אם אתה רוצה לארגן מנגלים חיצוניים נעימים, שולחן הגן DIY יכול להיות בן לוויה נאמן וזול. בכך, אתם עשויים לחשוב שרהיטי מרפסת אינם פשוטים לבנייה, וברוב המקרים זה נכון. עם מעט מיומנות והשראה, אתה יכול לממש בהצלחה פרויקט DIY של שולחן הגן שלך. ישנן מספר סיבות ליהנות מארוחה בחוץ עם חברים או משפחה על רהיט שהכנת בעצמך. רק תסתכל על הדוגמאות שלנו כדי לגלות את הרעיון הנכון עבורך.

טיפים לפרויקט DIY של שולחן הגן

גינה נעימה עם שולחן פיקניק מתחת לפרגולה מוקפת מדשאות וצמחים

אז הוספת שולחן קפה אופנתי, שולחן סיום אלגנטי או שולחן אוכל כפרי לפטיו או למרפסת שלכם היא בגדר חובה אם תרצו להרחיב את שטח הגינה שלכם לקראת הקיץ. אם אתה בונה שולחן גינה חיצוני בעצמך בעצמך, מאפס או מחומרים ממוחזרים שכבר בבעלותך, הפרויקט קל על הארנק שלך פי שניים. קח השראה ממבחר שולחנות הפטיו המקסימים והעמידים הזה והפך לעצמך בחלל המגורים החיצוני שלך. על ידי הרכבת החלקים שנרכשו אתה חוסך 30-50% מהעלויות. אם אפשר להשתמש בשאריות חומרים משאריות בניה או תיקון, העלות מוגבלת לרכישת אביזרים.

מנורות עגולות מעל שולחן אוכל בחוץ בסגנון כפרי כפרי

אז בניית שולחן כזה יכול להיות פרויקט DIY נהדר שתוכלו להתאים אישית גם לצרכים שלכם. צור את השולחן שלך לערבים משעשעים או שמור אותו לעצמך אם אתה רק רוצה קצת אוויר צח. ישנן מספר שיטות שונות לבניית שולחן הגן DIY – החל משימוש במשטחי עץ ועד להוספת לוח בטון מלוטש או אריח. אתה בטוח תמצא מספר עיצובים שימשכו את תשומת ליבך. לא משנה אם אתה רוצה ליצור שולחן צד או שולחן אוכל, הרעיונות הבאים יכולים לעזור לך עם זה.

שולחן פיקניק קל לעשות זאת בעצמך

שולחן פיקניק פשוט להכין עצמך מקראוזביין מעץ עם ספסלים

אם אתם מחפשים שולחן חוץ DIY עם אווירה כפרית, שקלו שולחן פיקניק בסגנון כפרי. אתה יכול לבנות את זה בקלות מאפס באמצעות עץ, ברגים וכלים שונים. מומלץ לסיים את כל העניין בלכה, מכיוון שזה משפר את יופי העץ ומחזיק אותו היטב גם בתנאי מזג אוויר גרועים. אתה גם יוצר מספיק מקום למספר אנשים ונותן לאזור החיצוני שלך נופך של נעימות. בנוסף, כל ארוחה יכולה להרגיש כמו לערוך פיקניק משלכם בחצר האחורית שלכם. שולחן גן עשה זאת בעצמך בסגנון כפרי מושלם לסעודה ולאירוח על מרפסת. הרגליים בצורת X עשויות בדרך כלל מלוחות בעובי של 50 מ”מ לפחות.

שולחן גינה הוראות עשה זאת בעצמך עם עץ

הדקו שולחן גן לוחות עץ עם ברגים וברגים

 • בחלק הפנימי של השיש ניתן לחבר שני ברגים בכל צד.
 • על מנת שהשולחן ייראה טוב, תחילה עליך לחתוך את שולי הקרשים בזווית של 52 ° בעזרת מסור..
 • צרף לוחות משויכים כך שהרגליים תואמות זו את זו על ידי חפיפה של 2-3 מ”מ מכל צד.
 • לאחר מכן הניחו את הלוחות על משטח שטוח וחצו אותם בזווית הרצויה. מדוד את המרחק בין קצות הלוחות. זה צריך להתאים לרוחב הטבלה.
 • סמנו את הצומת בגיר. בשלב זה עליך לבחור חצי מעובי הלוחות כך שיהיו באותו מישור לאחר ההרכבה.
 • מצפים את החריצים בעזרת דבק והשאירו את החלקים בחוץ לייבוש למשך 1-3 ימים. לאמינות רבה יותר, ניתן לחזק את החיבור בעזרת ברגים.
 • צובעים את הרגליים.
 • לבסוף, נותר לחבר את הרגליים למשטח השיש על ידי הנחתן בחריצי הדקים.
 • לחיבור חלקי המבנה מכינים ברגים (160 מ”מ אורך), אגוזים ומכבסים – הכמות הדרושה לכל אחד.

שרטוט תכנית עם מידות לשולחן גן עץ עשה זאת בעצמך במילימטרים ומעלות

 • עבור חלקים אחרים, אתה יכול להשתמש בברגים או מסמרים באורך מתאים. עם מקדחה אתה צריך להכין את כל החורים עבור המחברים בהתאם.
 • על פי הציור, שהוא רק דוגמה, הרכיבו את השיש ואת החלקים העליונים של הספסלים.
 • לאחר מכן חותכים את המסילות הצולבות לאורך הקצוות, הזווית צריכה להיות 45 מעלות.
 • חבר את כל הרגליים כמו גם את החלקים המנוסרים בעזרת הברגים.
 • לבסוף, אתה יכול ללטש ולכה את שולחן השולחן כדי להפוך את שולחן הגינה שלך DIY לעמיד יותר במזג אוויר.

שולחן אריחים לגינה או למרפסת

עציצים עם בשרניים ונרות על שולחן אריחים עגול במרפסת

הנחת אריחי DIY על גבי הלוח לשולחן פטיו או שולחן גן יכולה לייצר תוצאה ייחודית. בנוסף, שולחן כזה קל לייצור, אך מיועד לעמוד בכל מזג אוויר. כל החומרים זמינים בחנויות חומרי בניין, אלא אם אתה מעדיף להשתמש בשאריות ישנות עבור זה. אינך זקוק לכלים מיוחדים לשם כך, אך תוכל לחסוך הרבה כסף על ידי ביצוע הפרויקט בעצמך. בנוסף, שולחנות אלה מהווים תוספת נחמדה לכל אזור פטיו או גינה. כך שתוכל ליצור טבלה זו עם כלים פשוטים וידע בסיסי.

הפוך את שולחן האריחים המודרני לעצמך כשולחן פטיו או אריחי DIY

קנה עץ ופלדה בחנות לחומרי בניין, או פשוט השתמש בשולחן ישן. לאחר מכן, אם אין לך כזה, בדוק עם ספק מקומי לאריחים מעניינים. אולם מעל לכל, בחר אריחי חרסינה או אבן שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. פלטת השולחן בדוגמה מורכבת מליבת דיקט שעטפה בלוח מלט, נאטמת בממברנה ולאחר מכן מכוסה באריחי קרמיקה ודיס. בסיס רגלי השולחן מורכב ממוטות פלדה יציבים אותם ניתן לכופף לעיקולים מושכים באמצעות תבנית תוצרת בית. לאחר מכן קדחו והרכיבו אותם ולבסוף דפקו אותם אל משטח השולחן. התהליך לוקח בחשבון את זמן ההמתנה לייבוש הדבק, המרגמה והסילר, כך שתוכל להשלים את הפרויקט ביעילות.

השתמש בטון DIY לשולחן גינה

שולחן גן מסוגנן בטון עשה זאת בעצמך עם פרחים באמצע ורגלי עץ

אם אתם מחפשים שולחן שהוא גם אלגנטי וגם יציב מספיק כדי שחללים בחוץ יעמדו במזג האוויר בחוץ, תוכלו לשקול בטון כחומר. שולחנות דומים יכולים להיות די יקרים בחנות. עם זאת, אתה יכול גם להכין כזה בעצמך בהרבה פחות כסף. פרויקט כזה קל מספיק אפילו למתחילים. רוב האנשים רואים בטון כחומר פרקטי, אך הוא גם אחד החומרים הדקורטיביים המגוונים ביותר שיש. זה יכול לקבל כמעט כל צבע או צורה. האפשרויות של טיפול על פני השטח הן אינסופיות כמעט. לדוגמה, אתה יכול להטיל הדפסים מאובנים עם עלים, שרכים או צדפים. לקבלת מראה שונה לחלוטין, אתה יכול לשפוך לצמיתות זכוכית או, בתורו, אריחים אל פני השטח.

יוצקים בטון בתבנית מלמין כמשטח שולחן לשולחן גן עשה זאת בעצמך

אתה לא צריך שום כישורים מיוחדים או כלים לשם כך, אם כי מסור שולחן יכול להאיץ את הצטברות התבנית. לדוגמה, קח חצי יום לבניית התבנית ושפוך את הבטון. שעה אמורה להספיק לבניית בסיס השולחן. כמה ימים לאחר מזיגת החלק העליון, הקדישו מספר שעות להסרת התבנית, שיוף הקצוות ומריחת חומר איטום. בנה את הטופס מתוך סיבית מצופה מלמין בכדי לתת לבטון גימור חלק וכדי להסיר את הטופס בקלות. סיבית מצופה מלמין היא חומר הדפוס המושלם לפרויקט זה מכיוון שהוא חלק, עמיד במים וזול.

רעיונות לשולחנות חוץ העשויים מחומרים ממוחזרים

הכינו בעצמכם שולחן צד מעציצים עם משטח זכוכית כמשטח שולחן

גם הרעיונות היצירתיים והחסכוניים לשולחנות בעבודת יד יכולים להיות מאוד מעוררי השראה. השתמש בדברים נפוצים שאתה יכול למצוא במוסך או בשוק הפשפשים כדי ליצור פריטים יפים לחצר שלך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש באדניות ישנות גדולות או בעציצים להכנת שולחן צדדי. צייר אותם בצבע לפי בחירתך בכדי לתת להם מראה חדש ותוכל להשתמש בהם שוב. לאחר מכן הניחו את החלקים זה על זה והשתמשו בצלחת מתכת גדולה או צלחת זכוכית לשימוש כשולחן. אתה יכול גם להשתמש בחלל באדנית העליונה לאחסון.

עשה זאת בעצמך במשטחי אירו צבועים בלבן על לחמניות כשולחן גינה

אם אתם מחפשים רעיונות עם משטחי יורו משלכם, תוכלו להשתמש בהם כדי להכין שולחן גן DIY בחוץ או למרפסת שלכם. שולחנות חוץ העשויים ממשטחי עץ קלים מאוד לבנייה ומציעים אפשרויות עיצוב רבות. לאחר הכנת השולחן, ציירו את המשטחים כדי לתת לפרויקט בעבודת יד שלכם מראה תוסס. משטחי זכוכית או לוחות רצפה מעץ מתאימים גם כשולחנות למראה אלגנטי יותר במקרה זה. מה ששולחן כזה חסר בגובהו, הוא מפצה על המשטח המרווח והמסגרת היפה שלו. התחל על ידי ערימת שתי משטחים זה על זה ולאחר מכן הדבק או הברג לוחות למעלה לקבלת ליטוש מקצועי. השילוב של משטח השולחן עם זכוכית ומסגרת יוצר מראה כפרי אך מודרני.

שולחן עץ כפרי עם כלי אוכל לשולחן ועיטור סכו

לאחר מכן תוכלו ליהנות ממשקה באזור הגן או פשוט להירגע. כאשר האורחים שלך יבואו, הם יוכלו להשתמש ברהיט ייחודי איתך בגינה, שעליו יש מבחר של מנות קיץ טעימות ומשקאות..