הכל כרגע סובב סביב בוהו ומי שרוצה להסתגל באופן מלא לסגנון לא יכול להימנע מהמקרמה הרומנטית. בין אם מדובר בסל תלוי או בעיטור קיר פשוט, התכשיטים המסוקסים פשוט נראים נפלאים ומשרים קסם מיוחד. מתחשק לך שוב להיות קצת יצירתי והאם תרצה להוסיף משהו חדש לאוסף המקרמה שלך? אנו מציעים שקית מקרמה פרקטית שתוכל לא רק להשתמש בה בר קיימא לקניות, אלא גם להיות פרקטית מאוד באופן כללי לחיי היומיום. אחרי הכל, לנו הנשים תמיד יש הרבה מזוודות! במאמר של היום נראה לכם כיצד תוכלו להכין שקית מקרמה בעצמכם במהירות ובקלות. יש הוראות לרשת קניות, קלאץ ‘ותיק יוגה.

שקית קניות מקרמה – הוראות חינם למתחילים

שקיות ושקיקים של מקרמה קשורים ברצועות או רצועות תוצרת עצמית

תיק רשת מקרמה יפה למראה ושימושי במיוחד לקניות. ניתן להעביר בו מגוון רחב של מוצרים מבלי להסתכן בקרעים כמו שקיות ניילון. והדבר הטוב ביותר הוא שאפשר עדיין להשתמש בו שוב ושוב, מה שכמובן מגן על הסביבה. אתה צריך חוט מקרמה בעובי 4 מ”מ (או דק יותר אם אתה מעדיף) כמו גם זוג מספריים וסרגל או סרט מדידה. לאחר מכן תוכלו להתחיל ולייצר שקית מקרמה משלכם.

צמה את הידיות לשקית המקרמה

שקית מקרמה - ידית צמה לשקית קניות

קודם כל, אתה יכול להכין שתי ידיות לשקית המקרמה או לרשת בעצמך. לשם כך, אתה פשוט צמה את החוט כמו צמה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להדביק את הקצוות לשולחן או להניח מעליו חפץ כבד. אם קלעתם שתי ידיות, תוכלו לקשור את שני הקצוות של כל חבל בעזרת קשר מתפתל.

עטפו קשר לתיקון קצות הרצועות או הידיות

לשם כך, קח חבל קטן, צור איתו לולאה בקצה אחד והנח את קצות הידית על הלולאה. לאחר מכן עוטפים את הקצה הארוך יותר של הלולאה סביב שני קצות הידית לכיוון הלולאה. לאחר מכן הכנס את החוט הנותר דרך הלולאה הנותרת, ולאחר מכן אתה מושך את קצה החוט בצד השני כך שהלולאה תהיה מהודקת. חזור על הפעולה עם הידית השנייה של שקית המקרמה.

הכינו שקית מקרמה משלכם לקניות - עיצוב קשר מרובע למתחילים

חלופה לידית הקלוע

עֵצָה: במקום לקלוע ידיות, ניתן להשתמש גם בטבעות מוכנות מעץ או מפלסטיק ולאחר מכן לקשור אליהן את שקית המקרמה. או פשוט לבחור בעיצוב אחר שהוא קצת יותר מעניין מזה הקלוע. מה דעתך, למשל, על הגרסה הבאה (קשר צלע):

תיק מקרמה - רעיון לידית של קלאץ 'או תיק נשים אחר

הוראות שקיק מקרמה

שקית מקרמה - קשרו קשרים של ראש ערוץ על הידיות

כעת תוכל לקשור את שקית המקרמה לידיות. קל במיוחד לעבודה אם מושכים את הידיות מעל מוט ואז מרימים את המוט קצת יותר גבוה (למשל בין שני גב כיסא). לתיק בגודל 42 על 23 ס”מ (ללא ידית) צריך 14 חבלים באורך של 2 מטר לידית. אבל כמובן שאפשר להשתמש בחבלים נוספים ו / או ארוכים יותר אם צריך שקית קניות גדולה יותר.

הוראות לקשר ראש הערב לקשור על ידית או מנשא

לאחר מכן קשרו את חוטי החוט המוכנים לידיות בעזרת קשר ראש הכריכה. לשם כך, בחר את חלק הידיות בעל הקשר העוטף על מנת להסתיר אותן בו זמנית. עבור קשר מסוג זה, קח חוט חוט, קפל אותו פעם אחת באמצע, הנח את הלולאה סביב הידית ומשך את שני הקצוות התלויים דרך הלולאה. אז אתה כבר יכול לקשור את שקית המקרמה:

שקיות מקרמה עם קשרים מרובעים לעיצוב גס או דק

התיק מורכב בהתחלה מקשרים מרובעים פשוטים, שכל אחד עשוי מארבעה גדילים. בהוראה למעלה אתה יכול לראות כיצד נוצר קשר זה. צור שלוש שורות של קשרים אלה. לאחר מכן עליך לחבר את שני הצדדים של השקית שקיבלת. שוב, השתמש בקשר המרובע לשם כך. קח את שני החוטים האחרונים מכל צד של הידיות וקשור שלוש שורות של קשרים מרובעים כמו קו ישר.

קושרים שלוש שורות של קשרים מרובעים לשקית המקרמה

שאר שקית המקרמה הופכת לקלה עוד יותר: לקשור קשר מרובע במרחק קטן משלוש השורות. לאחר מכן השאר שוב את אותו המרחק והוסף עוד קשרים מרובעים, אך הפעם קיזוז. קח תמיד את שני הגדילים מימין מקשר אחד ואת שני הגדילים משמאל מהשני יחד. המשיכו כך עד שהגעתם לתחתית או לאורך השקית הרצויה.

שקיות עניבה מחוט לקניות בת קיימא ללא פלסטיק

שקית מקרמה DIY – סוגרים את תחתית השקית

קשרו את רשת הקניות ותקנו אותה בעזרת דבק לאחיזה טובה יותר

צור שוב שלוש שורות של קשרים מרובעים כפי שעשית בתחילת השקית. אז אתה יכול להוריד את השקית מהמדף ולהניח אותה לפניך. עכשיו תמיד קשר שני גדילים בצד אחד של השקית כששני החוטים הנגדים בצד השני של התיק. צור קשרים כפולים לתחתית תיק כבד. חותכים את הקצוות העודפים. כעת תוכלו להפוך את שקית המקרמה מבפנים החוצה או להשאיר אותה כפי שהיא ולתקן בנוסף את קשרי הגמר בעזרת דבק ריסוס..

תיק מקרמה – הוראות

הכינו תיק נשים משלכם עם קשרים מרובעים צפופים כמדריך למתחילים

האם אתה מעדיף להכין תיק יד בעצמך במקום זאת? אין בעיה! אתה יכול להשתמש באותן הוראות ופשוט לקשור את הקשרים ביחד כדי להפוך את שקית המקרמה לאטומה. תיק מקרמה עשה זאת בעצמך קל במיוחד אם, כפי שכבר צוין, אתה משתמש גם בטבעות מוכנות שאליהן אתה קושר את השקיות בפועל.

לקשור תיק כמו תיק, אבל עם רשתות קטנות יותר

תיק נרתיק תוצרת בית לנשים

הפוך את הצד הקדמי והאחורי בעצמך ולאחר מכן קשר או תפר אותם יחד

האם תרצה גם כמה שוליים פאנקי? אתה יכול לקבל שקית מקרמה עם שוליים, למשל, על ידי לא לחתוך את הקצוות המסוקסים של התיק שתואר לעיל, אלא רק לקצר אותה במידת הצורך ולאחר מכן לסתר את החוט בעזרת מסרק שיניים עדינות.

תיק מקרמה עם שוליים ארוכים כתיק יד במראה בוהו

אם אתה רוצה, אתה יכול כמובן לנסות את עצמך בדפוסי קשר מעניינים למקרה שעיצוב הקשר המרובע נראה לך קצת משעמם מדי. ישנן הדרכות וידאו רבות ברשת שתוכלו להשתמש בהן למטרה זו.

הוראות לשקית מקרמה – הכינו תיקי קלאץ ‘בעצמכם

שקית מקרמה DIY - קלאץ 'עם שוליים ורצועות עם קשרים בצלעות

אתה יכול גם להשתמש באותם קשרים מרובעים כמו ברשת המקרמה כדי לקשור מצמד כזה. מותחים חתיכת חוט ארוכה וקושרים אליה את מספר חתיכות החוט הרצוי בעזרת קשר ראש הכושית (תלוי כמה רחבה שקית המקרמה צריכה להיות). אורכם של אלה צריך להיות בערך 4 מטר.

עניבת קלאץ 'עם קשר מרובע פשוט באורך הרצוי

לאחר מכן קשר שורות רבות של קשרים מרובעים עד שיש לך את גודל הכיס שאתה רוצה. אתה יכול לקפל את הרצועה המסוקסת מדי פעם כדי לבדוק עד כמה המצמד כבר הגיע.

צור אלכסוני עם שבץ חצי כתבנית יפה

ברגע שאתה מרוצה מהאורך אתה יכול לתת לדפוס הקשר להתחדד כלפי מטה. לאחר מכן קשר חצי קשר אלכסוני משני הצדדים ומלמעלה למטה או מבחוץ למרכז. השאירו מעט מקום מלמעלה ואז קשרו ארבעה קשרים מרובעים. מארבעת הגדילים התלויים של שורת הקשרים הזו, קחו את שני האמצעיים ודחפו אותם מלמעלה – בין החוטים שבהם השארתם פער..

לקשור קשרים כקישוט ולחתוך שוליים

משוך את החוטים חזק כך שתקבל קשר גדול שנראה כמו כפתור. השתמש בשני הגדילים החיצוניים שלא רק משכתם כדי לאבטח את הקשר הגדול בעזרת קשר מרובע. כעת עשו את אותו קשר מספר פעמים לאורך האלכסון, ולאחר מכן שוב קשרו את הקשר החצי האלכסוני משני הצדדים. הסר הכל מהמדף והנח אותו לפניך. כעת ניתן לחתוך את הקצוות העודפים לאורך האלכסון לאורך השוליים הרצוי ולסרוק.

לתפור את המצמד יחד

הוראות תיק מקרמה בגרמנית - תפירה ורצועה עם קרבין

מקפלים את הצד הארוך לתחילת האלכסון. השחילו את החוט שהשתמשתם בו לניתוק מוקדם יותר דרך וו הסרוגה גדול ותפרו את שתי השכבות של שקית המקרמה ותמיד השחילו אותן דרך התפרים (כמו כשסורגים שקיות ואז תופרים אותן יחד). ברגע שאתה מגיע לתחתית הפינה, תקע את המחט בתוך הכיס וקשר את הקצה. בדרך זו הקשר לא יהיה גלוי. חותכים את העודפים וחוזרים על הצד השני. שקית המקרמה עם שוליים מוכנה כעת וניתן להשתמש בה. אבל אתה יכול גם להוסיף רצועת כתף, למשל על ידי קשירת חוט עם קשר הצלעות (פופולרי מאוד לצמידים) על טבעת עם קרבין.

הכינו בעצמכם שקית מקרמה – הוראות לתיק יוגה מקרמה

תיק יוגה פשוט במראה רשת בוהו

למתוח חתיכת חבל כפי שהיית עושה עבור המצמד. לאחר מכן תוכל לקשור אליו את חוטי החוט לשקית. אין להדק את זה חזק מדי, שכן הפתח שם אמור להיות מסוגל להיסגר מאוחר יותר. עכשיו קשר כל דפוס שאתה רוצה. עיצוב קשר מרובע פשוט באשר לשקית הקניות מספיק לחלוטין. התוצאה צריכה להיות צינור שאת הקצה התחתון שלו אתה פשוט קשר. הפתח העליון נשאר פתוח כך שניתן לדחוף את מחצלת היוגה פנימה. לאחר מכן משוך את קצות החבל (קיצר אותו במידת הצורך) שהשתמשת בו כדי למתוח אותו כדי לסגור את שקית המקרמה ולקשור קשת.

צור רצועות עם קשרים וצלעות בעצמך עבור מחצלות יוגה

עכשיו אתה יכול ליצור מנשא כפי שהיית עושה עבור המצמד. במקום תיק שלם, אתה יכול פשוט לקשור רצועות לטבעות ולאחר מכן לקשור אותן סביב המחצלת המגולגלת.

שקיות מקרמה עשויות קשרים מרובעים פשוטים או דוגמאות מעניינות

תיק שקיק בוהו צהוב עם רשתות צרות ורחבות