כפפות הן בהחלט דבר נהדר בחורף. הם שומרים על ידינו חמות וחמות ובהתאם לחומר, גם יבשות. עם זאת, ילדים רבים אינם מסכימים. חלק מהאנשים מתקשים להתרגל לכך שיש משהו בידיים שלהם ולכן לא רוצים ללבוש אותם. מסיבה זו, כפפות ילדים מוצעות בדרך כלל בצבעים בהירים ועליזים ואפילו עם קישוטים. אבל מה דעתך אם אתה מעצב אותם בעצמך? לא צריך להיות תופרת מקצועית כדי לעצב כפפה לילדים. אנו נראה לך כמה רעיונות ושיטות שימושיות בנושא “כפפות לילדים” שיעזרו לקטנטנים שלך לעבור את החורף היטב. כמו כן, למד כיצד להגן על הכפפות מפני הלכו לאיבוד על ידי הצמדתן למעיל. ואם אבד או נשבר כפפה, אתה יכול להכין בובות נהדרות מהשאר.

עיצוב כפפות לילדים - רעיונות לקישוט והשראה למלאכת יד עם כפפות ישנות

עיצוב כפפות לילדים באופן יצירתי

הפכו כפפות לילדים לכריש - קישטו כפפות ברבד

מרתה סטיוארט מרשימה שוב בהוראות יצירתיות, הפעם הכל סובב סביב כפפות ילדים. הפכו את הכפפות המונוכרום המשעממות לבעלי חיים מצחיקים ותראו שהילדים אז הרבה יותר ילבשו אותם ואף יציגו אותם בפני חבריהם בגאווה. בדוגמה אתה יכול לראות כריש, אבל עם קצת דמיון אתה יכול גם ליצור חיות אחרות. עבור כריש תזדקק לדברים הבאים:

  • כפפות כחולות לילדים (רצוי כפפות)
  • לבד כחול
  • גימור גזע ריק לבן
  • חוט רקמה לבן
  • מַחַט
  • כפתורים לבנים

הוראות תפירה פשוטות לכפפות כחולות - עיצוב חיות

לתפור את מתלה הריק לאורך התפר הקדמי של הכפפה. כך תקבלו את השיניים עבור הכריש. לאחר מכן תפרו את הכפתורים הלבנים לעיניים. לאחר מכן מוסיפים את הנחיריים בכמה תפרים. עכשיו אתה צריך שלושה סנפירים עשויים מהלבד הכחול: 2 סנפירים צדיים שווים וסנפיר גב אחד. אתה יכול לחפש תבניות באינטרנט או שאתה יכול להקליט ולחתוך אותן ביד חופשית. אם אתה עושה את זה ביד חופשית, קודם גזור דגם של כל סוג של סנפיר ולאחר מכן השתמש בזה כתבנית עבור האחרים. עדיף להכין את הסנפירים לכפפה השנייה בו זמנית, כך ששתי הכפפות לילדים זהות (2 סנפירים גב ו -4 סנפירים צדדיים).

כעת תפר את הסנפירים האלה על גב הכרית, כשסנפיר הגב באמצע ושני הצדדים בצד. חזור על שלבים אלה גם עם הכפפה השנייה. באופן דומה, כפי שהוזכר קודם לכן, ניתן להכין גם בעלי חיים אחרים. מה דעתך על תנין עשוי כפפות ירוקות, למשל, שעליהן תופרות אלמנט משונן במקום סנפירים למעטפת התנין? או פיל עשוי מכפפות אפורות עם גזע ואוזני פיל גדולות?

כפפות מפלצת לילדים

קשטו כפפות לילדים עם לבד ללא תפירה - הכינו מפלצות קטנות

מוטיבים כאלה קלים עוד יותר ליישם על כפפות וכפפות, כי אתה אפילו לא צריך לתפור להם (אבל אתה יכול אם אתה מוצא את התפר האופייני על הרגיש מושך). צא עם כל מפלצת שאתה רוצה. אתה יכול להיות ממש יצירתי, כי אין כללים למפלצת הקלאסית ואתה יכול לעצב אותם כרצונך. אז זה מושלם עבור הכללת הילדים בפרויקט DIY.

  • כפפות לילדים או כפפות
  • הרגיש בכל צבע
  • דבק טקסטיל או מחט וחוט רקמה
  • מספריים ועיפרון

רעיונות למוטיבים לכפפות לילדים - מפלצות מבד לבד עם עיניים דביקות

צייר את האלמנטים הבודדים של המפלצת על הלבד וגזור אותם. לאחר מכן, כל שעליך לעשות הוא להדביק אותם בחלק האחורי של הכפפה או לתפור אותם כרצונך. אגב, שתי הכפפות לילדים לא בהכרח חייבות להיות בעלות אותו מוטיב. אתה מוזמן גם לבחור מפלצות שונות, שייראו מצחיקות עוד יותר. אבל אם אתה עושה את שניהם באותו אופן, רצוי להשתמש באלמנטים הראשונים כתבנית לשני, כך ששתי המפלצות יהיו זהות באמת.

לקשט את קצות האצבעות שלך

אופדן כפפות לילדים והפיכתם לציפורני מפלצת או עיצובם בלהבות

קצות האצבעות של הכפפות לילדים יכולות להיות בעיצוב יצירתי ממש. בדוגמה ניתן לראות דגמים עם טפרים ודגמים עם להבות בקצות האצבעות (כאן תוכלו למצוא רעיון לתחפושת עם אש). שני הדגמים עשויים לבד. כפי שאתה יכול לראות, למטרה זו נקטעו קצות האצבעות והאלמנטים המתאימים הודבקו בפנים בדבק טקסטיל. עם זאת, אני בטוח שתסכים שזה לא רעיון טוב לחורף. מסיבה זו, אנו ממליצים פשוט לפתוח את התפר בנקודות אלו, לכסות את הכפפות כשהאלמנטים מבפנים החוצה ולאחר מכן לתפור את הקצות שוב מבפנים החוצה. גם הקישוטים נתפרים ומתוקנים טוב יותר.

הפכו את כפפות הילדים לכפות

רעיון פשוט לכפות בצד התחתון של הכפפות - עבודות יד לקרנבל ולחיי היומיום

עוד יותר קל להפוך את הכפפות לילדים לכפות כאלו. כל שעליך לעשות הוא לחתוך עיגולים (5 לאצבעות לכל כפפה) ואלמנט בצורת ענן (או בדיוק כמו עגול). לאחר מכן אתה מדביק את האלמנטים האלה בחלק התחתון של הכפפות בעזרת דבק טקסטיל. באופן זה תוכלו להכין כפות במגוון רחב של צבעים. או מה דעתך להכין כפות נמר מכפפות כתומות על ידי הוספת כמה פסי נמר שחורים גם למעלה?

מדוזה מצחיקה

רעיון תלבושת יצירתי לבנות עם מדוזות ורודות על כפפות בחורף

האם המדוזות האלה לא ממש מצחיקות? גזרו את האלמנטים מתוך לבד. אתה יכול להשתמש בכל הצבעים בשביל זה. גם המחושים יכולים להיות קצת יותר קצרים כדי שלא יפריעו ללבוש את הכפפות. גוף המדוזה נמצא בחלק האחורי של היד והמחושים מצביעים כלפי מטה לכיוון האצבעות. כמובן, אתה יכול גם להתנסות בכיוון ולהמציא משהו משלך.

מקשטים יפה עם דלעת או יהלומים

צור יהלומים צבעוניים מתוך לבד והענק לכפפות ילדים מראה חדש

אתה יכול להשתמש בכל מיני דברים לקישוט כפפות וכפפות ילדים. אבני חן, פנינים ודמויות מתוצרת עצמית (למשל ורדים ופרחים אחרים) ומוטיבים עשויים לבד הם רק כמה מהגרסאות. עם זאת, חלקים קטנים ובליעים אינם מתאימים לכפפות לילדים עד גיל שנתיים, שכן הם יכולים להיבלע. לכן, אין להשתמש בחלקים קטנים בכפפות לילדים קטנים. בתמונה למעלה אתה יכול לראות שני רעיונות יצירתיים.

רעיון הדלעת מושלם לזמן הסתיו. השנייה תגרום ללב של בנות רבות לפעום מהר יותר. יהלומים עשויים לבד ואז הופצו על הכפפה. אתה יכול להשתמש בכל סוג של מוטיב לעיצוב ופשוט להתאים אותם לגודל כפפות הילדים.

כוכבי לכת לבנים ולבנות

עיצוב כפפות ילדים עם כוכבי לכת לבנים ולבנות

אתה יכול לראות אילו אלמנטים אתה צריך לחתוך עבור שבתאי בהוראות שלמעלה. כמובן שניתן להוסיף כוכבי לכת אחרים. הרעיון נהדר לכל הילדים המתעניינים ביקום. אם אתה רוצה שכוכבי הלכת יהיו כפפות לילדות, אתה יכול כמובן לקשט אותן בנצנצים או להוסיף אבני חן לכוכבים. אם ילדכם מתלהב מכוכבי לכת, מסיבת חלל תהיה מושלמת ליום ההולדת הבא!

חבר את כפפות הילדים למקטורן

הדקו את כפפות הילדים בעזרת חוט כדי לא לאבד אותן

עכשיו, אחרי שהיית כל כך יצירתי וחרוץ, זה כמובן יהיה חבל אם הילדים שלך יאבדו את התכשיטים האלה. עם זאת, זה קורה לעתים קרובות למדי עם הקטנים. אתה יכול להימנע מכך פשוט על ידי חיבור כפפות הילדים לז’קט. חתיכת חוט היא כל מה שאתה צריך למטרה זו. אתה יכול לתפור את החוט לפתחי הכפפות. לאחר מכן הכניסו את הכפפות דרך שרוולי המעיל והן כבר מאובטחות.

וריאנט פשוט עוד יותר הם רצועות מיוחדות עם קליפסים שנמשכים גם דרך השרוולים. הכפפות או הכפפות מחוברות לאחר מכן לסוגרים.

שימוש חוזר בכפפה שבורה

הפוך כפפות שבורות או ישנות למפלצות קטנות לילדים - רעיון מיחזור יצירתי

כפפות לילדים שכבר לא מתאימות, אך גם למבוגרים שנקרעים בקלות, למשל, יכולות לשמש אחר צהריים נהדר של עבודות יד. בעזרתם ניתן ליצור דמויות קטנות, כמו המפלצות שבתמונה למעלה. צרו פרצופים מצחיקים עם כפתורים, עיניים דביקות ורגישות, מלאו את הכפפות בחומר מילוי ותפרו את כל הפתחים. בעת ביצוע עבודות יד, אתה יכול גם לנתק את האצבע כפפה זו או אחרת. הגרסאות רבות!

הכינו בובות אצבע

הפוך כפפות לילדים לבובות אצבע למופע בובות

אם אתה שם פרצוף על קצות האצבעות, כפפות הילדים הופכות לבובות יד מצחיקות שבעזרתן תוכל לעשות מופע בובות. ניתן לעצב בובות, מפלצות או אפילו בעלי חיים. אתה יכול להשתמש בכפפה כולה לשם כך, כמו גם רק את חלקי האצבע שאתה חותך ואז מעצב. באופן זה ניתן להשתמש גם בבובות האצבע הבודדות בנפרד.

רעיון קישוט לחיי היומיום או למשחק - עיצוב מפלצות קטנות בין האצבעות

שני רעיונות אלה מתאימים הן למשחק והן לתיאטרון בובות, כמו גם לחיי היום יום. האזור שבין האצבע לאגודל מתוכנן. מתוך לבד לבן, חותכים שתי רצועות משוננות בצד אחד (מספריים בזיגזג יכולים לעזור כאן). הדביקו או תפרו את אחת הרצועות לתחתית האצבע המורה והשנייה לחלק העליון של האגודל. יש לך כבר פה עם שיניים. לאחר מכן חתכו רצועה משוננת גדולה יותר לגב מתוך לבד ירוק ולבסוף הדביקו עין מתנדנדת. עדיף להשתמש בדבק טקסטיל.

או מה עם מפלצת כנף העטלף השנייה? עיניה מורכבות מפונפונים קטנים המסופקים בעיניים מתנדנדות ולאחר מכן מודבקות באצבע המורה. השיניים עשויות באותו אופן כמו עם המפלצת האחרת. לאחר מכן תוכל להוסיף כנפיים אם תרצה. אפשר כמובן להתנסות בצבעים.

מפלצות ופרחי אביב

רעיון מחזור כפפות לצעירים ומבוגרים - מפלצות ופרחי אביב מעץ לבד

זה שזה סתיו או חורף לא אומר שאנחנו לא יכולים לצפות לפרחי האביב עכשיו. את הפרחים הצבעוניים אפשר פשוט להכין מתוך לבד ואז לקשט את כפפות הילדים. אם אתה מוצא את הפרחים בקצות האצבעות שלך די מעצבן, אתה יכול פשוט לקשט את כף ידך בכמה פרחים תוצרת בית.

תרנגולת מצחיקה, אפרוחים וביצים

רעיון מצחיק של עבודת יד עם כפפות - הכינו תרנגולות משלכם לבד

מתאים יותר למשחק או רק למלאכת יד, זה כנראה הרעיון המצחיק. אחת הכפפות הופכת לתרנגולת, ואילו השנייה מייצגת שני אפרוחים ושתי ביצים בסל. אתה יכול לנסות את הרעיון הזה של עבודת יד למשל בחג הפסחא ולהשתמש בכפפות ישנות לילדים או למבוגרים בשביל זה. אם אתה רוצה להשיג אפקט תלת מימד מסוים, אתה יכול גם למלא את הכפפות בחומר מילוי ולתפור אותן. אתה כבר תקבל קישוט פסחא נהדר!