אביזרי פילופקסים עצות-רעיונות-מתחילים-טבעת-ספר-עיצוב-יומן-מתכנן יומן

כל מי שאוהב לגלוש באינטרנט לעתים קרובות ומחפש רעיונות לעשות זאת בעצמך בוודאי נתקל במה שנקרא פילופקס. אבל מהו פילופקס או פילופקס? המילה היא למעשה שמו של יצרן מארגן. אולם בינתיים הוא מתייחס גם לעיצוב עצמאי של מתכנני תורים. לא משנה באיזה מותג מארגן אתה משתמש לשם כך. אתה גם בוחר את הגודל עבור סקראפ ביומן בעצמך. ולמרות שהעיצוב צריך להיות לגמרי בהתאם לרגשות שלך וטעמך, שיטת פילופקס למתחילים קשורה בסימן שאלה גדול. בגלל זה, ברצוננו לתת לך כמה רעיונות ל- Filofax, כמו גם עצות מה לעשות אביזרי פילופקס אתה יכול להשתמש עבור מסגור.

קנה והתעסק עם אביזרי פילופקס

חוברת פילופקסס לוח שנה-עיצוב-אישי-צבעוני-טבעת

ישנן אפשרויות שונות לעיצוב מתכנן הפגישות. המטרה היא ליצור עיצוב אינדיבידואלי שמדבר לטעמנו ומשקף מעט את האישיות שלנו. מלבד העובדה שאתה יכול לקנות אביזרי פילופקס, ישנם גם רעיונות נהדרים שתוכל להכין בעצמך באמצעות חומרים פשוטים. מארגנים עם כיסים משולבים בהם ניתן לאחסן אביזרים שונים לתנועה הם גם פרקטיים. להלן כמה רעיונות לאביזרים בהם תוכל להשתמש.

מדרסים כאביזרי פילופקס – הכל לפילופקס

אביזרי פילופקס מחלקים-מכניסים-מפחשים-עשו-זאת-בעצמכם-נייר

אביזר חשוב לפילופקס הוא התוספות או המחיצות. מטרתם של אלה היא לחלק את המארגן לקטגוריות או נושאים שונים. היכן בדיוק במגזין משמשים המחיצות ל- Filofax בעיצוב הכולל. עצב את לוח הזמנים, למשל, בהתאם לעונה, אתה יכול להפריד אותו מהעונה הקודמת או הבאה עם תוספת ולהכין לקראת העונה הבאה. אתה יכול להכין תוספות פילופקס בעצמך או להשתמש בהכנות מוכנות להדפסה. זה לגמרי תלוי בך.

שיעורי פילופקס למתחילים

אביזרי פילופקסים מחלק-רעיון-קטגוריות-נושא-התעסקות-רעיון

מאחר שבדרך כלל משמשים לעיצוב מתכנני פגישות בגודל מסוים, אביזרי פילוספקס כאלה להדפסה מותאמים בדרך כלל למידות אלה. עם זאת, אתה יכול גם לשחק עם גודל התוספות לקישוט לוח השנה של פילופקס. כך שמפריד הפילופקס יכול להיות גם קטן יותר מדפי המארגן. קישוטים מוכנים עבור Filofax הם אופציה טובה, במיוחד למתחילים.

רעיונות לפילופקסים – סוגי הפקדות נוספים

אביזרי פילופקסים עמוד ראש-נושא-שמחים-צבעים-תמונות-תמונות

תוכל גם להפעיל את המארגן עם דף שער. מה שמכונה לוח המחוונים הוא, כביכול, המבוא ללוח השנה שלך. שם משתמשים בדימויים או תמונות המייצגים את נושא היומן באופן כללי. אתה יכול גם לבחור עיצוב ניטרלי. העיקר שהעמוד הראשי כאביזר פילוספקס מכניס אותך למצב רוח טוב.

סימניה כמפריד

אביזרים לפילופקסים סימניה-עשה זאת בעצמך-רעיונות-טבעת עיצוב

סימניות הן מרכיב נוסף בארגון המארגן. הם נועדו בעיקר לסמן את היום הנוכחי או השבוע הנוכחי במתכנן כך שתוכל למצוא אותם בתנועה אחת בלבד. עיצוב הסימניות יכול להתבצע בדרכים שונות לאין שיעור. אביזר פילופקס זה הוא שוב אלמנט אינדיבידואלי שצריך לתת לו מספיק זמן. אחרי הכל, ראו זאת לרוב!

הכינו פילופקס בעצמכם – התעסקו עם מהדקי נייר

אביזרי פילופקסים קישוט-רעיונות-לבד-חיות-מהדקים-סימניות-ינשוף-שועל-קיפוד

אינך יכול לעצב את המחלקים הללו כיום מתוך נייר בלבד. מהדקים מתאימים גם למטרה זו. לדוגמה, הדבק קשתות או דמויות אחרות לאטבי נייר והשתמש בהן לסימון דפים ספציפיים. זה גם קל מאוד לעבוד עם לבד. אתה יכול להשתמש בו לייצור חיות כאלה לאביזרי פילופקס.

לוח שנה פילופקס מעוצב יפה

אביזרי פילופקסים דקורטיביים-דמויות-סימניות-מהדקים-עשה זאת בעצמך

הדבר הגדול בסימניות כאלה הוא שניתן עדיין לראות אותן כשהארגן נעול. כי המוטיבים מביטים מלמעלה וגם הופכים את לוח השנה לאטרקטיבי מאוד מבחוץ. ניתן לחבר את אביזר הפילופקס הזה לראש הדף, אך גם לצד. השתמש בהם כדי לסמן קטגוריות שונות ולמצוא אותן מהר יותר. כל מוטיב מייצג אז דף ספציפי.

צור מהדקי נייר בעצמך

פילוספקס-אביזרים-מהדקים-כיפוף-קישוט-צורת לב-צהוב

עם זאת, לא בהכרח צריך להשתמש באטבי נייר בצורתם המקורית. החוט הדק יכול להיות כפוף להפליא לכל צורה אחרת, כמו הלב האוהד הזה. זה גם נחמד שאטבי הנייר זמינים בצבעים שונים ואפילו עם דוגמאות, כך שאביזרי פילופקס מוסיפים הרבה צבעים בהירים.

מקשטים בעזרת וואשי טייפ

פילוספקס-אביזרים-וואשי טייפ-דוגמאות-מוטיבים-טכנולוגיה פשוטה-לוח שנה-קישוט

סרט וואשי הוא בעצם סרט דבק שהוא מאוד פופולרי בעבודת יד. הוא שונה מהדבק רגיל בכך שניתן להסיר אותו שוב בקלות ומצויד בדוגמאות ומוטיבים יפים. אביזר פילופקס זה מאפשר עיצוב מהיר וקל של יומנים.

פילופקס DIY – עבודות יד עם רצועות הדבקה

פילופקס-אביזרים-עבודת יד-רעיון-לבבות-וואשי-טייפ-קישוט

בעזרת הוואשי טייפ כאביזר פילופקס, תוכלו להפוך את שולי הדפים ליפים ולהגדיר גבולות. הוא מושלם גם להדבקת תמונות או תמונות בלוח השנה בצורה מעניינת. לאחר מכן הקלטת משמשת כמסגרת יפה. הדבק את הרצועות במקביל או באופן לא סדיר לתוך הספר, צור תבניות אלכסוניות או מצא משהו מאוד אינדיבידואלי.

שרשרת דגלון כרעיון קישוט

פילוספקס-אביזרים-דגל-שרשרת-עשה זאת בעצמך-חוט-וואשי-טייפ-הוראות קלות

שרשרת הדגלונים הזו היא גם מקורית מאוד ותוכלו להכין אותה בקלות מחוט ומוושי טייפ. כמה פיסות קלטת נעטפות בפשטות והמחרוזת עטופה ומודבקת זו לזו. לאחר מכן, חותכים לתוכם בעזרת מספריים כך שיקבלו קוצים. ניתן גם לחתוך צורה משולשת. כבר יצרת קישוט יפה מאביזרי פילופקס.

פתקים דביקים לעצמם

פילוספקס-אביזרים-דביקים-פתקים-דביקים-דביקים-דביקים-פתקים-צבעוניים

פתקים דביקים כבר לא משעממים כמו פעם. הם זמינים במגוון רחב של צבעים, צורות וגדלים. זה הופך אותם ללוכד עיניים יפה בעצמם. אתה יכול גם לעבוד מהר מאוד עם הפתקים הדביקים כאביזרים לפילופקס. מכיוון שהדבק כבר קיים, הם פשוט מודבקים למקום הרצוי. וכאשר כבר אין צורך בחתיכת הנייר, ניתן להסיר אותה שוב בקלות מבלי להרוס את הנייר שעל הדף.

עוזר מהיר לפילופקס

פילוספקס-אביזרים-פנקסים-פרקט-נייר-התעסקות-יומנים

הם גם נוחים אם אתה לא מרוצה מעיצוב מסוים ורוצה להסתיר אותו. אתה יכול בקלות להסתיר טעויות בעזרת אביזרי פילוסייקס אלה ולעצב אותן מחדש בצורה זו. אם אתה רוצה למשוך תשומת לב לפגישה חשובה במיוחד, תוכל לעשות זאת היטב במיוחד עם פתקים דביקים, מכיוון שהם מיד מושכים את העין.

שידור פילוס עם מדבקה

פילופקס-אביזרים-רעיונות-מהדקים-מדבקות-קישוט-פילופקס-סקראפ

גם אין להמעיט במדבקות. עם כל המבחר העצום, תוכלו למצוא במהירות את המוטיבים המתאימים למתכנן שלכם. שים מבטאים נושאים פה ושם והפוך את הדפים האישיים לנעימים ועליזים יותר בצורה זו. אולי יש לך אביזרים כאלה של פילופקסים שכבים איפשהו מילדותך. לאחר מכן נצל את אלה שאתה משייך לזיכרונות נעימים.

בול לפילופקס

פילוספקס-אביזרים-חותמת-מתעסקים-מייצרים-פקק-תפוחי אדמה-קקטוס

בין אם הם חותמות גדולות או קטנות, הן מושלמות לקישוט פילופקס וקלות לשימוש. אתה יכול לקנות חותמות כאביזרי פילופקס או אפילו להכין אותן בעצמך ולהשתמש בהן לעיצוב כל דף. ניתן גם לקשט שיבוצים ולהפוך אותם למעניינים יותר בדרך זו. זה דומה לשבלונות. מפיות תחרה הן שבלונות נפלאות שניתן להשתמש בהן כדי ליצור דפוסים מעניינים.

איך עובד פילופקס – מעטפות קטנות

פילוספקס-אביזרים-תיק-פרקטי-התעסקות-מתזמן-עיצוב

אם הפילופקס נועד כמתנה, תוכלו לצייד אותו במעטפות קטנות בהן מוסתרים כל הודעה, אותיות קטנות או תמונות. את המעטפה ניתן להדביק לכל צד או להשתמש כמחיצה. במקום מעטפות, תיקים קטנים מתאימים גם כאביזרי פילופקס.

מעטפות עם נייר

פילוספקס-אביזרים-מעטפה-מסר-מתנה-רעיונות-עשה-זאת-בעצמך-טינקר-לבבות

למעלה אתה יכול לראות רעיון כיצד תוכל לקפל את נייר האותיות למעטפה לצורת לב מעניינת. זה נותן להודעות או להערות שלך קסם מעניין במיוחד. אתה יכול להשתמש בכל אביזר פילוספקס לעיצוב הנייר או המעטפות. עטים צבעוניים, הזמינים במגוון צבעים, הם שימושיים מאוד.

עיצוב מעטפת המתכנן

פילוספקס-אביזרים-דף-ראש-עיצוב-לב-זהב-נקודות-סטנסיל

החלק החיצוני של לוח הפגישות יכול להיות מעוצב להפליא עם אדינג. חשוב שתשתמש באמת בעט חסין כתמים. לחלופין, תוכלו לכסות את לוח השנה בנייר או בד ולאחר מכן לתייג, לצבוע ולהדביק אותו. כל מה שאתה צריך ללב למעלה הוא שבלונה וסמן זהוב שבעזרתם תוכל ליצור נקודות. כמעט כל דבר שתוכל לחשוב עליו מתאים כאביזר פילופקס.