במקום להוציא טונות של כסף על מסכות פנים חד פעמיות, אתה יכול פשוט להשתמש במסכות לשימוש חוזר. וכל העניין הופך להיות אפילו זול יותר אם אתה מכין אותם גם בעצמך. “התפירה גוזלת זמן רב מדי בשבילי ואין לי מכונת תפירה”, אתה יכול להגיד לעצמך עכשיו. אבל אתה גם לא צריך אותם, כי ישנן הוראות נהדרות ובעיקר מהירות ופשוטות שבעזרתן תוכל להכין מכונת הנשמה בעצמך מבלי לתפור, כדי להגן על עצמך לא רק מפני וירוס הקורונה, אלא גם מפני זיהומים אחרים..

הכינו מסכת נשימה משלכם ללא תפירה - 6 הוראות עם חומרים פשוטים

ובשביל זה אתה אפילו לא צריך חומרים מיוחדים. מובטח לכם שכבר יש את הרוב בבית, כי אלה דברים יומיומיים שבעזרתם תוכלו להכין בעצמכם את מגן הפה המושלם מבלי לתפור. בין אם אופנתי מבד יפה או פשוט ופשוט ממסנן קפה – אנו מספקים לכם מבחר של 5 גרסאות DIY. השתמש בהסגר בתבונה על ידי יצירת מכונת הנשמה בעצמך מבלי לתפור.

הכינו בעצמכם מכונת הנשמה מבד

הכינו בעצמכם מכונת הנשמה מבד ללא תפירה

אם אתה רוצה להכין מכשיר הנשמה זה בעצמך, אתה לא צריך יותר מאשר בד ושני קשרי שיער. פרשו את הבד לפניכם וקפלו את השולי העליון עד לאמצע. חזור על הפעולה גם עבור השולי התחתון. כעת קחו גומייה והכניסו דרכה את הצד השמאלי של הבד המקופל. בכך מקפלים אותו פנימה. עשו את אותו הדבר עם הצד השני והמסכה מוכנה. אתה יכול להכין את הנשמה בעצמך מכל בד ולקבל עיצובים שונים.

הכינו מסכת נשימה משלכם - קפלו את הבד והצמידו עניבה לשיער

הכינו מכונת הנשמה בעצמכם מבלי לתפור מנייר מטבח

הכינו מסכת נשימה משלכם מנייר מטבח בעזרת הוראות פשוטות

לפרויקט עשה זאת בעצמך תצטרך גם קשרים לשיער, כמו גם פיסת נייר למטבח פשוטה ומהדק. מקפלים את נייר המטבח כמה פעמים כמו חצאית קפלים. כדי שהקפלים לא ימשיכו להיפתח בסוף ותוכל להמשיך לעבוד ביתר קלות, תוכל לתקן אותם בקצה בעזרת מהדק. לאחר מכן הכניסו את שני קצות מגבת הנייר דרך גומי לשיער והדקו שוב בעזרת מהדק.

מקפלים מגני פה מנייר ומתקנים בעזרת מהדק גומי

הוראות עם מסנן קפה

השתמש במסנני קפה להכנת מסכת פנים - הדרכה מהירה

אתה צריך שני מסנני קפה פשוטים לכל מסכה. חותכים את הקצוות המשופעים של אחד מהשניים. כעת חבר את המסנן הזה למסנן השני וחתך פינה כפי שמוצג בתמונה. בשתי הפינות הנוגעות לאגודלים שבתמונה האחרונה למטה יש חריץ שבכל אחת מהן חוטים גומייה וקושרים קשרים בקצותיהם.

הוראות להכנת מגן נגד וירוס הקורונה ממסנן קפה

השתמש במגבונים לחים למסכות פנים

הכנת מגבונים לחים למסכת הגנה חד פעמית נגד וירוסים

אם ברצונך להכין מכונת הנשמה מהירה בעצמך ללא תפירה, תוכל גם להשתמש במגבונים לחים שתנו להם להתייבש מספר שעות לפני כן. מניחים שלוש מגבות אחת על השנייה ומקפלים אחת משני הצדדים הקצרים יותר כלפי פנים. בעזרת מספריים חותכים קשת קלה לאורך הקפל, שכאשר היא נפרשת הופכת לחור סגלגל לאוזן. חזור על אותו הדבר עם הצד הנגדי. וזה הכל!

רעיון מלאכה מהיר למגיני פה מגבונים לחים - חתכים חתוכים לאוזניים

הכינו מסכת פנים מתוך גרביים אלסטיות

הכינו מסכת הגנה על הפה והאף שלכם מתוך גרב

חותכים את כף הרגל של הגרב (מעל העקב), מקפלים את הצינור שנותר פעם אחת פנימה וחותכים גם את השאר. כעת גלגל את הצינור פנימה כך שתקבל מסכת פנים דו שכבתית שתניחי סביב צווארך כמו צעיף צינורית ולאחר מכן מושכת את הפה והאף. על מנת שזה יעבוד, חשוב להשתמש בגרב שעשוי מבד אלסטי.

הכינו מסיכת פנים רב פעמית מתוך גרב ישן

הכינו בעצמכם מכונת הנשמה מפוחית

הגנה על הפה והאף כנגד מחלות - פרויקט DIY קל

תוכל להשתמש במטפחת נייר, בד כותנה או נייר מטבח להוראות אלה. אתה מקפל את מטפחת הנייר כמו מפוחית ​​לרצועה צרה (כמו כשאתה רוצה להכין מניפה). מקפלים את שני קצות הרצועה פנימה. כל אחד מהם צריך לסגור גומייה. חותכים את העודף. לאחר מכן תקן את הקצוות בעזרת מהדק.

מסכות הגנה למתחילים עם מהדק או דבק חם במקום תפירה

אם אתה משתמש בבד כותנה חדש, רצוי לשטוף ולגהץ אותו מראש. כמו כן, עליך להעביר את המגהץ על הבד לאחר כל קיפול, כך שהקפל יתוקן והבד לא יתפתח שוב. במקום להשתמש במהדק, אתה יכול גם להשתמש בדבק חם כדי לתקן את הקצוות במקומן. לשם כך עליכם להדביק את כל השכבות זו אחר זו.