העיטור עם צמיגים ישנים מאוד פופולרי. מצד אחד, צמיגים ישנים לא מאוד קשים לאיתור (אחרי הכל, אתה גם מחליף את הצמיגים ברכב שלך באופן קבוע), מצד שני, הם דרך נפלאה למחזר צמיגים שאינם בשימוש ולפחות להפחית מעט פסולת מיותרת . אם אתה רוצה להשתמש בצמיגים ישנים לקישוט גינה, אתה יכול לבחור במזרקה דקורטיבית העשויה מצמיגי רכב! נראה לך כמה קל לבנות ולעצב.

מזרקה מצמיגי רכב – הוראות

מזרקה עשויה מצמיגי רכב בצבע ירוק ועם מסגרת פשוטה מפסי עץ

אתה לא צריך להיות אומן מקצועי או חובב מנוסה כדי ליצור מזרקה מצמיגי מכוניות. אפילו מתחילים יכולים ליצור גרסה פשוטה של ​​קישוט צמיגי הרכב הזה. זה רק נהיה קצת יותר מסובך כשרוצים גם לבנות גג. במקום זאת, מסגרת פשוטה העשויה משלוש רצועות, עליה ניתן לתלות עציץ או דלי עץ, מתאימה גם היא להעניק למזרקת הנוי העשויה מצמיגי רכב קסם נוסף.

מזרקה במראה לבנים עשויה מצמיגי רכב עם דלי מתכת ישן לשתילה

אתה צריך:

 • 3-4 צמיגים
 • דבק או דבק חזק אחר
 • צבע ריסוס (מתאים לשימוש חיצוני)
 • צבע לבן
 • חומרים אופציונליים לקירוי: רצועות עץ או קורות ושבצות, אריחים או גג, ברזל גלי, צבע
 • עיטורים כגון עציצים או דליים, אדמת עציצים ופרחים לשתילת המזרקה וכו ‘..
 • מכחול
 • ראה
 • סרט מדידה / סרגל / סרט גליל
 • תרגיל
 • אתי גן

בנה באר מתוך הצמיגים

הדבק חישוקים זה על זה למזרקת גן דקורטיבית

שים את הצמיג הראשון לפניך (באופן אידיאלי בדיוק במקום בו המזרקה העשויה מצמיגי מכוניות צריכה להיות גם היא לאחר מכן, כך שלא תצטרך להזיז אותו) ולהדביק דבק על פני השטח. הדבק עליו את הצמיג הבא וחזור על כך עם הצמיג השלישי. עכשיו אתה יכול לצבוע את צמיגי הרכב. לאחר מכן צובעים את הצמיגים בצבע הרצוי, הניחו להם להתייבש, ובמידת הצורך, הניחו שכבה נוספת אם הראשונה לא אטומה. לאחר מכן תוכל לצבוע את צמיגי הרכב בצבע הלבן כדי לקבל את המפרקים ומראה לבנים.

צובעים את המזרקה העשויה מצמיגי רכב בכתום ובנה גג

לאחר מכן תוכל לבנות את הגג בזמן שהצבעים מתייבשים. אם אתה רוצה להקל על עצמך, פשוט הרכיב שלוש רצועות בצורת U. המרחק בין שני הסורגים / הסורגים הצדדיים צריך להיות זהה זה מזה זהה לקוטר הצמיג. לאחר מכן תוכל לקדוח מסגרת זו על הצמיג או לנקב חורים בצמיג, להכניס את הרצועות ולאחר מכן לתקן אותן בעזרת ברגים. אם ברצונך לבנות גג שלם, הוסף את שיבושי הגג המתאימים שאליהם תוכל לצרף את אריחי הגג או ברזל גלי או גג לאחר צביעת העץ.

לקשט את המזרקה מצמיגים ישנים

מזרקת צמיגים כחולה עם גג עשוי לבד או עץ ובמראה אבן

אז כל שנותר הוא לקשט את המזרקה שלך עשויה מצמיגי רכב. לתלות דלי על מבנה הגג או לשתול פרחים יפים למטרה זו. או מה אם תשתול את צמיגי הרכב? לשם כך, הניחו שכבת ניקוז על הקרקע, ולאחר מכן מלאו את הצמיגים באדמת עציצים ושתלו את הפרחים שלכם.

לחלופין, אתה יכול פשוט לסגור את פתח המזרקה בעזרת צלחת עץ עגולה ולאחר מכן להשתמש במזרקה העשויה מצמיגי רכב כשולחן צד או להקים עציצים..

רעיונות למזרקות עם צמיגי מכוניות

צבע מראה לבנים לגינה ולבנים מצמיגים

הדבר הגדול במזרקה העשויה מצמיגי מכוניות היא שאתה יכול לבנות אותה איך שאתה רוצה. בעלי מלאכה מיומנים יכולים לנסות את כוחם בגג מסובך יותר, בעוד שמתחילים יכולים ליצור גג יפה באמצעים פשוטים. להלן מספר רעיונות נוספים בהם תוכל להשתמש כהשראה בעת בניית באר מתוך צמיגי מכוניות.

מזרקה אדומה עשויה מצמיגי רכב עם פסים לבנים וגג עשוי מתכת

מראה הלבנים הוא כמובן לא הגרסה העיצובית היחידה למזרקות העשויות מצמיגי רכב. דפוס פס פשוט כמו בדוגמה למעלה הוא גם אידיאלי. מראה האבן פופולרי לא פחות. המשיכו באותו אופן כמו במראה הלבנים: תחילה יש למרוח את צבע הבסיס ולאחר מכן את המפרקים, שהפעם אינם סימטריים, אך לא סדירים – ממש כמו באבנים אמיתיות.

רעיון למיחזור לצמיגים ובקבוקי פלסטיק בצבעים עזים

האם מזרקת הצמיגים לרכב שלך צריכה להיות עשויה מחומרים ממוחזרים בלבד? אז כמובן שאתה יכול לעשות שימוש חוזר בעץ ישן או בחומרים אחרים מהמחסן שלך, למשל. או שאתה יכול לעשות את זה כפי שמוצג בתמונה למעלה: אתה עורם את הצמיגים ואז במקום להשתמש בעץ, השתמש בבקבוקי פלסטיק ריקים וצבועים כדי לבנות את המסגרת בעזרת חופה. מושלם לכל מי שלא אוהב לעבוד עם מסורים, מקדחות ופטישים.

מזרקת גינה מלאכותית עם גג בטון ופח או צבועה במראה אבן

כאן תוכלו לראות רעיון למראה האבן שכבר הוזכר. תקבלו גם השראה נוספת. ערבבו בטון והשתמשו בו לצביעת דפנות הצמיגים אם אתם אוהבים את מראה הבטון. אתה יכול לעצב משטח חלק או, כמו לעיל, מחוספס – בדיוק כמו שאתה אוהב את זה!

צבעו מזרקות חומות מצמיגי רכב למראה טבעי

חום הוא צבע שנראה טבעי ומתאים עצמו במיוחד לגינה שלכם. אתה יכול להשתמש בלוחות עץ ישנים לקירוי או לבנות סריג מפסים. לאחר מכן תוכל לעצב את המזרקה העשויה מצמיגי מכוניות באופן שונה בהתאם לעונה – באביב ובקיץ זה יכול להיות פרחים יפים, דמויות חג המולד בחג המולד או מה דעתך על דמנטור מבטון מצמרר לקראת ליל כל הקדושים?

מזרקת צמיגי רכב צבעונית כקישוט גן באדום עם גג עשוי רצועות

צמיגים צהובים למצב רוח טוב בגינה

מזרקה צהובה עם דלי קטן כקישוט לשטח החיצוני

מזרקת גן נטועה בצבע סגול וכחול

מזרקת גינה סגולה לשתילה עם פרחים - רעיון קישוט צבעוני

הכינו בעצמכם קישוטים לגינה

בניית בארות מצמיגי מכוניות - הוראות למיחזור צמיגים