לפני התפרצות קוביד -19, חדר האוכל בבית היה מזדמן ומתפקד. בחיי היום יום התוססים, כמעט לאף אחד לא היה מספיק זמן לארוחות שלוש מנות, ורבים התקשו למצוא זמן לבשל על בסיס יומי. אבל השנה הכל שונה, מכיוון שחדר האוכל הפך לכתובת גסטרו פופולרית במהלך הנעילה באביב. עיצוב יהיה גם בראש סדר העדיפויות בשנה הבאה. במאמר נספר לכם מהו טרנד חדר האוכל 2021, אילו ריהוט אוכל זמין כיום וכיצד תוכלו ליצור אווירה נעימה..

טרנד חדר האוכל 2021: חוט ועור במקום ריפודי פשתן

חומרים טבעיים וריפודי כבלים לכיסאות בחדר האוכל

בשנים האחרונות סגנון ההיג’ה הסקנדינבי שלט במגמות החיים. בשנת 2021, העושר שוב יעבור לחדר האוכל. הכיסאות מרופדים בטקסטיל כבד כמו חוט או קטיפה. עור חלק גם מביא לתוכו מראה תעשייתי מודרני.

טרנד חדר האוכל 2021: צבעים נוספים נכנסים לתמונה

מגמות הריהוט בחדר האוכל משלבות ריהוט עץ בהיר עם ריהוט עץ כהה

סגנון החיים הסקנדינבי מתפרש השנה בצורה מודרנית. בעבר פלטת צבעים ניטראלית שלטה בפנים, כיום מעצבי פנים ויצרני רהיטים מסתמכים יותר על צבעים. פופולרי במיוחד: השילוב של עץ בהיר וכהה. ניואנסים חזקים יותר של כדור הארץ, כגון גמל או כתום חלודה, משויכים לגוונים כחולים אפורים-כחולים.

טרנד חדר האוכל 2021: לבן, לבן ושוב לבן

הקמת פינת אוכל בסגנון רטרו. טיפים ורעיונות

לבן על לבן – כך ניתן לתאר את טרנד החיים הבא. לבן, לבן שמנת, שנהב, לבן פנינה או לבן קליפה יש השפעה מרגיעה וניתן לשלב אותם בצורה מושלמת. פלטת צבעים לבנה אינה דורשת תשומת לב רבה ומאפשרת לחומרים ולצורת הרהיטים להיכנס לשלהם. זה מאפשר לצורה הפיסולית של שולחן האוכל וינטאג ‘להתגבש.

טרנד חדר האוכל 2021: עיצוב נורדי בסגנון לוס אנג’לס

כיסא עם כיסוי פשתן חומרים טבעיים בחדר האוכל

העיצוב הנורדי, עם החומרים הטבעיים והמסורות שלו, עורר תחושה לא רק באירופה, אלא גם בארצות הברית. בלוס אנג’לס, סגנון החיים קיבל טאץ ‘בלעדי. מעצבי הפנים בעיר המלאכים שמרו על הזהות החזקה של הפנים הסקנדינביות אך הוסיפו נופך של תחכום ויוקרה. לכסאות חדר האוכל יש מראה אוונגרדי, אך הם סופר נוחים ופונקציונאליים.

טרנד חדר האוכל 2021: ריהוט בר קיימא

צמחים בחדר האוכל ושולחנות עשויים עץ מלא מלוטש

נושא הידידות הסביבתית יהיה גם בראש סדר העדיפויות בשנה הבאה. יצרני הרהיטים מסתמכים על חומרים מקומיים וייצור בר קיימא עם פליטת CO2 הנמוכה ביותר האפשרית. באירופה העץ הוא אחד החומרים הקיימים ביותר, שכן ייצור רהיטי עץ גורם לפליטת CO2 נמוכה. חומרים אקזוטיים כגון במבוק, פקק או ראטן הם בין החומרים הטבעיים הצומחים במהירות.

שטיחי פרווה

כיסא עם כיסוי פשתן חומרים טבעיים בחדר האוכל

עור ופרווה עמידים מאוד ולכן משתמשים בהם באופן מסורתי בפנים וריהוט סקנדינבי בבית הכפרי המודרני או בסגנון בקתה. שטיח מעור פרה יכול למסגר ולהדגיש את פינת האוכל בצורה מושלמת, הוא מזדקן יפה מאוד וקל במיוחד לטיפול. השימוש בעור או בפרווה, אם הם תוצרי לוואי, נחשב גם לידידותי לסביבה.

טרנדים בחדר האוכל: תאורה אמירה

קסם בית כפרי בחדר האוכל עם מנורת תליון עשויה קש או רשת דגים

התאורה הנכונה יוצרת אווירה ושופכת אור רך על פינת האוכל. השנה, פנסי תליון גדולים במיוחד עשויים קש, רפיה, פקק או אצות הם טרנדיים מאוד. מצד אחד, מכיוון שהם ידידותיים לסביבה וגדלים תוך שנים ספורות. מצד שני, כי הם משכנעים במראה מזדמן בעבודת יד. בכל מקרה, דבר אחד בטוח: עם החומרים הטבעיים אתה נכון בדרך.

תאורה אופנתית: זהב וזכוכית מעושנת

תאורה אקלקטית בחדר האוכל עם טפטים

שני טרנדים ניצחו בהצלחה בשנת 2020: זהב התגנב לליבם של מעצבי פנים ומחליף נחושת, פליז וזהב ורוד. גם אהילים מזכוכית מעושנת מבוקשים השנה. אהיל עשוי זכוכית מעושנת כחולה מובטח ליצור אפקטי וואו, אך גם אורות תליון בניואנסים אפורים או לבנים הם מושכים את העין. אם אתה מעז, אתה יכול לשלב כמה אורות תליון מחומרים שונים וליצור ניגודים מרגשים.

טרנד חדר האוכל 2020: משטח שולחן משיש

מגמות חדר אוכל שולחן משיש 2021

שיש הוא אחד הקלאסיקות בקרב אבנים טבעיות. גרגרו האצילי פשוט לא יכול להרפות מהעיניים והמשטח המלוטש שלו משקף את האור. משטח שולחן משיש מביא מגע של בלעדיות ויוקרה לחדר האוכל. ניתן לשלב את החומר בצורה מושלמת עם עץ. כיסאות אוכל עם ריפודי עור או עם פרטי עור עדינים משתלבים עם זה.

טרנד חדר האוכל 2021: שולחן האוכל הרב תכליתי

צמחים פנימיים בטרנדים הפנימיים של חדר האוכל 2021

באזור המגורים הפתוח, הפונקציונליות במקום הראשון. שולחן האוכל גם ממלא מספר פונקציות: הוא משמש לאכילה, לכתוב שיעורי בית או להפוך את פינת האוכל למשרד ביתי. מתקפל, מתקפל, מתקפל: שולחן האוכל מציע פתרונות גמישים לכל מצב בחדר.

טרנד חדר האוכל 2021: צמחים תלויים

צמחים תלויים בחדר האוכל הם הטרנד האחרון

חזרה לטבע – השנה הצמחים הפנימיים אינם רק קישוט יפה, אלא השחקנים העיקריים בפנים. כאשר הפינות והנישות מלאות, יש חלופות לתלות אותן, למשל מעל פינת האוכל. מצד אחד, זה יוצר יותר מקום לרהיטים אחרים, ומצד שני הצמחים מקבלים יותר אור. תלויים על ענף מעל שולחן האוכל, הם חתכו דמות טובה במיוחד.

טרנדים לריהוט בשנת 2021: המטבח המאכל חוגג קאמבק אמיתי

כיסאות עץ בצבע אקסנט צובעים טרנדים בחדר האוכל 2021

במשך זמן רב נחשבו מטבחי אכילה מיושנים. השנה הם חוגגים קאמבק, מכיוון שהמטבח המאכל מהווה זמן שמחה עם המשפחה. גם אם פינת האוכל בסלון כבר תוכננה, פינת ישיבה נעימה במטבח היא בגדר חובה מוחלטת. כך אנשים מבשלים ואוכלים יחד ופשוט נהנים להיות ביחד.

צבעים לבנים ועירומים בטרנדים של חדר האוכל 2021

מגמות חדר האוכל לשנה הקרובה מגוונות מאי פעם. לוח צבעים עדין של גווני אדמה וניואנסים כחולים-אפורים, הרבה לבן בגוונים שונים או ניואנסים עירומים מאופקים: כל אחד יכול לבחור את הנכון. בכל הנוגע לרהיטים, 2021 יהיה על כל קיימות. מעצבי הפנים ויצרני הרהיטים בוחרים חומרי גלם בני קיימא כמו במבוק, פקק או ראטן. עור ופרווה משמשים גם הם, אך רק אם הם תוצרי לוואי. שיש וזכוכית מעושנת פופולריים מאוד, בעוד מתכת ובטון הם נחלת העבר.