מתקן מטבח קטן Snaidero

ה מטבח קטן נראה פונקציונלי ויוקרתי כמו מטבח גדול ורחב, אם כי האמינו שהוא ההפך. הצבע הלבן כבר אינו חובה עבורם מטבח קטן, כך שזה ייראה יוקרתי יותר. אנו מציגים בפניכם כמה רעיונות מעניינים לעיצוב פנים מהמעצבים האיטלקים היצירתיים ב- Snaidero.

מטבח קטן – מסורת עיצוב איטלקית

עיצוב מטבח לבן Snaidero

עיצוב מטבחים איטלקי פופולרי ברחבי העולם בזכות מקוריותו. אם קיימת השלמות של ציוד למטבח, אז סנאיידרו מייצג אותו.אי אפשר להגיד על עיצוב רהיטים איטלקי שום דבר מטבח קטן בהשוואה, לפחות כי האיטלקים פשוט מכירים את הייחודיות, האסתטיקה שרבים מחפשים בפנים ואת ההרגשה בפנים עם משמעות עמוקה.

מטבח קטן וקומפקטי

רעיונות לריהוט מטבח קטן

הצבעים החזקים מחזקים את הרושם של חדר מפואר ביותר והם הרבה יותר פרקטיים ומרתקים באלגנטיות הפשוטה שלהם. זוהי אפשרות זולה עבור אלה שיש להם מקום מוגבל. בכל מקרה, הצורה הבלתי ניתנת לעמוד בפנייה והקומפקטיות של העיצובים של Snadeiro הינה יתרון גדול – מעץ מטבח קטן הם הרבה יותר מועדפים מכיוון שהם משדרים סגנון ייחודי ומעניקים לפנים מראה טבעי.

מטבח קטן – רעיונות לריהוט ארגונומי

מראה מודרני רעיונות ביתיים מטבח קטן

יצרנית המטבחים האיטלקית סנאיידרו יצרה עיצובים מטבח יוצאי דופן ויפים, מהטובים בעולם. השילוב הקלאסי של אדום ושחור יוצר אווירה מודרנית. ה מטבח קטן ניתן לשלב בקלות עם כל ריהוט הבית. אווירה ביתית, צורות טבעיות, ריהוט ארגונומי ונוח הם מוקד העיצוב. כל איטלקי מטבח קטן משיגה את האפקט המקסימלי במינימום מקום. חיצוני מינימליסטי. Elenagz, יופי, סגנון, פונקציונליות מוחלטת ונוחות רצויים במיוחד. ריהוט מעצבים מרתק זה לפצעים במטבח נוצר ברמה מקצועית גבוהה.

ציוד מטבח מודרני

ציוד למטבח אי מטבח לבן Snaidero Design

מטבח מאובזר – עיצוב ייחודי

ציוד מטבח מטבח קטן

חידושים בעיצוב מטבחים

מטבח מצויד מעניין

ציוד מטבח ארגונומי מבית Snaidero

מטבח קטן בעיצוב פשוט לבן-אדום Snaidero

סגנון איטלקי בעיצוב מטבח

פנים מטבח מינימליסטי-לבן מצויד בלבן

ציוד למטבח מעץ – מטבח מצויד קטן

מטבח קטן מצויד בסנאיידרו