קישוט כדי להפוך את עצמך למראה מוכן כחרצית

הרשה לעצמך להיסחף מהמדהים הזה קישוט עשה זאת בעצמך לעורר השראה ולעשות מראה קיר משלך בצורת חרצית. עקוב אחר ההוראות וצור קישוט קיר מקורי ויוצא דופן.

קישוט עשה זאת בעצמך-חומרים מתכלים

קישוט כדי להפוך את עצמך למראה כעצות כף חרצית

המרכיב העיקרי שאתה צריך כדי להשיג זאת קישוט עשה זאת בעצמך להכנת כפיות פלסטיק. ההימור הטוב ביותר שלך הוא לקנות שש אריזות של 48 כפות ולהסיר את הידיות. אתה יכול לעשות זאת בקלות עם המספריים.

קישוט עשה זאת בעצמך-שלב ראשון

קישוט כדי להפוך את עצמך למראה כטבעות צלחות עץ חרצית

קח שני סיבי צפיפות בינונית במעגל ברוחב 30 ו -45 ס”מ. אתה יכול לחבר אותם באמצעות ידיות הכף החתוכות והדבקת שני הקצוות לצלחות.

שלב שני

מראת קישוט DIY כצמודה לנייר חרצית

עוד שלב לזה קישוט עשה זאת בעצמך כל שעליך לעשות הוא להפוך את הבנייה ולמלא את החלל שבין שני המעגלים. השתמש בנייר עבה למטרה זו והדבק אותו ללוחות.

שלב שלוש

מראה קישוט DIY כמו אקדח דבק חרצית

מקל מראה לקישוט DIY ככפית חרצית

לאחר מכן התחל להדביק את קצות הכף בעזרת אקדח דבק. כך שאלו קישוט עשה זאת בעצמך נראה ממש טוב בסופו של דבר, הקפד להדביק את הכפות היטב ובזהירות יחד.

שלב רביעי

מראה DIY לקישוט הבית כעלי חרצית

קצות הכפות ישמשו ככותרת החרצית. אתה יכול להביא את שורת הכפות האחרונה מעט מעבר לקצה הטבעת החיצונית. באופן זה הבנייה תישאר בלתי נראית למטה.

שלב חמישי

מראה DIY לקישוט הבית כתרסיס ציפוי חרצית

לאחר שסיימת להדביק כפיות, תוכל לעשות זאת קישוט עשה זאת בעצמך לאחר מכן הוסף מעט צבע. השתמשו בתרסיס וכסו את הכפות במעיל בסיס, שאפשר לחזור עליו גם הוא.

שלב שישי

מראה צבע לקישוט DIY כצבע חרצית

כדי לגרום לחרצית להיראות טבעית יותר, ניתן לצבוע את שורות הכפות בצבעים שונים. התחל מהמרכז עם גוונים כהים יותר וצבע בהיר יותר ובהיר עד קצה הטבעת החיצונית. צבעו גם את החלק האחורי של הכפות במרכז, כיוון שזה יהיה מאוחר יותר גלוי כהשתקפות במראה.

שלב שבע

מראה קישוט DIY כניואנסים כחולים של חרצית

השלב האחרון בזה קישוט עשה זאת בעצמך סוף סוף יש לחבר את המראה בעזרת אקדח הדבק. אך תחילה המתן עד שהדבק יתייבש היטב. אז יש לך את מראה הקיר המוגמרת שלך שתוכל להשתמש בה כקישוט בחדר האמבטיה, בחדר השינה ואפילו בגינה.