תליית תמונות ילדים סלון

אם לעולם לא תוכל למצוא את המקום הנכון לתמונות הילדים בבית, נוכל להציע לך כמה יצירתיות רעיונות לעיצוב קירות. ילדיכם בוודאי ישמחו!

רעיונות לעיצוב קירות עם תמונות ילדים – טפט שחור

משתלת טפט שחור

צור מקום מיוחד בבית בו ילדיך יכולים לצייר בשלום ושם תוכל לתלות את תמונות הילדים. באופן מסורתי על המקרר או בחדר הילדים, אבל למה שלא תולים את תמונות הילדים המצחיקות מעל הספה – אם יש לך עיצוב אקלקטי, התמונות האלה יהוו תוספת נחמדה לפנים. שֶׁלָנוּ רעיונות לעיצוב קירות  כולן חלופות זולות שיראו לילדיכם כמה אתם מעריכים ואוהבים אותם. במסדרון – בדלת הכניסה, מעל הקרסים, על המדפים או אפילו בחדר האמבטיה – היו יצירתיים ויצרו אווירה מוזרה עם מעט דמיון.

רעיונות לעיצוב קירות – עיצוב מסדרון עם תמונות ילדים

תמונות ילדים-תלויות-קיר-עיצוב-מסדרון

זה בהחלט אחד מאלה רעיונות לעיצוב קירות, שישמח את ילדיכם – הלוח השחור בחדר הילדים יבטיח תמונות חדשות בכל יום, הוא למעשה העיטור היחיד שהחדר צריך וקל לניקוי. אתה יכול לבחור גרסה אליפסה כך שהילדים לא יחשבו אוטומטית על בית הספר כשהם מסתכלים על הלוח.

רעיונות לעיצוב קירות – תמונות ילדים – ארגון קיר

תמונות ילדים עיצוב קיר יצירתי

ארגן קיר עם תמונות ילדים – כדי שהכל ייראה מסודר, אתה יכול לסדר את התמונות בסדר דומה לסרט קולנוע. תזדקקו לשתי רצועות כדי למסגר את התמונות והייתם צריכים לקנות מראש דפים בגודל זהה לילדכם. היתרון הגדול ביותר של גרסה זו הוא – ניתן להחליף תמונות בכל עת. וריאציה יצירתית היא לתלות את תמונות הילדים מעל האמבטיה. הברג טפט שחור על גב כיסא הילד ותן לילדך לכתוב עליו, לטחון או לשחק עליו.

 טפטה שחורה על משענת הגב

ילדים-מעניינים-עבודת יד-רעיונות-ציור

תמונות ילדים בחדר השינה

תמונות יצירתיות-קיר-עיצוב-חדר שינה-ילדים

תמונת ילדים מוגדלת דיגיטלית כמדבקת קיר

חדר ילדים עיצוב קיר משתלה

רעיונות יצירתיים לתליית תמונות ילדים

רעיונות-תליית-יצירה לילדים

תמונות מתוקות לילדים במסגרת

יצירתי-קיר-עיצוב-רעיונות-ילדים-תמונות-ניתוק

תמונות ילדים על דלת הכניסה

תמונות ילדים-דלת תלויה