לייפות רהיטים עם עלה זהב - שידה שחורה עם מבטאי זהב

זה נהיה יותר ויותר פופולרי לתבל ולייפות רהיטים ישנים במקום פשוט לזרוק אותם. ולמעשה, רהיטים תוצרת בית כאלה טובים בהרבה מהרכוש החדש וגם הרבה יותר זולים. די בנפרד מהעובדה שאחרי פרויקט ה- DIY תרגישו שבאמת קניתם רהיט חדש, גם אתם תתפרצו מגאווה ובקושי יכולים לחכות להראות לכולם את העבודה שלכם. ישנן דרכים רבות ושונות לשדרג ארונות, שולחנות, כסאות, שידות ורהיטים אחרים. היום ברצוננו להציג בפניכם את הגרסה עם עלה זהב ולהסביר לכם כיצד תוכלו לייפות רהיטים בעזרת חומר פשוט אך יפה זה.

ריהוט מייפה עם עלה זהב ולכה חדשה בכל צבע

רהיטי וינטאג ‘ישנים במיוחד נראים יפים ובעיקר אותנטיים עם מבטא עלה זהב. מכיוון שבעת קודמת לא היה נדיר שהאצולה לקשט רהיטים ודברים אחרים בזהב, רהיטי הזהב תוצרת עצמית נראים כאילו הם באמת מגיעים מעידן אחר וכאילו הצבעים פשוט התקלפו במשך מאות שנים. עם זאת, רהיטים מודרניים יותר מתאימים באופן מושלם גם לעיצוב מסוג זה. לפני שאתה מחליט לזרוק רהיטים ישנים, נסה את הטכנולוגיה שברצוננו להציג בפניך. רוב הסיכויים שתתאהב שוב לאחר שתייפה את הרהיטים שלך. ומה יש לך מה להפסיד? אם בסופו של דבר אתה לא אוהב את זה, אתה תמיד יכול לזרוק את היצירה הישנה.

לקשט רהיטים בעלה זהב

צבעים אקזוטיים וטרופיים לריהוט עלה הזהב לפנים בסגנון חוף

מכיוון שאתה צריך קצת תרגול כדי להשתמש עלה זהב בהצלחה, אנו ממליצים לך לא לנסות את הטכניקה על הרהיט הנבחר, אלא להתנסות במקומות אחרים תחילה. אתה יכול להשתמש ברהיטים חסרי תועלת אחרים או לוח פשוט לשם כך. אבל נסה למצוא אלמנט בעל משטח הדומה לרהיט האמיתי שאתה רוצה לתבל. כי על משטח חלק ולכה, למשל, הוא עובד אחרת מאשר על משטח לא אחיד ומחוספס. ברגע שאתה מקבל את העניין, אתה יכול לייפות כל רהיט אחר וליצור ריהוט עלה זהב ייחודי.

מתבלים ריהוט ישן – הוראות עם עלה זהב

מרחו דבק על פני השטח של הרהיטים

אם אתה רוצה לשדרג רהיטים על ידי עיבוד עלה זהב, אתה צריך, כמובן, עלה זהב. אבל יש צורך גם בדבק מיוחד. זה משמש לתיקון עלה הזהב על הרהיטים. אתה צריך גם לקבל מברשת רחבה. בעזרת מברשת שנייה תוכל להחליק את הזהב טוב יותר. אם יש לך את הדברים האלה, אתה יכול גם לתבל ארונות ישנים או לייפות רהיטים אחרים. עשה זאת בפעם הראשונה, כפי שאמרתי, נסה קודם כל דבר אחר. דלת ארון נהדרת.

השתמש עלה זהב לקישוט הרהיט

תחשוב היכן תרצה את עלה הזהב. לאחר מכן צפו את האזורים הללו בדבק. הניחו לו להתייבש זמן מה עד שהוא דביק אך לא יבש לגמרי. לאחר מכן מניחים למעלה את עלה הזהב, ולאחר מכן מחליקים אותו יפה עם מברשת יבשה או בעזרת האצבעות. כמובן שניתן להשתמש בזהב גם ליצירת משטח מחוספס יותר. פשוט התנסה קצת מראש כדי לראות מה אפשרי. כעת הניחו לדף הזהב או לדבק להתייבש לחלוטין.

הוראות עשה זאת בעצמך לבדיקה על דלת ארון ישנה

אם תרצה, תוכל גם לאטום את עלה הזהב בלכה לאחר שתייפה את הרהיטים. זה יתרון במיוחד אם משתמשים ברהיט ולחץ אותו לעתים קרובות. ללא לכה, המשטח רגיש יותר. עם זאת, רבים מאמינים שברק הזהב נרטיב על ידי לכה. מסיבה זו, עליך פשוט להחליט בעצמך מה אתה אוהב יותר. תוכל גם לנסות זאת על רכיב התרגול שלך.

לייפות רהיטים חדשים וישנים

ריהוט איקאה מעוטר בעלה זהב - ארון מיטה מודרני בצבעי כחול ולבן

אם אתם לא רק רוצים להדגיש מבטאים, אלא גם רוצים לצבוע מחדש את הרהיט לגמרי, כדאי להתחיל איתו ולאחר מכן למרוח את עלה הזהב בסוף. בדוגמה זו נבחר ארון שחור. זה נתון תחילה בצבע בסיס לבן ולאחר מכן כמה הדגשות בצבע כחול-אפור, המיושמות ברגע שהצבע הלבן התייבש. אם אתה גם רוצה להשתמש במספר צבעים, נסה ליצור מעברים אחידים למדי. זה לא חייב להיות מושלם, מכיוון שתדביק מעליו את עלה הזהב.

ריהוט יפהפה בעלה זהב - הוראות למתחילים

כמובן, אם אתה רוצה להתעסק עם עלה זהב, לא רק ריהוט ישן ניתן לבחור. חלקים חדשים מעוטרים לעתים קרובות גם בדרך זו. תוכלו גם לייפות בין השאר רהיטי איקאה. הדוגמה עם ארון המיטה היא דגם מאיקאה.

לייפות שולחן מיטה עם עלה זהב וצבע חדש

ארונות חיפוי – רעיונות לעיצוב רהיטים

קישט רהיטי וינטאג 'עם עלה זהב - רעיון עם תכלת בנזין ומראה תואמת

כמובן שלבן לא חייב להיות הצבע העיקרי. כל הצבעים האחרים אפשריים גם כן, כפי שניתן לראות מהדוגמאות הרבות שלנו. אם אדום, ורוד, כחול או שחור לא משנה, כי התוצאה תראה נהדר עם כל צבע. אפקטים של אומברה מעניינים במיוחד. נסה להשתמש בצבעים בעת עיטור הרהיטים בעלה זהב שיתאים וישלים את שאר העיצוב שלך בצורה מושלמת.

הוראות יצירה בעלה זהב לרהיטים יפים

אם אתה משתמש בעלה הזהב למלאכת יד, אתה יכול להשתמש בו בדרכים רבות ושונות. לדוגמה, במקום לעצב אזורים חלקים של הארונות כמו עם הרעיונות שלמעלה, אתה יכול גם להדגיש קישוטים ועיטורים עם עלה הזהב, אם יש כאלה. ריהוט וינטאג ‘בפרט מצויד בדרך כלל באלמנטים כאלה.

לייפות דלתות ארונות בזהב וליצור מסגרת כהה

במקום להשתמש במבטא, עלה זהב יכול לשמש גם כצבע העיקרי בעת קישוט רהיטים. בעוד עלה הזהב משמש בדרך כלל ליצירת מראה שיק עלוב, אתה יכול גם פשוט לרכוש יותר עלה זהב ולכסות בעזרתו את כל הרהיט. או שתוכל לתת לצבע המקורי להציץ לכאן ולכאן, כמו בדוגמה למעלה, שם דלתות הארון עשויות כולן זהב ובסיס השידה שמר על צבען המקורי.

לייפות רהיטים שונים

עיטור נחמד עם אלמנטים זהובים לשולחן צד וינטג '

כמובן שאפשר גם לתבל כל רהיט אחר. שולחן פשוט יכול להיות מושך עיניים מיוחד אם אתה מדגיש את משטח השולחן עם עלה זהב. אז אם שולחן האוכל שלכם כבר לא הכי יפה וצריך בדחיפות צבע חדש, עכשיו יש לכם את ההזדמנות לנסות את הפרויקט הזה. ובעוד אתה בעניין, שים כמה מבטאי זהב על הכיסאות כך שיתאימו לשולחן. במקרה של מדפים, אתה יכול לקשט את הקיר האחורי בפנים בעל זהב.

לייפות ראש מיטה בצבע ירוק ועלה זהב

כפי שאתה יכול לראות, האפשרויות רבות וגם סוג הרהיטים אינו רלוונטי. החל מרהיטים גדולים כגון שולחנות או שידות ועד שולחנות קפה, מיטות ראש וכיסאות ועד דגמים קטנים כגון שולחנות צד או ארונות ליד המיטה, תוכלו למצוא עיצוב יפה לכל דבר, בעזרתו תוכלו לתת לכל חדר לזרוח בחדש חדש אוֹר.

לקשט רהיטים בנייר נחושת לגוון אדמדם

האם אתה באמת רוצה לנסות את רעיון ה- DIY לייפות רהיטים? לאחר מכן תוכל גם להסתכל על ההשראות הבאות, בהן תוכל להשתמש כתבנית לארון שלך. אגב, במקום עלה זהב, אתה יכול להשתמש גם ברדיד נחושת, כמו בדוגמה למעלה, אם אתה מעדיף גוון מתכתי אדמדם.

אופנוע ריהוט עם צבעים לפנים ייחודיות

שידה עם עלה זהב ואפקט אומברה בלבן, ורוד וסגול

הכינו ארון בגדים משלכם עם אומברה במראה שחוק

הכינו בעצמכם רהיטים עלובים עם עלה לבן וזהב

מזנון מודרני עם דלת ארון מבטא זהב

שידת אצולה בצבע כחול-ירוק ובעיצוב יפהפה עם עלה זהב

לייפות רעיונות לרהיטים עם עלה זהב - הכינו עיצובים או דוגמאות לא סדירים בעצמכם

פשוט שדרג רהיטים ישנים עם עלה זהב

רעיונות עשה זאת בעצמך לרהיטים עלובים עם הדגשות עלה זהב

לייפות ולעצב את שולחן הזכוכית בסלון

שולחן צד בצבע כחול לסלון בדוגמת זכוכית וזהב

השראה לשולחן מיטה קטן בצבע ורוד ומאובק

ריהוט מודרני ומינימליסטי וקישט את הרהיטים בעלה זהב

עיצוב ריהוט מקורי לכל סגנון ריהוט

עיצוב רצועות עלה זהב ושדרג במהירות ובקלות שידה ישנה

זהב כניגוד על שידת וינטאג 'שחורה