בועות סבון רעיונות עשה זאת לילדים ילדים גדולים

היום ברצוננו להציג בפניכם משהו מהנה שלא רק הילדים שלכם, אלא גם אתם בהחלט תיהנו ממנו. כולם אוהבים בועות סבון, אתה חייב להודות בכך. אבל מה היית חושב אם נראה לך איך עשה בעצמך בועות סבון ענקיות פחית? בהתחלה זה נשמע מסובך, אבל תגלו שזה לא. מה בדיוק עליך להכין ולעשות, נסביר במדריך הבא.

הכינו בעצמכם בועות סבון ענקיות – אתם צריכים:

מדיחי כלים יוצרים בועות סבון ענקיות בעצמך

– חבל כותנה (רצוי 100%)

– שתי חכות (חכות מתאימות מאוד)

– משקולות (למשל אגוזים גדולים יותר)

הכינו בעצמכם בועות סבון ענקיות – עבור מי הסבון שאתם צריכים:

j מתכנת בועות סבון אבקת סיכה מרכיב מים סבונים

– מדיח כלים (למשל Fit)

– אבקת J-Lube (זמינה באמזון)

– מים

– אבקת אפייה (לא חובה)

למרות שהחבל עשוי 100% כותנה, בדרך כלל יש חבל פלסטיק באמצע. עליך להסיר זאת תחילה. לשם כך, פשוט שלוף אותו החוצה. השכבה החיצונית מתכווצת כך שלא ניתן לשלוף את חבל הפלסטיק הלאה לאחר נקודת זמן מסוימת. אם זה קורה, פשוט למתוח שוב את המכסה ותוכל להמשיך הלאה. בעזרת החבל הנותר והחלול, אתה יכול כעת להכין בעצמך בועות סבון ענקיות לחלוטין. השחילו את החבל דרך האגוזים. כך החבל נשמר למטה ויציב יותר. לאחר מכן קשרו את החבל למקלות או למקלות באופן שנוצר משולש ו”הכלי “שלכם מוכן.

בועות סבון להנאה ובידור

בועות סבון ענקיות מכינות מי שטיפת כלים בעצמך

לאחר מכן, עליך להכין את מי הסבון שתוכל להשתמש בהם כדי ליצור בועות ענק בעצמך, וכך זה עובד. לשם כך הכניסי מדיח כלים כ- 640 מ”ל לכלי גדול. מוסיפים כפית J-Lube ומערבבים היטב בעזרת מקל עץ. האבקה צריכה להתמוסס וליצור מסה דמוית ג’ל. לאחר מכן מוסיפים בסך הכל 11 ליטר מים, תוך ערבוב התערובת היטב אחרי כל שליש. חשוב שאבקת J-Lube תתמוסס היטב לפני הוספת המים. אחרת, קצף ובועות יופיעו, שיידרש זמן רב להיעלם. אם תרצה תוכל להוסיף 3 כפיות אבקת אפייה. זה יגרום לבועות להימשך טוב יותר ויותר. ואז מי הסבון שלך כבר מוכנים ועכשיו אתה יכול להשתמש בהם להכנת בועות סבון ענקיות בעצמך.

תרגול קטן לבועות סבון ענקיות

בועות סבון ענקיות הופכות את הרעיונות שלכם לצבעוניים

אבל גם אז, יש לזכור כמה דברים. כדי שתוכלו לגרום לבועות הסבון הענקיות בעצמכם, עליכם כמובן קודם כל לטבול את החבל במי הסבון. כאשר אתה מוציא אותו, אל תפתח אותו עדיין. לאחר שהוצאת את כל החבל מהמים, הסר את המקלות בזהירות. הבועה עצמה נוצרת על ידי סגירת הפתח בחבלים בסוף. גם זה חייב לקרות לאט מאוד. אחרת הבועה תתפוצץ. בסך הכל זה ייקח קצת תרגול וסבלנות, אבל סביר להניח שתתרגל לזה תוך זמן קצר.

בילוי בחוץ עם בועות סבון

ילדים משחקים בועות סבון מחבלים עשה זאת בעצמך רעיון בחוץ

דרך קלה יותר בה אתה יכול ליצור בועות סבון ענקיות בעצמך היא ליצור רשת חבלים בתוך המשולש. זה יוצר כמה בועות סבון קטנות יותר במקום אחת גדולה. אך לשם כך תשיג הצלחה מהירה יותר, בה אפילו הרוח אינה יכולה להפריע לך.

אז אם אתה צריך שוב להיות מוטרד משעמום, אתה עכשיו יודע מה לעשות בשביל הבידור. אנו מקווים שיהיה לכם כיף גדול להכין בעצמכם את בועות הסבון הענקיות!

הכינו בעצמכם בועות סבון ענקיות – מתכון פשוט 

בועות סבון מים צבעוניים רעיון DIY בידור לילדים