קיר אחורי של המטבח ארונות מודרניים-אריחים-מראה-לבן-ארונות

מראה האריחים במטבח לא רק בעלת פונקציית הגנה על ידי הגנה על הקיר מפני כתמי שומן. כמובן, זה צריך גם להיראות טוב ואז יכול לתת לריהוט המטבח את הטאץ ‘האחרון. ומכיוון שמשטחים עשויים מתכת ובעיקר נחושת הם טרנדיים מאוד כרגע, יש לנו אוסף רעיונות עבורם קיר אחורי של המטבח מורכב בנחושת. תסתכל אילו אפשרויות יש לעצב את מגן התזה למטבח בנחושת אטרקטיבית.

קיר אחורי של המטבח – נחושת כשומר התזה לכיריים

קיר אחורי של המטבח מנורות עיצוב תנור תעשייתי נחושת

הגרסאות לקיר האחורי של המטבח העשויות נחושת הן באמת רבות. נחושת יכולה לתפוס את כל הקיר האחורי של המטבח, או שהיא יכולה לשמש גם כמגן התזה לכיריים כמו כאן, ולהפוך אותו למבטא מעניין יותר. ניתן לעצב את הקירות האחוריים של המטבח בכל דרך שתרצה באמצעות אריחים, זכוכית או עץ.

קיר אחורי של המטבח עשוי נחושת לסגנון התעשייתי

אחורי קיר-מטבח-נחושת-ים תיכוני-שחור-זהב-רטרו-תעשייתי-מטבח-אי

הקיר האחורי למטבח מנחושת מתאים גם לכל סגנון. מכיוון שישנם עיצובים שונים בצורת לוחות או אריחי נחושת, ניתן למצוא את הדגם הנכון לסגנון המטבח שלך במהירות. בחרו צלחת נחושת חלקה ופשוטה למטבח המודרני או אריחים מעוטרים בסגנון הבית הכפרי.

מגן התזה למטבח עשוי פרוטות

אחורי קיר-מטבח-נחושת-פרוטה-רעיון-כפרי-השראה-עיצוב קיר

עיצובים כאלה העשויים מאגורות נראים מעניינים מאוד. מכיוון שהאלמנטים הבודדים יוצרים אפקט נוצץ, אתה יכול להעניק למטבח שלך מראה זוהר מסוים בעזרת מראה אריח זו, המתאימה לכל סגנון. בתמונת הכריכה, למשל, ניתן לראות מטבח מודרני ופשוט, שהוא לוכד עיניים מעניין הודות למראה האריחים של פני.

נחושת, פלדה ועץ

קיר אחורי-מטבח-מודרני-ריהוט-לוחות נחושת-רעיונות

נחושת ניתנת לשילוב נפלא עם מתכות וחומרים אחרים. אם הקיר האחורי של המטבח עשוי נחושת, ניתן להוסיף בביטחון מכשירי פלדה, משטח עבודה מפלדה או מתכות יקרות אחרות. לנחושת יש צבע חם ואדמדם שמתאים גם לעץ, ללא קשר לצבע.

נחושת מבריקה

קיר אחורי של אריחי המטבח-נחושת-מבריק-בית כפרי לבן

לנחושת יכול להיות משטח מאט ומבריק כאחד. גרסאות מבריקות היוצרות השתקפויות מתאימות במיוחד למטבחים קטנים יותר. יש להם כמעט אותו אפקט כמו מראות, מה שגורם לחדרים קטנים להיראות גדולים יותר. השילוב של לבן ונחושת לקיר האחורי של המטבח אטרקטיבי במיוחד ומשלים אריחים מבריקים.

אריחים בצבע נחושת

הקיר האחורי של המטבח בסגנון עלוב-נחושת-אריחי אריחים-מראה-וינטאג '

לאריחי נחושת יש את המאפיין שהם יישחקו עם הזמן. זה נותן להם קסם מיוחד, שגם עובד היטב במטבח בצורה של קיר אחורי של המטבח. זה מאפשר לך ליצור מטבחים כפריים, עלובים, ים תיכוניים וקלאסיים, שהמראה שלהם אפילו משופר עם אריחי נחושת..

מטבח עם חיפוי קיר אחורי עשוי אריחי נחושת

אחורי קיר-מטבח-כפרי-מטבח-אריחי-נחושת-קישוט

אריחים מצופים בנחושת יכולים גם לקשט את כל הקיר האחורי של המטבח או רק את האזור סביב הכיריים. בשילוב עם משטח עבודה כהה מעץ, אתה מרחיב את הצבע החם, בעוד שצבע מנוגד מדגיש את שטח האריחים טוב יותר. כיורים זמינים גם בנחושת וניתן לבחור אותם לעיצוב כזה.

אריחים עם עיטורים

קיר אחורי מטבח דגם אריח נחושת רטרו.

אריחי נחושת בעלי עיטורים כאלה מקסימים במיוחד. הם מתאימים במיוחד למטבחי כפריות. הדפוסים מתאפשרים הודות למבנה הרך מאוד של הנחושת, כך שניתן לבחור מגוון רחב של עיצובים לקיר האחורי של המטבח. אתה יכול להסתכל על כמה גרסאות מעניינות למטה.

קיר אחורי למטבח בהתאמה אישית

אחורי קיר-מטבח-דוגמא-רעיון-התזה-הגנה-סיר-עיצוב-גז

אתה יכול גם ליצור עיצובים לפי הטעם שלך. הקיר האחורי של המטבח למעלה נעשה על פי רצון הבעלים ומרשים במבנה ייחודי המעטר כעת את הכיריים. המטבח כולו מורכב מצבעים חמים המשדרים נוחות והופכים את השהייה בחדר לנעימה במיוחד.

עיצוב פסיפס למראה האריחים

קיר אחורי-מטבח-מבטא-אריחי-מראה-מתכתי-נחושת-עץ כהה

אסור לשכוח את אריחי הפסיפס האופנתיים. הם מורכבים מאלמנטים קטנים עשויים זכוכית או פלסטיק, שעליהם מעובד נייר כסף בעל מראה נחושת. הפסיפס מעניין במיוחד כמבטא במטבח. לדוגמה, הדגש את הקיר האחורי של המטבח באזור הכיריים.

שילוב של צבעים

אחורי קיר-מטבח-כיסאות-כיסאות בר-דלפק ארוחת בוקר חום-לבן

השתמש בפסיפס נחושת לקיר האחורי של המטבח כדי להפוך מטבח טלאים לצבעוני עוד יותר. מטבח זה מורכב מארונות בצבע עץ, לבן וירוק עדין. ולמרות הצבעים השונים הרבים, ישנו משחק הרמוני. התאורה של מכסה המנוע גם מאפשרת לאזור האריחים לזרוח ומדגישה את קסמו.

מראה אריח בעיצוב מרופד

אחורי קיר-מטבח-נחושת-מרופדת-כיריים-התזה-הגנה-וינטאג '

ללא ספק, עיצוב זה הוא גם לוכד עיניים אמיתי. הוא מתאפיין בדפוס מרופד, כפי שאנו מכירים אותו משמיכות, המשרה נינוחות מיוחדת. מבטא זה משולב עם לבנים בהירות. שני החומרים יוצרים קיר אחורי ייחודי של המטבח בסגנון כפרי. הנחושת נראית כמו יצירת אמנות.

רעיונות למתיחת מטבח עם לוחות

קיר אחורי של לוחות המטבח-נחושת-מודרנית-אלגנטית-מתכת

לוחות קיר למטבח עשויים נחושת קיימים גם בגרסאות שונות. בחלק העליון יש מודלים עם משטח פשוט וצורה מלבנית שניתן להעבירם לכל מקום ליצירת דפוסים מעניינים. לוחות פשוטים לקיר האחורי של המטבח מתאימים למטבחים מודרניים ורטרויים כאחד.

נחושת דפוקה

אחורי קיר-מטבח-פטיש-נחושת-כיריים-רעיון בסגנון כפרי

אם צלחת נחושת חלקה פשוטה מדי עבורך, פשוט בחר פנלים עשויים נחושת דפוקה. אתה יכול לראות איך זה יכול להיראות בדוגמה שלמעלה. קל לטפל במיוחד בלוחות מכיוון שיש להם מעט או אפילו לא מפרקים. ניתן לנקות את המשטח הלא אחיד של הנחושת החבוטה במהירות ובקלות. הגרסה המושלמת לקיר האחורי של המטבח!

נחושת דמוית גל

אחורי קיר-מטבח-נחושת-גל-עיצוב-כיור-עיצוב

או מה דעתך על עיצוב גל כזה? התבנית מעניקה לקיר האחורי של המטבח מבנה מעניין ויכולה לשחרר מעט את האווירה, במיוחד במטבחים פשוטים. האלמנטים הבולטים צריכים להיות מעוגלים היטב כך שניתן לנקות את אזור האריחים בקלות.

הגדר מבטאים במטבח

אחורי קיר-מטבח-אי-נחושת-מחלץ-מזנון-מבטא

נחושת יכולה להתגבש כאשר רק כמה אזורים מתוכננים עם חומר זה. הבר הקטן במטבח הזה כולל קיר אחורי נחושת. מכיוון שהוא מבטא עדין, ניתן לקשט אותו באביזרים אחרים עשויים נחושת. לצורך כך נבחר ברדס חולץ נחושת במקום קיר אחורי שלם של המטבח.

לוחות אחוריים למטבחים עם נחושת להבה

אחורי קיר-מטבח-להבה-נחושת-התזה-הגנה-כיריים-מטבח-אי

ניתן ליצור דפוסים יפים במיוחד בניואנסים בצבעים שונים בעזרת נחושת להבה. לקיר אחורי כזה של המטבח אתה יכול לשחק עם מבני משטח שונים. כך ניתן ליצור מראות אריחים אמנותיים, כמו עיצוב זה שמזכיר שמש. כמו כן, שימו לב לדלתות הארון, המתואמות בצבע עם הנחושת.

מטבח מודרני

גב קיר-מטבח-מודרני-מינימליסטי-מתכת-התזה-הגנה-אפור-עץ

לפניכם רעיון נוסף ללוחות נחושת פשוטים שנבחרו לקיר האחורי של המטבח בסגנון מודרני. העץ האפור נעשה קצת יותר חם בדרך זו. קיר אחורי למטבח לא תמיד צריך להיות בין הארונות העליונים והתחתונים. ניתן להגן על קיר חשוף גם בדרך זו.

קיר אחורי של המטבח עם משטח עבודה תואם

קיר אחורי-מטבח-פרקט-מובנה במקרר-כלי בישול-תלוי-נחושת-קיר אחורי למטבח

גם כאן הקיר האחורי של המטבח הוא רק מבטא באזור הבישול. עם זאת, זה נוסף על ידי משטח עבודה תואם לאי המטבח. הצבעים הכהים יותר, אותם ניתן למצוא גם בריצוף, מהווים שילוב מושלם למטבח הכפרי הבהיר. אם יש לכם אי מטבח עם מתלה סירים מעליו, תוכלו לתלות שם גם כלי בישול מנחושת.