מטבח מודרני עם הרבה מקום אחסון משטח עבודה מעץ חזית שחורה קיר אחורי לבן

יחידות קיר, יחידות בסיס, מדפים ועוד כמה מגירות באי – כמעט תמיד יש מעט מדי מקום לכל הסירים, המחבתות, מכשירי המטבח, כלי המטבח והציוד. מקום אחסון במטבח הוא חיוני מכיוון שהוא עוזר לשמור על סדר ומסודר. בעזרת תכנון שטח אחסון חכם, תוכלו לנצל את החלל הזמין בצורה מיטבית וכך לקבל מטבח מסודר. היום אנו מציגים בפניכם מטבח מודרני עם הרבה מקום אחסון שנותן לכם הרבה רעיונות לפתרונות אחסון חכמים. החל משימוש גאוני בפינות קשות ועד לאי המטבח המעשי – מעצבת הפנים שרה טרוטר מסטודיו הארת מראה כיצד תוכלו לצייד את המטבח בכמה שיותר שטח אחסון. להלן מספר דגשים.

דוגמאות לתכנון שטח אחסון חכם

מטבח מודרני עם הרבה מקום אחסון מעץ שחור ולבן

מטרת הפרויקט הייתה ליצור מטבח מאוד פונקציונלי למשפחה צעירה שאוהבת לבשל. עיצוב המטבח מבוסס על העדפות הבישול של הלקוחות ומבטיח התאמה אופטימלית לצרכיהם. זה חל לא רק על סידור ארונות המטבח ותכנון המדרכות, אלא גם על תוספות בודדות כגון פינה נפרדת להכנת תה וטוסט. הלקוחות הם שני אקדמאים שפעמים רבות כותבים בבית ואוהבים להכין כוס תה במטבח. אולם במאמר של היום נתמקד ברעיונות של שטח אחסון שניתן ליישם במטבח שלכם.

רעיון לגנוב: לתלות כלי מטבח

עצות מקום אחסון מטבח כלי בישול חלון מוט תלויים קיר אחורי לבן אחורי גיאומטרי

במקום לאחסן במגירה, תלו את כלי המטבח על מוט מתכת באמצעות ווים S. חלון מאחורי הכיור במטבח הוא תמיד נחמד, אך אם הנוף אינו הטוב ביותר, יש לקחת בחשבון כמה חלופות. במקרה זה, בעלי הבית מסתכלים על חזית הלבנים המעוותת של בניין סמוך. אז פתרון האחסון החכם הזה לא הפריע להם לנוף הלא כל כך נחמד. להיפך: יש גם מקום לעשבי תיבול טריים על הבר.

בעזרת מדפים חכמים תוכלו ליצור שטח אחסון נוסף במטבח

שטח אחסון ארגון מטבח רצועת מגנט סכין עץ נישת קיר

למדפים פתוחים יש גם יתרונות: קערות, תבלינים וספרי בישול זמינים – הכל נראה בבירור וחוסך מאיתנו את הטרחה של חיפוש מאחורי דלתות סגורות. בעלי בתים יכולים לשים כלי בישול וקרמיקה יפים באור הזרקורים על המדפים. הרצועה המגנטית לסכינים היא גם פרקטית מאוד. הוא תופס מעט מקום וקל לצרף אותו.

נצל את הפינות הקשות בצורה מיטבית!

שטח אחסון למטבח תכנון מדפי מקרר

רוב האנשים יחשבו שהמרווח בין המקרר לקיר אינו שמיש, אך הדוגמה הזו משכנעת אותנו אחרת. כאן תוכלו לאחסן בנוחות קרשי חיתוך, מגשים ותבניות אפייה! אם אתם חובבי יין, מדפי יין פתוחים הם דרך מצוינת להפיק את המרב מהחלל. נשלפים צרים וארונות בית מרקחת הם גם ניסים של מקום אחסון אמיתי. וודא שניתן להאריך אותם באופן מלא כך שתוכל לנצל את שטחך עד הסנטימטר האחרון.

דלתות הזזה הן פתרון חוסך מקום גם במטבח!

מקום אחסון פינתי ארון כלים הזזה

ארונות בגובה התקרה על קיר אחד ארוך במטבח יכולים להכיל הרבה כלי מטבח מגושמים. דלתות הזזה מציעות יתרון נוסף, שכן הן מאוד חוסכות מקום וקלות לתנועה. זה נותן לבעל הבית מספיק חופש תנועה בין הארון לאי המטבח.

תחנת תה מעשירה כל מטבח

מקום אחסון מטבח פינת קפה טוסט

לקוחות עובדים לעתים קרובות מהבית, ולכן האדריכל תכנן את תחנת התה והטוסט היפה הזו להפסקות חטיפים קטנות. השקעים ממוקמים בנוחות בפינה וקלים להגיע אליהם. הקיר האחורי מצויד באותם אריחים, אך הפעם מעוטר בכתם כחול.

אי מטבח מייעל את שטח האחסון במטבח

רעיונות לשטח אחסון נוסף במדפי אי המטבח

איי המטבח לא רק יוצרים משטח עבודה נפרד, אלא גם מציעים שטח אחסון נוסף. במקרה זה, מדפים וארונות משולבים בכל שלושת צדי האי. יש אפילו נישה למיקרוגל בצד שמול הכיור. ניתן לאחסן מגוון פריטי נוי בכמה תאים פתוחים.

מדפי אי מטבח יוצרים מקום אחסון במטבח

כדי לגרום למטבח להיראות מסודר עוד יותר, המעצב נמנע במכוון מידיות מטרידות של דלתות ארונות. במקום זאת נפתחו פתחים עגולים בעץ. לאי המטבח והמגירות היא בחרה ברצועות ידית דקות ושחורות שבקושי נראות.

שטח אחסון למטבח משתמש בנסיעות באי

משטח העבודה משיש אידיאלי לרידוד בצק

מטבח פתוח אחסון מדף אי משטח עץ

בידיעה שלקוחותיה אופים מושבעים, הוסיפה מעצבת הפנים פיסת שיש לקצה אחד של האי. שם תוכלו להכין לחם, פסטה ומאפים מכל הסוגים. לשיש יש משטח חלק מאוד שהבצק לא נדבק אליו. זה גם הופך את גלילי בצק השיש לפופולריים במיוחד בקרב אופי תחביבים.

משטח עבודה למטבח אי ממשק עץ משיש חזיתות שחורות

שטח אחסון למטבח מתחת למשטח השיש משטח עץ מעץ