בין אם פנסים מחופשים לשולחן ובין אם עששיות תלויות לרומנטיקה עוד יותר – עם המקרמה היפה, כל אזור הופך למקום של רווחה. אז אם אתם רוצים ליצור אווירה נעימה ונוסטלגית במיוחד, בחרו במקרמה האופיינית לסגנון הבוהו. היום נראה לכם שתי דרכים כיצד תוכלו להכין פנס בעצמכם. הרעיון הראשון הוא פשוט צנצנת בעיצוב מסוקס יפה, ואילו השני לתלייה. הכי טוב לשלב גם כדי להשיג מספר גדול במיוחד של פנסים וגם להאיר ולקשט את האזור שלכם בגבהים שונים. אך כעת אנו מגיעים להוראות הפנס המקראמה הראשונות שלנו:

הוראות מקראמה הוריקן – מה שאתה צריך:

רעיונות יצירה לקישוטים - תאורה רומנטית בפנים ובחוץ

לכל הדרכה בפנס מקרמה תזדקק לאותם חומרים כמעט, כלומר:

  • כל צנצנת עם צוואר (למשל צנצנת בנייה או צנצנת ריבה)
  • חוט מקרמה מכל צבע
  • מספריים
  • סרט מדידה
  • סרט וואשי
  • נרות

לפנס התלוי מכינים גם טבעת לתלייתה.

הוראות פנס מקרמה – הלבישו צנצנת פשוטה עם קשרים מרובעים

פנס מקרמה הוראות להלבשת צנצנת בנייה

להדרכה זו של פנס מקרמה, התחל בחיתוך חתיכת חוט שאורכה מעט מהיקף צוואר הזכוכית. בסופו של דבר זה צריך להיות ארוך מספיק כדי להיות קשור יחד בנוחות. שים את היצירה הזו לפניך. אז תזדקק לעוד מספר חלקים (מספר אי -זוגי) שאורכם לפחות כפול מהכוס אם תשים אותם כפול. עתה נקשר את החלקים האלה היטב יחד עם קשר הערב על היצירה הראשונה (הכפיל את החוט, החלק את הלולאה מתחת לחתיכת החוט השנייה, קפל את הלולאה קדימה מעל החוט והקצוות דרך הלולאה). אל תשכח להשאיר את שני הקצוות פנויים. קשור את החוט סביב צוואר הצנצנת. שאר החוטים תלויים בחופשיות כלפי מטה.

פנס מקרמה הוראות לקשר העפר עשוי חוט

לקשור קשרים מרובעים

פנס מקרמה הוראות לקשר המרובע

עכשיו אתה יכול להתחיל לקשור קשרים. ההוראות של פנס מקרמה לכך עשויות להיראות בהתחלה מסובכות, אך מהר תגלו שלא. קח שניים מקושי הערק. כעת יש לך 4 חוטים לקשר. הניחו לשניים האמצעיים לתלות, קחו את השניים החיצוניים וקשרו קשר מרובע למקרמה. לשם כך, הנח את החוט השמאלי מעל שני החוטים האמצעיים, ולאחר מכן משוך את החוט הימני דרך הלולאה והדק את שני החוטים.

הוראות קשירת DIY עם חוט מקרמה לפרויקטים פשוטים

יוצרים שלושה או ארבעה קשרים כאלה בסך הכל וחוזרים על הפעולה עם שאר הגדילים. לאחר מכן צור שלוש שורות של קשרים מרובעים, רק שהפעם הם מקוזזים מהשורה הראשונה. המשמעות היא שאתה משתמש בשני גדילים חיצוניים סמוכים של שני קשרים כאחד האמצעי (החוט השמאלי של קשר אחד והחוט הימני של אחר). הבא מתקזז שוב וזה יוצר דפוס זיגזג מעניין.

עבודות יד עם חוט וצנצנות בנייה לקישוט יפה

צור תבניות יפות

פנס מקרמה הוראות לקשירת הגדילים בעזרת קשרים מרובעים

סיים עם דפוס זיגזג

צור עיצוב מקרמה יפה עם מראה זיגזג בעצמך

חצי אגרוף כמסקנה

חצי מטרפה לסיום המקרמים

מה שנקרא חצי משיכות יוצרות את הסוף. מתוך ארבעת הגדילים הבולטים משני צדי החוט, קח את אחד החוטים החיצוניים והחזק אותו במקומו. שלושת הגדילים הנוספים נקשרים לאחר מכן פעמיים ברציפות עם חצי קשר על הגדיל הראשון הזה. בתמונה למעלה אתה יכול לראות איך חצי פעימות קשורות. חזור על הצד השני. לאחר מכן תוכל להניח אורות תה מקרמה תלויים בכוסות כאלה וליהנות מהאווירה הרומנטית.

עששיות תלויות

לפנסים תלויים מחוט יש עיצוב פשוט

אם אתה רוצה להכין בעצמך פנס מקרמה תלוי, תוכל להשתמש בהוראות פנס מקרמה אלה. גרסה זו נעשית אפילו מהירה יותר מהראשונה. אתה צריך חמש חתיכות חוט באורך שווה. אל תחסכו בחומר. ככל שהם ארוכים יותר, כך ייטב, כי אתה תמיד יכול לקצר אותם במידת הצורך. אוספים את הקצוות, מושכים אותם באמצע הטבעת וקושרים קשר. ממש למשוך את הקשר חזק.

דגם פשוט לתליית עששיות עם קשרים

כעת הנח את הטבעת עם עשרת הגדילים לפניך ופרס היטב את החוטים. בגובה של כ -1/3 (מהטבעת) עכשיו אתה תמיד קושר קשר עם שתי חוטים. ודא כי כל הצמתים בשורה נמצאים גם הם באותו גובה. לאחר מכן צור עוד שורה של קשרים, רק שהפעם אתה תמיד קושר חוט אחד של קשר אחד עם קשר אחד אחר. לבסוף, קשרו את כל החוטים יחד עם קשר קצת יותר למטה ותוכלו להכניס לתוכו את העששית ולתלות את המקרמה. פנס מקרמה DIY מהיר, פשוט אך מרשים!

הוראות פנס מקרמה - קשרו קשר וניתקו עם טבעת