לבסוף, כל שעליך לעשות הוא לתפור מכפלת ותוכל להתחיל להדפיס על מגבות התה.

רעיון מלאכה מהיר

מגבות תה-הדפסה-קצף-חותמת-רעיון-צבע טקסטיל

הניחו חתיכת קרטון גדולה כבסיס. לאחר מכן ציירו כל מוטיב (במקרה זה כוכב) על בד הערווה וחתכו אותו. כעת מצפים את הקצף בצבע בד בכל צבע. לפני ההדפסה על מגבות התה, אנו ממליצים להתאמן על פיסת בד. אתה גם מוזמן להוסיף כל מוטיבים וכיתוב ביד במקום חותמת. בהתאם להוראות היצרן, אפשר לצבע להתייבש ולשטוף את הבד בהתאם.

רעיון למתנה מקורית

מגבות תה-הדפסה-מתנה-אריזה-תחביב-טבח

אגב, מגבת תה בעיצוב עצמי היא רעיון מתנה נפלא. זה נכון במיוחד לאנשים שאוהבים לבלות הרבה זמן במטבח. שלב את מגבת התה עם מתנה תואמת אחת או יותר. ספרי בישול או כלים שימושיים מתאימים. כעת לאחר שהדפסת את מגבות התה, תוכל לקפל אותן יפה או לעקוב אחר ההנחיות המעניינות האלה.

מגבת תה במקום נייר עטיפה

מגבות תה-הדפסה-ספר בישול-נייר-מתנה-נייר-מקורי

מגבת התה משמשת כאן פשוט במקום נייר עטיפה. אם, למשל, בחרת בספר בישול במתנה, תוכל להדפיס מגבות תה ולהשתמש במודל שלך כדי לעטוף את הספר הזה יפה. זה מובטח שיעשה רושם נהדר ונראה ממש מקורי. ניתן גם להדפיס מגבות תה לחתונות, מעבר דירה או מתנה לדירה הראשונה.

הוראות קיפול

מגבות תה-הדפסה-הוראות-מתנות-אריזה-מתחילים

בדרך כלל נייר העטיפה טוב מכדי לקרוע ולזרוק אותו בכל מקרה ובדרך זו אתה משתמש באלטרנטיבה פרקטית: ניתן להשתמש בנייר העטיפה במטבח בקלות מאוחר יותר. כיצד ניתן לקפל את מגבת התה בדיוק ניתן לראות בהוראות אלה. תתפלאו כמה קל יותר מאשר עם נייר עטיפה.

לחזק את הקמטים

מגבות תה-הדפסה-כלי-מטבח מחלק מספריים

מכיוון שהבד קצת יותר עיקש מנייר בכל הנוגע לקיפול, אתה יכול בקלות לתקן את הקפלים במקומם. פשוט קח מגהץ והעבר אותו על כל הקמטים. היזהר שלא להניח את המגהץ חם מדי כך שלא תהרוס את מגבת התה או את המתנה שבתוכה.

החזק את המתנה יחד

מגבות תה-הדפסה-קיפול-ספר-מתנה-חוט-נייר עטיפת בד

סרט הדבקה סביר להניח שלא יחזיק מעמד עם גרסה זו וקלטת בידוד ממש לא נראית נחמדה מדי. במקום זאת, השתמש בחוט או בסרט יפה שאתה מושך חזק. כדאי לבקש ממישהו שיעזור להחזיק את מגבת התה המקופלת בזמן שאתה קושר את החוט, או להיפך. וכבר יצרת מתנה מקורית שלשמה השתמשת בפרויקט הדפסה של מגבות תה.