מטבח-לפי פנג-שואי-מטבח-עשבי תיבול

המטבח הוא הלב של כל בית, ולכן חשוב למלא את החלל הזה בצ’י חיובי. עיצוב מטבח לפי פנג שואי פירושו יצירת אנרגיה טבעית שעוברת בכל החדר בהרמוניה. עקוב אחר כמה טיפים לעיצוב מטבחי פנג שואי ליצירת צ’י בריא ולהביא אושר, בריאות ושגשוג לבית ולחיים שלך.

עיצוב המטבח לפי פנג שואי – צבעים חמים ועליזים

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-חומרים טבעיים-צמחים

קשט את מטבח הפנג שואי שלך בצבעים חמים כמו צהוב, כתום או ירוק. צהוב הוא צבע בר מזל במיוחד למטבח מכיוון שהוא מסמל עיכול בריא. המטבח צריך להיות מקום נעים שבו התושבים רוצים לבלות הרבה זמן. השתמש בצבעים כהים רק למבטאים קטנים במטבח.

עיצוב המטבח לפי פנג שואי – הימנע מחומרים מלאכותיים

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-אדום-עץ

במידת האפשר, קשט ורהט את מטבח הפנג שואי שלך בחומרים טבעיים. בית עם יותר מדי חומרים מעשה ידי אדם ימשוך אנרגיה שלילית, והמטבח המודרני כבר מלא באלקטרוניקה מעשה ידי אדם. סירי חרס דקורטיביים וכסאות עץ הם בחירות מצוינות למראה טבעי במטבח. שמים בסל תפוחים בשלים, אגסים, שזיפים ופירות אחרים והניחו על השיש או השולחן.

צבעי פנג שואי – טיפים על שילובי הצבעים הנכונים

צבעי פנג שואי לסלון – כך אתה מבטיח הרמוניה בפנים!

עיצוב קיר אסייתי – 42 רעיונות לפנג שואי לחדר האמבטיה

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-פרחים בהירים-טבעיים

מקשטים בצמחים ובעשבי תיבול

דרך קלה וזולה להכניס אנרגיה טבעית לבית שלך היא לקשט אותה בצמחים בריאים וחיים. צמחים מאירים חדר משעמם ומסמלים חיים חדשים. צמחים אינם רק נעימים לעין, הם גם מטהרים את האוויר. הכניסו למטבח שלכם צמחים ועשבי תיבול טריים ויפים לפי הסוג של פנג שואי והסירו כל שכבר נבולים או חולים. הימנע מקקטוסים וצמחים בעלי עלים מחודדים ומשוננים העלולים לעורר מערכות יחסים קוצניות.

מטבח לפי פנג-שואי-עיצוב ללא חלל

הסתר את פח האשפה

אל תבזבז את כספך על פח אשפה דקורטיבי או צבעוני. זה צריך להיות מוסתר מהעיניים, לא משנה כמה יפה הוא. פחי האשפה פולטים אנרגיה מלוכלכת הנוצרת מפסולת וזה יכול ליצור מזל רע ומחלות לתושבי הבית. שמור את פח האשפה בארון או מתחת לכיור, ותמיד עם מכסה עליו.

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-עץ-מטבח-אור

פתח חלונות ותריסים

לא משנה כמה טוב עיצבתם את המטבח שלכם לפי הפנג שואי, הצ’י החיובי לא יצמח בלי אוויר צח ואור. פתח את החלונות באופן קבוע בכדי לתת לנשימה של אוויר צח דרך החדר כדי להמריץ את הצ’י ולהרוויח עושר. שמור את התריסים פתוחים במהלך היום והשתמש באור הטבעי של השמש לבישול וניקוי.

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-עץ-משטחי-צמחים

עיצוב המטבח לפי פנג שואי בצבעים חמים

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-צבעים חמים

מטבח-לפי-פנג-שואי-עיצוב-אדום-בז '-זכוכית-שולחן        מטבח-אחרי-פנג-שואי-עיצוב-ארונות-מטבח-לבן

מטבח הרמוני ומאוורר המבוסס על פנג שואי

מטבח-לפי פנג-שואי-עיצוב-קליל-אוורירי

100 רעיונות למטבח עם אי בסגנונות ריהוט שונים