מדף קיר הצעות חומרי בניין בנה לעצמך פרקטית מודרנית

כאשר מדף נשבר, לאנשים רבים קל הרבה יותר לקנות חדש מאשר לתקן את הישן. לרהיטים תוצרת בית ולחפצי בית עדיין יש קסם מיוחד משלהם והם גם טובים לארנק. כאן נראה לכם כיצד תוכלו להכין אחד נחמד ומעשי מאוד בעזרת חבל וכמה לוחות בנה מדף משלך פחית.

 בנה מדף משלך – חומרי בניין ושיטת בנייה

בנה מדף משלך חסוך כסף אפשרויות חומרי בנייה מדף קיר פרקטי

על מנת שתוכל ליישם באופן יצירתי את הרעיונות האישיים שלך, עליך להשתמש בכלים ובחומרים הנכונים לבניית מדף. אנו נותנים לך כמה רעיונות שימושיים שתוכל ליישם בבית. אתה צריך ארבעה חבלים או חבלים עבים באורך של 30 ס”מ ובעובי של כ -2 ס”מ. הכינו גם ארבעה חבלים דקים יותר – בעובי של כ- 0.5 ס”מ באותו אורך. אתה עדיין צריך 2 לוחות עץ ומקדחה שטוחה. גם צבע החבלים כמובן חשוב מאוד. בחר צבע זה המתאים לחלל שלך. ניתן לצבוע גם לוחות מדף. אתה עדיין צריך 2 ווים, מספריים ומדלק. אם כבר רכשתם עבורכם את חומרי הבנייה, תוכלו לעשות זאת בסדנה הביתית שלכם בנה מדף משלך.

  בנה מדף משלך – הוראות לעבודה

בנה גרסאות בעצמך הוראות חומרי בניין מדף קיר אופנתי

בעזרת המקדח השטוח, מקדחים ארבעה חורים בארבע הפינות של כל לוח שהן גדולות מספיק לחבלים. לאחר מכן צובעים את הלוח מכל הצדדים. קח את אחד החבלים הדקים ואחד העבים והכניס אותם לחורים. ראשית, קשר 2 קשרים במרחק של 30 ס”מ זה מזה. משוך את קצות החבל דרך החורים בלוח הראשון וקשר אותם יחדיו מתחת. כשהמדף מוכן, חבר אותו לקיר. בדוק את ההצעה שלנו בתמונות. אז אתה יכול לקבל אחד נהדר לזמן קצר ועם כלים לא יקרים בנה מדף משלך!

רעיון מעשי המדגיש סגנון אינדיבידואלי

חומרי בניין מדף קיר כמעט בנה לעצמך הצעות