מסכות הפנים שעלינו ללבוש מדי יום בשל מגיפת הקורונה הופכות יותר ויותר לאביזר אופנה. יותר ויותר אנשים פונים לעיצובים יוצאי דופן יותר כדי להפוך את המראה שלהם למעניין יותר וכדי להפיק את המרב מהסיטואציה. אם נמאס לכם מהמסכות החד פעמיות המשעממות, תוכלו לספק מגוון ולעצב מסכה משלכם. היום נסביר לך כיצד זה פועל או אילו אפשרויות עומדות לרשותך ולמה עליך לשים לב בהחלט. ובקרוב תוכל למשוך את תשומת הלב של כולם בעזרת העיצוב העשוי בעצמך.

עיצוב מסכה משלכם – למה כדאי לשים לב

עיצוב מסכה משלך עם אבני חן לאביזר אופנה אלגנטי

כידוע, המסכות אינן מגנות עליך מפני הידבקות, אך הן מגינות על הסובבים אותך במקרה שאתה נושא פתוגנים. אולם על מנת להבטיח הגנה זו, מגן הפה חייב להיות שלם לחלוטין. המשמעות היא שאין להשתמש בגרסאות עיצוב שיפגעו במסכת הפנים. רקמה ופייטים, למשל, אינם מומלצים, מכיוון שזה יוצר חורים קטנים שדרכם יכולים הטיפות והפתוגנים להימלט.

יוצאים מן הכלל הם, למשל, קצוות המסכה שאינם נמצאים בקרבת הפה והאף. גם אם המסכה שלך מורכבת מכמה שכבות, ניתן לספק את העליונה עם רקמה.

לבישת המסכות יוצרת על המשטחים שלהם חיידקים שצריך להרוג וזה עובד הכי טוב בחיי היומיום באמצעות שטיפה חמה או חימום בתנור. לא משנה במה אתה משתמש, אם אתה מעצב את המסכה בעצמך, היא חייבת להיות מסוגלת לעמוד בטמפרטורה של לפחות 70 מעלות. אם אתה מחטא את המסכות שלך בתנור, קישוטי פלסטיק (כגון כפתורים) אינם מתאימים. הקפד לבחור את החומר הנכון בעת ​​בחירת החוטים!

עיצוב מסכה משלך עם הרעיונות היצירתיים האלה

הכינו מסכה משלכם עם ריקרק בצבעים שונים

עכשיו שאתה יודע מה לחפש בעת עיצוב, סוף סוף אתה יכול להתחיל ולעצב מסכה משלך. למטרה זו אתה יכול להשתמש במסכת פנים שקנית או שאתה יכול להכין את המסכה בעצמך.

עם צבעים

עיצוב מסכה אישית שלך עם צבעי טקסטיל

אתה יכול להדפיס ולסמן את המסכות בנפרד, אבל אם אתה עושה את זה בעצמך, אתה יכול להיות ממש גאה בעיצוב שלך לאחר מכן. דיו טקסטיל רגילים מתאימים באופן אידיאלי למטרה זו. אם אינך יכול לצייר ביד חופשית, תוכל כמובן גם להשתמש בשבלונות, שרבות מהן ניתן למצוא באינטרנט. למשל, מה לגבי תבניות מסכות חג המולד האלה? הדפס תמונה או כיתוב ולאחר מכן גזור אותה. לאחר מכן פשוט הניחו את השבלונה על המקום הרצוי על המסכה וצבעו את המוטיב.

מסכת עיצוב עם התזה

עיצוב מסכה משלך בטכניקה פשוטה - בצע התזה עם מברשת שיניים

אך ניתן ליצור עיצובים מעולים גם ללא שבלונות. קו פשוט או דוגמת זיגזג, למשל, יכולים לשמש את כולם ותוכלו גם לעבוד עם מברשת שיניים ולעצב מסכה משלכם: פשוט תרימו בעזרתה קצת צבע והעבירו את האצבע על הזיפים. ההתזה תיראה ממש מעניינת על מגן הפה! אל תהסס לשלב מספר צבעים לשם כך.

ריסוס מסכות

עיצוב מסכה משלך והרסס אותה עם צבעי טקסטיל לעיצוב צבעוני

מה דעתך ליצור התזה על המסכה שלך בעצמך באמצעות בקבוקי ריסוס במקום מברשת שיניים? כל שעליך לעשות הוא לשים את הצבעים בבקבוקים ולאחר מכן לרסס אותם על הבד על משטח. רצועות הגומי צריכות להיות מתחת למסכה כך שלא יצבעו אותן באותו אופן. לשם כך ניתן לדלל צבעי טקסטיל עבים במעט מים. לאחר מכן תן לעיצוב שלך להתייבש ולגהץ את המסכה כדי להגדיר את הצבעים.

עפרונות טקסטיל

עיצוב והתאמה אישית של המסכה בעצמך בעזרת צבעי טקסטיל או עטים

אם אתה רוצה לצייר ביד חופשית, אתה יכול גם להשתמש בעטים הטקסטיל המעשיים, איתם אתה עובד בדיוק כמו עם עטים רגילים. התחל עם סקיצה בעיפרון, שאחריה תעקוב אחר בעזרת עט הבד. בזמן שאתה מצייר את הבד, עליך לפרק מעט את הבד כדי לקבל משטח חלק. בסיום העיצוב השאירו את המסכות לנוח למשך 24 שעות. במהלך תקופה זו, ריח העטים אמור להיעלם גם הוא. לבסוף, יש לתקן את הצבע בעזרת מגהץ. הניחו מגבת תה על המסכה והקיפו אותה מספר פעמים בחום של 200 מעלות עם המגהץ.

אבני חן

עיצוב מגיני פה אלגנטיים עם אבני חן פשוטות

עם כמה אבני חן מודבקות על הבד, הוא ינצנץ וינצנץ ממש יפה. הרעיון המושלם לכל הנשים שביניכם. ניתן לסדר את האבנים בכל תבנית, אך גם ליצור אותיות ומוטיבים קטנים (למשל פרחים או שמשות). אם אתה רוצה לעצב את המסכה בעצמך עם עיטורים אלה, אתה צריך בוכנה כביכול ריינסטון עם מצורף תואם, שאיתו נקבעים אבני החן על הבד..

עיטורים עדינים עם אבני חן למסכות פנים נשיות

הבוכנה ממש קלה לעבודה. ראשית, לחמם אותו. בזמן שאתה ממתין, אתה יכול למרוח את אבני החן על הבד כרצונך. לאחר מכן קח את הבוכנה ולחץ על התוספת על האבן הראשונה. החום מפעיל את הדבק בצד התחתון של האבן ומתחיל להימס. כך יידבקו אבני החן אל הבד. אל תמהר כאן יותר מדי. אל תהסס לחכות כמה שניות כדי לוודא שהכל נדבק היטב.

עֵצָה: במקום להשתמש באצבעות, אפשר להשתמש בפינצטה או צבת כדי לפזר את האבנים על הבד. בדרך זו ניתן לעבוד בצורה מדויקת יותר.

עיצוב מסווה את עצמך עם פנינים

הכינו בעצמכם מסכה אצילית עם פנינים - הוראות פשוטות לנשים

פנינים, לעומת זאת, בעלות אפקט אלגנטי ואצילי מאוד. ואלו ידועים כזמינים במגוון רחב של צבעים וגדלים, כך שתוכל לעצב מסכה משלך באופן מאוד אינדיבידואלי ומגוון. במיוחד אם אתם מוזמנים לחתונה או אפילו לכלה בעצמכם, עיצוב כזה למסכת הפנים מתאים בצורה מושלמת. כך קל לעצב מסכה משלכם בעזרת חרוזים:

מגן הפה המושלם לחתונות עם פנינים

בניגוד לגרסה עם אבני החן, כאן לא מתחילים בעיצוב עם הפנינים אלא תחילה מורחים מעט דבק טקסטיל חזק על האזור שעליו לקשט. המתן מעט לייבוש הדבק ולאחר מכן לחץ על החרוזים היטב על הדבק. לאחר מכן הדבק אמור להתייבש למשך זמן רב. ניתן לכבס את דבק הטקסטיל עד 60 מעלות, אך קיים סיכון שהפנינים יפלו במכונת הכביסה. לכן עדיף שטיפת ידיים. כדי שהמסכה עדיין תחטא, הניחו למסכה להתייבש לאחר הכביסה וגיהצו את הבד סביב המוטיב ועל הגב.

עיצוב מסכה משלך בעזרת טלאים

השתמש בטלאים לקישוט מסכות הפנים - יצירתיות וקלות להכנה

טלאים הם גם אפשרות מהירה וקלה באמצעותה תוכלו לעצב מסכות בעצמכם. מאחר ויש להימנע מתפירה על מסכת הפנים, רצוי להשתמש בכאלו שמגוהצים עליהם. שים מבטאים מודרניים ומגניבים בצד אחד של מסכת המגן או צור גבול יפה עם מוטיבים יפים.

מגהצים על עיצוב מסכות פנים במהלך המגיפה

טלאי הגיהוץ מסופקים בדבק, שכמו אבני החן מופעל על ידי חום. לשם כך, פשוט הניחו את התיקון במיקום הרצוי וגיהצו אותו למספר דקות במגהץ חם. גרסה זו מתאימה רק לטקסטיל טבעי כגון כותנה או בדים מעורבים בעלי תכולת כותנה גבוהה ואמורה להימשך זמן רב. פוליאסטר, ניילון וחומרים אחרים מעשה ידי אדם כמו גם משי אינם מתאימים להעברות מגהץ. במקרה זה, תיקונים הם האפשרות הטובה יותר. עם זאת, אנו מזכירים לך שעם גרסה עם תפירה, אין לתכנן את האזור מול הפה והאף.

מגן פה לחג המולד

עיצוב מסכות פנים בעצמך - טכניקת באטיק וחג המולד עם סלסולים

חגיגת האהבה והמשפחה מתקרבת וכמה רעיונות למגן פה בעיצוב תואם יתקבלו בברכה, לא? אם אתה באמת רוצה למשוך את תשומת הלב של כולם, אתה יכול גם לבחור מסכות פנים מצחיקות כמו הדגם עם אורות פיות. אבל אתה יכול גם לעצב מסכה יצירתית משלך עם צבעי טקסטיל (גם עם נצנצים), טלאים עם מוטיבים לחג המולד ואבני חן. אתה יכול גם להכין מסכה שמחה בעצמך לילדים. כמו כן, אל תשכח פעמונים שניתן להצמיד לקצה המסכות.

לא מצאתם מוטיב שעונה על הציפיות שלכם? אז פשוט תכנן אותו בעצמך בעזרת חותמות תוצרת עצמית מספוג. פשוט לקחת ספוג דק ולצייר את המוטיב הרצוי (אפשר להשתמש בשבלונות לשם כך). לאחר מכן גזרו את המוטיב שלכם בעזרת סכין שטיח או סכין מלאכה ועל משטח מתאים. טפטפו את זה לתוך הצבע והעבירו אותו למסכה.

עם פאייטים

עיצוב מסכה משלכם עם פאייטים נוצצים בצבעים עזים

פאייטים אלגנטיים, פאייטים עליזים – והם מושלמים לקישוט מסכת הפנים. בחר אזורי צד או קצוות אם אתה משתמש בהם לעיצוב המסכה בעצמך או השתמש במסכת הגנה מרובת שכבות שבה אתה מקשט רק את השכבה העליונה כדי להבטיח את ההגנה הטובה ביותר.

רעיונות נוספים

קישוט דיסקרטי על מסכת הפנים עם טלאי - זבוב אגר על בד בחאקי

רעיון מצחיק לילדים עם מוטיבים של בעלי חיים

רעיון מצחיק למסכת פנים עם פה ארנב צבוע בעצמו

מפלצות ואמוג’י

עיצוב הפנים שלך על המסכה - מפלצות ואמוג'י עם לשון

אבני חן וכפתורים בצורת לב

רעיון פשוט בצבעים עזים לילדים עם אבני חן וכפתורים בצורת לב

תלבושת חתונה אלגנטית עם רקמה ופנינים

מסכת חתונה אצילית בלבן ועם פנינים לחגיגת חתונה בטוחה

רעיונות למרדי גרא ולאלווין

רעיונות מצחיקים למסכות ליל כל הקדושים ומרדי גרא

עיצוב תחרה עדין

רעיון חמוד עם תחרה לתלבושות ולחתונות נשיות

עיצוב מצחיק עם תיקון בצורת פה

עיצוב מסכה משלך עם טלאים לעיצובים עליזים