ורוד זהב ורוד שיפוץ צבעים צבעים

גם אם אתה זקן צביעת רהיטים מדריך מהיר זה יבוא לעזרתכם. כסאות בר אלה משנות התשעים ניתנו למשפחה צעירה על ידי הוריהם. נתת לריהוט הישן מראה מודרני על ידי ביצוע מספר צעדים פשוטים. אותו רעיון עיצובי יכול לשמש בצורה סופר קלה לכסאות בחדר האוכל, למשל. ריהוט דו -גוני יכול להיראות אלגנטי או מהנה – בהתאם לשילובי הצבעים שתבחר.

צביעת רהיטים ישנים – כסאות בר משנות ה -90 מקבלים מראה חדש

כסאות זהב כסאות בר טיפים לצביעה מחדש

כדי שתקבל את הישן צביעת רהיטים, אתה צריך את החומרים הבאים – צבע / כאן – ורוד /, ריסוס / במקרה זהוב /, סרט דבק, סכין חיתוך, קרטון ונייר אריזה. תחילה יש לשייף מחדש את כיסאות הבר מעץ עם נייר זכוכית ולאחר מכן לצבוע את רגלי העץ בצבע ורוד. המתן עד שהם יבשים והדביק את הרגליים עם הנייר כפי שמוצג בתמונה. ריססו את מושבי כיסאות הבר בעזרת תרסיס הזהוב. מרחו מספר שכבות עד לכיסוי מלא של צבע העץ. תן לריהוט להתייבש.

צביעת רהיטים ישנים – רעיון יצירתי בעזרת תרסיס

צביעה מחדש של הוראות ריהוט ישנות רגלי עץ בצבע ורוד זהב

מדוד את רגלי העץ וסמן את המיקום על כל רגל עד למריחת תרסיס הזהב. ישן צביעת רהיטים קל, הטריק הוא להיות מספיק סבלני עד שהפרטים יבשים. כסו את הרגליים בקלטת והניחו קופסת קרטון על הרגליים. תמונה/. לאחר מכן תוכלו לרסס את רגלי כסא הבר בעזרת תרסיס הזהוב. תן לזה להתייבש לגמרי לפני שאתה מסיר את הקופסה. לְהַשְׁלִים! אפשר לצבוע את רהיטי העץ.

צביעה מחדש של רהיטים – מדריך מהיר לכסאות

צביעת רהיטי עץ שיפוץ רהיטים ישנים

צובעים את כסאות הבר בצבע ורוד

צביעה מחדש של ריהוט ישן כיסא בר למטבח בצבע ורוד

כסו את רגלי העץ בנייר וריססו את המושבים

ריהוט מחק רעיונות הדרכה

מסמנים רגלי עץ ומרססים זהב

רהיטי עץ בצבע דו גוון ורוד זהב רעיונות

התוצאה הסופית – עיצוב דו -גוני לרהיטי עץ

צביעה מחדש של רהיטים, מטבח משופץ רב צבעים