מנורת תליון-מיטה-נפתחת-ספרים-מנורת תליון דקורטיבית-מוארת

האם חדר השינה שלכם זקוק נואשות לאוויר אוויר צח? עם מעט אומנות ותמורת מעט כסף, תוכלו להעלות ראש מיטה אטרקטיבי מבית ספרים משומשים. חטט בקופסאות הספרים הישנות שלך השוכבות במרתף ואסוף אבק והוציא את הספרים שקראת וכבר לא היה צורך בהם. אם אלה לא מספיקים, עבור לחנות הספרים עם ספרים משומשים וקנה עוד כמה בזול. הבחירה יכולה להיות כאב בתחת – עם זאת, חפש ספרים בכריכה קשה באותה פורמט – כמה שיותר, יותר טוב. בין 20 ל -30 ספרים אמורים להספיק לגודל מיטה סטנדרטי.

ראש מיטה DIY לאוהבי ספרים

ספרים משומשים-אופניים-רעיונות-למיטות-מיטה דקורטיביות

ראש המיטה של ​​הספר אינו מחובר ישירות לקיר, אלא על דיקט או סיבית. אתה יכול למצוא אותם בחנות לחומרי בניין. לשם כך יש למדוד תחילה את רוחב המיטה ואת הגובה הרצוי של כוננית הספרים. אם יש לך את כל החומרים, תוכל להתחיל באופן הבא:

– השעין את הלוח על הקיר והנח אותו כפי שהוא אמור להיראות בקצהו. סמנו את הקצה העליון של המזרן בעט לבד – הספרים יצורפו מכאן כלפי מעלה.

– הנח כעת את הצלחת במקום בו יש מספיק חופש תנועה עבורך. השלב הבא הוא סידור הספרים. ראשית נסה גרסאות פריסה שונות עד שנמצא המושלם, כך שלא יהיו פערים. עדיף להניח ספרים פתוחים בגודל זהה בשורה, ניתן לעצב פורמטים של ספרים אחרים בדמיון כך שיתאימו יחד כמו פאזל. זה בסדר שהספרים יבלטו מעבר לקצוות הדף. אבל גם לא כולם צריכים להיראות אותו דבר.

רעיון מעניין לעיצוב ראש המיטה

סיבית-דיקט-לוח-לחיבור-ספרים

לאחר קביעת הסדר, ספר את כל הספרים כדי לוודא שאף מקום לא ישתנה בטעות. לאחר מכן הצמדו את הספרים בדיוק עם מסמרים קטנים, והשאירו את 2-3 הדפים האמצעיים רופפים. מאוחר יותר, אלה יודבקו גם לשאר כך שלא ניתן יהיה יותר לראות את הציפורניים. לבסוף, יריעת הדיקט עם הספרים המצורפים מחוברת לקיר שמאחורי המיטה בעזרת ברגים.

אתה כבר יכול ליהנות מעיצוב ראש המיטה לחדר שינה מקסים. המרקם מעניק תחושת חמימות ונעימות גם בחדרים ריקים.

באמצעות: עיצוב כל יום

ספרים זולים-בחנות-הספרים-מצא-מיטה-מיטה

לחטט בחנויות הספרים

מיטה-ראש המיטה-עשה זאת בעצמך-סיבית-הוראות-תמונות

השתמש בדיקט כדי להחזיק את הספרים במקומם

מזרן-גובה-מידה-סימון-עם-ראש-עשה-עם-קצה ראש

מדוד את גובה המזרן

פתח ספרים-ארגן-לפי רצונך-ראש המיטה-עשה זאת בעצמך

נסה גרסאות פריסה שונות

מכות-מסמרים-בצלחת-העץ-עם-פטיש-מיטה-מיטה

הכה מסמרים בפטיש

מיטה דקורטיבית למיטה-עשה זאת בעצמך-ספרים משומשים-קיר

ראש המיטה הנפלא של DIY לחדר שינה עם גורם תחושה גבוה