עיצוב תוויות טקסטיל, זיהוי איכות, תפירה, הדפסה

כולם שמחים על מוצרים תוצרת בית המגיעים מהלב. לא רק מתנות יפות, אלא גם מתנות מעשיות פופולריות במיוחד. ציפות טלאים, קונים צבעוניים ורצי שולחן מסוגננים: כיום אפילו מתחילים יכולים להתאים לעצמם מתנות יצירתיות עם הוראות עבודת היד הנכונות. לומדים מתקדמים הופכים לעתים קרובות את התחביב למקצוע ותופרים או סורגים פריטים ייחודיים שהם מוכרים באינטרנט או בבוטיקים. בין אם מדובר בעסק או בתשוקה, תוויות מעניקות למוצר מגע אישי. אנו ניתן לכם סקירה כללית של הגרסאות השונות ונשתף עצות שימושיות כיצד לעצב תוויות טקסטיל. תנו ליצירתיות שלכם להשתלט על המוח והגוף שלכם!

עיצוב תוויות טקסטיל: זיהוי תוויות ארוגות באיכות גבוהה

תוויות טקסטיל מעצבות אוסף משלך

תיקים תפורים באהבה, חולצות מודפסות או כובעים: אסור להחמיץ תווית ארוגה על בגדים ואביזרי בד. כיום ניתן לספק לתוויות הטקסטיל טקסט וסמלים בהתאם להעדפותיך שלך. שילוב הגופן, הצבעים והמסגרות הדקורטיביות מעניקות לעיצוב מגע אישי. מי שבוחר לעשות זאת צריך ללמוד לזהות תוויות באיכות גבוהה. בסופו של דבר, לא רק המוצר / המתנה עצמה, אלא גם תווית הבד שלה אמורה להימשך זמן רב. אם אתה הזמינו תוויות טקסטיל, אז אתה צריך לשים לב לדברים הבאים:

1. החומר: רוב תוויות הטקסטיל עשויות פלסטיק. הפוליאסטר הארוג מציע יתרונות רבים: הוא שומר על צורתו לאחר כביסות רבות, מרגיש נוח על העור ועמיד במיוחד. ניתן לסגור את קצותיו בחום. לפעמים כותנה מוצעת כחלופה. למרות שהוא מדורג במראה טבעי, יש לו גם חסרונות רבים ומוכיח שהוא לא מעשי, במיוחד עבור תוויות. לדוגמה, תווית הבד יכולה להתכווץ לאחר הכביסה, לא ניתן לאטום את הקצוות ולכן יש לתפור אותן.

תרמיל עיצוב תוויות טקסטיל לתפור על בד

2. צבעים: תוויות טקסטיל איכותיות נשארות עמידות בצבע לאחר כביסות רבות.

3. קצוות חלקים: כאשר הקצוות אטומים בחום, מובטח שהקצוות לא יתפרקו.

4. הוראות טיפול מהיצרן: ניתן לרחוץ תוויות איכותיות אפילו בטמפרטורות גבוהות יותר ומתאימות לייבוש כביסה.

5. הצמד תוויות בד: רוב התוויות הארוגות מוצעות בשתי גרסאות. ניתן לתפור אותם או לגהץ אותם.

6. כמות מינימלית: בדרך כלל הכמות המינימלית היא 25 חתיכות.

תוויות ארוגות באיכות גבוהה הן אידיאליות לעסקים קטנים ובוטיקים ששמים לב במיוחד לאיכות ורוצים לעשות רושם טוב על לקוחותיהם. תוויות ארוגות נתפרות ברובן, אך ניתן להצמיד אותן גם לבדים סרוגים עם מסמרות.

עיצוב תוויות טקסטיל: עיצוב וגיהוץ על תוויות בד מודפסות

עיצוב תוויות טקסטיל מתנות DIY לקשט שקיות קוסמטיות

חובבי יצירה שרוצים להכין מתנות קטנות לאורחי אירוע, חגיגה משפחתית גדולה או חתונה בעצמם יכולים לבחור באלטרנטיבה הזולה. כל אחד יכול לעצב תוויות בד מודפסות באינטרנט תוך 2 דקות. אתה יכול להשתמש בעיצוב משלך. במקרה זה, יש להקפיד על הוראות היצרן בנוגע לגודל, גובה הטקסט, פורמט הקובץ והצבעים. ניתן לחבר במהירות תוויות בד מודפפות על גבי ברזל והן מעשיות במיוחד. פשוט הסירו בזהירות את סרט ההגנה, הניחו את התווית והניחו מעליה נייר אפייה. מגהצים את נייר הקלף למשך 20 שניות עד שהתווית נדבקת כמו שצריך. לְהַשְׁלִים!

תוויות טקסטיל מודפסות מתאימות לכל מי שלמשל, למשל, מחיל תווית במהירות על מוצרי פרסום כמו חולצות או צעיפים ואז רוצה להפיץ אותן למבקרים ביריד, אירוע או חגיגה..

תוויות עור נותנות למוצר משהו בטוח כלשהו

טיפים לעיצוב תוויות עור ג'ינס

תוויות עור הן מושכות עיניים מוחלטות ונראות אטרקטיביות במיוחד בג’ינס. הטקסט חרוט על עור אמיתי, צבעו מותאם אוטומטית לצבע העור הנבחר. לחלופין, ניתן להדביק את התוויות בעזרת לייזר כך שניתן יהיה להצמיד אותן במהירות לסחורה. בכל הנוגע לטיפול, תוויות עור רגישות. ניתן לשטוף עד 40 מעלות והם עמידים בפני מייבש.

תוויות טקסטיל מעצבות כובע לסרוג פריטי בוטיק ייחודיים