מבטאים כחולים יוצרים דירה קטנה

אם יש לך מרחב מחיה קטן עליך לשקול היטב את אפשרויות הפנים שלך. שילוב של סגנונות רבים לקישוט פנים עשוי להיות קל בבית גדול, אך נדרשת מחשבה קפדנית בדירה קטנה. כדוגמה, בחרנו עבורך דירה קטנה בסגנון אקלקטי עירוני, המהווה דגם נפלא לשילובי סגנון מוצלח בחלל קטן.

עיצוב חלל מגורים קטן – ריהוט את המסדרון הצר המתאים

מסדרון מראה הופך סלון קטן לאקלט

אם יש לך מרחב מחיה קטן סביר להניח שגם אתה מתמודד עם מסדרון קטן. כך שתסתיר בהצלחה את החלל הצר, הגדר את הדגשים על העיטור. טפט עם דפוסים ייחודיים ומראות קיר יהיה בדיוק במקרה הזה. כמו כן, עליך לבחור את התאורה הנכונה כך שהמסדרון לא יראה כהה.

הקמת סלון קטן עם מגוון רהיטים

כורסה לבנה הופכת את הסלון הקטן לאקלקטי

יהיה נהדר אם תעשי זאת מרחב מחיה קטן יכול לרהט רק עם ריהוט יוקרתי. אך אם אין לכם אפשרות זו, תוכלו לשלב בקלות רהיטים מטווחי מחירים שונים. בדרך זו, הפנים שלך ישדר נופך של יוקרה מבלי להיראות מחניק. היו אמיצים ונסו סגנון ושילובי צבעים יוצאי דופן.

הקמת מקום נוח להירגע בו

ספה מרופדת לעשות דירה קטנה ekletisch

גם אם יש לך א מרחב מחיה קטן אתה בהחלט צריך להקים פינה נעימה למנוחה. שם תוכלו לקרוא ספר ללא הפרעה או פשוט ליהנות מהשקט והשלווה. ישיבה אופנתית עם ריפוד רך תתאים בדיוק למשימה זו.

בדים מרשימים לחדר השינה

דפוס פס חדר שינה הופך דירה קטנה לאקלטית

כך שהחדר הקטן ייעלם מעיניו, הסתמך על בדים בולטים לחדר השינה. קטיפה ומשי יכולים להוסיף סגנון יוקרה ובלתי נשווה לפנים שלך. בחר צבע נעים שאינו מגרה את העין ואל תשכח להשתמש בפרחים יפים כקישוט טרי.

ארון בגדים – פונקציונאליות מעל לכל

מחלקות מלתחה הופכות דירות קטנות לאקלטות

כאשר שטח המגורים מוגבל, חלוקת מלתחה נכונה היא בראש סדר העדיפויות. בחרו מלתחה מעשית עם מחלקות רבות ומערכת ארגון פונקציונלית.

שלב שניים באחד

שולחן קפה עגול להכנת דירה קטנה

אם אין מספיק מקום, אל תהססו להשתמש ברהיט עם מספר שימושים. ניתן להפוך את שולחן הקפה מול הספה בסלון בקלות לשולחן אוכל. עיצוב אופנתי בעל צורה עגולה כמו זו שבתמונה יהיה בדיוק במקרה הזה.