ההרפתק הראשון מתקרב ואם אתה רוצה להכין לוח שנה של בירה לבעלך בעצמך, הגעת למקום הנכון. נראה כי חג המולד הוא זמן מושלם לחובבי אוכל בהקשר זה עם לוחות שנה כאלו. מתנה ביתית כזו תעניק לכל חובב בירה 24 ימי הנאה בזמן שתיית בירה. ועם מגוון רעיונות, אתה יכול לבחור את החליטה המושלמת, ולאחר מכן להתאים אותה לאריזה שאתה חושב שהנמען ייהנה ממנה..

לוח הופעות בירה ביתי

לוח הופעות לגברים, בירה ארוזה בקופסת קרטון כמתנת חג המולד

המבוגרים רוצים גם לספור עד חג המולד, אבל השוקולד בלוחות השנה ההולכים משאיר הרבה לייחל לגברים או לאוהבי בירה. עם זאת, יש הרבה מכולות, צנצנות או ארגזי בירה, כמו גם קישוטים תואמים, להתנסות בהם. בגלל זה, אפילו בלוח השנה של גברים, אתה יכול להשתמש בבירה כדי ליצור מתנת חג מולד מהנה עם 24 בקבוקים במקום ממתק. לוח קרטון, למשל, יהיה קל לפרוש ולמלא אותו בכדי שתוכל למסור אותו לנמען הצמא..

לוח הופעות עם בירה כעץ חג מולד מעץ

מלא את לוח השנה בבירה המועדפת על בעלך, אביך, גורם משמעותי או הרכיב נושא מהנה לזמן חג המולד. בעזרת מבשלות בירה מקומיות, אתה יכול גם לקבל לוח הופעות בירה שנעשה בעצמך. לדוגמה, בחר סוג בירה יוצא דופן או דל אלכוהול כדי להאיר את ימי דצמבר המשמימים של האדם האהוב עליך. בקשו מהנמען להכניס את הבקבוק היומי למקרר מדי בוקר כדי שיוכלו ליהנות מצוף הזהב הקריר במשך עשרים וארבעה ימים לאחר העבודה, קניות אינטנסיביות או חיי יום יום מלחיצים..

גרסאות לוח ההופעות עם בירה

בירות מלאכה כמתנת חג המולד או לוח הופעות עם בירה לגברים

עם זאת, יצירת לוח הופעות בירה תוצרת בית אינה תמיד קלה כמו לתפוס קופסה אקראית בבית שלך, לזרוק בה סוג בירה ולשים עליה נייר עטיפה. אתה גם צריך את החומרים הנכונים, קצת זמן פנוי וקצת אומנות. ראשית, החליטו באיזה עיצוב אתם רוצים להשתמש. ישנן שלוש אפשרויות נפוצות: מרובע, מלבני או משולש. הן באינטרנט והן אצלנו תוכלו למצוא הוראות רבות להכנת לוח הופעות בירה עשה זאת בעצמך. עם זאת, אינך צריך תואר שני בהנדסה אזרחית כדי ליצור משלך.

עם בקבוקי בירה ממוספרים מ -1 עד 24

לוח הופעות מסורתי כולל 24 דלתות המייצגות את כל 24 הימים שלפני חג המולד. אבל מי אמר שצריך לעקוב אחר המסורת? לדוגמה, הוסף מקום 25 והעניק לחבר שלך שמחה רבה יותר על ידי בחירת משהו מיוחד עבורו כמתנה נוספת.

ארגז בירה בלוח השנה של אדוונט

חג המולד ארוז חג המולד ארגז בירה ארגז שלג

עבור האפשרויות המרובעות והמלבניות, אתה יכול בקלות להשתמש בקופסת נע או בארגז משומש כארגז בירה בלוח השנה, במיוחד אלה עם מחיצות קרטון מובנות או המוגמרות העשויות פלסטיק. לכל ארגז בירה בבקבוק צריך להיות כזה. אתה יכול להניח את הקופסה בצד שלה או שטוח על הרצפה. לאחר מכן פשוט הכניסו את הבירות ושמרו אותן במקומן עם המחיצות. לאחר מכן מכסים את החלק העליון בנייר עטיפה חגיגי. סמנו את המיקומים של הבירות הבודדות במספרים 1-24. אם תרצה, תוכל להוסיף חריץ 25 לקצת יותר יצירתיות.

לוח ההופעות של בירה עץ חג המולד תוצרת בית

פחית בירה עם לוח הופעות עשוי מעטפות עם נייר עטיפה לחג המולד

האפשרות המשולשת מציעה קצת כיף נוסף. יהיה עליך לרכוש כמה צינורות משלוח ארוכים שיתאימו לבקבוקים או לפחיות ולאחר מכן לחתוך אותם ל -24 חלקים שווים. הדבק את כולם יחד כרצונך, למרות שאנו ממליצים להפוך אותם למשולשים מכיוון שזה יכול לגרום לכל העניין להיראות קצת כמו עץ ​​חג המולד. אתה יכול אפילו לשים עליו כוכב אם אתה מרגיש חגיגי במיוחד.

בקבוקי בירה צבעוניים מכל רחבי העולם כמתנות לחג המולד

לאחר הדבקתם, מלאו את צינורות המשלוח עם בירות טעימות וקשטו את החזית בנייר עטיפה חגיגי. לאחר מכן סמן את הפתחים במספרים 1-24. אז הכנתם בעצמכם לוח הופעות בירה משולש, אותו תוכלו גם לתת לחברכם הטוב ביותר. הערה צדדית חשובה אחת להזכיר כאן: היו יצירתיים עם הבירה ומלאו את לוח ההופעות שלכם בארגז מסוגים שונים שתבחרו על ידי בחירת בירות ייחודיות מכל 7 היבשות. אנחנו לא חושבים שמישהו מתבשל באנטארקטיקה, למרות שזה יהיה רעיון מצוין. אז אתה יכול לעשות את זה במיוחד חג המולד על ידי איסוף בירות פסטיבל ייחודיות מכל רחבי העולם.

לוח הופעות בירה תוצרת בית מקרטון

לוח הופעות בירה מצחיק תוצרת בית מקרטון עם קישוט

חשוב במיוחד שתמדוד תחילה את קוטר הבקבוקים או פחיות הבירה אם אתה משתמש בצינורות משלוח. לאחר מכן תוכל להשתמש בחותך קופסא חד כדי לחתוך כל צינור באורך המתאים ליצירת 24 חלקים. לדוגמה, לאחר החיתוך, אתה יכול להדביק 4 שורות של 6 יחד ואז לתת להם להתייבש לגמרי. לאחר מכן עורמים את השורות המקוזרות זו על גבי זו, ויוצרות דמות מסודרת. לוח השנה ההופעות שלך זקוק גם לכריכה כדי להסתיר את תוכנו. שתי הפריסות הבסיסיות הן תמונה גדולה על כל לוח השנה או תמונה קטנה על פני יום (או קבוצת ימים). מכיוון שמדובר במתנה חורפית, ניתן להשתמש בנייר אריזה מתאים עם דמויות וצבעים תואמים.

רעיונות יצירתיים יצירתיים ללוח השנה של בירה ביתית מקרטון ובקבוקי בירה לחג המולד

ספרו את הימים עד החגים עם לוח שנה מיוחד שחושף בירה אחרת בכל יום. אז אם אתה יוצר לוח שנה לבירה בעצמך, אתה יכול לתת למתנה שלך חידה קטנה. זה מורכב מצינורות משלוח עשויים קרטון ונייר אריזה ומהווה רעיון מתנה נהדר לחבר או קרוב משפחה חובב בירה שלך. זוהי אלטרנטיבה מהנה ללוח ההופעות המשעמם של השוקולד שרובנו גדלנו עליו ומעולם לא היו מספקים במיוחד לאכול או לפתוח אותו. כמבוגרים הטעמים מעודנים ואנחנו עדיין אוהבים שוקולד, אבל לגברים רבים יש פילגש חדשה וקוראים לזה בירה. מכיוון שלוח ההופעות בחורף תלוי בעונה, אתה יכול לעצב אותו בהתאם לנושא הקלאסי.

מלאו והדביקו יומני הופעה

הוראות לוח הופעות בירה תוצרת עצמית עם מעטפות משלוח ודבק

התחל למלא צינורות בבירה. אם יש לך כפולות של זן, היזהר מהמספור שלך כך שהנמען לא ישתה את אותה בירה בימים רצופים. כהפתעה, אתה יכול להוסיף חריץ נוסף למשהו מעניין יותר מבירה. זה יכול להיות דבר קטן וכיפי המתאים למתנת חג המולד בנושא חג המולד.

הכינו צינורות קרטון מצינורות משלוח לפחיות בירה והכניסו אותם לקופסת קרטון כלוח שנה של הופעה

תחילה ניתן לכסות את החלק האחורי ואת שאר הצדדים של המסגרת בחתיכות קרטון שונות. אל תדאג אם אלה לא נראים מושלמים מכיוון שנייר העטיפה יעטוף את הכריכה הקדמית ויסתיר את רוב הפגמים. לאחר מכן עליך להקיף את צינור הקרטון בדבק כך שניתן יהיה להצמיד אותו למכסה. אם כמות קטנה של דבק נכנסת לצינורות, זה לא עניין גדול. לאחר מכן הפעל חרוז דבק עבה לאורך המסגרת החיצונית.

השתמש בסכיני שטיח כדי לחתוך נייר עטיפה בכדי להשיג בירה

לאחר מכן יישר את האריזה בזהירות לפינות הקופסה ולחץ עליה כלפי מטה. מכיוון שלצינורות קרטון חתוכים היו כמה וריאציות, לא תמיד הנייר שוכב שטוח לחלוטין. במקרה זה, מניחים כמה חפצים כבדים מעל המכסה ונותנים לדבק להתייבש. כדי להגיע לבירה, ניתן לבצע חתכים צלביים באמצע כל יום, מה שיאפשר התחלה מבוקרת של הפתיחה. לשם כך, לאחר שהדבק התייבש, השתמש בסכין חדה וחתוך שתי חתכים מדי יום.

קופסת עץ עשה זאת בעצמך כלוח הופעות בירה

מידות לארגז עץ כמו לוח הופעות לאוהבי הבירה רעיונות מלאכה לפרויקטים DIY

לאלו מכם שאוהבים לנסות את עבודת הנגרות, פרויקט DIY מהנה וקל יכול להיות רעיון לא פחות טוב למתנת חג המולד. עבור הארגז תזדקק לדף דיקט, באורך של כ -173 ס”מ, כמו גם לכמה קשיחים. תזדקק גם לציפורניים בהן תוכל להשתמש בעזרת אקדח ציפורניים. דבק עץ ומסור יהיה צורך גם אם אתה רוצה לבצע את הפרויקט בעצמך. אחרת, תוכל לחתוך את הלוחות לכל גודל בחנות חומרי בניין ולאחר מכן להרכיב אותם.

גזרו קרטון כחתיכות עץ והשתמשו בדבק עץ בעזרת אקדח מסמר

אז, אתה יכול להקל על חייך על ידי הרכבת כל חלקי העץ בכמה חלקים והצמדתם לחתיכת דיקט. לאחר מכן ניתן לתקן אותם יחד עם כמויות נדיבות של דבק עץ ואקדח מסמר. גם מסמרים רגילים או ברגים קצרים יהיה בסדר, כשהדבק מבצע את רוב העבודה בהחזקת הקופסה יחד. במקרה זה, המרחק בין הלמות התחתונות הוא כ- 20 מ”מ, בעוד שאתה יכול פשוט להדביק את בקבוקי הבירה יחד ללא הדבקה. הכניסו את הכנס לקופסה והוסיפו בירה לבחירתכם.

קופסת עץ עם בקבוקי בירה המיוצרים כלוח השנה של בירה ומסופקת במספרים צבעוניים

תוצרת בית יותר משני תריסר בקבוקי בירה או פחיות בלוח השנה של בירה – כך שזו יכולה להיות מתנה מהנה באמת. יצירת לוח שנה מתוך קופסה יכולה להיות משב רוח. פשוט קבל כרטיס, כתוב את המספרים בסגנון חגיגי מתאים, גזור את ה- X מאחור והצמד אותו על גבי הקופסה. עשו משהו להנאת השתייה שלכם או פשוט תיהנו מבירה ביום בדצמבר עם חברים או קרובי משפחה.