שולחן אוכל מעץ מלא ריהוט סקאלה ספסל כסאות לבנים

בימינו זה כן שולחן אוכל מעץ מלא מוחזר בבירור – עם עיצוב חדש ופינת ישיבה נוספת, הוא יוצר אווירה נעימה בבית ומבטיח שתוכל תמיד להציע לאורחים שלך מקום ישיבה. שולחנות עץ מלא אלה מבית Schulte Design הם דוגמה מצוינת לעיצוב רהיטים מודרני. בוודאי תוכל למצוא את הרהיט האהוב עליך בין השילובים הטריים והמסוגננים האלה של שולחנות אוכל מעץ מלא וכיסאות תואמים.

שולחן אוכל מעץ מלא “אוריס”

שולחן אוכל עשוי אוריס מעץ מלא עץ כהה רגל אצילית

שולחן אוכל מעץ מלא זה מורכב משולחן כהה ושתי רגלי שולחן אלגנטיות ממתכת מבריקה. מושך עיניים אמיתי בחדר האוכל או בפינת האוכל!

שולחן אוכל “Calum” עשוי עץ מלא

שולחן אוכל עשוי מעץ מלא בעיצוב סגלגל מעץ כהה calum ניתנת להארכה

אם אתה אוהב את העיצוב הסגלגל של שולחנות, אז המודל הזה לשולחן האוכל מעץ מלא מתאים לך בדיוק. שולחן האוכל Calum זמין גם בגרסה מלבנית ועגולה, כפי שתראו להלן.

שולחן האוכל “פאבוס”

שולחן אוכל מעץ מלא בסיס ספסלי פאבו ריהוט חדר אוכל

שולחן האוכל Pavos מעץ מלא מרשים בעץ הבהיר ובצורתו המודרנית. משטח השולחן הוא על סוג של בסיס, כאשר נראה שחצי מהחלק העליון צף. יתר על כן, ניתן להתאים את הצלחת בדרכים שונות.

שולחן אוכל פאבוס עם הגדרות גובה שונות

שולחן אוכל מעץ מלא פאבו דגם שולחן מודרני

כאן תוכלו לראות כיצד ניתן להרים חלק ממשטח השולחן. בדרך זו, ניתן להשתמש בו במטבח להכנת ארוחות. שולחן אוכל מעשי באמת מעץ מלא.

עץ מלא לפנים המודרני

שולחן אוכל בניה מודרנית

שולחן Adora 09 מגיע בצבע דרמטי והופך להיות הרהיט המרכזי בחדר האוכל שלך. וכפי שאתה יכול לראות מהתמונות, זוהי אולטרה מודרנית שולחן אוכל מעץ מלא מגיעים בשילוב ספסלים תואמים, כך שלקוחות יוכלו לעצב בעצמם את פינת האוכל המושלמת. יותר מכך – על מדף השולחן הותקן מדף מיוחד, המציע מספיק מקום לקמין.

שולחן אוכל מעץ מלא – דגם Calum

חדר אוכל בעיצוב שולחן מעץ מלא

דגמים נוספים אשר בוודאי יעניקו לך השראה הם שולחן ההארכה Calum בצבע כהה, הנתמך על ידי מבנה נירוסטה מלא. ניתן להאריך את השולחן בין 50 ס”מ ל -130 ס”מ. והדגם האחרון שמשך את תשומת ליבנו – שולחן המנדו נראה מתוחכם ומושלם למשפחות גדולות. של ה שולחן אוכל מעץ מלא, שאתה צריך … מ עיצוב שולטה.

 שולחן מאריך לסלון

שולחן מאריך בנייה מודרנית

שולחן אוכל עגול לריהוט מודרני

שולחן אוכל – ניתן להרחבה, מושלם לחדרים קטנים

ריהוט סלון מעץ מלא

פירוט מהטבלה המורחבת

שולחן הרחבה מודרני מעץ מלא

שולחן עץ עם אח

טבלאות מ עיצוב שולטה