מגדלור לגן maritime-gartendeko

בנוסף לערוגות, ערוגות מוגבהות ומדשאה מטופחת, עיטורי גינה יפים מהווים חלק חשוב בגינה מעוצבת. עם זאת, אתה יכול לא רק לקשט את האזור החיצוני לאירוע מיוחד, כגון חג הפסחא, אלא גם לכל נושא פופולרי. גנים נושאים מביאים כשרון מיוחד מאוד והם הופכים פופולריים יותר ויותר. אם אתם רוצים לקשט אזור חיצוני משלכם לקיץ, תוכלו להעלות קישוט לגינה ימית נפלאה עם מגדלור לגינה. עיטור ימי מושלם לקיץ החם שמזכיר לך את הים מדי יום.

מגדלור סולארי-גינה-לבן-כחול-ירוק

מגדלי גן מגיעים במגוון גדלים ועיצובים שיתאימו לחלל החיצוני שלכם. מבחר הצבעים והדוגמאות גדול לא פחות. אתה מחליט בעצמך אם שילוב קלאסי של לבן ואדום או כחול, או שילובי צבעים צבעוניים המתאימים לשאר קישוט הגינה. עם זאת, אם אתם רוצים עיצוב אינדיבידואלי לחלוטין, תוכלו אפילו לבנות מגדלור לגינה בעצמכם ולקשט אותו לפי טעמכם האישי. במאמר זה תוכלו למצוא כמה רעיונות נהדרים של מגדלור ופרויקטים של DIY שתוכלו לשחזר במהירות ובקלות מחומרים פשוטים. תנו לעצמכם השראה!

בנה מגדלור משלך לגינה מתוך עציצי חרס

מגדלור-גינה-חרס-סירים-ציור-בניין

עם קישוט תוצרת עצמית אתה יכול לעצב את הגינה שלך בנפרד ולקשט אותה באופן יצירתי. מגדלור מספק כישרון ימי אמיתי והוא בטוח יהיה פופולרי בקרב כל חובבי הים. אז זה מושלם לשימוש אישי כמו גם מתנה ליורדי ים. אם אתה בונה את המגדלור בעצמך, אתה יכול לבחור את הגודל, הצבעים והקישוט בעצמך.

בנו בעצמכם עמדות פרחים – השתמשו בסולמות עץ ישנים כסולמות פרחים

הכינו קישוט גזע ליבנה בעצמכם – רעיונות והצעות לאגרטלים

עיצוב גינה עם אבנים – 18 רעיונות מעוררי השראה

מגדלור-גינה-דיי-גינה-קישוט-חרס-סירים-צבע

ללא ספק, הדרך הקלה ביותר לבנות מגדלור לגינה היא מכמה עצי חרס ישנים. האדניות צריכות להיות בגדלים שונים, אבל אתה צריך לפחות שלושה גדלים שונים. אתה יכול אפילו להשתמש בחמישה סירים מחרס או יותר למגדלורים גבוהים יותר. כמו כן, חשוב שהסירים יהיו באותה צורה כפי שהם מוערמים זה על זה כאשר הם מורכבים. ניתן למצוא את ההליך המדויק להלן.

מגדלור-גינה-עיטור-גן בהיר

אם אתה בונה את אלמנט קישוט הגן היפה הזה עם אור, אתה יכול ליצור תאורה לגינה יצירתית בעצמך. בעזרת מנורת גינה מתאימה או מנורה סולארית פשוטה, תוכלו לעצב את המגדלור ולהאיר את הגינה בלילה. כמובן, רק אור אחד אינו מספיק כדי להאיר את כל הגינה. לכן אתה יכול לבנות מספר מגדלורים או להשתמש באור רק כחלק מהקישוט. בשני המקרים, המגדלור לגינה נהנה ממנורה, כי הוא נראה הרבה יותר מציאותי ומושך את העין.

מגדלור-גינה-תאורה סולארית-קישוט גינה

אם אתה בונה קישוט כזה לגינה בעצמך, אתה יכול להעלות עיצוב אישי. ניתן לצבוע מגדלורים העשויים עצי חרס כרצונכם, אם יש לכם את הצבע הנכון. צבע אקרילי לשימוש חיצוני הוא הטוב ביותר לשם כך, מכיוון שהוא עמיד בפני UV, חום ומזג אוויר ולכן מחזיק מעמד זמן רב יותר. בעזרתו תוכלו לא רק לצבוע את קישוט הגן, אלא גם לקשט אותו בצורה יצירתית עם דפוסים ואלמנטים שונים. לדוגמה, אם אתה מצייר על כמה סדקים ומקשט אותם כראוי, אתה יכול לתת למגדל מראה מיושן.

בנה מגדלור לגינה משלך – הוראות

מגדלור-גינה-פשוט-בנה-עצמך-הוראות

מגדלור לגינה ניתן להעתיק בקלות ואינו דורש חומרים יקרים או מיומנות רבה. כדי לוודא זאת, עיין בהוראות ההרכבה המוצגות. המגדלור המוצג בנוי מתוך ארבעה עצי חרס וצבוע בשילוב הקלאסי של לבן, אדום וכחול. להלן רשימת החומרים המלאה לפרויקט עשה זאת בעצמך:

 • 4 עצי חרס – 1 גדול, 1 בינוני, 1 קטן, 1 קטן במיוחד
 • 2 תחתיות חרס קטנות
 • צבע אקרילי לבן, אדום, כחול כהה ושחור לשימוש חיצוני
 • דבק כוח
 • פמוטים מזכוכית
 • מנורת תה המופעלת באמצעות סוללות
 • מכחול

בשלב הראשון אוספים את כל החומרים ולאחר מכן מנקים את סירים מחרס בעזרת מטלית לחה. בדרך כלל כל סירים מחימר יעשו זאת, בתנאי שאתה משתמש בארבעה גדלים שונים. אז נצבעים שלוש עצי החימר הגדולים בשני צבעים על ידי צביעת הקצוות בלבן ושארם באדום. צובעים בסך הכל שלוש שכבות, ונותנים לצבע להתייבש לאחר כל שכבה. זה יוצר צבע חזק.

מגדלור-גינה-הוראות בנייה

אם תרצה, תוכל לספק למגדלור לגינה מלבנים שחורים קטנים כחלונות. עדיף להשתמש בסטנסיל עשוי מסקינג טייפ ליצירת הצורה הנכונה לחלונות. מספיק חלון אחד לכל סיר. כעת נותר רק לצבוע את סיר החימר הקטן במיוחד ואת תחתיות החרס. לשם כך יש צורך בניגוד לצבע, במקרה זה כחול כהה.

לאחר שכל האלמנטים של המגדלור נצבעו ויבשו, אז אנו מגיעים לאסיפה. לשם כך, הניחו את סיר החימר הגדול ביותר הפוך על שולחן העבודה ומרחו מעט דבק מסביב לקצה הרצפה. לאחר מכן הניחו את סיר החמר האמצעי על גבי הגדול יותר, שוב כשהתחתית למעלה. לוחצים קלות לפי הצורך כך ששני הסירים נדבקים במקומם. חוזרים על התהליך עם סיר החימר הקטן ומניחים לייבוש למשך הזמן המתאים.

מגדלור-גינה-הוראות-בנה-עצמך

בשלב האחרון, הנורה מותקנת. הדבק תחילה את אחת ממרכבת החימר לתחתית סיר החימר הקטן ביותר. לאחר מכן הדביקו את סיר החמר הקטן במיוחד הפוך על תחתית רכבת החימר השנייה. כעת הניחו את פמוט הזכוכית עם מנורת תה המופעלת באמצעות סוללה על ראש המגדלור וכסו אותו ב”מכסה “.

רעיונות מעולים למגדלור לגינה

מגדלור-גינה-עיטור גן לבן-אדום

לאחר שהמגדלור מוכן לגינה, כדאי שתמצא מקום מתאים לקישוט הגינה החדש שלך בגינה. עצי החימר בדרך כלל מוצקים ומבטיחים בנייה יציבה של המגדלור. באופן כללי, מגדלורים העשויים מארבעה סירי חרס או יותר הם הרבה יותר יציבים ועובדים טוב יותר כקישוטים העומדים בפני עצמם. אם יש לך בריכת גן, אז המגדלור מושלם כקישוט לאזור זה. בשילוב עם המים, התחושה הימית משופרת באופן משמעותי.

מגדלור-גינה-גינה-קישוט בגדלים שונים

אם אתם אוהבים במיוחד מגדלורים, תוכלו לבנות לא רק אחד, אלא כמה בעצמכם ולעלות לעצמכם קישוט גן מהודר עם כישרון ימי. לדוגמה, אתה יכול לייצר מגדלים בגדלים שונים על ידי שימוש בעצי חרס בגדלים שונים. לגבי האור, אתה יכול להשתמש במנורות סולאריות, מנורות תה המופעלות באמצעות סוללות או אפילו מנורת תה רגילה. עם זאת, מכיוון שהלהבה הפתוחה אינה רצויה בגינה, בהחלט כדאי לשים אורות תה בכלי סגור.

רעיון אור לגינה במגדלור

עם מגדלור תוצרת עצמית לגינה תוכלו לקשט את מדרגות הגן או את המדרגות בכניסה לבית. במקרה זה, ניתן להתאים את העיצוב לדלת הכניסה או לצבע הקיר החיצוני וחזית הבית. עם מגדלורים יפים עם אור, ניתן להאיר גם את האזור הזה בצורה יצירתית.

מגדלור-גינה-יצירתי-דיי-גינה-קישוט

האם תרצה ליצור קישוט גן מהודר בעצמך, אז תוכל לקשט את המגדלור כרצונך. בנוסף לחלונות תוכלו למשל להוסיף דלת עם סולם ועיטורים אחרים לבחירתכם. אלמנטים וקישוטים אחרים הקשורים לים משתלבים היטב עם המגדלור לגינה. צדפים קטנים שאספתם בחופשת החוף האחרונה שלכם מושלמים כקישוט יצירתי לאזור שמסביב למגדל. אם אתה רוצה לשים את קישוט הגן בסצנה, אתה יכול לשים אותו על כמה מאלץ.

מגדלור-גינה-אור-ציור-יצירתי

המגדלור לגינה העשוי עצי חרס הוא פרויקט DIY קל שיש לו אפשרויות רבות לביצוע. היו יצירתיים בעיצוב ובעיקר בעיטור הדגם שלכם בכדי ליצור קישוט גן מהודר בעצמכם. הפרויקטים מתאימים גם לעבודות יד עם ילדים.

בנה מגדלור משלך לגינה מפחי פח

מגדלור-גינה-עשה זאת בעצמך-פחיות

עצי החימר הם בהחלט החומר הפופולרי ביותר לבניית מגדלורים קטנים לקישוטי גינה. עם זאת, ישנן גם דרכים אחרות לבנות מגדלור לגינה בעצמכם. לדוגמה, ניתן להשתמש בפחיות פח או בדלי מתכת, הצבועים בכל צבע ומורכבים למגדל פשוט. החומרים והכלים הבאים נדרשים לפרויקט זה:

 • 2 דליים ממתכת – אחד גדול ואחד קטן
 • צנצנת מייסון עם מכסה בורג
 • דבק כוח
 • צבעי אקריליק לחיק הטבע
 • תאורת לד
 • מכחול
 • יַתוּך

מלקחי פח לגינה במגדלור

דלי מתכת עשויים בדרך כלל עם רצועות וידית, כך שתצטרך להסיר אותם בשלב הראשון. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא בעזרת צבת. על מנת שהמגדל ייראה יפה בסופו של דבר, עליך לנסות להסיר לחלוטין את התומכים.

מגדלור-גינה-בנה-עצמך-צבע-פח

כדי לבנות את המגדלור, הנח את תחתית דלי המתכת הגדולה כלפי מעלה והדבק אליו את הקטן בעזרת דבק הכוח. לאחר מכן הדביקו את מכסה הצנצנת הפוך על הקצה. הניחו לדבק להתייבש היטב ורק אז תוכלו להתחיל לצייר. בין אם זה מונוכרום, עם פסים, נקודות או דוגמאות אחרות, רק היצירתיות שלך קובעת. יש למרוח לפחות שלוש שכבות של הצבע כדי שיהיה בהיר יותר.

מגדלור-גינה-פח-יכול-להדליק עשה זאת בעצמך

כאשר העיצוב נעשה והצבע יבש, הנח מנורת LED במכסה והברג עליו את צנצנת הבנייה. ניתן לבנות מגדלור מודרני לגינה ללא הרבה זמן ומאמץ. עם כמה מגדלורים כאלה תוכלו לקשט את ערוגות הפרחים שלכם ולהאיר אותם בלילה. לשכנים בוודאי אין קישוט כזה לגינה!

מגדלור-גינה-דיי-פח-דלי-אופניים

דליי המתכת העשויים אבץ הם רעיון מצוין לקישוטי גינה וניתן להפוך אותם בצורה מושלמת למגדלורים אלגנטיים. אם יש לך דלי מתכת גבוה יותר בקוטר קטן, אתה יכול להפוך אותו למגדלור לגינה. זה נהיה אפילו יותר יצירתי אם אתה מקשט את החלק העליון בכמה בשרניים.