בניית-עצמך-מיטה-חיצונית-הנעה

אם יש לכם מרפסת גדולה או גינה גדולה ומחפשים את ריהוט הגן הטרקלין המושלם, כדאי לכם לשקול מיטה חיצונית. מגוון רחב של דגמים מוצעים לשם כך. אלה מורכבים מפוליראטן, עץ או מתכת ובדרך כלל יש להם אפיריון, שניתן לעצב אותו גם בצורה של מיטת אפיריון מבדים. א מיטה חיצונית בצורת נדנדה הוא אפילו טוב יותר ומציע הרפיה מלאה לאחר יום עבודה קשה.

בנה מיטה חיצונית משלך

מיטה חיצונית-בנה-עצמך-תצוגה-בנייה

אתה יכול גם לבנות ולעצב מיטה כזו בעצמך בקלות. במאמר זה אנו מספקים לך הוראות פשוטות שבעזרתן תוכל לבנות בעצמך מיטה חיצונית מתנדנדת למרפסת או לגינה.

מיטה חיצונית-לבנות-עצמך-מזרן-בסיס עץ

חומרים וכלים שתזדקקו להם:

– 20 לוחות עץ עבים וישרים (כ -5 × 10 ס”מ)

– 100 ברגים (באורך של כ -7 ס”מ)

– 8 ברגי עוגן (אורך 10 ס”מ)

– מקדח טייס התואם את גודל הברגים וברגי העוגן

– כ 15 עד 16 מטרים של חבל או שרשרת (צריך לעמוד לפחות 90 ק”ג)

– מילוי נקבוביות עץ

– צבע כתרסיס לשימוש חיצוני

– נייר זכוכית גס (בינוני ודק)

– סרט מדידה

– כיכר הנגר

– תרגיל

– ראה

אורך המיטה החיצונית המוגמרת צריך להיות 2 מטר והרוחב 1.20 מטר. אם כבר רכשתם מזרן, תוכלו גם למדוד אותו ולבחור את גודל המיטה בהתאם. אורך החבלים יכול להשתנות בהתאם למבנה הגג. אם אינך רוצה לתלות את הנדנדה על הגג, תוכל גם לבנות פיגום מיוחד שאליו תוכל לתלות אותו, או שאתה יכול פשוט לשים את המיטה החיצונית על הרצפה וליצור מיטת אפיריון בכדי לספק צל..

וכך בנויה המיטה החיצונית:

מיטה חיצונית-נדנדה-בנה-עצמך-לוחות עץ-בסיס

1. חותכים את הטוב יותר לאורך הנכון. זה מוצע לעתים קרובות בחנות החומרה. אתה צריך:

– 2 חלקים באורך של 2.10 מטר (לצידי המסגרת)

– 6 חתיכות באורך של 1 מטר (לקורות הרוחב)

– 12 חלקים באורך של 2.15 מטר (למשטח המיטה)

מיטה חיצונית-נדנדה-בנה-עצמך-מסגרת-בנה-לוחות עץ

2. הרכיבו את המסגרת למיטה החיצונית. סמן את המיקומים בלוחות הצד שבהם יוצמדו הקורות הצולבות. אלה צריכים להיות מרחק זהה זה מזה. מקדמים מראש את הרכסים בעזרת מקדח הטייס. יש צורך בשני חורים לכל צד של המשקוף. תחילה הדביקו את קורות הצלב במקומן בעזרת דבק ולאחר מכן קדחו אותן למקומן בעזרת הברגים. כדי לוודא שהזוויות נכונות, תוכלו להיעזר בכיכר הנגר.

3. כעת חלקו את הלוחות למשטח כך שהם יהיו מרווחים באופן שווה. זה יהיה בערך 12 מילימטרים. הקורות או הלוחות צריכים לחפוף את המסגרת בכ- 2.5 ס”מ לכל הצדדים. אם אתה מרוצה מסידור הלוחות למיטה החיצונית, תוכל להדביק את הלוחות באופן זמני במקומם. ואז תברג אותו שוב. לכל לוח צריכים להיות שני ברגים לכל רוחב רוחב.

מיטה חיצונית-נדנדה-עשה זאת בעצמך-לוחות עץ-קורות רוחביות

4. כעת הגיע תור ברגי העוגן, שכאמור, נדרשים רק אם ברצונך להשתמש במיטה החיצונית כתנופה. הברג מראש את החורים לברגי העוגן בכל פינה במיטה. אלה צריכים לעבור גם במסגרת כדי להבטיח אחיזה טובה יותר. לאחר מכן הכניסו לכל חור דבק לאחיזה נוספת והפכו את ברגי העוגן לחורים. בכך, אין להדק יתר על המידה את הברגים ולפגוע בעץ שבתוכו. זה יהפוך אותו לחלש יותר ואתה מסתכן שהברגים יגלשו מהחורים לאורך זמן.

5. מכיוון שהמיטה החיצונית, כפי שהשם מרמז, תהיה בחוץ בגשם ושמש מעכשיו, כדאי לתת לעץ שכבת הגנה בהתאם. לשם כך, השתמשו במילוי העץ ושיייפו את כל המיטה בעזרת נייר זכוכית גס. במידת הצורך, ניתן למרוח מילוי עץ שוב לאחר מכן. לאחר מכן משייפים את העץ עם התבואה בעוצמה בינונית ומסיימים את העיבוד בעזרת נייר הזכוכית הדק. לאחר מכן, אתה יכול ליישם כל צבע או לכה שקופה.

מיטה חיצונית-נדנוד-הוראות-מתלים-ברגים

6. תלו את המיטה החיצונית. אם אתה רוצה להשתמש בגג או בחופה לשם כך, עליך לבחור בקורה, שכן אלה יכולים לעמוד במשקל. המרחק הסטנדרטי מהרצפה הוא כ- 50 ס”מ, אך אתה יכול כמובן להחליט בעצמך איזה גובה הכי מתאים לך. לבסוף, הוסיפו מזרן נעים וכריות זריקה יפות.

למה עוד כדאי לשים לב:

– הרכיב תמיד משקפי מגן!

– אם אתה מחפש להשיג סגנון וינטאג ‘, אתה יכול לבחור לוחות בעלי פגמים טבעיים. ובכל זאת, חשוב שהלוחות יהיו ישרים!

– אם אתה עובד בתוך הבית, ודא שיש אוורור טוב בעת צביעה ולכה. אם מזג האוויר מאפשר זאת, עדיף לבנות את המיטה החיצונית בחוץ.

אנו מאחלים לכם תנומות נעימות על המיטה החיצונית החדשה שלכם בצורה של נדנדה!

מָקוֹר: www.hgtv.com