נורה כמנורה צבע-צבעוני-כבל-דקורטיבי-התעסקות-ריהוט-ריהוט

אם אתה לא רוצה לפספס את המראה המינימליסטי בבית שלך, אתה יכול להשתמש בטרנד מיוחד לעיצוב הפנים. אנו מתכוונים לנורות התליון האופנתיות שאינן מעוטרות בעיצוב משוכלל או אהיל מיוחד, אלא פשוט מורכבות מנורה. הרעיון של נורה כמנורה מאוד עולה והוא מושלם כפרויקט עשה זאת בעצמך שאפילו מתחילים יכולים לחקות בקלות. היום נסביר כיצד ונראה לכם כמה רעיונות עיצוביים מקוריים.

נורה כמנורה לתאורה פשוטה

נורה כחוט מנורה-קישוט-צבע-טבעות-שקע-לבן

מנורת ליבון היא רעיון מצוין אם אתם מחפשים תאורה מקורית שהיא גם משתלמת מאוד. בנוסף, ניתן לתקן כל מנורה ולתבל אותה בנפרד בחומרים אחרים, לא פחות יקרים. בדוגמה זו של נורה כמנורה, פשוט השתמשו בחוט צבעוני כדי לגעת בצבע השקע הלבן.

נורה כמנורה – חומרים פשוטים

נורה כחומרי מנורה-שקע-כבל-בד-נורה-תליון

אם אתה רוצה לייצר מנורה נורה, אתה צריך כמה חומרים, שגם הם מאוד זולים להשיג. תזדקק לכל כבל. ניתן לבחור זאת בשחור או הלבן הקלאסי, אך גם בעל צבע בהיר. אתה גם צריך לקנות תקע ונורה ולקבל שקע לנורה.

מנורת נורות כפרויקט DIY

נורה כמנורה מינימליסטי-דיי-פשוט-קישוט שולחן אוכל

השתמש רק בנורה אחת כמנורה או שלב כמה יחד כדי לקבל עיצוב כזה. כל הכבלים מופצים לכיוונים שונים על מנת להאיר בצורה כזו את שולחן האוכל כולו. זוהי חלופה זולה לנברשת ומושלמת בכל הנוגע להאיר באר גדולה יותר.

מנורה בצורת נורה – רעיון מצוין לתאורה

נורה כמנורה ליד המיטה מנורה-רעיון-תלייה-צד שולחן

מנורה תלויה עם נורה אידיאלית גם כמנורת ליד המיטה. המנורה יכולה לתלות ישר למטה או, כמו כאן, להצמיד לכל אלמנט מעוצב עשוי עץ. זה גם נותן לך קישוט קיר יפה שאתה יכול לצייר כרצונך. חומרים אחרים כגון מתכת או פלסטיק מתאימים גם אם אתה רוצה להתהדר בנורה כמנורה.

קבוצת נורות

נורה-מנורה-קבוצה-כבל-שקע-קנה-תאורה

כדי לעזור לקבוצה קטנה יותר של נורות יחד, אתה יכול לקשור את הכבלים יחד בקשר. זה נראה יותר מקורי. הנורה כמנורה יכולה להיות באותו גובה או לקזז. זה תלוי לגמרי בטעם שלך. אתה יכול להפיץ כמה קבוצות כאלה במקומות שונים בחדר.

נורה כמנורת לד

נורה-מנורה-לד-מודרנית-צבעונית-כבל-ארון ליד המיטה

הרעיון של הנורה כמנורה יכול להיראות מודרני במיוחד אם תבחרו בכבל ושקע צבעוני ותשלבו אותו עם נורת לד. בדרך זו, אתה גם מפחית את עלויות האנרגיה במקביל. כבלים צבעוניים נראים אטרקטיביים מאוד בקבוצות. דוגמה מצוינת היא תמונת השער שלנו. אתה יכול להשתמש ברעיון לעיצוב חדר הילדים.

השתמש בנורה גדולה כמנורה

נורה-מנורה-גדולה-מודרנית-שחור-לבן-מטבח-סקנדינבי

גם הנורה הענקית כמנורה פופולרית מאוד. פחות נורות מציעות יותר אור מאשר במקרה של הגודל הרגיל. במיוחד הפנים המודרני יכול שוב להיות מצויד בנורה כזו כמו מנורה. אנו מוצאים סידור זה של מטבח בשחור -לבן עם פינת אוכל, שעבורו נבחרו הנורות הגדולות, מתאים מאוד.

מקשטים את השקע

נורה-מנורה-טבעות-קישוט-קישוט-צבעים-מראות-מראות

אם הגרסה הרגילה משעממת מדי עבורך, תוכל גם לתבל אותה. באופן עקרוני, אתה יכול לתת לדמיון שלך להשתולל. בתמונה למעלה, מיושם רעיון מעניין במיוחד. על המסגרת הונחו טבעות וילון. אלה יכולים אפילו להיות צבועים בצבע כדי לגרום להם להיראות מעניינים במיוחד.

רעיון שנוצר מהרבה נורות

נורה-מנורה-זוהר-השראה-עשה זאת בעצמך-צבע זהב

אם המנורה לא רק אמורה להאיר, אלא גם להיראות ממש מעולה ובעיקר למשוך תשומת לב, גרסאות הקבוצות כנראה מתאימות ביותר. בנוסף, לא רק לבחור צורה אחת של הנורה כמנורה, אלא לשלב עיצובים שונים. ניתן לצבוע גם חלק מהאגסים. אבל השאירו מספיק אגסים צלולים שיכולים עדיין לספק אור.

גרסת רטרו

נורה-מנורה-נחושת-שקע-הוביל-תאורה לחדר שינה-ראש המיטה-עץ

דרך נוספת לשים את המסגרת באור הזרקורים היא להשתמש במסגרת רטרו. עיצוב המתכת הזה, למשל, מאוד אטרקטיבי. לנחושת או לפליז יש מראה נוסטלגי ומתאימים מאוד אם אתה רוצה להכין נורה כמנורה בעצמך. העיצוב צריך להתאים גם לשאר חלקי הפנים.

נורה כמנורה עם כבל בד

נורה-מנורה-תליון-מנורה-חדר שינה-קישוט-עשה זאת בעצמך-עץ

מנורת קריאה בחדר השינה היא פרקטית ומתאימה במיוחד כתאורה אם היא לא מונחת כרגיל על ארון המיטה, אלא תלויה מעל המיטה. במקרה זה עדיף מנורה עם מתג משלה או עם תקע שניתן לשלוף. אם הנורה יוצאת ישר מהתקרה כמנורה, אתה צריך לקום כל פעם כדי לכבות אותה.

רעיון למטבח

נורה-מנורה-מטבח-לבנות-אוכל-שולחן-מנורה-לוח-אגס-קיזוז

בין אם כתאורה דקורטיבית לשולחן האוכל או לאי המטבח, רעיון זה הוא לא רק פרקטי אלא גם יעיל. אתה צריך כמה נורות, כבלים, ארגזי חיבור, שקעים, שרשראות או חוט עמיד, עפעפיים וכל אורך לוח, כך שתוכל ליישם רעיון זה לנורות כמנורה..

הוראות למנורת DIY

מנורה-מנורה-הוראות-לוח-עץ-קידוח-פשוט-שחור-כבל

בעזרת מקדחה מקדחים את החורים עבור הכבלים בלוח. אתה בוחר את התבנית והמרווח עבור כל נורה כמנורה.דוגמה נבחרה דוגמת זיגזג. לאחר מכן תקן את קופסאות החיבור בצד הבלתי נראה מאוחר יותר של לוח העץ וחבר את הכבלים. חבר את העפעפיים לשרשראות משני צידי הלוח. השחילו את הכבלים דרך החורים וחברו אותם לשקעים. כעת חבר את המנורה לתקרה. הברג את הנורות לתוך השקע ולאחר מכן משוך בכבלים כדי לקבל את האורך הרצוי. קשרו את הכבלים העודפים יחד על הלוח כך שלא יפריעו ולא יראו אותם.

בית למנורה

נורה-מנורה-עץ-מסגרת-בנייה-מודרנית-טרנד-תאורה

במקרה כזה אתה מקבל לוכד עיניים מעניין וזה גם לא קשה לחקות. אתה צריך רק ארבעה לוחות בכל אורך ואורך, אותם תוכל גם לחתוך לפי מידה בחנות לחומרי בניין. אחד הלוחות מקבל חור לכבל ויש לך גרסה מקורית לנורה כמנורה.

רעיון לניתוק

נורה-כמנורה-כחול-כבל-וינטג '-קיר-עץ-מנורת הנגל

כפי שכבר צוין, ניתן לחבר את הנורה כמנורה לקיר בדרכים שונות, או לתלות אותה. אתה יכול לעצב את הקרס בעצמך או לקנות אותו מוכן. ווי מעילים ישנים וחדשים מתאימים. אתה מוזמן להשתמש בידיות ארונות או פריטים אחרים שעולים לך לראש.

מנורת ליבון עם צינור פליז או נחושת

מנורת מנורה-וינטאג '-פליז-צינור-מעמד-מנורת קיר

אתה יכול ליצור מנורות וינטג ‘יעילות באמצעות צינורות מתכת. באופן עקרוני, המנורה מיוצרת באותו אופן כמו הגרסאות ללא צינור, אלא שהכבל נמשך דרך הצינור. בעזרת צינורות ניתן ליצור מגוון רחב של צורות. אם אתה מחבר את הנורות כמנורות על הקיר, כפי שמוצג כאן, או על התקרה או בונה מנורת שולחן עם מעמד עשוי צינורות, תלוי בך בלבד.

שקע עם מתג משיכה

מנורה-מנורה-וינטג '-שרשרת-מתג-אדיסון-אדום-כבל-טקסטיל

זה נהיה רטרו במיוחד אם אתה משתמש בשקע עם מתג משיכה לנורה כמנורה. רעיון זה הוא גם יתרון אם אתה מכין את המנורה הנ”ל מעל המיטה בעצמך ואינך רוצה לחבר מתג ניכר לכבל. כבל מבד מתאים במיוחד להוספת נגיעות למראה הרטרו. אבל כבל פלסטיק קלאסי מתאים גם הוא.

רעיון מקורי לתאורה – נורה כמנורה

מנורה-מנורה-אדיסון-עיצוב-ריהוט-התעסקות-הוראות פשוטות

מכיוון שהנורה כמנורה היא רעיון מקורי בפני עצמו, אתה מוזמן להרחיב אותו עם רעיונות מקוריים אחרים. אתה יכול לעשות שימוש חוזר בדברים ישנים לעיצוב, כמו בדוגמה זו עם אלמנטים של מדף קיר. הנורה יכולה להיות בכל צורה וניתן להחליף אותה מעת לעת בכדי לספק שינוי.

הזז מנורות

נורה-מנורה-שולחן אוכל-רעיון-תעשייתי-צינורות-נחושת

אם כבלי המנורה נמצאים במקום לא נוח בתקרה, אתה יכול להשתמש ברעיון של הנורה כמנורה להזיז אותה. שוב, השתמש בלוח שתוכל לצייד בצינורות. כבלי המנורה מחוברים כעת לאלו שבתקרה ואז כרוכים סביב הצינור. אם אתה רוצה תאורה ישירה מעל שולחן האוכל, למרות שזה קצת יותר רחוק, זה הפתרון.

מסגרת למנורות

נורה-מנורה-קישוט-רעיון-כיסא-עץ-אדיסון-עיצוב

במקום לקנות או להכין אהיל, תוכלו להכין כל מסגרת שתרצו. כבר הצגנו בפניך את גרסת החוט למעלה. אבל הרעיון הזה עשוי עץ הוא גם אטרקטיבי מאוד. אלמנטים מעוקלים של כסאות ישנים או חפצים אחרים מתאימים היטב להמציא משהו. הרעיונות לנורה כמנורה הם רק השראה וניתנים לשינוי או הרחבה לפי הצורך.