תיק היוטה הישן והטוב מוצא את דרכו לעוד ועוד משקי בית וזה גם ראוי לשבח. אחרי הכל, זה לא רק חוסך שינוי עבור שקיות ניילון, אלא גם מגן על הסביבה. ומכיוון שהיצרנים כבר מזמן הבחינו במגמה זו ורוצים להמשיך ולעודד אנשים לבחור באלטרנטיבה בת קיימא, הם מציעים גם מגוון רחב של עיצובים אטרקטיביים. אבל מה אם אתה עדיין לא יכול למצוא בדיוק את מה שאתה רוצה? ובכן, אז אתה פשוט מצייר על השקית בעצמך! היום נסביר לך כיצד תוכל לצבוע שקית יוטה ולתת לך כמה הצעות והנחיות למוטיבים, ביניהם אתה עשוי אפילו למצוא בדיוק את הדבר הנכון.

צביעת שקיות יוטה – אילו צבעים מתאימים?

שקי כותנה לציור עם צבעי טקסטיל צבעוניים - ציור ספרים לספרייה

סוגים שונים של צבעים מתאימים לפרויקט זה. כנראה אפילו עבדת עם כמה מהם בפרויקטים אחרים. כך שאין צורך ב”צבעי יוטה “מיוחדים אם אתה רוצה לצייר שקיות יוטה. הצבעים הבאים מתאימים אם אתה רוצה לעצב תיקים בעצמך:

ניתן לצבוע על בד עם צבע אקרילי?

הוראות אקריליק פשוטות לתבנית גיאומטרית עם קלטת

צבע אקרילי נראה ממש טוב על בד. הצבעים קלים לשימוש ואטומים מאוד, מה שהופך אותם למושלמים כאשר אתה רוצה לצייר בדים. ואם השכבה הראשונה לא מכסה את הדרך בה היית רוצה, תוכל למרוח שכבה נוספת תוך זמן קצר, מכיוון שהצבעים מתייבשים מהר מאוד. מכל הסיבות הללו, הם ללא ספק הצבעים הפופולריים ביותר לשימוש בעת צביעת בד. אז ברגע שהחלטת שאתה רוצה לצבוע שקיות יוטה באופן ספציפי, אתה מקבל את ההחלטה הנכונה עם צבעי אקריליק. שים תמיד קרטון בין השכבות כדי להגן על התחתונה שאתה לא מצייר כרגע מהצבעים.

צובעים דוגמת זיגזג עם צבעי אקריליק ועטים

שאלה אחת שאתה עשוי לשאול את עצמך כעת היא האם גם צבעי אקריליק או המוטיבים הצבועים בהם הם עמידים. ובכן, צבעי אקריליק עמידים למדי במים, אך אינם עמידים למים לחלוטין. כל עוד הם עדיין נוזליים, ניתן לדלל אותם בקלות במים. אולם לאחר שהתייבשו, קשה למים לפגוע בהם. עם זאת, הצבע יתפוגג עם הזמן עם שטיפה רגילה. האם אתה יכול להפוך צבע אקרילי למים??

ניתן להאריך מעט את אורך החיים על ידי החלת שכבה דקה יותר מצד אחד. זה ימנע מהצבעים להיסדק מאוחר יותר מנשיאת התיק. כמו כן, מומלץ לדלל מעט את צבעי האקריליק במים לפני צביעת שקית היוטה. העקביות הנוזלית יותר מאפשרת לצבע לחדור טוב יותר לסיבים.

צבע שקיות בד עם צבעי שמן או צבעי לטקס

שימוש בצבעי שמן לשקיות בד - היתרונות והחסרונות

צבעי שמן תמיד עמידים למים ולכן מתאימים באופן אידיאלי למוטיב עמיד. עם זאת, הם גם לוקחים זמן רב יותר לייבוש. אז אם אתה רוצה לצייר שקית יוטה (או בדים אחרים) עם צבעי שמן, כדאי שתתכנן קצת יותר זמן. אבל אתה יכול להניח שהמוטיב המוגמר יכול תיאורטית אפילו לשרוד את תיק היוטה שלך. וזה מביא אותנו לחסרון קטן: הצבעים פוגעים ביוטה לאורך זמן. בנוסף, צבע השמן היבש הופך שביר.

השתמשו בצבעי לטקס או צבעי שמן לשקיות בד וצבעו תמונות יפות

ההכנה גם קצת יותר זמן. עליך להכין תחילה את הבד כדי שהצבעים לא יעברו בשכבות הבד כשאתה מצייר אותם. במהלך שלב הייבוש, הצבע חודר גם אל תוך הבד, כלומר מחוץ למוטיב בפועל, מה שעלול להוביל לקצוות מכוערים. אז לפרויקט מהיר וקל שבו אתה מצייר שקי יוטה, צבעי שמן פחות מתאימים.

שקי בד המתאימים לצביעה עם צבעי שמן, אך פחות מעשיים

צבעי לטקס הם האפשרות הטובה יותר. המוטיב הצבוע נשאר גמיש גם לאחר שהתייבש הצבע ואינו הופך שביר – גם כאשר הוא מקופל. בדי יוטה דקים נצבע בצורה הטובה ביותר בשכבה דקה של לטקס. גלילי קצף, למשל, הם אידיאליים למטרה זו. בדים עבים יותר יכולים להתמודד גם עם שכבות צבע עבות יותר בעזרת מברשת.

צבעי המים הפופולאריים ביותר

תמונות רומנטיות בצבעי מים מציירות על כתף לשקיות קניות יפות

קלות השימוש והמעברים היפים שניתן ליצור בעזרת צבעי מים הופכים אותם לצבעים הפופולריים ביותר לציור ולפרויקטים אחרים של DIY. אבל האם אתה יכול גם להשתמש בהם לצביעת שקית יוטה? באופן עקרוני, אין מה למנוע ממך לצבוע מוטיבים בצבעי מים על שקית היוטה. עם זאת, כידוע, הצבעים אינם עמידים במיוחד ולכן נעלמים עם הכביסה הראשונה לכל המאוחר.

צבע שקיות יוטה בצבעי מים לשיפוע צבעים אחיד

עם זאת, זה לא אומר שהם עדיין לא יכולים להועיל לך. במיוחד אם אתה רק רוצה מוטיב זמני ורוצה להתחיל לעצב באופן ספונטני, צבעי מים הם מעשיים באמת. ולרוב יש לך אותם בהישג יד. אם אינך מעריך קווים חדים, אלא מעדיף קווים רכים, שדרכם מתמזגים הצבעים בצורה חלקה, אתה עושה את הבחירה הנכונה בעזרת צבעי מים. הניחו חתיכת קרטון בין השכבות בעת צביעת צד אחד של שקית היוטה.

צבע שקיות יוטה עם צבעי ריסוס

ריסוס צבע על שקיות יוטה לעיצוב מהיר וקל

צובעים שקי בד עם צבעי ריסוס? למה לא? הם קלים להפליא לעבודה (בבקשה בחוץ או לפחות עם אוורור טוב!) ועדיין יוצרים עיצובים יפים. לקווים ישרים אתה יכול פשוט להסוות את המוטיבים בנייר דבק או לכסות אותם בנייר, ללא כיסוי תקבל מעברים אחידים. וגם הצבעים אטומים. מושלם אם אתה רוצה לצבוע שקי יוטה גדולים בחיפזון.

למשל, גזרו מוטיב מקרטון או מנייר, הניחו אותו במקום הרצוי ורססו סביבו – תמיד במרווחים קצרים ושכבות צבע דקות ובמרחק גדול מספיק (מצוין על פחית הריסוס). הניחו לצבע להתייבש לזמן קצר והסירו את השבלונה. זכור כי ריסוס יוצר תקיעות אוויר והסטנסיל יחליק אם הוא אינו קבוע כראוי.

עיצוב שקיות יוטה עם סמני טקסטיל ו / או צבע טקסטיל

צבעי שקי יוטה עם עט טקסטיל וצבעים לגיהוץ

קל מאוד לעבוד עם עטים אם אתה רוצה לצייר שקיות יוטה. עט פשוט מושלם לציור קווי מתאר וקווים. לשם כך, צייר את המוטיבים שלך בעיפרון, ולאחר מכן הכנס שקית קרטון לשקית. זה מגן על השכבה השנייה של השקית מפני צביעה כאשר השכבה העליונה נצבעת. לאחר מכן עקוב אחר המוטיבים, אשר עשויים לדרוש מספר שכבות כדי להשיג צבע אטום. לאחר מכן הניחו לצבעים להתייבש לזמן מה, הפכו את הבד כלפי חוץ כך שהמוטיב יהיה מבפנים וגיהצו אותו מבפנים החוצה כדי לתקן את הצבעים ולגרום לכביסה במכונה..

השתמש בעטים מבד לציור ועיצוב שקי יוטה ותקן את הצבעים במגהץ

אם אינך רוצה לצייר את המוטיבים ביד חופשית, אלא להשתמש בתבנית, נייר פחמן יכול לשמש כעזר להעברת קווי המתאר אל התיק. מאמר זה מספק מדריך המסביר כיצד לעבוד עם מאמר זה. תוכל גם לגלות שם שתי תבניות מעניינות לאותיות, כך שתוכל לנסות זאת מיד.

צביעת שקיות יוטה – מוטיבים לשקיות בד לילדים ומבוגרים

הכינו או קנו חותמות בעצמכם ועיצבו שקי קניות מבד

כפי שאתה יכול לראות, קל ובעיקר כיף לעצב שקיות בד. אם אתה עדיין תוהה מה אתה יכול להעלות כל כך יפה מלבד הרעיונות שכבר מוצגים למעלה, אתה יכול לקבל השראה מהרעיונות שלנו. אגב, זו לא רק פעילות נפלאה למבוגרים. כמובן שגם ילדים נהנים מפרויקטים כאלה. לדוגמה, תוכלו לצבוע שקי יוטה במסיבת יום הולדת לילדים שהילדים יכולים לקחת איתם הביתה. מוטיבים יפים לא חייבים להיות קשים:

שקיות צבע עם חותמות תפוחי אדמה

שקי ציור - רעיונות עם חותמות מתפוחי אדמה למשולשים עשויים אקריליק

האם תרצו לצבוע את שקית היוטה בעזרת חותמות? חותכים תפוח אדמה לשניים וחוצים כל מוטיב בצד החתוך. לאחר מכן תוכל להשתמש בזה כמו חותמת להעברת דפוסים ותמונות יפים על השקית. באופן כללי, חותמות הן כלי נהדר ופרקטי שבעזרתו אפילו הבלתי יצירתיים מבינינו יכולים לעצב בדים.

טביעות יד לילדים

צביעת שקיות יוטה עם ילדים - פרחים ושמש עם טביעות יד

ניתן גם להשתמש בטביעות יד לצביעת שקית בד ולהדפיס אותה במקביל. כל שעליך לעשות הוא לצחצח את היד שלך בצבע אקרילי וללחוץ עליה על הבד כדי לקבל את האלמנטים שאתה רוצה. לאחר מכן תוכל להשתמש במכחולים וצבעים כדי להוסיף פרטים נוספים. באופן זה תוכלו לצבוע שקי יוטה אם הן משמשות מתנות וצריכות להיות אישיות במיוחד. בפרט, הקרובים להם ישמחו על זיכרון כזה מהילד. אגב, טביעות אצבע מתאימות גם, למשל אם רוצים לצייר מוטיבים קטנים יותר.

צבע שקיות יוטה לפופ ארט עם אננס

עיצוב פופ ארט בצבעים עזים עם מוטיב אקרילי ואננס

מכסים ריבוע גדול בנייר נייר. אתה מחלק את הריבוע הזה לארבעה גדלים שווים, מתוכם אתה רק צריך להסוות את הראשון ולצבוע אותו בעזרת מברשת ספוג וצבע אקרילי. הניחו לצבע להתייבש ולמרוח שכבה נוספת במידת הצורך. ברגע שזה יבש, אתה יכול להסיר את סרט ההדבקה משני הצדדים הפנימיים של הריבוע ולמסוך את החלק הבא ולצבוע אותו בצבע אחר. עשו את אותו הדבר עם שאר הריבועים.

כסו את השקית בנייר דבק ועיצבו בצבעי אקריליק

לאחר מכן הדפיסו וחתכו את סטנסיל האננס. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בחותך או בסכין שטיח על משטח מתאים. השתמש בשבלונה כדי להעביר את העיצוב על הריבועים. לבסוף, תנו לצבעים להתייבש שוב (עדיף קצת יותר זמן מאשר מעט מדי). קל לצייר שקית יוטה בצורה אטרקטיבית!

תבנית אננס להדפסה

עצב בעצמך שקית יוטה מעשית עם צבע לוח

תיק קניות מעשי עם מקום לרשימת הקניות

תיק הבד המעוצב הזה הוא מגניב ושימושי בו זמנית. אתה יכול להשתמש בו כדי לרשום את כל מה שאתה צריך לקבל בעת קניות. מעתה לא תשכח את רשימת הקניות, כי בכל מקרה יש לך את תיק הקניות איתך! כיצד ניתן לצבוע את שקית היוטה בצבע לוח??

צבעי שקי יוטה עם צבע לוח לרשימת קניות

קבל מדבקות אותיות אם אתה רוצה להוסיף אותיות כאלה וסדר אותן בצורה מסודרת בעזרת סרגל. לאחר מכן השתמש במכחול או במברשת ספוג לצביעת צבע הלוח בכל צורה ואזור בכל גודל. הניחו לצבע להתייבש לפחות 3 שעות והסירו את המדבקות. אתה כבר יכול לכתוב על הכיס ולהסיר את מה שכתבת בעזרת מטלית לחה.

צור מילים

מורחים את האותיות על הבד ומרססים אותם בצבעי אקריליק דלילים

חבר אותיות יחד כדי ליצור מילים כלשהן. אותיות גומי קצף, אותיות עץ, מגנטים או כאלה העשויים מפלסטיק וחומרים אחרים מתאימים. מדוללים צבע אקרילי במים ויוצקים את הצבע לבקבוק ריסוס. ריססו על האותיות, הניחו לצבע להתייבש והסירו את האותיות. זה נשאר כתם צבעוני אטרקטיבי עם מילה.