עיטור חלון עם סמן גיר בצבע ירוק לצמחים מחלון חלון

טרנד חדש מתפשט בבתיהם של רבים והופך להיות יותר ויותר מדבק. סמני הגיר, שכיום פופולריים יותר ויותר ומשמשים לקישוט חלונות החלון, הם ממש פרקטיים. אם עד כה השתמשת בהם רק ללוחות או אם כבר ראית תמונות חלון יפות ומתלהב מהן, הגיע הזמן שתעז להיכנס לקישוט האמנות והחדר המקורי הזה ותתן לדמיון ולכישרון להשתולל. לא אמנותי ומודאג ציורי החלון שלך ייראו מגוחכים? אל תדאג מזה! כי מצד אחד אתה לא צריך לצייר שום דבר מסובך ומצד שני יש לנו כמה טיפים עבורך שבעזרתם מובטח לך ליצור קישוט חלון עם סמן גיר בו תתגאה. ישנן גם תבניות רבות של סמן גיר למגוון הזדמנויות בהן אתה יכול להשתמש כדי לעזור לך פשוט על ידי הדפסתן. ריכזנו עבורכם כמה גרסאות נחמדות.

סמני גיר מגיעים בצבעים שונים

אגב, יש לך צבעים שונים לבחירה, כך שלא רק תוכל לצייר תמונות לבנות קלאסיות על חלונית החלון, אלא גם מוטיבים צבעוניים. ניתן לעצב כל תמונת חלון בהתאמה לעונה: צבעים עזים כמו ורוד, אדום, ירוק, סגול או צהוב למוטיבים אביביים או תמונות קיציות, ניואנסים חמים כמו כתום, צהוב, אדום, בורדו ודומים לתמונות חלון שיתאימו לסתיו וכחול או לבן לחורף הן רק כמה מהאפשרויות. ניתן להשיג בחנויות סטים מעשיים לסמני גיר עם מספר צבעים.

צייר בעצמך קישוטי חלונות בעזרת סמן גיר – טיפים מועילים

עיטור חלון רומנטי עם טוש גיר לגינות חורף או לאזורי כניסה

אם תרצה לצייר קישוט חלון ביד חופשית בעזרת סמן גיר, עליך להירגע ולצאת מספיק זמן. כמובן שזה נכון במיוחד אם אתה בדרך כלל לא מצייר או מצייר. מכיוון שציור על זכוכית נראה הרבה יותר מעניין מאשר על נייר קלאסי, אין זה פלא שכולם רוצים לנסות את זה. בנוסף, ניתן למחוק בקלות שוב טעויות, וזה אפילו יותר מניע. להלן מספר עצות מועילות שיקלו על קבלת קישוטי חלונות יפים עם סמני גיר:

קישוט חלון עם טושים של גיר לילדים ומבוגרים הרבה כיף

1. בחר את הנושא

ציור על החלון ממש כיף. זה יכול לקרות שאתה נסחף. עדיף לבחור נושא או עיצוב ולהיצמד אליו. כך, התמונה הסופית לא הופכת מבולגנת מדי. זה עוזר אם תשרטט משהו על נייר לפני כן ותדבק בתמונה הזו.

2. אל תעשה את זה מסובך מדי

סביר להניח שכבר ראית תמונות שונות ומורכבות ביותר כקישוטי חלונות עם סמנים של גיר או שגלשת באינטרנט. ואתה בטוח שהתאהבת באחד כזה ואתה באמת רוצה לעשות את זה. עם זאת, אם אתה חדש בציור, ייתכן שתרצה להתרחק מתמונות קשות. בסופו של דבר, תסכים שתמונת חלון פשוטה ויפה עדיפה בהרבה על תמונה מסובכת שנכשלה.

אפילו מתחילים יכולים לצייר תמונות חלון יפות עם סמני גיר

3. צייר תמונה קשה

יש אנשים שמעדיפים לצייר את תמונות החלון בצד החיצוני של החלון, מה שכמובן אינו מהווה בעיה בפני עצמה. אך ככל שסמני הגיר יהיו עמידים בפני מזג אוויר, הם לא יחזיקו מעמד זמן רב כנגד גשם ולחות. מסיבה זו, החלק הפנימי של החלון הוא ה”בד “הטוב יותר. במקרה של רישומים פשוטים, אין זו בעיה גם בכיוון. זה רק הופך להיות מסובך יותר כשרוצים להוסיף אותיות וזה צריך להיות קריא מבחוץ. אז אתה צריך לכתוב אותם להיפך. אם הכיתוב נועד עבורך במקום זאת, כתוב עליו כרגיל.

הרביעי. כתוב לאחור

נחזור לאותיות. אלה מתקשים מעט יותר, במיוחד אם אינך משתמש בתבניות לסימון גיר. כדי למנוע ניגוב ושכתוב מתמיד, אתה יכול לעשות לעצמך טובה ופשוט ליצור תבנית בעצמך על ידי כתיבה ועיצוב האותיות בדרך כלל על דף נייר ולאחר מכן באמצעות הגיליון לעזרה. תוכל לברר כיצד בדיוק להלן.

ניתן להסיר את עיטור החלון בעזרת סמן גיר בעזרת מים

5. בדוק את יצירות האמנות באופן קבוע

כבר הזכרנו שאתה נסחף במהירות עם הפעילות הנעימה הזו. לכן, עליך גם לוודא שאתה לוקח הפסקות קבועות לצורך בדיקות. בכך אנו מתכוונים שתמיד אתה מסתכל על עבודתך מהצד השני של החלון במרווחי זמן מסוימים, כי מה שנראה מושלם עליך לא יכול להיות כל כך יפה בצד השני. וזה יהיה מעצבן אם תשקיע הרבה זמן בעיטור החלון שלך עם סמנים של גיר רק כדי לגלות בסופו של דבר שאתה צריך להתחיל מחדש מההתחלה..

השתמש בתבניות זנגל לקישוט חלון עם סמנים גיר

השישי. יש מים ומגבת בהישג יד

שני הדברים האלה הם ה”מחקים “שלך. אם טעיתם, פשוט הרטיבו פינה של סמרטוט ופשוט נגבו את האזור על החלון יבש שוב בפינה יבשה. אגב, אין לך מה לדאוג שהבד יהיה בצבע בלתי הפיך בתהליך. מכיוון שסימני הגיר מבוססים על מים, ניתן לשטוף אותם בקלות ולא לפגוע במכונת הכביסה.

השביעי. להתאמן, להתאמן, להתאמן

תרגול יוצר אדונים! אז אל תתייאש אם זה לא מסתדר כמו שאתה רוצה בפעם הראשונה. לפעמים פשוט צריך להתרגל לכלים המשמשים, במקרה זה את סמנים הגיר. התחל עם מוטיבים קטנים יותר עד שתבין את זה והעיז בהדרגה לעבוד על מוטיבים מסובכים יותר לקישוטי חלונות עם סמני גיר..

השתמש בתבניות סמן גיר עבור חלונות

עיטור חלון רוסי עם טוש גיר עם מטריושקה בצבעים עזים

תבניות הן כמובן הגרסה המושלמת למי שאין לו כישרון ליצירות אמנות ורישומים מסובכים. בצורה נוחה, אתה יכול פשוט לקנות תיקיית תבניות לקישוט החלון בעזרת סמן הגיר. אפשרות נוספת היא להרכיב תיק משלך מכל התבניות לקישוט החלון בעזרת סמני גיר אותם אתה מדפיס לאורך זמן. כמובן, אתה יכול גם לשים שם תבניות ורישומים משלך. תבניות סמן גיר זמינות למגוון רחב של נושאים ומוטיבים ולכן ניתן להשתמש בהן לכל אירוע. תמונות פשוטות בשחור -לבן המשמשות לצביעה נהדרות גם הן. אז זה לא כל כך קשה למצוא משהו שמתאים לך.

צייר קקטוסים וצמחים אחרים על החלונות

אופן השימוש בתבניות?

אם מצאת תבנית והדפסת אותה או יצרת בעצמך, כל שעליך לעשות הוא להצמיד אותה לחלון בעזרת נייר דבק (אם אתה מצייר את עיטור החלון בעזרת סמן גיר מבפנים, התמונה תצורף אל החלק החיצוני של החלון). עכשיו רק צייר את הקווים ותהיה לך תמונת חלון מהירה וקלה. זה גם מעשי שתוכל לצרף את דף הנייר הפוך במראה, שהוא שימושי במיוחד לאותיות ומקל מאוד על העבודה..

תמונות חלון עם סמני גיר פופולריות גם בחנויות ובחנויות

טיפים וטריקים לקישוט חלונות עם סמני גיר

רעיון לקישוט חלונות עם סמן גיר - בניין לעיר

תן לדמיון שלך להשתולל לתמונות חלון גיר

קישוט חלון עם סמן גיר – הדפס תבניות בחינם

עיטור חלונות עם סמן גיר יכול לשמש אפילו כמסך פרטיות

כדי להקל על החיפוש, ריכזנו עבורכם כמה תבניות נחמדות לקישוט חלון עם סמני גיר מהם תוכלו לבחור את המועדפים עליכם. כך תוכלו להתחיל לקשט את חלונות החלון מיד. פשוט תדפיס את התמונות! אם אין לך מדפסת, תוכל גם להשתמש בטריק: פתח את התמונה והחזק או הצמיד דף נייר לצג. עכשיו אתה יכול להתאים את המוטיב בקלות. היזהר לא להפעיל לחץ רב מדי כדי להימנע מפגיעה במסך. כמו כן, הימנע מעטים שיורדים לדימום על מנת לא להכתים את המסך.

תבניות מנדלה לעיצוב חלון יפהפה עם סמני גיר

רעיון לאביב או ליום האהבה - תבנית עם עץ, שורשים ואוהבים

זר פרחים יפה כתבנית לחלון באביב, בקיץ ובסתיו

תמונה משוכללת ויפה לצבע החלון

רעיונות, תבניות וטיפים - כוכבים בצורות שונות

השתמש בתבנית זו כדי לבחור נוצות כקישוטי חלונות מרעיונות שונים

לב להעביר על החלון או לצבוע

רעיונות פשוטים לקישוט חלון עם סמן גיר - שמש וענן

צייר פרפר על החלון

עץ חשוף כתבנית להתאמה אישית של הכתר בעזרת סמן גיר

שושן פשוט כתבנית למתחילים

פשוט החלף את תבנית הציפור בדיסק

אי קטן עם עצי דקל יוצר אווירה של חג

השתמש באגרטל עם זר פרחים כתמונת חלון לאביב או לקיץ

תבנית לחתול מקורי לצייר עם סמן גיר

לב רומנטי עשוי ורדים כתבנית לקישוט החלון עם סמן גיר