מגירות לרענון מטבח

ארונות מטבח שנראים מיושנים יכולים באמת לקלקל את המראה הכללי של המטבח. לרוע המזל, ארונות הם אחד המרכיבים היקרים ביותר בכל הנוגע לזמן שיפוץ. אפשר לקשט את הארונות וללא הפשטה ועיבוד מחדש או צביעה. כאן תלמד כיצד לקשט דרכים פשוטות ולהתרענן ללא שיפוץ. בעזרת כמה תוספות פשוטות תוכלו לשנות את המטבח לחלוטין ולשפר את מראה החדר האהוב עליכם בבית.

ידיות וידיות של ארונות המטבח

ארונות מטבח-רענון-עיטור-ידיות-ידיות

אחת הדרכים הקלות והדרמטיות ביותר לעדכון ארון מטבח היא עם ידיות וידיות חדשות. כאשר החומרה סוף סוף נראית מיושנת ושחוקה, כבה את הידיות הישנות האלה ועשי הבדל בולט. אם לארונות ולמגירות לא היו ידיות או ידיות, ניתן להוסיף אותן רק. עם פילוס והגדלה קפדניים, הוספת החומרה היא משימה פשוטה מאוד ורק זה ייתן לארונות המטבח מראה חדש לגמרי..

ארונות מטבח עם גילופים מזויפים

ארונות מטבח-לקשט-גילוף עץ מזויף

הידעתם שיש תבליטים מעץ אותם ניתן להדביק על רהיטי עץ וארונות? בקר כמעט בכל סוחר לעיבוד עץ מקומי ותמצא עשרות גילופים שנעשו. כל שעליכם לעשות הוא להסיר את דלתות הארון או חזיתות המגירות, ולאחר שהגילופים מוכתמים וחותמים, מהדקים אותם בעזרת דבק עץ באיכות טובה. שמור את הדלתות וחזיתות המגירות על משטח עבודה אופקי עד שהדבק יתייבש לגמרי. ברגע שהדלתות וחזיתות המגירות מותקנות מחדש, הן נראות חדשות לגמרי ושונות להפליא.

ארונות מטבח-לרענן-לקשט-גילופים מעץ מזויף

דפוס ומדבקות

הוספת אלמנטים מעץ דקורטיבי היא דרך קלה נוספת לקשט ולרענן את הארונות מבלי לשפץ. הרצועות הדקות זמינות בצבעים, עיצובים ורוחבים רבים. קל לחתוך אותם ולהדביק אותם לאורך הקצוות. תקבלו עיצוב ארון מטבח ייחודי ותוסיפו משיכה למטבח.

ארונות מתקפלים

ארונות מטבח-מתקפלים-כיור

אתה יכול לרענן ארונות ומגירות מתקפלים על ידי הוספת מעט שטח אחסון נוסף. ניתן להצטייד בחזיתות המגירות בדלתות דש מעשיות בהן ניתן לאחסן ספוגים, כלי מטבח קטנים או כל דבר אחר. תגלו שאלו מאוד זולים באינטרנט או ברוב חנויות החומרה הגדולות.

מטבח-ארונות-מדבקות-לקשט

לאחר שהוספת חומרה חדשה ותוספות דקורטיביות אחרות, ארונות המטבח נראים אחרת לגמרי, לא? בהרבה פחות מהעלות של שיפוץ מלא של המטבח או הוספת חזית מטבח חדשה, תוכלו להעניק למטבח שלכם מראה חדש ורענן. אם דגמי הארונות הקיימים מוצקים ובמצב טוב, ישנן מספר דרכים בהן תוכלו למצוא דרכים שונות להביא אותן לימינו ולשפר את המראה הכללי של החדר..

ארונות מטבח-מתחדשים-מתקפלים החוצה

ארונות מטבח-רענון-עיטור-נייד-יחידות

ארונות מטבח-רענון-עיטור-מגירות     ארון-דלתות -טריים-כפתורים-שינוי

מטבח-רענון-צבע-ידיות-שינוי

מנגנון רענון-מטבח-הרמה

מטבח-רענון-קישוט-מנגנון-הרמה